Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

@Yoda József, ez most olyan, mintha azt mondanád, hogy a Lost-nak is egyben kellett volna kijönnie, mert bizony sok rész esetében kapkodtuk a fejünket, hogy most mi a f... És ott aztán nem is egy évadon belül magyaráztak meg dolgokat, hanem évekkel később (ha egyáltalán ugyebár). Szóval nincs itt semmi baj a formátummal. Mintha az emberek a streaming óta türelmetlenek lennének, és minden kérdésükre azonnal követelnek választ. Persze azt is lehet, de ha a Disney minden sorozatát egyben küldte volna ki, szerintem ezt a fórumot már kinyírta volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bomarr a szívemből szóltál. 

 

@Yoda József értem a dilemmát, de nem lenne jó, hidd el. A LOST abból épített legendát, hogy hetente adagolta a misztikuma cseppjeit. Ez egyben brand építő is. Ahogy Bomarr írja, heti bontásban van idő mindenre. Megemészteni a látottakat, kötődni karakterekhez, elveszni a részletekben. Ha egyben kiadják ennek nagy része elveszik. Az SW-nek mindig is sajátja volt a teória gyártás, ami felhígulna, rossz esetben a lényege veszne el ezzel a hozzáállással. Ráadásul kicsit McDonalds ízt is kapna: gyorsan fogyasztható termék, amit egyél meg minél előbb és haladj tovább. Na ez pont nem az a sorozat, és többet is érdemel ennél. 

 

Csak egy példa: Stranger Things. Ott ugye alapvetés ez az egy évad egyben kiadás. Nekem is tetszett. Kb. egy hétig, utána úgy elfelejtettem, mint a huzat. A legutóbbi etap óta meg már a fene se tudja hány év telt el, és kb. alig emlékszem valamire belőle. Nem is érdekel különösebben, mert nem ragadt meg bennem belőle szinte semmi. Biztos én vagyok a kisebbség ez ügyben, de szerintem ez a legrosszabb metodika ami létezik. Nézd meg a Trónok Harcát vagy a többi nagy sorozatot. Mind epizód felbontásban jön, és nem egyszerre. 

 

44 perccel korábban, Szisz írta:

Bevallom az ő véleményére azért adok és elgondolkodtam. Nekem annyi talán, hogy rövidek a részek. Ami az elején nem tűnt érdekesnek újranézésnél már az első 2 rész is jobb lett, feljavította a 5-6. :)

Nála "üzleti" szempontból lenne rossz ha egyben adnák ki. Jelenleg tud csinálni nyolc epizódértékelést, ami legalább 100 ezer megtekintést biztosan generál, és akkor még nem számoltam a kibeszélőket. Nem nehéz belátni, hogy a csatornáját ezen tartalmak nézettsége viszi, amiből neki anyagi haszna is van (Megjegyzem hála istennek! Minden pénzt megér a pozitív és tárgyilagos munkája).

Most képzeljük el ha egyben kijön az évad, amiről csinál egy értékelő videót amit szinte biztos, hogy nem néznének meg 100 ezren, de még 30 ezren se. Nem folytatom, szerintem érthető mire gondolok. 

 

A lényeg, hogy minden tekintetben a heti epizódok megjelenése a legjobb megoldás. Amint véget ért az évad lehet egyben nézni, és akkor mindenki boldog lesz. :P  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Lost-ot nem láttam, de nem pont az a sorozat híres a mystery boxokról? Ahol a rejtélyt megírták az alkotók, csak épp a válaszokat nem, mert azokat menet közben találták ki, aztán sok mindennek nem is lett értelme benne, vagy nem is lett végül válasz.

 

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Csak egy példa: Stranger Things. Ott ugye alapvetés ez az egy évad egyben kiadás. Nekem is tetszett. Kb. egy hétig, utána úgy elfelejtettem, mint a huzat.

 

Én meg nem, de nem vagyunk egyformák :) ott se működött volna szerintem a részenkénti kiadás.

 

6 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nézd meg a Trónok Harcát vagy a többi nagy sorozatot.

