Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

LOST

Spoiler:

Obi1 szavait olvasva óvatosan ültem le az epizód elé, mert lehet, hogy nem lesz annyira jó rész, mint amilyennek várnám. Szerintem semmi probléma nem volt vele. Távol áll az ötödik évad mozgalmasságától, de megállja a helyét, mert nem ez volt a lényege. Dogen már meglepően sokat beszél angolul, így Lennonnak nem sok szerepe jutott. Kíváncsivá tett ez a dolog, hogy most mi a franc van Sayiddal, ami miatt meg kellene ölni. Arra gondoltam, hogy talán van némi köze ahhoz, amikor Jacob mindenkit meglátogatott a szigeten kívül, és mindannyiukat megérintette. Sayidnál nem nagyon volt lehetősége erre, mert elfutott mellőle, amikor Nadiát elütötte a kocsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8/7

Spoiler:

Végre vége a Renee-Vlad-féle szenvelgésnek, már kezdett az idegeimre menni, és haladunk is valamerre a sztoriban. Hassan kezd idióta lenni, a Dana-féle szálnak pedig még mindig nem látom értelmét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon jó volt ez a Castle rész. Egyre jobb lesz ez a széria, főleg azóta, hogy Castle és Beckett mellett a két másik zsaru is szabadon ökörködhet. Már csak a főnökből lehetne egy kicsit több, mert ő is nagyon jó figura. Szerintem neki vannak a legjobb beszólásai :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon jó volt ez a Castle rész. Egyre jobb lesz ez a széria, főleg azóta, hogy Castle és Beckett mellett a két másik zsaru is szabadon ökörködhet. Már csak a főnökből lehetne egy kicsit több, mert ő is nagyon jó figura. Szerintem neki vannak a legjobb beszólásai :D

 

Én is bírom a főnököt, de néha a családból is lehetne kicsit több, ők is jók szoktak lenni, a lánya meg amúgy is tünemény. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

A hosszabb verziót már beírtam a Lost fórumra, de itt nem akarok senkit túlzottan untatni. :D

 

Spoiler:

Szerintem egyáltalán nem volt rossz rész, a lassan csordogáló események ellenére.

Sayid "feltámadása" továbbra sem lett megmagyarázva, viszont sokak gyanúja látszik beigazolódni, akik arra tippeltek korábban, hogy megszállták. Sawyertől elég karakteridegen lépés volt, hogy csak így hátat fordított a társainak. Jack viszont egyre szimpatikusabbá válik, ahogy próbálja összetartani a társait és akár az életét is feláldozná bármelyikükért. Beigazolódni látszik a gyanú, hogy a Nemezis a templomba akar "hazamenni". Kíváncsi vagyok mikor egyesül újra a nagy csapat, azaz Jackék a templomban és Benék a parton.

Az alternatív idősíkos szálak sem voltak rosszak, bár így önmagukban elég értelmetlenek. Kate reptérről való menekülésekor feltűnt Jack is és a csaj mintha olyan "ismerem valahonnan" fejet vágott volna. Érdekes, hogy ezúttal is Ethan vizsgálta Clairet és ezúttal is ő adta be neki a szülést késleltető injekciót. Szerintem olyasmi lehet a háttérben, hogy így is úgy is az lesz minden szereplő Végzete, ami a Szigeten. Lehet, hogy hülyeség, de eddig nagyon úgy állnak a dolgok.

A végén nagyot néztem a szépszemű felbukkanásán. :rock: Az viszont még nagyobb WTF volt, hogy elvileg Clairet is megfertőzte a Fekete Füst, mint Sayidot. Ebből viszont az következik, hogy Claire is meghalt, mint Sayid.

 

10/6

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is bírom a főnököt, de néha a családból is lehetne kicsit több, ők is jók szoktak lenni, a lánya meg amúgy is tünemény. :rock:

Nagyon jó a főnök is, de nekem igazán a család hiányzik, néhány rész óta nagyon a háttérben vannak, bár most a lánya legalább egy kicsit szóhoz jutott. Tünemény a lány, csak nehogy pár év múlva felnőve oda kerüljön a papája alá az újságba, mint kapós szingli leányzó :D

Az otthoni ökörködések jöhetnének vissza.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehogy már csak akkor legyen jó egy LOST epizód, ha pörgős és csak kapkodod a fejed. Ugyan már. Ody... azt meg nem mondod komolyan, hogy EZ elvette a kedvedet a rész megtekintésétől?! Ne viccelj!

 

Én már több bejegyzésben is írtam, hogy jó az epizód... lassabb tempójú de abszolút jó. Bár úgy tűnik ezt a véleményt nem láttad.

Mellesleg Donát is azt írta, hogy tetszett neki.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehogy már csak akkor legyen jó egy LOST epizód, ha pörgős és csak kapkodod a fejed. Ugyan már. Ody... azt meg nem mondod komolyan, hogy EZ elvette a kedvedet a rész megtekintésétől?! Ne viccelj!
Álljunk meg egy pillanatra.

Ki mondta hogy azért volt gyengébb az epizód, mert unalmas volt? Idézem amit írtam a lost.hu-ra: "...és a tempóval se volt különösebb gond."

Itt meg csak annyit írtam hogy ez egy gyengébb rész volt, semmi többet. Miért? Mert egyszerűen kevésbé tetszik. Azóta csak egyszer is néztem meg, a szezonnyitót meg már az első napon négyszer.

Darth Sky: "Szerintem egyáltalán nem volt rossz rész, a lassan csordogáló események ellenére." (ő se hibának vette a lassúságot..)

