Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Spoiler:

Hát amikor felemelte a levágott arcot az az állat, csak pislogtam, hogy ilyet is mutatnak totálban. :clap2: Ritka az olyan úgymond kosztümös film ahol a brutalitás ilyen mértékű.

Hát azon a köcsög jeleneten totál kiakadtam bazz.

Nekem ezek közül egyikkel se volt problémám. Bárcával úgy voltam hogy a "ha ló nincs akkor a szamár is jó" elvet vallja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és így 8 Lost rész után bátran kijelenthetem hogy:

kudar (L) Lilly :clap2:

Pedig mekkora egy ronda p/csát alakít a sorozatban... Akkora r/banc, mint a ház, és szerintem még nem is néz ki jól, de hát ez szubjektív. Nála már csak a koreai csaj rondább.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig mekkora egy ronda p/csát alakít a sorozatban... Akkora r/banc, mint a ház, és szerintem még nem is néz ki jól, de hát ez szubjektív. Nála már csak a koreai csaj rondább.
Hú de jó kedvében valaki. :clap2: Szóval azt mondod hogy Rose előrébb van a listán? :)

 

Én Claire-rel osztanám meg a sátramat a Szigeten, ő aranyos és nem is éppen az a lotyó fajtája. :)

Illetve Juliet-tel, bár ő lehet nem mond sokat az elején tartóaknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt majd még megbeszéljük. :)

Szépen testvériesen elosztjuk. Én viszem Claire-t, addig megkaphatod Aaront. :clap2:

Én asszem maradok a Fekete Füstnél, az bármilyen alakot feltud venni. :)
Nekem a LOST-ból egyik nőci se kéne.
Mit meg nem engedhetnek maguknak egyesek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mer' most micsináljak ha nem jönnek be? Varázsoljak bele olyat amilyen tetszene vagy mi?

El vagy kényeztetve. :clap2:

Pedig van miből válogatni: Könnyűvérű barna csajszi, aranyos szöszi, koreai csaj, nagy darab feka csaj, még egy szöszi...attól függ mi az eseted? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú de jó kedvében valaki. :clap2: Szóval azt mondod hogy Rose előrébb van a listán? :)

Azt azért nem :D

]Én Claire-rel osztanám meg a sátramat a Szigeten, ő aranyos és nem is éppen az a lotyó fajtája. :D

Illetve Juliet-tel, bár ő lehet nem mond sokat az elején tartóaknak.

Dettó :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El vagy kényeztetve. :clap2:
Ilyenről én nem tudok. :D:)

 

Pedig van miből válogatni: Könnyűvérű barna csajszi, aranyos szöszi, koreai csaj, nagy darab feka csaj, még egy szöszi...attól függ mi az eseted? :)
Na akkor az esetem: külsőre hosszú sötétbarna vagy fekete haj, rövid is lehet de a hoszabb jobb, barna szem és tetszen az arca meg az alakja, ha magasabb akkor ne legyen sokkal magasabb nálam, belsőre meg legyen normális és az se baj ha kicsit vad. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor az esetem: külsőre hosszú sötétbarna vagy fekete haj, rövid is lehet de a hoszabb jobb, barna szem és tetszen az arca meg az alakja, ha magasabb akkor ne legyen sokkal magasabb nálam, belsőre meg legyen normális és az se baj ha kicsit vad. :clap2:

Akkor megvan az ideális jelölt! :) :)

 

ugly-women-3.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én asszem maradok a Fekete Füstnél, az bármilyen alakot feltud venni. :clap2:

Ezt talán spoiler fülbe kellett volna tenni azoknak, akik esetleg most kezdték el nézni a sorozatot. :)

Amúgy nekem az Ana Lucia kéne, kár hogy már meghalt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor megvan az ideális jelölt! :):D
Na ennyit a nyugalmamról. Ettől speciel majd kifordul a gyomrom pedig jó néhány horrorfilmet láttam már.

 

Na ezen röhögtem egy sort! :clap2::)
Hát én nem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Spoiler:

Megnéztem a Spartacus 2.részét és nem értek egyet Dzséjttel, főleg Crixussal kapcsolatban.Mindkétszer belekényszerítették, hogy harcoljon vele.Nem térhetett ki előle.Szerintem jól csinálja.Ne nézzék már madárnak.Abban egyetértek hogy a római górét az elején kinyírhatta volna.Persze egy kérdés felmerül.Honnan tudta ugyanez a főgóré, hogy hol bújkál Spartacus a nőjével?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
Jó lenne ha használnátok a spoiler gombot néha.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus, Frenkie

Spoiler:

Az első két körmérkőzéssel nincs is baj, az nem rajta múlott. A harmadikkal van a gond. Abba ő ment bele szándékosan, bele se gondolva abba, hogy az előző két párbaj alatt nem a tudásán múlott az élete. Az első kegyelmen, a második meg azon a szerencsén, hogy Crixius rálépett a rongyra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus, Frenkie

Spoiler:

Az első két körmérkőzéssel nincs is baj, az nem rajta múlott. A harmadikkal van a gond. Abba ő ment bele szándékosan, bele se gondolva abba, hogy az előző két párbaj alatt nem a tudásán múlott az élete. Az első kegyelmen, a második meg azon a szerencsén, hogy Crixius rálépett a rongyra.

 

 

Akkor amit írsz az lehet hogy a harmadik részben lesz.

 

Ody: Mivel pár hozzászólással ezelőtt simán kitárgyalták ezt a sorozatot nevestűl, tetteket stb.. gondoltam ne rakom spoiler mögé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, ez miért spoiler? :D

Spoiler:

Eddig is lehetett sehteni, hogy lesz 6. évad, mert Kripke bácsi nyilatkozta, hogy az 5. évadban lezáródik az Apoklipszis szál, 6.-ban meg monster of the week lesz leginkább. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.