Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

24 8/22

Remek rész volt ez is, no meg a jövő heti trailere is. Kár, hogy vége lesz :)

 

House 6/21

Be***rás volt

Spoiler:

Szegény Lucas, szimpi fickónak tartottam, de hát Cuddy House-é :D Hogy mi lesz ebből, azt még megjósolni sem tudom :D Durva egy rész volt egyébként, Hannát nagyon sajnáltam. 13-assal vajon mi lehet? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, House

 

Talán erősödnek a Huntington tünetei, nem? :)

 

 

LOST 6x16

 

 

Besz*rás, ennyi halált... :D Azért már érződik, hogy a sorozat végén járunk és nem nagyon féltik már a szereplőiket. Richardot jól elkapta a MIB, de nem fűzők hozzá sok reményt ahhoz, hogy túlélte. Az nem tetszik, hogy Ben ismét a MIB kifutófiúja lett. Viszont az alternatívban nagyon tetszik Ben karaktere, és Danielle, illetve Ana Lucia is tiszteletét tette. De a legjobb jelenet akkor is a Jacobos beszélgetés volt... Végre kiderült, hogy miért lett Kate neve kihúzva a falról.

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, kicsit még korai volt ez a bemutató nem? :) Nagy volt a kísértés hogy megnézzem a mai rész előtt.

Nincs benne semmi spoiler, (szokás szerint) legalábbis azok számára, akik már túl vannak a 6x15-ön, ezért is másoltam csak így be ide.

Viszont a következő Sneak gondolom már az lesz, úgyhogy csak óvatosan! Még én sem néztem meg, előbb a 6x16 következik, de gondolom, vannak, akik nem bírnak magukkal, és kíváncsiak rá. :D

 

LOST - 6x16-17 Sneak

Spoiler:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST! ATYAÚRISTEN milyen rész volt ez! Valahogy nagyon összejöttek most a csúcsszuper évadzárók: 24, Lost, Supnat és hamarosan meglátom a Castlet is.

Spoiler:

Ennek a résznek szinte minden pillanatát élveztem. Az első pillanattól kezdve amikor a parton siratják Kwonékat. Ott az a pillanat, amikor 4en állnak indulás előtt, hát beleborzongtam. Itt voltak 50en, majd még jött hozzá még 50 karakter, és itt van az a 4 aki túlélte. Kezdem az alter szállal. Des aztán tényleg minden követ megmozgatott, hogy összehozza az eltűnteket. Tényleg tudja, hogy mit akar, és véghez is fogja vinni. És hihetetlen, hogy fogalmunk sincs mire készül. Ami még NEM meglepő, hogy John az első aki megint szinte magától elkezdett rájönni, hogy van valami kapolcsat köztük és a sors hozta őket össze. John tényleg különleges volt, és ha a végén esetleg tényleg mindenki meghalna Jacken kívül, amit azért nem hiszek, jó tudni, hogy az alter szálban szinte mindenki sokkal boldogabb. Legalábbis azok akik számítanak...nekem. :) Ben és Danielle találkozásának is örülök.

Na és a fő szál! Hát megint megszabadultunk pár szereplőtől: bye bye widmore és szexi tudóscsajszi. És hiszem, hogy Alpert sem halt még meg. Szerintem őt nem is tudja. De Ben szépen beállt hozzá, de titkon remélem, hogy a végén feláldozza magát a jó ügy érdekében.

Az előbb azért nem írtam Jacobot, mert nagyon remélem hogy még nem aludt ki a lángja a köv részig.

Jacob annyira jó karakter, bakker, csak pár részig volt benne, de egyből szinte a kedvenc helyre ugrott. És ahogy ott ülnek a tűznél, full megnyugtató volt és minden magyarázat amit adott nekem elég volt. Teljesen érthető, helyretette az előző részt. Főleg azt hogy csak a bor volt e ami miatt halhatatlanok lettek. Jacob egy állat! Hiányozni fog, de Jack már átvette a helyét szépen.

A vége pedig nagyon ütött, de nem igazán értem. Most MIB azért akarja elpusztítani a szigetet, mert különben nem tudná megölni a kiválasztottakat?