 

A Trónok harca tökéletesen működik részenként. Egyébként az egy elsősorban TV-sorozat (csak mellékesen kerül fel Max-ra), ott a formátum nem is teszi lehetővé az egyben kipakolást :D 

 

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nála "üzleti" szempontból lenne rossz ha egyben adnák ki. Jelenleg tud csinálni nyolc epizódértékelést, ami legalább 100 ezer megtekintést biztosan generál, és akkor még nem számoltam a kibeszélőket. Nem nehéz belátni, hogy a csatornáját ezen tartalmak nézettsége viszi, amiből neki anyagi haszna is van (Megjegyzem hála istennek! Minden pénzt megér a pozitív és tárgyilagos munkája).

Most képzeljük el ha egyben kijön az évad, amiről csinál egy értékelő videót amit szinte biztos, hogy nem néznének meg 100 ezren, de még 30 ezren se. Nem folytatom, szerintem érthető mire gondolok. 

 

Rixont valószínűleg a saját szórakozása jobban érdekli, minthogy a youtube-on mennyit keres :) 

 

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A lényeg, hogy minden tekintetben a heti epizódok megjelenése a legjobb megoldás. Amint véget ért az évad lehet egyben nézni, és akkor mindenki boldog lesz.

 

Hát ha neadjisten a megítélése miatt (ami szerintem általánosabban jobb lett volna, ha egyben kidobják) nem készül második évad, akkor én nem leszek boldog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Rixont valószínűleg a saját szórakozása jobban érdekli, minthogy a youtube-on mennyit keres :) 

Nem célom más pénztárcájában kutakodni, de ne legyünk naivak. :) Valószínűleg nem ez a fő szempontja, de neki is vannak költségei amit a bevételeiből finanszíroz. Mert ugye lehet támogatni egyénileg is  a csatornáját ugyanúgy, mint minket. 

 

7 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát ha neadjisten a megítélése miatt (ami szerintem általánosabban jobb lett volna, ha egyben kidobják) nem készül második évad, akkor én nem leszek boldog.

Nem az számít, hanem hogy mennyien nézik hétről hétre. Nem tudom elképzelni, hogy a többségnek ne tartaná fenn az érdeklődését egy ilyen misztikus sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A megítélést miből szűröd le objektíven? Főleg a mai világban? Amúgy ne mond nekem, hogy ha egyben jön ki akkor mindenki maga alá rak egy csomagot, hogy ez mekkora zseniális? Tök mindegy a formátum, itt nem az számít, hanem az aktuális politika. Ugyanúgy lehúzta volna az alt-right, mint most. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Yoda József írta:

Hát ha neadjisten a megítélése miatt (ami szerintem általánosabban jobb lett volna, ha egyben kidobják) nem készül második évad, akkor én nem leszek boldog.

Az utálkozók táborát az se hatotta meg amikor kijött az ötös rész ami akkorát ütött mint a ház és teljesen érthető volt, semmi nem lógott a levegőben. Eleve azzal foglalkozni, hogy számunkra ismeretlen embereknek hogy tetszett vagy nem tetszett volna elég parttalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Bomarr írta:

Az utálkozók táborát az se hatotta meg amikor kijött az ötös rész ami akkorát ütött mint a ház és teljesen érthető volt, semmi nem lógott a levegőben. Eleve azzal foglalkozni, hogy számunkra ismeretlen embereknek hogy tetszett vagy nem tetszett volna elég parttalan.

 

Azért az 5-ös résznek jelentősen magasabb a pontszáma imdb-n (még úgy is, hogy az is le van pontozva célzottan), mint a többinek, szóval azért azt nem mondanám, hogy nem hatott meg senkit.

 

Igazából az egyetlen mankóm az optimizmusba jelenleg, hogy az Andor is kapott második évadot kevesebb nézővel, szóval talán ez is fog, bár azt utólag még nagyon megtolta a MOM, amire már nem nagyon van rálátásunk

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Azért az 5-ös résznek jelentősen magasabb a pontszáma imdb-n (még úgy is, hogy az is le van pontozva célzottan),

Szerintem az imdb-t hagyjuk, teljesen szét van b*szva a pontozás a botok által. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Yoda József írta:

 

Azért az 5-ös résznek jelentősen magasabb a pontszáma imdb-n (még úgy is, hogy az is le van pontozva célzottan), mint a többinek, szóval azért azt nem mondanám, hogy nem hatott meg senkit.

