Ugrás a kommentre

Galaxisfoglaló


Donát

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Donát írta:

Bence, ez nem fair. Megjelölt 3 területet, de hát nem is határos a 2 kettővel.

Az elsőn kívül csak olyan területet tudok megjelölni amivel nem határos az enyém, mivel az középen van és körbeveszi a következő terület, de ha szeretnéd én átengedem és megjelölünk egy másikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Wilde írta:

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@swsaga.hu and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

 

Az előbb ezt kaptam...

Szerver leállás. Valószínűleg túlterhelt ami nem csoda a mostani helyzetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Wilde írta:

Az elsőn kívül csak olyan területet tudok megjelölni amivel nem határos az enyém, mivel az középen van és körbeveszi a következő terület, de ha szeretnéd én átengedem és megjelölünk egy másikat.

Igen, azt el tudom fogadni, hogy ha a 2. ütemben vagy 3. ütemben ütközünk ,akkor jó válaszok esetén az kapja meg, aki először nevezte meg a megjelölt területet. De az, hogy te majd 3 kör múlva elfoglalod, amit mi addigra rég befoglalhatnánk, az nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy a vicc az, hogy a szakadárok alapból sz*rabb helyzetben vannak, mert minket 3 irányból lehet támadni, a Köztársaságot meg csak 1 szektorból. Erre még jönne egy dupla kicseszés. Hát az tuti, hogy ezt a háborút nem Palpatine abajgatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Akkor most mi legyen??? 1 óra eltelt, azidő alatt nem is haladtunk... :(

Nagyon egyszerű a dolog.

Wilde megjelölte ezeket:  Colonies, Inner Rim, Expansion Regoin

Én megjelöltem ezeket: Expansion Region, Inner Rim, Unkown Regions

 

Wilde megkapta a Coloniest, mi megkapjuk az Expansion regiont.

Most megy a harc az Inner Rimért. Ha mindketten eltaláljuk, Wilde-é, mi meg kapunk vmi mást. Ha Wilde-ék nem találják el, miénk az Inner rim. Ha senki sem találja el, senki sem kapja meg az inner rimet.

  • Nagyon tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem amit @Wilde írt az jobb, a Honfoglalóban is így működik alapvetően. Van egy sorrend, ami alapján választ mindkét csapat 1-1 szomszédos területet. A területekért majd küzdünk a háborúban.

Szerkesztve: - Yoda József
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy ez egy demo nap lesz és később lesz folytatva? Legalább letisztázzátok a végső szabályokat. 

Egyre inkább erre felé megyünk...

 

Itt mindenki választana eredetileg 1-1 területet... utána harc. Most mivel felgyorsítottam, így egyszerre hármat választana a két vezető...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

Egyre inkább erre felé megyünk...

 

Itt mindenki választana eredetileg 1-1 területet... utána harc. Most mivel felgyorsítottam, így egyszerre hármat választana a két vezető...

De a gyorsítás nem működik, Bence. Mert nem foglalhatsz le előre 3 területet, hogy majd később meghódítod. Nagy kicseszés a másikkal szemben mert startégiai területet tartasz fenn, aminek még a közelében sem vagy.

  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet egyébként, hogy a térképet se régiófelosztás szerint kellene, hanem mondjuk bolygórendszerek szerint aztán akkor egyenlőbb lenne a terület elosztása, mint így, hogy ahhoz, hogy a Köztársaság székhelyét támadjuk végig kell verekedni magunk az összes gyűrűn.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Donát írta:

Igen. Inner Rim-et választom. Csak azt nem értem, hogy az előbb Wilde miért a Coloniest jelölte meg? Nem azt hódítottátok meg a "teszt de nem teszt" körben?

A térkép szerint a Deep Core-t :D

  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor tisztázzunk valamit!!!

 

Mivel ez egy demo nap - nincs értelme élesről beszélni - így visszaállunk az egyválasztósra! Akkor köztársaságnak megvan a Colonies és a szakadároknak a Terjeszkedési régió. :) Így megfelel? :( (mindjárt elsüllyedek...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

Na akkor tisztázzunk valamit!!!

 

Mivel ez egy demo nap - nincs értelme élesről beszélni - így visszaállunk az egyválasztósra! Akkor köztársaságnak megvan a Colonies és a szakadároknak a Terjeszkedési régió. :) Így megfelel? :( (mindjárt elsüllyedek...)

Tökéletes! Ne süllyedj el, még most tapasztaljuk ki! :) 

  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.