Amúgy ezt Ben hiszem, hogy hagyni fogja, hiszen csak azért segít MIBnek hogy megörökölhesse a szigetet, bár még ki tudja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper volt a LOST

 

Spoiler:

Bár kicsit nekem csalódás volt Jacob nagy mesemondása, mert végül is nem mondott semmit. Ok, Jack -ne láttam amikor megitta a szentelt vizet, hogy megvilágosodott, de ennyi. egy szó sem esett másról. Ezt kicsit sajnáltam, mert hatásos lett volna. Egyébként nagyszerű rész volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody:

 

Jacob sem világosodott meg amikor megitta a bort. Úgy hiszem ez simán nem olyasvalami amit hirtelen megkapsz, tudás, erő, stb, hanem szépen lassan, mint jacob 2000 év alatt kitapasztalsz.

Amúgy nekem meg nagyon tetszett J szövege. Nagyon meg lett írva és adott pár magyarázatot.

 

 

Nagyon jó volt az utsó Castle is. Végre egy meglepő ügy, amin aztán lehetett agyalni.

TEle poénokkal és a vége

 

 

Áááá hülye Rick...hülye hülye. Annyira örültem hogy Kate otthagyja azt a nyomingert, erre Castle összejön a volt feleségével? nemár. De legalább lesz folytatás, amit azt hiszem legalább 3an várunk itt. :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa, House

Spoiler:

Nekem is eszembe jutott a Huntington, de arról tudnak a többiek is, nem kellene eltitkolni :) Attól még lehet, hogy az a baj.

 

Castle: elkezdtem angol felirattal, de idegesített, szóval majd ha lesz magyar, megnézem az utolsó két részt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

 

Spoiler:

Szerintem nem! Jack biztos átment valamiféle átalakuláson. Egyébként annyi az infó, hogy meg kell védeni a forrást MiB -től. És? Semmit nem tudnak. Ki ez a két ember, miért van ott, és egyáltalán mi az értelme ennek az egésznek? Semmit! Ok, füst úr nem hagyhatja el a szigetet. De miért nem? Mert mindenki meghal. Ok. DE MIÉRT???? Alig kérdeztek Jacobtól, pl. hogy ki is ő valójában és voltaképpen mi is ez az egész? Csak ültek ott mint a halak. Egyre inkább szúrja a szemem, hogy a szereplők csak sodródnak az árral, és mintha bele se gondolnának mi folyik körülöttük. Szóval nekem ez így kicsit csalódás. És minél többet gondolkozok rajta, annál nagyobb. De még hátra van a dupla rész, az még helyre teheti az egészet.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

Spoiler:

Zseniális húzás volt a rész. Tényleg baromi izgalmas lesz az utolsó. Valószínü, hogy Desmond össsze akarja terelni a bandát. Nem volt meglepő, hogy Jack vette át Jacob helyét. Widmore halála nem igazán tetszett, végülis lelötték mint egy kutyát. Ben szerintem ráfarag, ha a füstnek nem lesz rá szüksége ki fogja nyírni. Az érdekes, az, hogy az előző részből kiserült, hogy a füst nem is rossz. Ok megölte az " anyjukat" de hát az egy őrült nő volt és nem is az anyjuk, sőt meghiúsítottaa szigetről való lelépést. Tulajdnoképpen a füstnek adtam akkor igazat, hisz tényleg ember volt és a nő hazudott neki. Most viszont tök gonosz. Simán elvágta a nő torkát. Jin és Sunt nagyon sajnálom. Nekem is eszembe jutott az első rész, mikor ott álltak rengetegen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

 

Zseniális húzás volt a rész. Tényleg baromi izgalmas lesz az utolsó. Valószínü, hogy Desmond össsze akarja terelni a bandát. Nem volt meglepő, hogy Jack vette át Jacob helyét. Widmore halála nem igazán tetszett, végülis lelötték mint egy kutyát. Ben szerintem ráfarag, ha a füstnek nem lesz rá szüksége ki fogja nyírni. Az érdekes, az, hogy az előző részből kiserült, hogy a füst nem is rossz. Ok megölte az " anyjukat" de hát az egy őrült nő volt és nem is az anyjuk, sőt meghiúsítottaa szigetről való lelépést. Tulajdnoképpen a füstnek adtam akkor igazat, hisz tényleg ember volt és a nő hazudott neki. Most viszont tök gonosz. Simán elvágta a nő torkát. Jin és Sunt nagyon sajnálom. Nekem is eszembe jutott az első rész, mikor ott álltak rengetegen.

