Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A legjobb epizód győztese…

1×15 – Return to Kamino (8)

 

the-bad-batch-return-to-kamino-kamino-17

 

Hamar tetemes előnyre tett szert és bár a végefelé kezdte elveszíteni kiépített előnyét, de végül teljesen megérdemelten bezsebelte nemcsak a legjobb zene, hanem a legjobb epizód kategóriáját is. Az epizód egy közel 20 éves korszak végére tesz pontot, ahogy látjuk, hogy a Birodalom elpusztítja a Köztársaságra emlékeztető jegyek egyik utolsó pillérét. Pláne azon pillért, akik segítették a sitheket. A pusztítás előtt látott üres csarnokok, étkezde látványa szívfacsaró, ahogy rágondolunk, mily események történtek itt a klónháborúk során.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véget ért a díjátadó. Remélem jól éreztétek magatokat. Én élveztem, izgalmas volt, remek eredmények születtek. Volt meglepetés is ahogy látom, ez mindig öröm. Köszönöm szépen, hogy velem tartottatok, hamarosan - nagy valószínűséggel a TCW 7. évad szavazásánál - újra ünnepelni fogunk! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Bence a lebonyolítást! Nagyon klassz győzteshirdetést hoztál össze. :)

 

Az eredmények nagy részével is elégedett vagyok.

 

Mindenkinek jóccakát! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó reggelt! Visszanéztem, ugye pont félidőben jöttem, így az eleje új élmény volt!

Nagyon erősen kezdtem 3-ból 3-al! aztán zuhanórepülés.. :)

Az első hat kategória amiről lemaradtam a mellékszereplő kategóriában lepett meg, de láttam nem csak engem! Howzer? Nem semmi.

Na szóval a lényeg, hogy továbbra sincs közízlésem, ezúttal

12/6

lett az eredményem mindössze! De akkor is jó móka volt! Még egyszer köszi Bence, várom a TCW s07-et is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos egy váratlan vendégség távol tartott végül, de még tegnap este végigolvastam a topikot és örültem az eredményeknek. :)

Hunterre szavaztam Omega helyett, és Cidre a Howzer helyett, de a többi lényeges kategóriában az én jelöltjeim nyertek, köztük a Return to Kamino, ami magasan a leghatásosabb rész volt az évadban számomra, gyönyörű zenei aláfestéssel és drámai pillanatokkal a végén. Ami még nem volt kérdés, az Dee Bradley Baker győzelme, aminek szívből örülök! Sok minden miatt érdemes volt nézni ezt a sorozatot, de az ő hangja annyira sokat hozzátett, amit nem lehet eléggé méltatni. :clap: Zseniális volt!

Köszönöm szépen, Bence, a lebonyolítást, és a tájékoztató táblázatokat is az egyes kategóriák szavazati arányairól! A TCW 7. évadjánál folytatjuk! 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Rog írta:

Amikor szavaztam nem láttam őt a jelöltek között. Erősen hiányoltam.

 

Közben leesett hogy az nem Howzer hanem Gregor volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.