Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én ilyenekhez vak vagyok. A srác szerint az Commander Bacara, aki Ki-Adi-Mundi jedi mester alatt szolgált. Hát ha tényleg ő lesz, akkor Wolfe is tiszteletét teszi, szerintem. Legalábbis jó lenne. 

 

 

 

Lesz 1 db Coruscant-i rész, vagy scene, és annál John Williems komponálja majd a zenét! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kikerült a Disney+ szeptemberi kínálata. A Bad Batch nem szerepel köztük, ergo a korábban "kiszivárgott" szeptember 28 már nem érvényes a sorozatra. Elképzelhető, hogy az Andor hátratolása közrejátszik itt.

 

Viszont akkor leghamarabb októberben érkezik a 2. évad. Én még azt is eltudom képzelni, hogy ezt más napra rakják. A She Hulk pl. csütörtökönként jön ki, október 13-án finálézik. Talán 20-a lenne a premier? Jó kis szülinapi ajándék lenne. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Kikerült a Disney+ szeptemberi kínálata. A Bad Batch nem szerepel köztük, ergo a korábban "kiszivárgott" szeptember 28 már nem érvényes a sorozatra. Elképzelhető, hogy az Andor hátratolása közrejátszik itt.

 

Viszont akkor leghamarabb októberben érkezik a 2. évad. Én még azt is eltudom képzelni, hogy ezt más napra rakják. A She Hulk pl. csütörtökönként jön ki, október 13-án finálézik. Talán 20-a lenne a premier? Jó kis szülinapi ajándék lenne. :P

Vagy az Andor után valamikor, és akkor a Mando season 3-ig lesz folyamatos SW..

Lehet hogy nem is 16 részes lesz az évad, hanem csak 12-13, és akkor beférhet a Mando elé, a téli szezonban.

 

A TOTJ-t meg leadják egy őszi csütörtökön, az úgy is 6 mini résszel érkezik. 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes fejlemény történt a mai nap, ugyanis kikerült az Ausztráliai Disney+ szeptemberi kínálata is. És ott szerepel a Bad Batch 2. évadja szeptember 28-ai dátummal. Egy redditelő megkérdezte a Disney+ Help Centert (az amerikai változatot gondolom), vajon mikor is érkezik a sorozat, amire egy ún. Sherry névre hallgató dolgozó válaszolt, utánanézve azt mondta, hogy szeptember 28-án fog érkezni a sorozat következő évada.

 

Bár ha minden igaz az ilyen Help Centerek adhoc módjára szoktak infókat közölni, legjobb példa erre a Wandavision, aminél a rajongók naponta bombázták a Disney+-t, hogy vajon mikor érkezik a sorozat és ahány pletykált premierdátum előfordult a neten, mind felett sorolva a rajongóknak.

 

Szóval könnyen elképzelhető, hogy az Ausztrál Disney+ frissíteni fogja a kínálatát és kiveszi a Bad Batchet. Ha valóban 28-án jönne, akkor szerintem a Lucasfilm lassan elkezdené promózni a sorozatot - hiszen 1 hónap múlva lenne premier - de most látszólag fullba nyomják az Andort. Továbbá a Bad Batch rendelkezik már egy előzetessel és jövőhéten lesz Disney+ nap, valamint D23 is, ahol véleményem szerint megkapjuk a premierdátumot - előzetesben annyira nem hiszek, de kitudja - és nem lenne fura, ha 2,5-3 héttel előtte árulják el a dolgot. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöhetne a 2. simán úgy, mint az első, péntekente. 

Szerdán Andor, csütörtökön akkor egy Marvel sorozat, pénteken meg TBB. Ez olyan sz*r felállás lenne a Disney-nek?  :hmm:

Simán be lehetne vállalni, mert ha 16 részes lesz, akkor úgy is jövő januárban érne véget, utána meg Februárban jöhetne a Mando. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a csütörtök a Bad Batch számára tökéletes lenne. Már korábban is gondoltam erre, de a She-Hulk 9 epizódos, a fináléja pedig október 13-án fog érkezni. 20-án kezdődhetne is az évad, mert ha egy duplapremierrel számolunk, akkor pont január végéig lenne folyamatos SW tartalom - ha pedig nincs dupla kezdés, akkor meg február 2-án finálézna. Reményeim szerint a Mandit inkább február első felében fogják elkezdeni, örülnék, ha a Celebration idejére már lemenne a sorozat, hogy lehessen róla teljes egészében beszélni és ne az legyen, mint idén volt a Kenobival, ahol a live streamben ki is mondták, hogy semmi spoilert nem mondanak majd, pedig tippem szerint aki akkor a live-ot nézte/jelen volt az eseményen, az már túlesett az első két részen. Na de ez OFF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi oldalon (Ausztrália) frissült a BB kiadásának dátuma. Ezekszerint 2023. január 4-én kezdődik a 2. évad. :hmm:

https://dsny.pl/library/en/au/4gMliqFxxqXC/star-wars-the-bad-batch

 

Váltogattam az országok között. Angolul szeptember 28-at ír, de például a lengyeleknél is januárt ír.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tökön szúrom magam, még ma.....

3x csúsztatták el eddig. 

