Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

http://jimhalterman.com/wp-content/uploads...acusMarisa2.jpg

 

Kedves, bájos, természetes.....Ő lesz Melitta, Lucretia szolgája a Gods of the Arenában. :)

Fene enné meg ezt a sok jó nőt. Egyszerre akarná őket az ember fia. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27-étől folytatja az RTL Klub a LOST-ot! De ígéretükhöz hűen nem a hatodik évaddal, hanem a harmadikkal. Ha jól olvastam, minden nap 2 részt nyomatnak majd. Gondolom az 5. évad végééig.

Hétfőn pedig, az AXN-en este 7-től 11-ig lesz a Nagy Lost Est. Gondolom számos különlegességet fog tartalmazni majd a filmen kívüli 2 óra, úgyhogy érdekesnek ígérkezik.

Természetesen aznap délutános vagyok, így szépen lemaradok majd az egészről... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 8. évad. Sajnos vége tegnap végignéztem.

 

 

Spoiler:

Vegyesek az érzéseim. Egyfelől sajnálom hogy vége főleg így(nyitva hagyták a kaput hogy lehetne folyttani). Nagyon jól titkoltátok, hogy Tony nem szerepel benne. Ez nekem nagy csalódás, mert 100 %-ra mondták hogy benne lesz. Én így lezáratlannak tartom karakterét, be lehettet volna hozni hogy segítsen a CTU-nak és bűneit megbánva egy öngyilkos akcióban részt vehetett volna. Mindenképp meg kellett volna halnia hisz a 7. évadban nagyon durva dolgokat csinált: pl ,hogy a metróban majdnem elengedte a gázt, és ezt még Michelle halála sem indokolja). Charles "aljadék" Logan viszont ok volt. 100-szoros halált érdemelt amiket művelt.

Taylor-elnök árulása nagyon megdöbbentett, a hányás meg akkor ért mikor Hassan özvegyét megfenyegette. Nincs bocsánat rá. Jack brutalitása ugye felmeríti azt a kérdés, hogy szaabd-e ilyet tenni. Véleméynem szerint ilyen emberekkel szemben igen. A ruszki csávó aki megölte Rennét még gúnyolodott is. Teljes élvezettel néztem Baur mit művel vele. Megérdemelte. Én még a farkát is levágtam volna ,aztán a kezeit. De a hegesztőpisztoly is jó volt. Nem érdemelt mást. Aki ilyen aljas, hogy egy szervezetnek dolgozva megöl egy embert annak nálam nincs kegyelem.

Azaz Jack helyesen csekekedett

Bárcsak több ilyen rendör lenne. Dana halála is teljesen jogosd volt. A nő semmilyen erkölcsi aggállyal nem rendelkezett. Jack jól tett hogy megszabadította tőle a világot. A ruszki disznók kinyírása sem volt számomra lelki teher. Megölték Renéét, pusztuljanak.

Bár örülök neki hogy Allison-elnök a végén jó útra tért azért fellelnie kell azért ,hogy elárulta Jacket(persze fog is). A lényeg hogy mivel utolsó évad, Bauernek meg kellett volna halnia. Így hogy engedték, hogy külföldön búlkáljon egy lehetséges folytatásnak alapozták meg a jövőjét.

Ami durva hogy megint ő szív aki már 8-szor mentette meg az USÁt komolyabb támadástól. A minimunm lett volna hogy ejltenek ellen minden vádat, hisz akiket megölt azok nélkül csak jó lett a világ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Frenkie, ilyen a világ.

Spoiler:

De nyugtasson meg hogy lesz zárófilm, aztán ki tudja. Lehet onnan megint akarják majd folytatni, vagy ha nem akkor abban benne lesz Tony. Nekem is ez volt a legnagyobb csalódás, hogy nem volt benne, mert én sem tudtam. ÉS mit szóltál az utolsó előtti előtti részhez, amikor Jack a maszkban leírtott mindenkit! Talán az egyik legjobb rész volt!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hétfőn pedig, az AXN-en este 7-től 11-ig lesz a Nagy Lost Est. Gondolom számos különlegességet fog tartalmazni majd a filmen kívüli 2 óra, úgyhogy érdekesnek ígérkezik.

Sajnos én sem láthatom :D Július 1 óta más cég szolgáltatja a kábeltévét meg a netet, és az ő műsorleosztásukban nincs AXN :) Talán lesz, mert a jónép zúgolódik érte, de akkor még biztosan nem.