 

Igazából az egyetlen mankóm az optimizmusba jelenleg, hogy az Andor is kapott második évadot kevesebb nézővel, szóval talán ez is fog, bár azt utólag még nagyon megtolta a MOM, amire már nem nagyon van rálátásunk

Az Andornál ugyanezek a körök mentek: hogy mennyivel jobban müködne ha egybe jönnének a részek mert külön nem elég ütősek hacsak nem sztorizáró rész jön. Mégis jó volt a MOM. Talán a tanulság az lehetne hogy nem ezen múlik. Sokan szeretnek darálni, sokan türelmetlenek. Így jártak. Ha már az utolsó rész is lement ez úgyse fog számitani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bomarr írta:

Az Andornál ugyanezek a körök mentek: hogy mennyivel jobban müködne ha egybe jönnének a részek mert külön nem elég ütősek hacsak nem sztorizáró rész jön.

De elég ha visszaolvassa bárki a Mandalorian első pár rész topikját, ahol azon ment a sírás, hogy sok a filler és nem halad a történet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Bomarr írta:

Az Andornál ugyanezek a körök mentek: hogy mennyivel jobban müködne ha egybe jönnének a részek mert külön nem elég ütősek hacsak nem sztorizáró rész jön

Az Andornak végig remek volt a megítélése mindenhol, amerre én jártam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted ennek a sorozatnak azért negatív a megítélése mert 30 percesek a részek? :) Bomarr jól írta, ezeken a véleményeken nem segít semmi. Akár egyben adják ki, akár 10 perces epizódokban. Az alapprobléma ugyanis nem a sorozat hanem a körítése: ki csinálta, kik a szereplők, stb...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

például millió és egyszer le lett írva hogy mekkora marhaság, hogy 3PO már itt benne van az eseményekben miközben a régi trilógiában nem emlékszik semmire. Aztán ezt a szénné beszélt témát az ep.3 megoldotta egy mondattal.

C3PO emlékezete azért nem volt egy olyan probléma, ami miatt valaki nem tudott aludni.

A prequel vége adott volt, még az is el volt spoilerzve az első SW könyv előszavában, hogy ki a főgonosz. Az eredeti trilógiában meg az első rész kerek egész volt, csak a másodiknál volt egy szép nagy clifhanger.  A sequelnél meg legfeljebb az volt a kérdés, ki a fenék a főszereplők, honnan jöttek (Snoke, Rey). Szerintem.

Itt meg az egész sztori kezdete a levegőben lóg, nem csak a vége. De hát ízlések és pofonok...

Szerkesztve: - gafz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, gafz írta:

Itt meg az egész sztori kezdete a levegőben lóg, nem csak a vége. De hát ízlések és pofonok...

Mert még van két rész a történetből. Ezt ennyire nehéz kezelni, vagy én nem értem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerinted ennek a sorozatnak azért negatív a megítélése mert 30 percesek a részek? :) Bomarr jól írta, ezeken a véleményeken nem segít semmi. Akár egyben adják ki, akár 10 perces epizódokban. Az alapprobléma ugyanis nem a sorozat hanem a körítése: ki csinálta, kik a szereplők, stb...

 

Rengeteg kritika van a neten, ami nem azzal foglalkozik, hogy "woke". Azért abba a hitbe ne ringassuk már magunkat, hogy ezt a sorozatot mindenki egyöntetűen imádja az alt-right-on kívül

 

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mert még van két rész a történetből. Ezt ennyire nehéz kezelni, vagy én nem értem. 

Azzal van a gond, hogy ez egy hosszú cselekmény, 8 részre vágva, nem pedig több önállóbb egységből összeálló történet. Meglehetősen unortodox formátum egy TV-sorozattól

 

Talán ezzel a példával tudom a legjobban elmondani a dilemmát:

 

Ahogy minden sorozatnál, gondolom ennél is lesz évad végi szavazás. Na most, ha az 5. rész nem lenne, baromira fognám a fejem, hogy a csudába válasszak legjobb epizódot. Mivel az egyes epizódok önálló egységként nem működnek, csak az egész részeként, így nem nagyon tudok rangsorolni se.

