Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SGU

 

Nem volt rossz, de ezt a r*banc Chloet kidobhatnák már a hajóból, bár még az se lenne garancia, hogy végleg megszabadulnánk az erőltetett drámázástól. Ez megint csak durván pocsékra sikerült. A többiek esete érdekes volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon is érdemes, remek sorozat :) Szerintem ha hozzákezdesz, nézd végig az első évadot, az első pár résztől nem voltam elájulva, de aztán a közepétől nagyon beindult, és utána faltam a többi részt. Persze ehhez hozzá kell tenni, hogy akkor néztem meg az első évadot, amikor már lement, így szerencsére egyhuzamban végig tudtam nézni az évad második felét :D
Én is csak ajánlani tudom a Dextert, pedig én aztán nem vagyok sorozat junkie egyáltalán, jelenleg a TCW-n kívül csak ezt nézem. :D Tavaly ilyenkor kezdtem el nézni egyik évadot a másik után, hetente egy-egy részt, most már a negyedik évad vége felé járok, és nagyon szeretem. :D Nekem a második évad jött be kevésbé, de a többi három eddig mind nagyszerű volt. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv!

 

Dexter évadok közül szerintem is a 2. volt a "leggyengébb" persze ez nem jelent semmi rosszat.... az is kiváló évad, csak a többihez képest valamivel gyengébb. :)

Szerintem a 3. és utána a 2. Azért a 2.ban voltak nagyon nagyon szép dolgok. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a 2. évad (Dexter) csupán Lila karaktere miatt van az utolsó helyen. Az a nő szinte mindent megtestesít, amit igen csak utálni tudok egy nőben... nem mellesleg a szememben még igencsak csúnyácska is volt küllemre is, de az mellékes.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a 2. évad (Dexter) csupán Lila karaktere miatt van az utolsó helyen. Az a nő szinte mindent megtestesít, amit igen csak utálni tudok egy nőben... nem mellesleg a szememben még igencsak csúnyácska is volt küllemre is, de az mellékes.

Spoiler:

Akkor az utolsó részt nagyon élvezhetted. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a 2. évad (Dexter) csupán Lila karaktere miatt van az utolsó helyen.

Jé, tényleg, abban ez a nőci volt. Az az évad nálam is a sorrend végén van, voltak azért nála jóval érdekesebb karakterek Dexi mellett ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma (tegnap) indult sorozat a Transformers Prime. Előnye, hogy a két főszereplő hangját az eredeti színészek, Frank Welker (Megatron) és Peter Cullen (Optimus Prime) adják. Hátránya, hogy a Bayformers íróstábja írja a sztorit. A karakterek egyébként rendben vannak, a grafika bűnronda (maguk a szereplők is idiótán néznek ki szerintem, de ami nagyobb gond, hogy a CGI technika és a háttérszereplők nem férnek össze úgyhogy az egész városi jelenet alatt nem látni egyetlen járókelőt/véletlen arra autózó embert sem). Sz'al említem, hogy van, de ajánlani nem merem.....

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bones

Viszont a 3. évadzáró résznél rosszabbat még nem láttam, úgy sorozatban általában. Előre szólok. :o

Most néztem meg, szerintem tök jó rész volt. Meglepetést ugyan nem okozott, az évad felénél tudtam, ki a gormogon (na jó, picit azért tévedtem, mert végül is a tanítványa volt :o), a 3x08 legvége meg igazolta is. Miért érzed ezt gyengének?

Viszont a 3x11 marha idióta rész volt. Minek tettek be egy második évadba szánt epizódot a harmadikba? Pláne, hogy benn hagytak olyan szálakat, amik abszolúte értelmetlenek voltak már (Jack és Angela). Nonszensz. Értem én, hogy miért hagyták ki a második évadból, csak felesleges volt ezután már betenni a harmadikba. Egy éve tovább vitt történetek, egy évvel korábbi karakterjellemek és kinézetek... Hatalmas gratula a döntéshozóknak. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bones

Most néztem meg, szerintem tök jó rész volt.

NA jó ezen kicsit meglepődtem...

Spoiler:

Viszont elég jól haladsz vele. :o mondjuk én imádom a sorit, de ezt a sz-rt, ilyet még nem láttam. Szóval van az előző rész végén egy cliffhanger, hogy Booth lelövik, sírás rívás, erre hoppá, mégsem. Anyám... Ezt a h-lye magyarázatot.

Aztán ott van, hogy nem tudják hogy kiírni szegény gyereket. Én nagyon nem kedveltem, ezért is örültem mikor elhúzott irakba, erre visszahozzák. Aminek alapban nem volt értelme, de aztán mégis kiírják, és legyen ő a kannibál csávó kissegédje. Annyira értelmetlen, hogy már fáj. A magyarázaton egyenesen röhögtem. De nem baj, remélem vmi jó karakter jön a helyére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégén beszedtem valami gyomorbajt, ami ágynak (és a porcelánbusznak) döntött, így most egy nap alatt ledaráltam az egész harmadik évadot. Ezért haladok ilyen jól. Kár, hogy csak a negyedik évadnál járnak a magyarok, mert így kénytelen leszek angolul folytatni majd.

Spoiler:

Hát, ahhoz képest, hogy nem tudták hogyan kiírni szegény Zacket, elég jól beleszőtték az egész évadba a kiírását. Nem éppen egy hirtelen jött ötlet volt (hiszen hét résszel a vége előtt már teljesen, abszolúte nyilvánvaló, hogy ő a tanonc, és ehhez még oda sem kell figyelni, mert megmutatják, amint éppen gyilkol). Az irakból visszahozás is teljesen normális, szerintem egyáltalán nem is akarták kiírni a sorozatból még a második évadban. Egy Zackhez hasonló nem húzná ott sokáig, nem is csoda, hogy hazaküldték.

Booth lelövése nekem nem volt akkora cliffhanger. Még hogy főszereplőt lelőnek. Kac-kac, jó vicc. Az ilyet már évek óta nem veszem be, hacsak nem olyan a sorozat jellege. De a Bones nem olyan. Bár van egy olyan gyanúm, hogy eredetileg ez lett volna az évad vége, de pont a harmadik évad alatt volt az írósztrájk, mely ugye nem egy sorozatnak tett be. Hát ez alól a Bones sem kivétel. De ettől függetlenül nem volt egy nagy hűazanyját cliffhanger az a 3x14. A következő rész eleje meg azonnal nyilvánvalóvá tette, hogy Booth nem halt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.