Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én Obi1 pártján vagyok. Nagyon meg tudom szeretni a szereplőket, úgy is tekintem őket mint családtagot. A történetbe meg nagyon beleélem magam. A Lost-ot kb egy hónapja kezdtem el nézni, de iszonnyúan megszerettem Kate-t Jack-et, Sawyert stb.. Biztos, hogy az utolsó résznél könny is fog folyni. Én is nagyon szentimentális vagyok. Én nem tudok úgy nézni egy filmet vagy egy sorozatot, hogy ez egy film. Én teljesen azonosulok a szereplőkkel.

Amikor az ep3 után mentem hazafele hajnalban, azt sem tudtam néha hol vagyok. Sokáig nem bírtam visszatérni a valóságba, csak a messzi-messzi galaxisban jártam.

A dallast meg tényleg ne hasonlítsuk össze a Lost-al. A Lost-hoz képest a Dallas egy nagy nulla. Csak az volt benne, hogy Jockey milyen aljasságot hajt majd végre. A Lost-on viszont nagyon el lehet gondolkodni. Na de ha már Lost.

 

Spoiler:

Mit várok a végétől? Hát sokmindent. A történet magva adott, Donát nagyon jól leírta Jacob a füst és a sziget kapcsolatát. Sokfajtaképpen lehet értelmezni, Káin és Ábel, Jézus és Lucifer. Ez nem igényel több magyarázatot.

Pár kérdés amire választ várnék.

 

1. Miért ölte meg Jacob és füst anyját a nevelőanyjuk? Örült volt azért? Ki volt a nő? Aki ugye emberekből istent teremtett.

 

2. A repülő ugye azért zuhant le mert Desmond késett a kód beírásával. Viszont Jacob kiválasztotta az utódjait akik a gépen voltak, és mindenképp le kellett zuhanniuk. Mennyire volt véletlen Desmond késlekedése(ami elvileg nem lehetett), mennyire segített be Jacob a gép lezuhanásába?

 

3. Locke hogyhogy tudott járni a szigeten? Ezt a sziget csinálta vagy Jacob?

 

4. Hogyan hozzák össze az Alt-ot a szigettel? Mi a kapcsolat?

 

5. Sawyer hogy jön a képbe? Ő minden csak nem jó embert, azaz nem alkalmas arra, hogy Jacob helyét átvegye.

 

6. Ben jó vagy rossz ember?

 

7. Kinek a parancsára írtották ki a Dharmásokat?

 

Egyelőre ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Law&Orderről hallottál? 21 évadot ért meg asszem, mégse hallottam még rajongóról, sőt még olyanról se aki nézte valaha is.

A napokban olvastam róla, 20 évadot ért meg, a 21-et nem készítik már el, pedig azzal lett volna rekorder :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

1. Miért ölte meg Jacob és füst anyját a nevelőanyjuk? Örült volt azért? Ki volt a nő? Aki ugye emberekből istent teremtett.

 

 

Frenkie - LOST

 

 

 

Szerintem ezt a kérdést már megválaszolták. Az anyjuk volt a sziget védelmezője volt, mint Jacob, a testvérek szüleit pedig azért ölte meg, hogy legyen, aki a helyébe lép.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie - LOST

 

Szerintem ezt a kérdést már megválaszolták. Az anyjuk volt a sziget védelmezője volt, mint Jacob, a testvérek szüleit pedig azért ölte meg, hogy legyen, aki a helyébe lép.

 

 

 

De miért pont őket tartotta a védelmezőnek? Egy csomó ember partra vetődött ott. És a nő hogy let ta sziget védelmezője?

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

De miért pont őket tartotta a védelmezőnek? Egy csomó ember partra vetődött ott. És a nő hogy let ta sziget védelmezője?

 

 

 

Gondolom, mert 2 újszülöttet sokkal könnyebb "betanítani", mint már felnőtt idegeneket, akiknek van egyfajta világszemléletük. A 2 srác sokáig azt hitte, hogy a szigeten kívül (tehát a tengeren túl) nincs semmi, amit a hajótöröttekkel nehéz lett volna elhitetni.

Az, hogy a nő hogy került a szigetre, jó kérdés, szerintem ő is valamiféle hajóval.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az EP3 után is letargiába este hogy vége egy korszaknak, persze ezekből kilábalunk, mint mindenből, de akkor is rohadt sz-r érzés volt.
Igaz, ha valamivel az ember napi szinten foglalkozik, akkor rohadt nehezen válik meg tőle. Így volt ez az SW -vel is. Bár itt nem az elválás, hanem a történet vége okozott letargiát. Tisztán emlékszem, hogy üresnek éreztem magam a premier után.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, ha valamivel az ember napi szinten foglalkozik, akkor rohadt nehezen válik meg tőle. Így volt ez az SW -vel is. Bár itt nem az elválás, hanem a történet vége okozott letargiát. Tisztán emlékszem, hogy üresnek éreztem magam a premier után.