 

 

 

És mi van ha Widmore nem halt meg? Ben kivitte a rádiót, tehát a bent lévők hallhatták mit diskurál a füsttel. Addig a bent lévők felkészültek, talán felvettek golyó álló mellényt. Ezért is lőtte le Ben Widmore-t.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost:

Spoiler:

Ez nem rossz ötlet, de mi értelme lenne Charlest életben tartani? Szerepe már nem hiszem hogy lenne. Ő amúgy is végig a rosszfiú szerepében volt, szóval nem hiszem hogy túlélte.

Az meg hogy Jackék nem kérdeztek semmit Jacobtól szerintem ne vegyük ennyire komolyan hiszen mi azért tudjuk mi miért van, tök fölöslegesen ismételtették volna el vele. :D Na jó ez gyenge érv, de én ezt amúgy sem vettem fel.

Frenkie: a füst az már maga a gonoszság. Még Jacob testvére ölte meg az ál anyjukat, a MIB az már csak az Ő gonosz leképződése. SZóval meg kell állítani mert gonosz és elpusztít mindent. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody

 

Spoiler:

Ben az egyik rádiót Miles-nak adta nem? A másik meg nála volt. Különben egyetértek abban, hogy furcsa, hogy nem kérdezősködnek. De ezt már akkor észrevettem mikor Jack-et és a többieket elrabolták Ben műtétje miatt. Sawywr is elvolt a ketrecben de senki nem kérdezte, hogy miért vannak itt, kik a Többiek stb? Én biztos 60 kérdést felraknék ilyen helyzetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST - 6x16

 

Nem kicsit érződik, hogy közeleg A Vég, egyre több mindenre kapunk választ, egyre több szál zárul le. Nem elégedetlenkedek, részemről rendben vannak a magyarázatok, persze ugyanakkor számtalan kérdés is fenn áll még. De máskülönben miről szólna az extra hosszú finálé? :D

 

Az nem volt meglepő, hogy Jack lett Jacob utódja, hiszen többek között a 6x04 és a 6x14 bőven eleget utalt erre. Jack megitta a szentelt vizet, így olyanná vált mint ő. Ez felvet pár kérdést: ő is "csak" halhatatlan lett olyan formában, mint Jacob (vagy Richard), vagy esetleg a spéci sziget elhagyós képességei is megvannak? (hogy a többiről ne is beszéljek)

MIB terve szerintem elég egyértelmű így a finálé előtt: meg akarja találni Desmondot, akinek a segítségével elsüllyesztheti a Szigetet, megölve ezáltal a kiválasztottakat, akik miatt lényegében még ott van. Viszont nem számol azzal, hogy Des már minden bizonnyal az "Új Jacob" oldalán van, készen a végső leszámolásra. Talán Des lehet az egész megoldás kulcsfigurája, miután a Szigeten és az ALT-ban is neki van talán a legtöbb fogalma arról, mi is folyik körülöttük. (bár igazán megoszthatná már velünk is :D ) Nagyot néztem volna, ha megint elgázolja Locke-ot, a börtönös akciója viszont hatalmas volt, ügyesen intézi a dolgokat. Nála van: Kate, Sayid, és Hurley, aki szemmel láthatóan legalább annyira képben van az ALT-ban, mint Des. Lesz itt nagy "szemfelnyitogatás", attól függ, hova tartanak. Arra tippelek, hogy Hurley és Sayid Eloise kerti partijára megy, ahol valószínűleg jelen lesz jó pár ismerős arc, (esetleg megjelenik a Drive Shaft?) míg Des és Kate talán arra a hangversenyre igyekszik, ahol jelen lesz: Jack, a fia és talán Dogen.

Widmore halála meglepő volt, Ben legalább annyira meglepett engem, mint MIB-et. :D (nem hiszem, hogy a vége felé golyóálló mellénnyel trükköznének, hiszen épp az a cél, hogy minél kevesebben legyenek a szigetes szálon) Aprópó, szerintem sem Richard, sem Lapidus nem halott, de majd kiderül. (a PB-ben megtanultam, hogy csak az halott, akit konkrétan látunk meghalni :) )

 

Fogalmam sincs, mi lesz itt a végén, de 1 hét múlva ilyenkor, már túl leszünk egy remek sorozat (remélhetőleg remek) befejezésén.

 

6x17-18 - 2. és egyben utolsó Sneak...

