Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen, fiúk és lányok, hogy végigkísértétek a szavazást. Remélem jól szórakoztatok - én igen, mégha majd megsülök itthon, annyira befűtöttem véletlenül :lol: - és reménykedve várjuk a 2. évad érkezését. Ne feledjétek, kedden előzetesre ébredünk, szűk két hét múlva pedig jön a várva várt új évad. Addig is én Bence voltam, sziasztok! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Íme az összesített lista:

 

LEGJOBB ŰRJÁRMŰ
- Razor Crest (24)
- Külvilági TIE vadászgép (9)
- Köztársasági rabszállító hajó (1)
- Riot Mar vadászgépe (-)
- T-65B X-szárnyú (-)
- TUG-b13 (-)

 

LEGJOBB FELSZÍNI JÁRMŰ
- Jawa homokjáró (12)
- AT-ST (10)
- 74-Z robogó (5)
- K79-S80 csapatszállító (4)
- Zephyr-J robogó (2)
- Ember vezette terepsikló (1)

 

LEGJOBB DROID
- IG-11 (28)
- R2 szériás óriás droid (3)
- 1 -es típusú biztonsági droid (2)
- B2 szuper harci droid (1)
- Q9-0 (-)
- DUM szériás szervíz droid (-)

 

LEGJOBB HELYSZÍN
- Nevarro (10)
- Arvala-7 (9)
- Sorgan (7)
- Maldo Kreis (4)
- Tatooine (3)
- Ranzar Malk űrállomása (1)

 

LEGJOBB SZÖRNY
- Blurrg (14)
- Ravanak (7)
- Mudhorn (7)
- Loth macska (3)
- Dewback (2)
- Kowakian majomgyík (1)

 

LEGJOBB IDEGEN LÉNY
- A Gyermek (25)
- Kuiil (6)
- Mythrol bűnöző (2)
- Xi'an (1)
- Qin (-)
- Burg (-)

 

LEGJOBB MELLÉKSZEREPLŐ
- A Fegyverkovács (15)
- Gideon moff (11)
- A Kliens (5)
- Paz Vizla (2)
- Fennec Shand (1)
- Pershing doktor (-)

 

LEGJOBB SIDEKICK
- Kuiil (14)
- IG-11 (12)
- Carasynthia "Cara" Dune (4)
- Greef Karga (4)
- Mayfeld (-)
- Toro Calican (-)

 

LEGJOBB NEGATÍV KARAKTER
- Gideon moff (24)
- A Kliens (4)
- Xi'an (2)
- Fennec Shand (2)
- Mayfeld (1)
- Burg (-)

 

LEGJOBB KARAKTER
- Din Djarin (A mandalori) (16)
- A Gyermek (Baby Yoda) (9)
- Carasynthia "Cara" Dune (3)
- Kuiil (3)
- IG-11 (2)
- Greef Karga (-)

 

LEGJOBB ÖSSZECSAPÁS
- Mandaloriak a fejvadászok ellen (11)
- Djarin Gideon moff ellen (8)
- Djarin a jawák ellen (7)
- Djarin és IG-11 a niktók ellen (5)
- Djarin a mudhorn ellen (3)
- A sorgani falu megvédése (-)

 

LEGJOBB ZENE
- 1×01 The Mandalorian (16)
- 1×08 Redemption (7)
- 1×02 The Child (4)
- 1×04 Sanctuary (3)
- 1×07 The Reckoning (2)
- 1×03 The Sin (1)

 

LEGJOBB EPIZÓD
- 1×08 Redemption (15)
- 1×02 The Child (6)
- 1×07 The Reckoning (5)
- 1×03 The Sin (4)
- 1×06 The Prisoner (2)
- 1×01 The Mandalorian (1)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredményem 9/13. Nem rossz.

Köszönöm szépen a műsort Bencének, a szavazást, mindent.

Köszönöm a visszaküldött válaszaimat Dzséjtnek is, íme az ízlésem :):

Epizód: 1x08 Redemption

Karakter: Mando

Sidekick: IG-11

Mellékes: Kliens

Negatív karakter: Gideon bácsi, a nők bálványa

Ideges lény: Yoda Jr.

Szörny: Blurrg

Droid: IG-11

Helyszín: Maldo Kreis

Jármű: Jawa "lánctalpas térjkielőle"

Zűrhajó: Razor Cres

Zenebona: 1x01 The Mandalorian

Összecsapás: Mando a sáros, szteroidozott, budás orrszarvú ellen

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem 11/13, a legjobb zenénél és a legjobb helyszínnél a 4. részt ill. a Sorgant jelöltem be. :)

 

Számomra az volt a legnagyobb meglepetés, hogy Kuiilra szavaztam a legjobb sidekick kategoriában. Cara Dune volt korábban a fejemben, amikor kitaláltuk ezt a kategóriát, mert nagyon szimpatikus karakter és kiváló bajtárs, de miután a teljes évadot újranéztem szavazás előtt, egyértelművé vált, hogy az öreg volt Mando legnagyobb támasza az évadban, az ő segítsége nélkül semmire sem ment volna: nem szerzi vissza a hajója szétlopkodott alkatrészeit, nem tudja kire bízni BY-t, és az általa új életre lehelt és nagyon hasznosan átprogramozott IG-11 sem tudott volna segíteni a csapatnak a végén. Persze ha nincs Kuiil, alakulhatott volna másként is a történet, de jelen esetben az öreg önzetlen segítőkészségén, pozitív hozzáállásán, ügyességén nagyon sok múlt. Ezért is volt nagyon drámai a halála.