 

De szerintem már nagyon túlragoztuk, úgyhogy hagyjuk is

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Yoda József írta:

Rengeteg kritika van a neten, ami nem azzal foglalkozik, hogy "woke". Azért abba a hitbe ne ringassuk már magunkat, hogy ezt a sorozatot mindenki egyöntetűen imádja az alt-right-on kívül

Mutass olyan SW sorozatot amibe nem álltak bele valamiért. Az Acolyte-nál a woke a fő ok. Nézd meg mennyien szavaztak az IMDb-n a legmegosztóbb harmadik részre. 

 

18 perccel korábban, Yoda József írta:

Azzal van a gond, hogy ez egy hosszú cselekmény, 8 részre vágva, nem pedig több önállóbb egységből összeálló történet. Meglehetősen unortodox formátum egy TV-sorozattól

És? Meg kell várni a végét, nem akkor károgni amikor még nincs is vége. De ezt ezerszer megbeszéltük már. 

 

Amúgy nem is értem mi a célod ezzel az egésszel. :? 

21 perccel korábban, Yoda József írta:

Mivel az egyes epizódok önálló egységként nem működnek,

Már hogy ne működnének? Mind hozzátesz a történethez, így a maguk módján nagyon is értelmezhetők. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, gafz írta:

C3PO emlékezete azért nem volt egy olyan probléma, ami miatt valaki nem tudott aludni.

Oh, dehogyis nem. A prequel minden egyes kis megmozdulása szénné volt szedve. Ez is :)

51 perccel korábban, Yoda József írta:

Rengeteg kritika van a neten, ami nem azzal foglalkozik, hogy "woke". Azért abba a hitbe ne ringassuk már magunkat, hogy ezt a sorozatot mindenki egyöntetűen imádja az alt-right-on kívül

 Star Warst kritizálnak a neten? :o Hűha... hát ilyet se láttunk még. De öszintén: ez mitől lett neked ilyen fontos? Ugye millioszor elmondtuk már: azért van ez a fórum, mert mindig szét lett cincálva az SW és untuk ezért csináltunk egy saját fórumot. Olyan mintha a saját kritikai meglátásaidat szeretnéd megtámogatni azzal hogy mások is igy gondolják. De ha valami nem tetszik csak ird le amit te gondolsz. Nem kell hozzá ez hogy mások mit gondolnak. Fölösleges kör. Ez itt kb. senkit nem érdekel.

Az hogy máshol ki mit gondol azt meg lehet azokon a fórumokon, platformokon beszélni ahol ez előkerül. 

  • Nagyon tetszik 1
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, én leírtam, hogy szerintem egyben darálva jobban működik a sorozat, és hogy lehet, hogy általánosabban is jobb lett volna úgy a megítélése. Nem mondtam se többet, se kevesebbet. Erre úgy nekem estek, mintha elhordtam volna a sorozatot minden sz*rnak, miközben más fórumokra is járok és ott védem ahogy csak tudom, nem egy helyen vagyok már hülyének nézve, hogy "na, itt van már megint, megjött okoskodni"

 

A megítélés meg azért fontos, mert szeretnék második évadot, de egyelőre semmi biztató nincs ezzel kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem teljesen világos hogy alapvetően tetszik neked a sorozat, csak nem tetszik neked ahogy vetitve van, és bocsi ha úgy tünt neked estem, csak öszintén nem látom mi értelme ennek, hogy különféle netes visszajelzésekből próbálod kiolvasni hogy miért kaszálhatják el a második évadot. 

 

Az átlag néző nem osztja meg a neten a véleményét. Az aki a neten kifejti a véleményét az egy roppant szűk kör. Ebből bármit kiolvasni, levezetne szerintem totál értelmetlen. Ha a netes vélemények tényleg visszaadnák amit az átlag gondol a Star Wars rég halott lenne és nem készülne semmi kb. a Last Jedi óta. 

