Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jelenleg úgy érzem, hogy nem lesz vége a második évadnál. Lesz harmadik évad. Talán negyedik is. Négynél többet nehezen tudok elképzelni. Legalábbis ez a megérzésem, illetve a tippem.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Vajon hány évados lesz?

Én úgy tippelem, hogy 3. Ha jövőre is így szétszórják a sorozatokat, nem hinném, hogy látjuk a következő évadból bármit is - előzetesen kívül. 2024 meg eléggé ismeretlen, az eddigi infók szerint lesz Andor 2. évad és Acolyte, illetve pusmogják, hogy jön a Mandi 4. évada. Szóval hasonlóan a jövő évhez, 3 sorozatot kapunk, nem beszélve olyan dolgokról, hogy pl. Tales of the Jedi 2. évad, vagy egyéb termékek.

 

Ehhez jönne a Bad Batch. Szóval visszatérve, igen, én 3 évadot tippelek, ez elég lehet arra, hogy elmeséljék, hogy miképp kerülnek elő a rohamosztagosok (egyelőre csak TK típusok lézengenek a galaxisban), az első TIE-vadászok, Imperial osztályú csillagrombolók, stb. És persze, hogy mi a helyzet a klónokkal. Lesz-e lázadás (én hajlok rá, hogy valami lesz), vagy mi lesz velük? És persze a Bad Batch tagjai is itt vannak. Erre szerintem a 3 évad teljesen megfelelő, aztán meg kérdéses, hogy 2025-ben érkezik-e a következő nagyszabású (értsd: több évados, nagyobb epizódszámmal rendelkező) animációs sorozat vagy a Lucasfilm taktikát vált és inkább az egyben leadást fogja priorizálni az animációknál (lásd: Visions és TOTJ), amely ugyan kevesebb epizódszámot mutat fel, de ennek függvényében több büdzsé mehet bele.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. évad szinopszisa:

 

Amikor a Star Wars: The Bad Batch új évada kezdődik, hónapok teltek el a Kaminon történtek óta, és a Bad Batch tagjai folytatják útjukat a Birodalomban való eligazodásban a Köztársaság bukása után. Új és ismerős barátokkal és ellenségekkel keresztezik majd útjaikat, miközben számos izgalmas zsoldos küldetést vállalnak, amelyek váratlan és veszélyes új helyekre viszik őket.

 

Valamint egy kis infó:

Cast: Dee Bradley Baker (all clones), Michelle Ang (Omega), Rhea Perlman (Cid), Noshir Dalal (Vice Admiral Rampart), Wanda Sykes (Phee Genoa).

 

Crew: Brad Rau (supervising director & executive producer), Jennifer Corbett (head writer & executive producer); Dave Filoni, Athena Portillo, Carrie Beck (executive producers).

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Néhány képecske a 2. évadból. :)

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Spoiler

Az a klón tiszt nem Cody volt, érdekes! :) 

Nagyon remélem hogy "hajas" is visszatér, alias Howzer.. :D 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Solitary Clone epizód cim, az vajon Crosshair-re fog utalni, vagy esetleg egy teljesen eddig a TBB-ben nem látott klónra? :) 

Szóba jöhet még, Cut lawquane, Howzer, vagy esetleg Wolfe? Hmmm...

Bár Cody sem volt egy boldog katona, amennyire a trailerekben mutatták, de nem hiszem, hogy már a 3. részben találkoznánk vele. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Új páncéljuk is lesz, nagyon baba. :D

Én inkább úgy fogalmaznék, maszek páncélzatot készitett Hunter....  XD 

Amolyan home made stilusú darabot :D 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintem is, átfestik, javítják az eredetit, és emiatt néz ki újnak. 

Ha jobban megnézed, alaposan átalakitotta Hunter. Az alsótesten jóval kevesebb a páncélzat, az előző évadhoz képest. Gondolom a mozgékonyság javára. A robusztusabb páncélban nehezebb mozogni, akár futni, stb. Viszont, igy sérülékenyebb is a karakter. :) 

De persze ez egy animációs sorozatban gondolom, nem nagyon fog számitani. Mintha kapott volna egy másik skin-t(mint egy játék esetében, átcseréled a kinézetet), és annyi :P  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A SW Explained csatorna rakott ki egy 1. évados összefoglalót. Nem is ez a lényeg, hanem a végén, mond egy olyat a tag, hogy, idézem: 

 

"We also known from the Star Wars Celebration trailer that we will finally learn what happened to the Zillo beast after the events of the Clone Wars." 

 

Szóval, akkor ez lény lenne az, csak klónozva?   :hmm:

 

image.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 hours ago, Cpt. Rex said:

A SW Explained csatorna rakott ki egy 1. évados összefoglalót. Nem is ez a lényeg, hanem a végén, mond egy olyat a tag, hogy, idézem: 

 

"We also known from the Star Wars Celebration trailer that we will finally learn what happened to the Zillo beast after the events of the Clone Wars." 

 

Szóval, akkor ez lény lenne az, csak klónozva?   :hmm:

 

image.png

Hogy is mondjam, ez igen izgalmas lennne! De nagyon furán néz ki. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep, bizony hogy módositottak a páncélzatukon, nem csak Hunter-én. Szerintem a mozgékonyság javitása volt a cél. Még a here védőt is eltávolitották  :P   Lehet kitérnek majd rá a sorozatban, miért is változtattak... :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 minutes ago, Ody Mandrell said:

Brad Rau elárulta, hogy a második évad kapcsolódni fog a The Mandalorian - hez és ezáltal az ST-hez is.

Ez kemény, nem számítottam rá, de gondolom Nala Se és a Tantis hegy lesz ez a kapcsolódási pont. Mást egyelőre nem tudok elképzelni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Brad Rau elárulta, hogy a második évad kapcsolódni fog a The Mandalorian - hez és ezáltal az ST-hez is.

Esetleg még a Nagy Mandalore-i tisztogatás, szóba jöhet? Moff Gideon? 

Amiből láttunk emlék foszlányokat, a mando sorozatban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Boba Fett. :D

 

Lehetséges a dolog.

 

Már csak azért is jutott ez a tisztogatás eszembe, mert: 

 

Spoiler

a Bence által hozott, infókban, volt egy olyan, idézem:

"- Gideon a Bo-Katanos részekben fog debütálni, az antagonisztikus történelmük itt fog elkezdődni. Giancarlo fogja adni Gideon hangját."
Akkor viszont, lehet igazak ezek az infók, nem csak amolyan pletyka. Kiderül. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 hours ago, Cpt. Rex said:

Esetleg még a Nagy Mandalore-i tisztogatás, szóba jöhet? Moff Gideon? 

Amiből láttunk emlék foszlányokat, a mando sorozatban. 

Ez kizárt hogy benne legyen mert az Ezer Könnyek Éjszakája az a Rebels 4.évada után történt, ami Y.E 1-ben játszódik, ez az évad pedig Y.E 19-ben van. Azt viszont nem vetem el hogy szerepelhet Giden és Bo Katan. Jó lenne látni őket is a Birodalom kezdeti időszakában. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap kezdtük el nézni az első évadot, először. Jó az időzítés, így friss lesz az élmény.

Érdekesség, hogy a társam nem nézett eddig magától SW sorozatot, Boba Fett-ből mutattam neki részeket, ennyi. Ezt meg elkezdtem nézni és ott ragadt velem :D. Azt mondta k** jó ez a sorozat. :psycho:

 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.