Ugrás a kommentre

Galaxisfoglaló


Donát

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Bence1997 írta:

Akkor a szakadároké lett így az Unknown Regions, a Wild Space és a Hutt Space. :)

Ne már, hát mi is igényt tartunk azokra a területekre. Az, hogy wilde 3 kör múlva be akarja foglalni az expansion regiont, az hol érdekel minket? Addig 2x elfoglaljuk.

  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Most én ezt nem értem mire fel? kérdés se volt.

Mivel Wilde megjelölt 3 szektort, a másik 3 lett a szakadároké. :)

 

Igen, ez még nagyon gyerekcipőben jár. Lehet következőnek az lesz, hogy a területek alapból meglesznek. :( Sorry srácok, teszt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, admin@swsaga.hu and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

 

Az előbb ezt kaptam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

Mivel Wilde megjelölt 3 szektort, a másik 3 lett a szakadároké. :)

 

Igen, ez még nagyon gyerekcipőben jár. Lehet következőnek az lesz, hogy a területek alapból meglesznek. :( Sorry srácok, teszt...

Bence, ez nem fair. Megjelölt 3 területet, de hát nem is határos a 2 kettővel. Nem érzékeled, hogy azért szívtuk meg, mert fel akartad gyorsítani? Alapból ugye 1 területet jelölhetsz meg, ami szomszédos. Nehogy már wilde előre bejelölje a 3 kör múlva esedékes területet ezért mi MOST ne tudjuk elfoglani... ez vicc!

 

Az expansion regiont a sajátunknak tekintem innentől.

  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.