Pontosan erre gondoltam, meg amit Frenkie is írt. De hát mindannyian máshogy reagálunk az ilyen dolgokra. :D

 

Riddick tényleg nagyon jó ez a videó, és át akartam volna küldeni a nagybátyámnak akinek már vagy 2 hónapja lent a Lost a gépén és cseszik elkezdeni, gondoltam talán valami kis ízelítővel elkezdené már, de ez ahhoz tl spoileres, még ha nem is tudná, hogy az. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde és a többiek, akik nézik a House-t :D

 

Spoiler:

 

Remek szezonzáró volt! Már nagyon szurkoltam House-nak, hogy jöjjenek össze Cuddyval, és lám: végre. Azt hiszem, a vicodinos tabletták a kezében volt a sorozatban House mélypontja; innen csak felfelé mehet. És a mai részben beteljesedett a Karmája: jó dolgokat tett, ezért jó dolog történt vele is. Örülök, hogy nem úgy ért véget ez az évad, mint az előző, amikor Wilson bedugta őt egy elmegyógyintézetbe.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézem, de én még csak a 6x08-nál járok.

Spoiler:

Cameron lelépett, véééééégreeeee! Régen kedveltem, de úgy a harmadik évad óta az agyamra megy a felfogásával. Amit meg Chase-sel művelt, hát az nonszensz. Álszent kis hülye liba. Persze, benyögi, hogy kedves férjura ne mentse meg legközelebb a gonosz diktátort, meg hogy nyomatja, hogy jobb lenne, ha az a rohadék megdöglene. Megtörtént, erre meg Chase lett a leggonoszabb gonosz, akit elrontott House (na nem mintha ő már nem ölt volna meg valakit... áááá... neeeem... az a tudós, akit eutanáziában részesített, az elfogadható volt, mert azt ő csinálta :D ). Sebaj, most jó a csapat: 13, Taub, Chase és Formen, élükön a vidám House-sal. Már csak azt a dinka Lucast kéne kigyomlálni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House, aki végignézte már:

 

Valóban remek évadzáró volt, Dzséjt meg majd meglátja később, mi lesz Lucasszal :P

 

 

FF

 

Remek rész volt, végig izgultam, de a fene megevett, hogy a következő részre marad a lényeg :D És most úgy tűnik, szinte semmi sem jön össze :P Attól függetlenül vannak olyan momentumok, ami alapján azért erre ne vegyünk mérget. De legalább Mark főnöke megtette, amit várok tőle egy ideje, végre kidobta a helyszínről Markot :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uhh, megijedtem, hogy véletlenül belenéztél a spoilerembe, Dzséjt :P

Nem, sejtettem, hogy évadvégről írtál :D

 

Stargate Universe: a legjobb epizód eddig! A második félidőtől megtáltosodott. Ettől a résztől meg ki merem jelenteni, megszerettem.

Spoiler:

Kezdjük azzal, hogy mennyi SG-1 feeling volt, hiszen a hadműveletben az eredeti CsK-1 háromnegyede részt vett, a fele aktívan is jelen volt (bár megjegyzem, Mitchell talán jobb választás lett volna Daniel helyére, mivel ő volt már beépülve a Lucian Szövetségbe). Daniel, Jack, melléjük goa'uld tel'tac és piramis. Lucian Szövetség. K*rva jóóóó!!!! És Jack hozta a formáját is :D

Az Universe része is teljesen rendben volt. Young karaktere nagyon bejön, nyugodt, de kemény figura. Rush is jó nagy córeszbe került, és a felét még nem is tudja (két irányból van halálra ítélve :P ). De a mi a legjobb, hogy már alakulnak a barátságok. Ezt pl. nagyon szerettem a Deep Space Nine-ban, és nagyon hiányoltam az Atlantisból. Erőltették McKay és Shepard haverságát, Ronon és Shepard haverságát, Weir és Teyla haverságát, de egyik sem működött és egyikre sem fordítottak időt, csak emlegették őket. Itt meg kezd egész családias lenni a hangulat. Babazsúr, kis kantin, ahol iszogatnak (mint anno, mikor a CsK-1 elment közös sörözésre... hát hol volt ilyen az Atlantisban, egy-két próbálkozás akadt csupán, az is az első évadban). Szóval nagyon tetszik és ezt is reméltem még a kezdet kezdetén a sorozattól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Kiürítettem az összes zoxigénpalackot :D Mekkora volt má' ez az évadzáró te jó ég!

 

Spoiler:

A két öreg dumája hatalmas volt, de a két Olívia találkozása se volt semmi. A vége meg, bár kiszámítható volt onnan, hogy az Olivianatív megkapta a hívást és eltűnt, de egész egyszerűen fantasztikusra sikeredett. Most vajon hogy fog hazajutni az itteni Olívia? K*rvára odatették magukat a készítők ez nem lehet vitás. Nincs egy unalmas perc se a második évad második felében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor este SGUra fel!! :)

 

- You know, how badly i wanna *beep* you!?

- I know!

 

 

Itt pedig egy kissipolós Lost videó! Hatalmas!

