Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én most feldobom a jövő szombatot, szeptember 25. Mivel már csütörtök este van, inkább hagyok még egy kis időt, addig is megírom a díjátadóra a szövegeimet. És akkor szeptember 25., este 8 óra lenne az időpont. 12 kategória, belesűrítve kb. +-2 órába - kezdési és végcéli csúszásra természetesen számítani lehet, de próbálok majd időben végezni. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bence1997

Még mindig várom a választ. Szerintem másokat is érdekel. Nem magam miatt kérdeztem hanem azok miatt akiknek nem jók a szombatok. Hátha a vasárnap jobb lenne nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Még mindig várom a választ. Szerintem másokat is érdekel. Nem magam miatt kérdeztem hanem azok miatt akiknek nem jók a szombatok. Hátha a vasárnap jobb lenne nekik.

Eddig mindig szombatonként voltak díjátadók, illetve az utóbbi időkben, ha volt Kantin játék, az is általában szombatra esett, kivéve, ha esetleg ünnepi időszak volt. Szóval ez már-már hagyománynak tűnik a fórumon. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra én is gondoltam hogy azért lett most is szombat megcélozva mert az vált a leggyakoribb eseményes nappá. Amúgy ez nekem elég sovány ok arra hogy ne lehessen vasárnap is ezt-azt rendezni ha egyeseknek a szombat nem megfelelő. Persze az is előfordulhat hogy akadnak olyanok akiknek se a szombat se pedig az azt követő vasárnap nem jó.

Lesz ahogy lesz alapon inkább ejtem a témát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 09. 16. - 20:26, Bence1997 írta:

Én most feldobom a jövő szombatot, szeptember 25. Mivel már csütörtök este van, inkább hagyok még egy kis időt, addig is megírom a díjátadóra a szövegeimet. És akkor szeptember 25., este 8 óra lenne az időpont. 12 kategória, belesűrítve kb. +-2 órába - kezdési és végcéli csúszásra természetesen számítani lehet, de próbálok majd időben végezni. :)

 

Én is szívesen részt vennék majd, jó lesz a szombat, úgyhogy jövök majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak később tudom visszaolvasni, addig is itt vannak a tippjeim:

Spoiler

Hunter (Omega, Wrecker)

Rex, Hera, Cad Bane, nem tudok dönteni

Crosshair

Hera vagy Cad Bane

AZI-3

Venator (Marauder)

Kamino escape pod?

Kamino

Muchi

Aftermath (War Mantle?)

Passz. Talán valamelyik a két befejező rész közül

Dee Bradley Baker

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

the-bad-batch-season-2-tall-A-36322-1.jp

 

Sziasztok!

 

Köszöntelek benneteket az idei The Bad Batch első évados szavazásánál, ahol hamarosan kiderülnek, hogy kik húzták be a legek legjét az egyes kategóriákban. De először a menetrend:

 

Egy már korábban is bevált recept alapján fogunk haladni. Először is az élettelen, szervetlen tárgyak világába vezetlek el benneteket, ahol felfedésre kerül majd a legjobb űrjármű, felszíni jármű és droid kategória győztese. Ezek után megnagyobbítjuk a terepet és a bolygók közül fogjuk kihalászni a győztes planétát. Ehhez kapcsolódóan megismerjük a helyszínek élővilágát is. Végül – de nem utolsó sorban – érkeznek majd hozzánk a mellékszereplők, idegen és negatív karakterek hogy közülük derüljön ki, melyikük viszi haza a díját. Természetesen eme jutalmak kiosztása után a főszereplőké lesz a rivaldafény. Végezetül pedig az élőlények szegletét a legjobb szinkronhang kikiáltásával fogjuk zárni. Utolsó menüpontként pedig előbb a legjobbnak értékelt zene, aztán pedig az általatok választott legjobb epizód kiléte fog kiderülni.

 

Érthető a fentebb vázolt menetrend? Ha igen, akkor vágjunk is bele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdődjön hát az eredményhirdetés a legjobb űrjármű kategóriájával! A jelöltek:

 

Havoc Marauder

NU-osztályú támadó/szállító űrhajó

Rho-osztályú szállítóhajó

V-wing

Star Commuter 2000

Birodalmi járőrszállító (LAAT/le)

Fennec hajója

YV-865 Aurore-osztályú fregatt

4-es osztályú konténerszállító

Silver Angel

Rex Y-wingje

Justifier

LAAT/i

Gobi Glie hajója, Rainhawk osztályú űrhajó

Orn Free Taa űrhajója

Venator osztályú csillagromboló

Birodalmi hajóelfogó

 

Szerintetek ki viszi el a díjat? A Venator a Klónok háborújában verhetetlennek bizonyult, ám itt akár legyőzőjére is akadhat. Vagy mégsem? Vajon a Bad Batch saját hajója, a Havoc Marauder megtudja -e szorongatni a Köztársaság régi rombolóját? Esetleg a V-wing támad fel hamvaiból és zsebeli be a győzelmet? Vagy Cad Bane hajója, a Justifier? Széles a választék, hamarosan viszont kiderül a győztes!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a győztes…

HAVOC MARAUDER (14)

 

marauder-main_b64030c9.jpeg?region=167%2

 

A szavazatok 56%-át bezsebelve megnyerte a legjobb űrjárműért járó trófeát. A Venator elleni harc egy idő után eltűnt és a kis Marauder előtörve nyert. Gratulálunk a Bad Batch tagjainak, szépen helyrepofozták az űrhajót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.