24

Spoiler:

Frenkie, sokkal korábban lehetett tudni, hogy Tony nem lesz benne, csak az imdb-n valaki belekutyult a szereplők listájába (ezért vártuk őt az évadba, ott láttuk, hogy elvileg szerepel), de aztán javították. Vagy valahol máshol olvastam, de úgy rémlik, hogy már az elején tudtam, hogy nem fog szerepelni.

Donát, én is úgy tudom, hogy lesz film.

Egyébként jó pár évadban volt olyan szereplő, akinek nem lett a sorsa lezárva, ez tök megszokott a 24-ben. Néha csak kisebb mellékszereplőknél, néha meg nagyobbaknál sem zárták le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mégis meg köll ezt a sorit nézni, pedig annyira tartottam magam távol tőle. De Hannah nagy kedvenc, és itt nagyon dícsérve vagyon...
Én nem értem ezt a távolságtartást, mert veszíteni eddig senki se veszített vele semmit. Sőt!

Eddig egyetlen egy negatív kritika se született azoktól akik végignézték az egészet. :D

 

Amúgy jó látni, hogy Whitfield tényleg rendbejött.......és naná, hogy Viva Bianca pedig erőteljes nyelvizzadást vált ki az emberfiából. :D :D

 

Remélem lassan lesznek fent vidik a tegnapi Comic Conos szereplésükről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem ezt a távolságtartást, mert veszíteni eddig senki se veszített vele semmit. Sőt!

Eddig egyetlen egy negatív kritika se született azoktól akik végignézték az egészet. :D

Az elején egy darabig öncélú vérengzésnek meg sexorgiának tűnt. aztán írtátok, van története is. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem ezt a távolságtartást, mert veszíteni eddig senki se veszített vele semmit. Sőt!
Én ezt elhiszem, de azóta az érdeklődésem e sorozat irányába már a negatív tartományba süllyedt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szabad kérdeznem, miért?
Valahogy taszít az egész hype körülötte. Már ott tartok, hogy ha meghallom, hogy spartacus, hányingerem van. :D Egyébként semmi különös, nem az én világom ez a fajta sorozat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

mégis meg köll ezt a sorit nézni, pedig annyira tartottam magam távol tőle. De Hannah nagy kedvenc, és itt nagyon dícsérve vagyon...
Jaja nézd meg és meglátod hogy az egy nagyon badass sori. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy taszít az egész hype körülötte.
Szerintem megéri tenned vele egy próbát. Az Avatarról is kiderült a hype-ellenesség után hogy mégse egy nagy katyvasz meg hogy tévében is megnéznéd. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, te nagyon hype-allergiás vagy, ezt minden rossz szándék nélkül mondom :D
Mondjuk úgy, hogy van olyan film ami körül elviselem. :D Itt valamiért irritál. No mindegy.

 

 

Jaja nézd meg és meglátod hogy az egy nagyon badass sori. :D
Elhiszem, de mint említettem, nem az én világom ez a fajta sorozat. :D A Róma első évada már évek óta meg van, de még mindig nem néztem meg. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhiszem, de mint említettem, nem az én világom ez a fajta sorozat. :D A Róma első évada már évek óta meg van, de még mindig nem néztem meg. :D
Okés. Amúgy az ilyesmi történelmi szandálos cuccokra én se mondanám hogy az én világom. A Gladiátort pár évig bírtam és azzal ki is fújt. A 300 nem jött be túlságosan és erre a Spartára ki tudja miért már az első reklám után kíváncsi lettem és végig is néztem és most már a szinkronos verziót nyomom. Fura dolgok ezek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okés. Amúgy az ilyesmi történelmi szandálos cuccokra én se mondanám hogy az én világom. A Gladiátort pár évig bírtam és azzal ki is fújt. A 300 nem jött be túlságosan és erre a Spartára ki tudja miért már az első reklám után kíváncsi lettem és végig is néztem és most már a szinkronos verziót nyomom. Fura dolgok ezek. :D
Nekem a Sparta nagyon bejött! Főleg a stílusa miatt. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexi S05 képek

 

Nekem a Sparta nagyon bejött! Főleg a stílusa miatt. :D
Szerintem nem a Sparta az amit emlegetni akartál. Ha a 300-ra gondolsz akkor azzal az a helyzet hogy sokan úgy vannak vele hogy akiknek az bejött akkor azoknak a Spartacus is könnyen bejöhet. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.