Ez pedig egy eddig nem látott Dharma videó hogy mihez is kedjünk a Lost után. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Kiürítettem az összes zoxigénpalackot :) Mekkora volt má' ez az évadzáró te jó ég!

Végül mégse jött be az amin elméláztam a múltkor de nem is baj mert sokkal jobb lett mintha amúgy alakult volna. Vagyis egy része bejött.

 

Spoiler:

Az értesítés megvolt csak nem Walnatívnéhoz futott be. Jobb is volt úgy.

Remélem megmutatják majd hogy pontosan hogy történt a Livicsere.

Az is érdekes volt amikor BillBell bemutatta az itteni Livinek a stukkert mikor nem is neki magyarázott róla hanem a másiknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az értesítés megvolt csak nem Walnatívnéhoz futott be. Jobb is volt úgy.

Remélem megmutatják majd hogy pontosan hogy történt a Livicsere.

Az is érdekes volt amikor BillBell bemutatta az itteni Livinek a stukkert mikor nem is neki magyarázott róla hanem a másiknak.

Fringe

 

 

A pisztolyt a mi Olíviánknak mutatta be. A csere ott történt, amikor Charlie és Livnatív telefont kapott az akció közepén. Akkor annyit mutattak, hogy Olívianatív biccent egyet, majd megindul előre. Aztán fegyvert fog Bellre és Oliviára. Ezek után robbant a gránát. Mikor Bell magához tért már Olívinatív szólt hozzá. Gondolom a két csaj összeverekedett egymással. Ergó Walternatív utasította Olívinatívot, hogy valahogy kerüljön Olívia helyére.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flash Forward

 

Basszus már azt hittem ez az utolsó rész :D Így még nem izgultam a fene enné meg :D De szépen haladnak az események a megvalósulás felé. Így vagy úgy az univerzum helyreállítja a rendet, akármennyire is küzdenek ellene. Kivéve Aaront ugye. :) De a többinél érezni, hogy feleslegesen akarnak másképp dönteni. Mark már ezt belátta :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én FF-éket még csak ma este készülök megnézni.

 

Fringe

 

 

A pisztolyt a mi Olíviánknak mutatta be.

 

Én is erre utalgattam. A mi Livinket értettem az "itteni Livi" alatt a másikon pedig a másikat.

 

 

 

A csere ott történt, amikor Charlie és Livnatív telefont kapott az akció közepén. Akkor annyit mutattak, hogy Olívianatív biccent egyet, majd megindul előre. Aztán fegyvert fog Bellre és Oliviára. Ezek után robbant a gránát. Mikor Bell magához tért már Olívinatív szólt hozzá.

Ezeket már a rész nézésekor vágtam. Azt szeretném részletesebben megnézni ami akkor zajlott le odakint amikor a bent levőket mutogatták. Amúgy Livinatív és Broyles kapta a telót.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja oks, picit én is félreértettelek :)

 

Én kicsit vártam Olívia képességének a bemutatását is. :D Tüzes egy hangulatot tudott volna azzal is okozni :D

 

Amúgy most nézzem máshol a reagálásokat és van egy igen érdekes baki ebben az egészben :D

 

Spoiler:

Hogy tudtak visszajönni Olívia nélkül??? A szerkezet nem volt teljes egészében képes az átjáró fenntartásához ha jól emlékszek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kicsit vártam Olívia képességének a bemutatását is. :) Tüzes egy hangulatot tudott volna azzal is okozni :D
Ez a tüzes dolog új. Úgy voltam vele hogy csak a másik oldalról való cuccoknak a felismerése a képessége.

 

 

 

Hogy tudtak visszajönni Olívia nélkül??? A szerkezet nem volt teljes egészében képes az átjáró fenntartásához ha jól emlékszek.

 

 

 

Tudtommal BillBell látta el energiával a gépet hogy ne záruljon be az átjáró.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a tüzes dolog új. Úgy voltam vele hogy csak a másik oldalról való cuccoknak a felismerése a képessége.
Emlékszel amikor a kislánykoráról készült videót nézte? Elégé meg voltak pörkölődve ott a falak. No meg ott van ugye a gondolatirányítás ( a kis készülék semlegesítése a felhőkarcoló üvegén) , érzékeny hallás..... :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SGU

 

Szó se róla ebben remek nosztalgikus hangulat érvényesült, de jobb lett volna magyar szinkronnal nézni, mert az a tuti ebből a szempontból nálam. :) O"Neil nagyon jól nyomta :D Viszont elégé strapabíró lehet az a telefon ha nem merült le annyi idő után, mert ugye nem várhatjuk el, hogy Rush ismerte a PIN kódot ( hacsak merő véletlenségből meg nem ragad az a emlékekből) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Emlékszel amikor a kislánykoráról készült videót nézte? Elégé meg voltak pörkölődve ott a falak. No meg ott van ugye a gondolatirányítás ( a kis készülék semlegesítése a felhőkarcoló üvegén) , érzékeny hallás..... :)
A semlegesítős dolog most már beugrott. A többi még nem. Az se rémlik még hogy videót nézett magáról.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.