Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom mi ütött belém, elkapott a betyár romantika! Egész héten a Rúzsa Sándort néztem felváltva a Tenkes kapitányával. Furi szobatársaim egyiket se ismerték.
Csak úgy jelzem, hogy délelőtönként a Szomszédok megy :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

 

 

Jó rész volt, nem semmi volt a pali azzal, hogy mindenétől megszabadult a fiáért. Szerintem 13 még fog szerepelni, és bírom a karakterét.

 

 

Hősök

 

So-so, remélem, lesz még jobb is, bár már az is jó, hogy nem cseszik el totálisan :) Tetszik nekem ez a süket csaj-szál, no de Sylar se volt semmi :D Kicsit meg is sajnáltam az ürgét :P

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mi ütött belém, elkapott a betyár romantika! Egész héten a Rúzsa Sándort néztem felváltva a Tenkes kapitányával. Furi szobatársaim egyiket se ismerték.

 

Hogy a Rúzsa Sándor nem ismerték, az egy dolog. De hogy a Tenkes kapitányát? Itt csücsül a polcon, a Tüskevár meg a Kántor mellett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Ne már, Taub is 13 is lelép? Vissza az új régi csapatot, ne a régi-régi csapatot. Vagy vegyítsék őket. Mire volt jó a nagy szereplőváltás két évadra, ha máris minden visszaáll a régire? (Amúgy alapból az az érzésem volt, hogy egy első-második évados epizódot nézek :) ). Az lesz az új irány, hogy a sorozat visszamegy a kezdetekhez?

A rész persze jó volt, bár most nem lehetett annyit röhögni rajta, mint a múlthetin. Chase és Forman szépen megúszták, de megint House kellett hozzá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

House a zseni, nélküle mindig lenne valami ge*asz a többiekkel.

Szomszédokat én is néztem anno, de szerintem szinte mindenki, mert nem igazán volt sok választási lehetőség, ez meg ráadásul magyar is volt :) Persze, hogy néztük :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kassz a mostani Frindzs és FF. A Frindzs mondjuk nem jött be annyira mint szokott. Izgis meg érdekes meg Wal is hozza a formáját de valahogy mégse tetszett olyan nagyon. Nem muszály neki.

A FF már jobban bejött. Az elején van egy jó kis meglepi. Jót vigyorogtam rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos Supernat

Spoiler:

Tényleg nagyon jó rész volt. Imádom az ilyen részeket, tele poénnal és mégis komoly és viszi kicsit előrébb a sztorit. Cas és a púzó párna...majd behaltam. A kisgyerek meg jó, és remélem h még viszont látjuk, de szerintem nem fogjuk.

Iszonyú jó eddig az évad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A FF már jobban bejött. Az elején van egy jó kis meglepi. Jót vigyorogtam rajta.

De nézném már, sajnos nincs még felirat. Remélem, reggel már lesz, mert később már nem tudom megnézni, talán csak vasárnap este, akkor meg futam :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie bácsi, ajánlom figyelmedbe ezt a kiadványt, ha ennyire yoda vagy a Beugróért: http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=11555

700 percnyi izgalmas Beugró a Showder Klub kezdetéig csak kibírod ezzel :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie bácsi, ajánlom figyelmedbe ezt a kiadványt, ha ennyire yoda vagy a Beugróért: http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=11555

700 percnyi izgalmas Beugró a Showder Klub kezdetéig csak kibírod ezzel :)

Az a helyzet, hogy a Beugró ismétleseket is láttam vagy ezerszer :D

 

 

Más.

Flash Forward

Marha jó rész volt :para: A magyar beszéd igen érdekesen hangzott :hmm:

De ezt már szeretem. Felirat meg van estére :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House - 1. évad

 

Most, hogy szokásomhoz híven újranézem a House 1. évadát, azon gondolkodom, hogy vajon hol kapcsolódunk be a kórház életébe? Úgy értem, az első nap valami nevezetes időpont? Akkor kezd el ott dolgozni Forman? Vagy Cuddy akkortól igazgató? (ezt valamelyik részben mintha cáfolná a Voglerrel folytatott beszélgetése). Mert ha jól emlékszem, Chase dolgozik először House-szal, aztán Cameron, végül Forman.

 

Viszont Cuddy ott volt már a kórházban House lábának műtésekor is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon a napon kapcsolódunk be, amikor a Diagnosztikai Osztály megkapja az első esetét. Amúgy van néhány eltérés a pilot és az első évad többi része között, mert a pilot elkészültekor még nem tudták, hogy lesz sorozat is, így nem dolgozták még ki a szereplők háttértörténetét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.