Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Marha nagy volt a Dexi, hát még a bemutató alapján milyen lesz a következő :yeah:

Spoiler:

Csak tudtak valami újat hozni az alkotók, Dexi meg a szemtanú :D Úgy látszik, ahogy egyre inkább belekerül a magánéleti bonyodalmakba, úgy kezd el hanyag lenni, és ez nem most kezdődött nála. Ha ebből valahogy kimászik, két dolgot tehet: vagy magánélet nuku, marad a magányos farkas és visszatérhet az éjjeli Dexihez, vagy magánélet marad, és nuku gyilkolászás. Mert különben előbb-utóbb végzetes hibát ejt, és annyi.

Kudar, még jó, hogy nincs már 24 (se Hősök). Vagyis nem jó, de legalább van idő másra is :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Spoiler:

Egész jó kis rész volt. A szöszi nem illik a csapatba, de hát ezt nem én döntöm el, remélem Chase eléri a célját :yeah:

A beteg is érdekes volt, a Huddy viszony, meg egyre jobban kedvezőbb :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én készítettem hozzá annó feliratot Bomarr, de sajna a szinkronosból alig bírtam pár percet megnézni annyira szörnyű.

Egy mondat annyi se volt képes visszaadni az eredeti szinkron hangsúlyait stb, pedig nagyon fontos lenne.

Amúgy imádom a sorozatot, a 2. évad végéig néztem, a 3.al még adós vagyok! :)

Uncle Rufus for Prez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az összes SGUnak legalább ilyen jónak kéne lennie. Talán az egyik legizgalmasabb rész volt amiben aztán történtek események rendesen. Remélem tudják majd tartani ezt a szintet, de eddig úgy néz ki igen. 3ből 2 talált, szóval csak így tovább! :)

Itt pedig a köv részé, ami szintén egész jónak néz ki:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kertvárosi gettóhoz: Hát nemtom. Én megnéztem eredetiben de semmi hatással nem volt rám. Még csak el se mosolyodtam. Például Samuel L. Jackson akármekkora arc egyáltalán nem passzol egy fehér karakterhez. A magyar szinkronosba meg csak belenéztem és azota rajongó vagyok. Nemcsak hogy frappánsak lettek a káromkodás átforditások, de a szinkronszinészek is eszement jók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kertvárosi gettóhoz: Hát nemtom. Én megnéztem eredetiben de semmi hatással nem volt rám. Még csak el se mosolyodtam. Például Samuel L. Jackson akármekkora arc egyáltalán nem passzol egy fehér karakterhez. A magyar szinkronosba meg csak belenéztem és azota rajongó vagyok. Nemcsak hogy frappánsak lettek a káromkodás átforditások, de a szinkronszinészek is eszement jók.

Nem tudom, lehet nagyon belémívodtak a szövegek és a hangsúlyok a feliratozás alatt, és pont ezért tűnik egysíkúnak a szinkron. Hát ízlések...

De annak örülök hogy maga a sori bejön! Alapból egy képregénystripből indult, annak is aki akar nézzen utána, mert tele van jobbnál jobb poénokkal, és rohadt sok politikai! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég felemás volt a mostani Csillagkapu ( juhé, most többet is látni lehetett belőlük :):D ) , de annyi szent, hogy az érzelgős részekből már visszavehetnének, mert roppant uuuuuntatóóó. Főleg a film végi dal, nah már attól falra másznék. A Defying Gravity sci-fibe jó volt ez a romantikus feeling meg minden, node egy Csillagkapus sorozat legyen már ennél pörgősebb. :P Annyi cool arc van benne, hogy azok miatt nézem már csak. Zsebes a két mondatos szövegével máris felkerült a top karakterek közé :)

És ha ez a kommunikáció így megy tovább az idegenekkel akkor tessék "megkövezni" Daniel Jacksont :D Rögtön megismerhetővé válnának a lények és nem csak ennyiből tartana az amit a készítők ígértek, hogy ilyen-olyan változatos lények meg miegymás. Ne ennyi legyen a szerepük, no :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog... nálam most ez a két sorozat a Best!

 

Dexter őrületesen jó. Az a tempó, amit a Fringe a 2. évad utolsó részei óta felvett elképesztő.

Nekem a Dexi jobban bejön. Annál is inkább mert ha nem járogatnék fel ide fórumozni akkor a Frindzs-dzsel egyáltalán nem is foglalkoznék de úgy voltam vele hogy néhány sorozattal egyetemben bevállalom azért hogy legyen mihez hozzászólogatni. Az ilyeneket akár beilleszkedést segítő tényezőknek is nevezhetném. Ezek nélkül amúgy lazán meglennék annak ellenére hogy többé-kevésbé tetszegetnek. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Ááááá banyek, ez durván hasított :P Pörögnek a dolgok hála az istennek, el is szívtam vagy három oxigénpalackot :D

 

Spoiler:

Nem semmik ezek az Alakváltók, hogy érzelmeik vannak. :D Kicsit emlékeztetnek a SW klónjaira :D Megalkották őket harcolni és saját maguk meg megtanultak szeretni. :) Már amelyikük ugye, mert Newton nagyon kemény arc maradt. Igaz ami igaz a többi is nyírt ki embert, node akkor is... :P Jó lett ez nagyon. :) No és Bolivía is kezd belehabarodni Peterbe :D

Walter meg :D LSD, vetkőzés, cukorkák...puding.... Hatalmas arc :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.