Ugrás a kommentre

Galaxisfoglaló


Donát

Ajánlott hozzászólás

Így van, Ody jól írja. Azt a jelenetet, amikor Obi-wan elviszi a kis Luke -ot a Lars családnak, még a 2. rész forgatásakor csinálták meg, mert a 3. epizódban szinte csak kék háttér előtt forgatott Lucas és mivel a 2. részben visszatértünk a Tatooine -ra így ott vette fel azt a jelenetet. :D

 

Illetve Ewan hosszú hajjal volt ott, el kellett valahogyan takarnia a fejét. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

De akkor ott Ewan is 3 évvel fiatalabb, mint a többi EpIII-as jelenetben? :o 

Úgy tudom csak a Owen és Beru jelenetét vették fel. McGregor nem volt ott Afrikában ami szintén logikus.

Éppen most , Bence1997 írta:

Donát már nem igen érne rá, továbbá Wilde is mobilon van már. Így a próbanapnak vége lett. Legalább tanulgattuk a dolgot. :)

Máskor gondoltam.

  • Meglepő 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Akkor végülis győzött a Független Rendszerek Konföderációja és megszűnt a Köztársasági elnyomás és zsarnokság a Galaxisban?

Nem, ez csak szimuláció volt, a tényleges küzdelem még vár ránk. :) Nem veszhet oda csak így a demokrácia bástyája! :D 

  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Hát még ott van a nagy lila terület, ami senkié se, de nem tudom hogy Bence mit akar vele.

Azt ne nagyon nézd, Iqvi. :D Legközelebb egy jobb térkép lesz, itt az a Vadűr része volt. :D

 

Az utolsó kérdéshez hozzátéve még: 1 jelenet erejéig nemigen akart visszamenni Tunéziába az öreg - vagy hol is forgatták azt - így érthető a csel. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Úgy tudom csak a Owen és Beru jelenetét vették fel. McGregor nem volt ott Afrikában ami szintén logikus.

Én úgy tudom, hogy Ewan is ott volt, ezért is viselkedett úgy ahogy. Takargatta a szép haját. :lol:

  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Sky írta:

Nem, ez csak szimuláció volt, a tényleges küzdelem még vár ránk. :) Nem veszhet oda csak így a demokrácia bástyája! :D 

Végszónak, a háború a valóságab is úgy fog vetérni mint: just like the simulations.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.