 

Az Acolyte lehet nem kap második évadot, de azt hogy mit gondol pontosan róla az átlagnéző azt pont úgy nem fogjuk tudni ahogy a többinél se tudtuk. Erről nem készülnek elemzések, kutatások igy nem látom be, minek ezzel foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A lényeg, hogy minden tekintetben a heti epizódok megjelenése a legjobb megoldás. Amint véget ért az évad lehet egyben nézni, és akkor mindenki boldog lesz. :P  

A káposzta is megmarad. 

 

Most rendesebbet aludtam, feltornáztam 5 órára :lol: és helyre kerültek a tények és vélemények. Eszembe jutott az értékelések matematikája is. Az első rész után rohannak osztályozni és később nem változtatnak rajta, az első benyomás marad. „Ez veszélyes.” :D

Átgondoltam azt is, hogy a nézettség sokkal fontosabb tényező abban, hogy valamit folytatnak-e.

Reménykedem, mert ekkora potenciált nem éreztem még történetben, kicsit Pandóra szelencéje is kinyílt, pedig nem ennek indult. Abban is bízom, hogy nem borítottak fel semmit a kánonban.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Oké, én leírtam, hogy szerintem egyben darálva jobban működik a sorozat, és hogy lehet, hogy általánosabban is jobb lett volna úgy a megítélése. Nem mondtam se többet, se kevesebbet. Erre úgy nekem estek, mintha elhordtam volna a sorozatot minden sz*rnak, miközben más fórumokra is járok és ott védem ahogy csak tudom, nem egy helyen vagyok már hülyének nézve, hogy "na, itt van már megint, megjött okoskodni"

 

A megítélés meg azért fontos, mert szeretnék második évadot, de egyelőre semmi biztató nincs ezzel kapcsolatban.

Én is így voltam vele látva hogy ahol csak olvasok az Acolyte-ról, mindenhol porig alázzák (ezen fórumon kívül). Baromi bosszantó. Főleg, hogy 2002 óta mindig ezt tapasztalom a legtöbb SW kapcsán. Ahogy öregszem, úgy megy a tolerancia szintem lefelé ezzel kapcsolatban. 

 

Ami viszont fontos: amit ide beraktatok korábban objektív számok, azok azt mutatják hogy az Acolyte számottevő érdeklődést generál. Szerintem ez a legfontosabb, ezen múlik a leginkább hogy kap-e folytatást. 

 

Abban egyetértek Odyékkal, hogy a megítélésén nem változtatna ha egyben jönne ki, nekünk, premier úttörőknek (akik hétről hétre követjük) sokkal nagyobb élvezetet ad így (lehet rajta kattogni, tényleg hetekig velünk vannak a szereplők, stb) miközben amikor a premier lemegy, a későbbi nézők úgy is megnézhetik egyben. Ez kicsit olyan mint az early adaptorek rezervációs árazása a marketingben: mi akiket a legjobban érdekel hajlandóak vagyunk "megfizetni" a legnagyobb árat, hogy elsőként lássuk a részeket: várunk minden részre egy hetet. Akik kései követők ők valószínűleg majd csak hetek vagy hónapok múlva értesülnek arról hogy létezik ilyen sorozat és ledarálják majd egyben. Számukra kisebb a fizetett ár (nem kell várakozni), cserébe nem is számít a gyorsaság és valószínűleg a sorozatról folytatott diskurzusuk is rövidebb, felszínesebb lesz mint azoknak, akik hétről hétre követik. 

 

Csak gondold el mennyire nehéz szétválasztani a fórumos beszélgetést két topik között ha két rész egyben jön ki; igazából szívünk szerint ilyenkor mind az utolsó részben folytatnánk a diskurzust, mert macerás úgy értekezni az eggyel korábbiban, hogy többlet infonk van a következő rész miatt és arról ott nem szabad még beszélni. Tehát kibeszélés kapcsán épp a lényeg és a mélység veszne el, ha minden egyszerre jönne, én nagyon örülök hogy nem így történik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Donát írta:

Ami viszont fontos: amit ide beraktatok korábban objektív számok, azok azt mutatják hogy az Acolyte számottevő érdeklődést generál. Szerintem ez a legfontosabb, ezen múlik a leginkább hogy kap-e folytatást

Eddig nézettségi adat csak a Luminate-től jött, az egyelőre nem mond sokat, mert a többi SW sorozatról csak a Nielsentől van ilyen adatunk, a kettőt pedig nem igazán lehet hasonlítgatni