Miért lesz jobb Január 4.-től? Akkor meg belelóg majd a Mando-ba. Ja akkor csúsztassuk el megint, 2023 májusra, és akkor talán nem fog belecsúszni az Ahsoka-ba.. 

Na ez már szánalmas, és majd megint megkapom, hogy nekem semmi sem jó. 

 

Igy kell elvenni a rajongási kedvet valamitől. Remélem törlik az egészet a picsába most már. 

  • Dühítő 1
  • Nem értek egyet 1
  • Szomorú 1
  • Vicces 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy változnak a dolgok. Évekkel ezelőtt örültünk, hogy ha egyetlen sorozatot is kaptunk és nem lötték le készítés közben, most meg az a baj, hogy már annyi van, hogy valamit csúsztatni kell :D 

Szerkesztve: - NorbiLordi
  • Nagyon tetszik 3
  • Vicces 3
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Szerintem tökön szúrom magam, még ma.....

3x csúsztatták el eddig. 

Miért lesz jobb Január 4.-től? Akkor meg belelóg majd a Mando-ba. Ja akkor csúsztassuk el megint, 2023 májusra, és akkor talán nem fog belecsúszni az Ahsoka-ba.. 

Na ez már szánalmas, és majd megint megkapom, hogy nekem semmi sem jó. 

 

Igy kell elvenni a rajongási kedvet valamitől. Remélem törlik az egészet a picsába most már. 

Ha valamin többet tudnak dolgozni, akkor az általában előnyére szokott válni... Na, ezért lesz jobb.

Ez a 3x csúsztatás nekem nincs meg

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valami még nem kerek, akkor inkább csúsztassák januárra. Az első évad akkora magasságokba emelkedett nálam, hogy azt a szintet nehéz lesz hozni. Ha még kell egy kis idő, akkor legyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Ha valami még nem kerek, akkor inkább csúsztassák januárra. Az első évad akkora magasságokba emelkedett nálam, hogy azt a szintet nehéz lesz hozni. Ha még kell egy kis idő, akkor legyen. 

Szerintem meg a Marvel sorozatok, filmek végett tolják el......ismét

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Premier: Január 4. 16 epizódos lesz, duplapremierrel nyit.

 

Image

 

 

Aszem nekem eddig tartott a Disney+... szeptember végén vissza is mondom a fenébe.   

Szinte boritékolható, hogy a Mando 3. évad is csúszni fog. 

Biztos, hogy nem fogják együtt adni a batch-el. 

 

GG Disney....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugalom, nem kell ennyire kiakadni. :)

 

Ha januárban jön, hát akkor jön. Lehet a 3. évadot meg megkapjuk jövő ősszel és akkor kevesebbet fogunk várni a kövi évadig. Vagy kiderül, hogy azért tologatták a 2. évadot, mert ez az utolsó évad és a lehető legjobb munkát akarják végezni. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Érdekes, hogy mennyien várják a folytatást. Rixon pl. majdnem élőben lett öngyilkos, amikor kiderült, hogy csak januárban jön. :D 

Mondjuk amikor ecsetelte, hogy milyen szomorú, hogy a karácsonyi időszak megint lemegy Star Wars tartalom nélkül, azzal én is együtt tudtam érezni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Yoda József írta:

Mondjuk amikor ecsetelte, hogy milyen szomorú, hogy a karácsonyi időszak megint lemegy Star Wars tartalom nélkül, azzal én is együtt tudtam érezni

Egyértelműen szomorú, csak kicsit túlzásba vitte a trágárkodást. Csak lestem....nem szokott ő így beszélni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Egyértelműen szomorú, csak kicsit túlzásba vitte a trágárkodást. Csak lestem....nem szokott ő így beszélni.

Mintha már eleve rossz napja lett volna, ez meg kb a hab volt a tortán. Utána látszott is hogy annyira nem tudott lelkesedni a jó hírekért

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

a karácsonyi időszak megint lemegy Star Wars tartalom nélkül

Amikor az ember hozzászokik a jóhoz, mi? Pedig hét évvel ezelőttig ez volt a normális. Az ep7-et megelőzően csak egy Star Wars tartalom volt közel negyven éven át karácsonykor: a Holiday Special. Valahogy azután senki sem sírt-rít, hogy nincs karácsonykor semmilyen SW tartalom. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 09. 08. - 15:04, Ody Mandrell írta:

Rex biztos nem örül ennek, de én pl. igen. Jobb lesz apróbb dózisban kapni a sorozatokat.

 

 

Dettó. Ha jól tudom novemberben vége az Andornak. Kb másfél hónap múlva jön a BB 2.évad. Lesz idő megemészteni az Andort. Személy szerint végtelenül szánalmasnak tartom felnőtt emberektől a rinyát, hogy másfél hónapot várni kell egy sorozatra, és nem 2 másodperccel az Andor után kezdődik.

Visszavinném őket a nyolcvanas évekbe mikor 1984-ben lement itthon a Jedi Visszatér és 15 évet kellett várni a következős sw-filmre.

Az meg hogy valaki azért lemondja a Disney plus-t mert egy sorozat késik(holott millió más is van rajta) az már olyan mély kategória hogy a mélykút felhőkarcolónak tűnik mellette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.