 

Olvass a sörök között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

Készítettem egy kezdetleges ábrát a LOST időutazása kapcsán. Remélem van, aki tudja értelmezni, viszont ha hibás, annak is örülök, ha felhívjátok rá a figyelmem. :rock:

 

305451.jpg

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álljunk meg egy pillanatra.

Ki mondta hogy azért volt gyengébb az epizód, mert unalmas volt? Idézem amit írtam a lost.hu-ra: "...és a tempóval se volt különösebb gond."

Itt meg csak annyit írtam hogy ez egy gyengébb rész volt, semmi többet. Miért? Mert egyszerűen kevésbé tetszik. Azóta csak egyszer is néztem meg, a szezonnyitót meg már az első napon négyszer.

Darth Sky: "Szerintem egyáltalán nem volt rossz rész, a lassan csordogáló események ellenére." (ő se hibának vette a lassúságot..)

 

Olvass a sörök között.

 

 

Oké... majd megpróbálok olvasni a sörök között.

 

Ody kedve mégis elment az epizód megtekintésétől.

 

Ja Obi1 álljunk meg egy pillanatra. ... idézek tőled:

 

"Ki mondta hogy azért volt gyengébb az epizód, mert unalmas volt?"

 

Ki mondta, hogy unalmas volt az epizód? Ugyanis ilyet, hogy unalmas volt az epizód SENKITŐL sem olvastam... csak, hogy csalódottak mert gyengébb az epizód. (ami szerintem nem igaz.... !!szerintem!!) és furcsállom azt, hogy valakinek azért menjen el a kedve egy olyan sorozat epizódjának megtekintésétől (a "negatívabb" véleményeket hallván és olvasván) amit az illető (esetünkben Ody koma) már évek óta figyelemmel kísér.

 

Bocsi Obi1... a jövőben majd megpróbálok olyan hsz-eket írni, amelyek neked is tetszenek.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Nehogy már csak akkor legyen jó egy LOST epizód, ha pörgős és csak kapkodod a fejed. Ugyan már"

Tehát akinek kevésbé tetszett ez a rész, az rögtön azért gondolja ezt mert nem pörgős, kvázi unalmas volt neki. Nyilvánvalóan.

Jó hogy gondolatolvasó is vagy.

 

Arról meg nem tehetek hogy Ody-nak elment a kedve a megnézésétől, legalább pozitívan fog csalódni benne.

 

 

Tök jó ez az ábra Darth Sky, szerintem átlátható.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

He-he, végre nem engem értenek félre. :rock:

 

Noh, nekem még van pár rész hátra a második évadból amúgy, de most érzem úgy, hogy elfogyott a lendület. Csűrnek-csavarnak itt már mindent, meg utalásokat tesznek, de előrelépés az valahogy nincs. Feladni nem fogom a nézését a továbbiakban sem, de ennél a Fringe még a gyenge második évadának első részében is erősebb volt, illetve tekintve, hogy ez készült később a Lost készítőitől: lett. :P

 

Holnap meg gyűn Spartacus és minden más sori mehet a "kukába". :D :D :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a LOST-os "hamuszórás" a Fekete Füst ellen erősen emlékeztet a Supernatural sószórására, ahol a só hasonló védelmet nyújt a szintén fekete füstként megjelenő démonok ellen. Ki is volt az ötletgazda? :)

 

Vannak akik még nem tartanak ott... :)

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ez a LOST-os "hamuszórás" a Fekete Füst ellen erősen emlékeztet a Supernatural sószórására, ahol a só hasonló védelmet nyújt a szintén fekete füstként megjelenő démonok ellen. Ki is volt az ötletgazda? :)
Na ne má'. Sosem érdekelt a LOST, de 1-2 dolgot azért tudok róla. Érdekel, hogy mi ez a Fekete Füst? :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ne má'. Sosem érdekelt a LOST, de 1-2 dolgot azért tudok róla. Érdekel, hogy mi ez a Fekete Füst? :)

Spoiler:

Valami Nemezis-féle, aki kedve szerint bünteti a szerinte életre nem méltókat. Annyi derült ki róla, hogy nem túlzottan hisz az emberi jóságban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

Spoiler:

Jó kis rész volt, valami enyhébbre számítottam. Cupido pedig állat, pont egy szerelemangyal a világ legrondább egyede :) Cas pedig :o imádom a karaktert.

Aztán meg az éhínség. :o rá nem számítottam, pedig olvasok spoilert. Valahogy kimaradt eddig, enyhén meglepődtem. Ez a momentum kissé felrázta a részt. Good. Bár azt hittem, hogy az Éhínség a másik alakjában a Pestis-ben fog megjelenni itt, de nem jött be, de így is jó. Ha jól emlékszem akkor már csak Viszály van hátra, hisz a Háború az évad elején volt, Halál-t Lucifer még a téli szünet előtt kiszabadította (lehetne már valami vele kapcsolatban, a rész végi kis híradó semmi nem volt, nem lehet látni, hogy nagyon tevékenykedne :D ). Viszont ha Viszály is eljön, és megtalálja Sam-éket nem tudom hogy lesz majd legyőzve, mert ha előjönnek a régi sérelmek :D Na az egy izgi rész lesz :)

 

Sam-et pedig mikor meglátogatták a démonok :o és ivott a vérből, azta.... A végén meg már azt hittem, hogy Mihályt hívja, hogy igent mondjon :D

 

LOST: Na az ilyenek miatt nem nézem a Lostot :D Annyi minden van már benne :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST: Na az ilyenek miatt nem nézem a Lostot :) Annyi minden van már benne :)

 

De a Supnat-ot nézed.... :D :D :D (pedig abban is annyi minden van... :D :D)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.