 

A többi, ami be lett rakva, az meg online engagement-et néz, aminek a nézettséghez semmi köze. Az online engagementbe az is beleszámít, ha valaki nézés nélkül rányom egy 1-est a sorozatra

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha egyszerre jön ki 2-3 rész, én éppen ezért szoktam gyorsan írni egy kritikát rögtön az adott rész után, mielőtt folytatnám. Persze, ez azért nem várható el mindenkitől, és látszik is, hogy mondjuk mennyivel kevesebb hozzászólást generál egy olyan epizód topikja, amelynek folytatása rögtön a rendelkezésre áll. 

 

Én is érteni vélem, hogy @Yoda József, pusztán arra akartál utalni, hogy egyben jobb ezt a sorozatot nézni. Én a magam részéről azzal nem értek egyet, hogy ezt azzal az érvvel támogatod meg, hogy az epizódok nem különülnek el jól érzékelhetően egymástól. Én ezt egyáltalán nem érzem így. Még külön flashback-epizódot is kaptunk, a legutóbbi rész meg az "újrarendeződés" volt az előző epizód katarzisa, mindent felborító egyvelege után. Nem érzem úgy, hogy a készítők random módon, csak úgy hasraütésszerűen vágnák el az epizódokat egymástól. Nagyon is volt íve mindegyiknek, és ez majd meg fog látszani az évadértékelő szavazáson is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejön a heti bontás, mert van min gondolkodni, van mit várni. De egyetértek, ha @Yoda József arra gondol, hogy egyben mutatja meg magát majd, és az emberek türelmetlenek, viszont ítélkezni azonnal tudnak. Én szintén türelmetlen vagyok, mert ha lehetne azonnal megnézném az  záró duplát, de ez azt is mutatja, hogy jó a sorozat abban, hogy fenntartja az érdeklődést. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 07. 02. - 11:24, Ody Mandrell írta:

Nem tudom mennyire megbízható az oldal, de ha igaz amit írnak, az fantasztikus hír a sorozatra nézve!

 

SZERK: ezt a hírt vették át.

 

star-wars-the-acolyte-streaming-and-enga

@Yoda József többek között erre gondoltam. 
 

The Acolyte is the second most successful in terms of streaming and engagement, outperforming the average top 100 TV show by a factor of 6. It is only surpassed by Obi-Wan Kenobi, which outperformed the average top 100 TV show by a factor of 8.



 

Nemcsak engagement de streaming is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár oldallal korábban idéztem mit írnak a saját módszertanukról, nekem elég bullshit-szagú. Nem véletlen nem erre az oldalra szoktak mértékadóként tekinteni

 

2024. 07. 02. - 22:16, Yoda József írta:

"Reelgood define "engagement" as an aggregation of user interactions with titles across Reelgood platforms, including playbacks, tracking, and other interactions."

 

Ez alapján egyrészt, ez csak az adatok egy kis szelete (konkrétan csak azok a felhasználók vannak benne, akik Reelgood-ot használnak), másrészt kissé bullshit alapúnak tűnik, hogy nem csak a nézettséget veszik bele, hanem másfajta "interakciókat", jelentsen ez bármit.

 

Jövő héten már láthatunk Nielsent az első hétről, az lesz a mértékadó.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Donát írta:

@Yoda József többek között erre gondoltam. 
 

The Acolyte is the second most successful in terms of streaming and engagement, outperforming the average top 100 TV show by a factor of 6. It is only surpassed by Obi-Wan Kenobi, which outperformed the average top 100 TV show by a factor of 8.



 

Nemcsak engagement de streaming is. 

Igen, ez Yoda szerint bullshit. De a "sok" youtube-os csávó miatt aggódni kell. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igen, ez Yoda szerint bullshit. De a "sok" youtube-os csávó miatt aggódni kell.

Igen, mivel nem szimplán nézettségről van szó. Nem igazán tiszta metrika, ami alapján kiszámolják a pontszámot. A Luminate-es nézett percek alapján eddig kevesebben nézik, mint az Ahsokát. A youtube nem tudom hogy jött most ide.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.