 

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap jelent meg a House 5. évad, ma már a polcomon van :)

Szép sötét kék színű borítója van, remekül passzol a többihez: (nem úgy, mint a 4. évad, aminek elb*szták a gerincét)

9c352681279391.gif

 

Viszont ez is ugyanannyiba került, mint a 4. évad, ami 16 részes volt és sajnos ezen sincs felirat az extrákon :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Kicsit már unalmas dicsérni, de letudva az évadzárót, még utoljára ehhez kell folyamodnom :) Dicshimnusztól azért távol álljak ( az csak és kizárólag a Spartacust illeti :D ), de nem tudok belekötni nagyon semmibe se. Így kell megalkotni egy élvezhető sorozatot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem BSG-ből kéne ilyen gyűjtemény a polcomra, de el tudnám viselni a 24-et is, csak hát... :)

Na, az meg a másik, amit szívesen begyűjtenék, mármint a BSG. A mini meg is van, csak a többire már nem volt pénzem. Na majd...

Én még szeretnék azért a polcomra egy Stargate SG-1-t és Atlantist, meg majd Universe-t, meg egy Babylon 5, Star Trek összes és legfőképpen, Firefly se mutatna rosszul. Meg Castle, meg Power kapitány, meg Spartacus... ej-ej, de sok szépség vár még megvásárlásra (és megjelenésre...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanez a helyzet velem is. Még úgy szeretnék egy Odaát évadokat a polcon látni, de sajnos nem jelentetik meg aminek nem látom értelmét. Spanyolországból pedig az istenért nem tudok rendelni Magyarországra :) /tudniillik a rendes spanyoloknál magyar szinkronnal és felirattal megjelent már az első 4 évad. Itthon meg még a 3.-at se adják le TV-ben :D /

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ugyanez a helyzet velem is. Még úgy szeretnék egy Odaát évadokat a polcon látni, de sajnos nem jelentetik meg aminek nem látom értelmét. Spanyolországból pedig az istenért nem tudok rendelni Magyarországra :( /tudniillik a rendes spanyoloknál magyar szinkronnal és felirattal megjelent már az első 4 évad. Itthon meg még a 3.-at se adják le TV-ben :lol: /

Ezek szerint már a 4. évad is beszerezhető magyar szinkronnal? Az 1-2. évadot adták le a tv-ben, a 3-at pedig a spanyol DVD-kre rakták rá, de negyedikről nem tudtam. Az elég szomorú, hogy nálunk csak az 1. évadot jelentették meg, míg USA-beli társainknak már 5 évad díszeleghet a polcaikon. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

V

 

Kicsit már unalmas dicsérni, de letudva az évadzárót, még utoljára ehhez kell folyamodnom :lol: Dicshimnusztól azért távol álljak ( az csak és kizárólag a Spartacust illeti :P ), de nem tudok belekötni nagyon semmibe se. Így kell megalkotni egy élvezhető sorozatot. :(

Mi tagadás egész szépen belehúztak a skacok.

Spoiler:

Szegény Jóshka lehet hogy mégse ússza meg a nyúzdát. Biztosabb lett volna fejbe küldeni.

A herriporter gyereknek meg végre felnyitották a szemét. Ideje volt már. :D

 

Még egy Vicodinos üveg meg egy piros-szürke labda kéne :lol:
Plusz egy sétapálca. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 6. évad ismertető (spoileres!)

 

Spoiler:

"A hatodik évad az árnyak és misztikumok jegyében fog telni. A Menny és Pokol ügye teljes zűrzavarral végződött az 5. évad végén bekövetkező apokaliptikus eseményeket követően. Most pedig szörnyek, angyalok és démonok bolyonganak a törvény nélküli kaotikus vidéken. Dean Winchester pedig, aki nyugdíjba vonult a vadászatból és megígérte magának, hogy soha többé nem tér vissza, ismét a régi csónakban evezve találja magát ? ahová nem más, mint Sam Winchester miatt kerül, aki megszökött a Pokolból. Újra összejönnek, hogy visszaverjék az egyre növekvő számú kreatúrákat és démon-ivadékokat, de hamar rájönnek, hogy egyikük sem az, aki volt, a kapcsolatuk megváltozott és semmi sem az, aminek látszik."

 

Amúgy a 6. évad vetítését USA-ban átrakták péntekre, ami jól tudjuk mit jelent... :lol:

Csak azt nem tudom, minek rendelte be a CW a 6. évadot, ha ennyire nem gondolkoznak. Ezzel a pénteki vetítéssel elkaszálták a sorozatot...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.