Nagyon megérdemelte a győzelmet. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Pildi írta:

Nekem 11/13, a legjobb zenénél és a legjobb helyszínnél a 4. részt ill. a Sorgant jelöltem be. :)

 

Számomra az volt a legnagyobb meglepetés, hogy Kuiilra szavaztam a legjobb sidekick kategoriában. Cara Dune volt korábban a fejemben, amikor kitaláltuk ezt a kategóriát, mert nagyon szimpatikus karakter és kiváló bajtárs, de miután a teljes évadot újranéztem szavazás előtt, egyértelművé vált, hogy az öreg volt Mando legnagyobb támasza az évadban, az ő segítsége nélkül semmire sem ment volna: nem szerzi vissza a hajója szétlopkodott alkatrészeit, nem tudja kire bízni BY-t, és az általa új életre lehelt és nagyon hasznosan átprogramozott IG-11 sem tudott volna segíteni a csapatnak a végén. Persze ha nincs Kuiil, alakulhatott volna másként is a történet, de jelen esetben az öreg önzetlen segítőkészségén, pozitív hozzáállásán, ügyességén nagyon sok múlt. Ezért is volt nagyon drámai a halála.

Nagyon megérdemelte a győzelmet. 

 

Én meg kimondottan elhibázottnak érzem, hogy Kuiil helyett IG-t nyomtam sidekicknek, hisz a legjobb droid kategóriában is őt jelöltem, az az övé kellett legyen semmi kétség, és Kuiil megérdemelten lett a legjobb sidekick!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek kis műsor volt @Bence1997! Le a kalappal, és a résztvevők előtt is. :clap: Bár hazaértem fél kilenc körül, és meg is próbáltam becsatlakozni de gyorsan rá kellett jönnöm, hogy ez nem fog menni. :D 

drunk fucked up GIF

 

14 órával ezelőtt, Wilde írta:

Kuiilnek nagyon komoly jelenléte volt minden jelenetben, Yodához hasonlítanám annyiban, hogy egy ránézésre kicsi is erőtlen figura és mégis a bölcsességével előremozdítja a főhőst és az igazi nagyság ott van benne.

Amúgy érdekes, hogy egy nő játszotta Kuiilt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amúgy érdekes, hogy egy nő játszotta Kuiilt.

És tényleg! :o

 

Nekem végül 13/8 lett az eredményem. A legjobb karakternél is Kuiilra mentem, mégha tudtam, hogy Mando és BY között fog eldőlni a díj sorsa. A szörnynél meglepődtem a blurrg győzelmén, azt hittem, hogy a Mudhorn megnyeri, erre fel a Ravinakkal végzett a 2. helyen. :D

A legjobb összecsapásnál is a Mudhornos csatára szavaztam, de teljesen megérdemelten nyert a 3. részben mutatott harcjelenet, máig libabőrös vagyok attól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Remek kis műsor volt @Bence1997! Le a kalappal, és a résztvevők előtt is. :clap: Bár hazaértem fél kilenc körül, és meg is próbáltam becsatlakozni de gyorsan rá kellett jönnöm, hogy ez nem fog menni. :D 

drunk fucked up GIF

 

Amúgy érdekes, hogy egy nő játszotta Kuiilt.

Pedig én még az arcvonásaiban is felfedeztem Nick Nolte-t. Meglepődtem, mikor megtudtam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 10. 17. - 21:37, Wilde írta:

Kuiilnek nagyon komoly jelenléte volt minden jelenetben, Yodához hasonlítanám annyiban, hogy egy ránézésre kicsi is erőtlen figura és mégis a bölcsességével előremozdítja a főhőst és az igazi nagyság ott van benne.

Egyetértek, Yoda-szerű mentor-figura, ugyanakkor szerintem eredetibb próbálkozás és nem olyan egyértelmű másolat, mint Maz Kanata, egy igazi mágikus aurájú űrlény, akik miatt a Star Wars-ot igazán imádom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 10. 18. - 11:58, Ody Mandrell írta:

 Amúgy érdekes, hogy egy nő játszotta Kuiilt.

 

Ezt nem is tudtam... de a végeredmény nagyon meggyőző volt.

 

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Egyetértek, Yoda-szerű mentor-figura, ugyanakkor szerintem eredetibb próbálkozás és nem olyan egyértelmű másolat, mint Maz Kanata, egy igazi mágikus aurájú űrlény, akik miatt a Star Wars-ot igazán imádom!

 

Számomra Maz is kellően elválasztható volt Yodától, de hatásmechanizmusában, ahogy a főhősökkel interakcióba lép van hasonlóság. Kuiilnek is megvan a varázsa, ami (jó értelemben vett) meseszerű, mítikus hangulatot kölcsönzött a karakterének ebben az alapvetően rideg, kemény világban, amiben a sorozat játszódik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.