Ugrás a kommentre

Ki mit hallgat most?


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

http://www.youtube.com/watch?v=FTmBqPQ2pms

 

Na, ez egy jó magyar zene! :) Táncoltunk is rá...asszem! De az biztos, hogy a parton voltunk és ez ment, mert a víz visszaverte a bass-t és kétszer olyan erős volt...fel is rázta a 4liter sört! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, linkeltem már, de lehet le kell cserélnem a bal kezem robot kézre, mert erre annyiszor zúztam, hogy szétment a csigolyám....Ez most miért nem jön be? :D

http://www.youtube.com/watch?v=9JnUFzzVhow

Illik legalább 2* meghallgatni és utána okoskodni! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért volt az a Scooter amit még két oo-val írtak és rave-volt, no meg happy hardcore---azok voltak az igazi zenék, Orion HS280on olyan mélyek, hogy a bass a szemedet tette könnyessé...aztán jött ez az új, Scoter, utána meg a Coter....nem értem is nem is szeretem, de azért a Monster Tune még mindig olyan nálam is és havernál is aki Dunaújvárosban él, hogyha linkelem, akkor hangcucc be, erősítő 4-esre (10es skálán) és tök mindegy, hogy hol voltunk, azért ez, a mi himnuszunk volt...Szerintem onnatól kezdeve más nem számít. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dei ez szuper, jó hogy betetted. Nagy kedvenc rengetegszer láttam. Megvan az egész koncert HD-ban :)

 

A This is Gallifrey és a Vale Decem egyszerűen óriási, pláne, hogy közben a Doktor összes regenerációját is láthatjuk + a közönség reakciói. FAN-TASZ-TI-KUS! :);)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Theme of Lauraaaaa :rock::rock::rock: (Silent Hill 2 - Akira Yamaoka!!!)

 

 

 

Ha Scooter, akkor Age Of Love

 

 

Ugye itt konkrétan a Terminator ismert dallamát használták fel, és az a dallam az egyik kedvencem. Imádom! :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha régebbi zenék, akkor feltétlen meg kell említeni a Don't Stop Me Now-t!!

 

 

És persze a jelenetet, amikor a Haláli Hullák Hajnalában erre a zenére verik a billiárd dákóval ÜTEMRE! a zombit! lol :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Queentől én ezt annyira nem szeretem de a Bohemian Rapsody, az i want to break free, The show must go on simán jöhet. Az abszolút kedvenc nekem a Who wants to live forever. :)

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a szívemhez legközelebb a nagy zenekari művek állnak, ala filmzenék/sorozat zenék, és manapság már játék zenék is (Silent Hill muzsikák, Mass Effect zenék, stb...)

 

 

FlóriBának, nekem majdhogynem mindegy, hogy az adott nagyzenekari mű elektronikus vagy élő (már ha az elektronikus igényesen van megcsinálva) de valahogy elsősorban mégis a valódi hangszerek híve vagyok. Talán mert jómagam is gitároztam (ezt a hobbimat fel szeretném eleveníteni újra) valamint régebben basszus szólamban énekeltem egy énekkarban, ami sokszor nagyzenekari kísérettel énekelt, és elképesztően jó volt. Eléggé hiányzik!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az általad említettek is jók. Hogy miért szeretem ennyire a Don't Stop Me Now-t nem is tudnám megmondani... de egyszerűen imádom :D

Anno volt egy reklámban is (talán autóreklám volt), és ott nagyon tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Scooterben mindig is megvolt az a készség ami pl. a populáris rockban csak 1-2 album után érződött...tehát, átvették egy korszak stílusát és minőségien másolták azt. Igaz nálam a Rollerek, mindig is a Rave és a Happy Hardcore keverékét jelentették, ez az újkori Jump Up számomra is idegen és érthetetlen. Attól függetlenül, az első két lemezük mérföldkő volt, és akárki is akármit mond, alap az elektronikus zenében...

http://www.youtube.com/watch?v=8k_TQGEB5s0

"A mi boldog keménymagunk!" :) Orion HS 280+Technics SU-6000--->anyám sem érti miért hullik már megint a vakolat! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csípem ahogy elkezdődik egy dallam, és a 10. másodpercnél már az összesnél csak az megy hogy tücc-tücc-tücc. :D

Még a hupikék törpikék is duetteznek közben.

 

Igazi hetvenes évek :) Ha olyan hangulatom van, én is meg tudom hallgatni. De ha rock, akkor inkább Motörhead :)

Ahhoz nem vagyok én elég kemény. :D Az ACDC-t se tudom túl sokáig hallgatni, egy album után már fáj a fejem, hiába szeretem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még ez a Happy Hardcore...mindenki boldog volt és pörgette a speed....meg az lsd...jah, hogy főleg a hippiknél ez volt...akkor meg miről beszélünk? :)

Alapban a régi időket meghatározta a legális tudatmódosító szerek többsége, amit ma sem ismernek, ennek ellenére, én még sosem hallottam olyat, hogy egy füves hazament és szétverte baltával a családját, mert annyira agresszívvá vált...ez olyan alkesz szokás...jah, hogy ez nem drog...bocs

http://www.youtube.com/watch?v=P8tbvUtX1bg

Ez is eléggé régi zené és love and piece! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy jönnek ide a drogok most? Ne nekem tarts a marcsi jóságáról kiselőadást, pár hete-hónapja sokat vitáztunk rajta. :)

 

Egy jó zenéhez nem kell bebogyózni hogy üssön, bár egy The Doors például az egy teljesen más élmény ha van benned valami. Szegény Jim Morrisonnak szerintem nem is volt semmilyen józan pillanata az utolsó éveiben.

Persze ez nem az a fajta élmény amikor bespurizol és max hangerőn nyomod a dizsiben a tücc-tüccöt, inkább spirituális.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak annyit tennék hozzá, hogy a könnyű drogokat is mindenki egy kalap alá veszi, holott még sosem hallottam olyat, hogy egy füves hazamegy és szétveri a családját, meg megerőszakolja a 12éves lányát...

http://www.youtube.com/watch?v=H5Qda2HS7X0&feature=related

Ő ezt megértette és kiárt a dolgokért... nálunk ezt miért nem lehet? Jah, mer apu is iszik? LOL!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nagyja OFF -ot átraktam az egyéb fontosba. Ide elég ha arról írtok ami a topik címe is: ki mit hallgat éppen. A zenéről a zene topikban lehet eszmét cserélni, a drogokról meg az egyéb fontosban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.