Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jóó jóó! :D

Ecclestont én is nagyon bírom mint Doki! Nagyon nehéz volt utána megszokni Davidet. Hasonlítanak, valahogy mégis más karaktert hoznak.

Hát ha már láttad a 8. részt, akkor a 9-10es behalsz. Iszonyú dúúúrva az a duplarész. :) Majd írd meg hogy tetszett Lok.

Most fejeztem be a 8. részt(Father's Day) és wáó! Ez volt az eddigi legjobban megírt rész. Már maga a téma is tetszett, de a sztori amit felépítettek rá még jobb lett. Na nézem is a 9-10-t :D

Egyébként azt hittem, hogy te már behoztad a "lemaradásodat" kudar :D . Egyébként Torchwood mellett van egy másik spin-off sorozat is, a Sarah Jane Adventures, ami a negyedik doktor egykori kísérőjéről szól (sajnos ez a sorozatot a színésznő áprilisban bekövetkező halála miatt véget ért :( )

Én ezt is megnézem majd, mert egyik kedvenc "gonoszaim" a Slitheenek is szerepelnek benne visszatérő ellenfélként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Folytatni kéne már, csak most rám tört az olvasási mámor, úgyhogy sorozatok helyett a könyveket bújom. Na majd ha vége az olvasási korszaknak, és nem nem a filmes kór jön, hanem a sorozatos, akkor folytatom. :)

 

 

Rosszkor álltál meg. Pont a 3. évad vége elött mikor tűkön ülünk mi a véleményed róla? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szokásos időpontban ömlik ki az első hektoliternyi vér, azaz januárban. :)

Olyan sokára? A franc, addig nyolc sorozatot is befejezek a mostani tempómmal. A régivel tizenhatra is képes lennék. :lol:

 

Rosszkor álltál meg. Pont a 3. évad vége elött mikor tűkön ülünk mi a véleményed róla? :D

Igazából még a közepe előtt sem járok. A 3x04 az utolsó, amit láttam. :oops: Majd jövő hét közepén itthon leszek kicsit tovább, akkor tervezem folytatni (persze meló közben is becsúszhat egy-egy rész).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fejeztem be a 8. részt(Father's Day) és wáó! Ez volt az eddigi legjobban megírt rész. Már maga a téma is tetszett, de a sztori amit felépítettek rá még jobb lett. Na nézem is a 9-10-t :D

Egyébként azt hittem, hogy te már behoztad a "lemaradásodat" kudar :D . Egyébként Torchwood mellett van egy másik spin-off sorozat is, a Sarah Jane Adventures, ami a negyedik doktor egykori kísérőjéről szól (sajnos ez a sorozatot a színésznő áprilisban bekövetkező halála miatt véget ért :( )

Én ezt is megnézem majd, mert egyik kedvenc "gonoszaim" a Slitheenek is szerepelnek benne visszatérő ellenfélként.

Lok nyugi a Slitek lesznek még...elég hamar ami azt illeti. Viszont a Sarah Jane is lesz egy részben, és hidd el, nem akarsz olyan sorozatot nézni, amiben ő, meg pár kisgyerek a főszereplő. Bár meglepő módon 4 részben is szerepelnek a dokik...(Matt és Davis is 2-2ben)

Lemaradás? Szépen hozom be. Most tartok a legjobb részeknél a 3. évad végén. Csak tátogok, hogy aztaaaa. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lok nyugi a Slitek lesznek még...elég hamar ami azt illeti. Viszont a Sarah Jane is lesz egy részben, és hidd el, nem akarsz olyan sorozatot nézni, amiben ő, meg pár kisgyerek a főszereplő.

Nem tom', én azért megpróbálkozom vele, hátha. Nagyon rákattantam most erre a Doctor Who témára :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fan-made, de szerintem egész jól sikerült.

Remek klip, csoda, hogy volt a készítőnek türelme ennyi jelenetet összeszedni. Most jöttem rá, hogy szinte napokon belül jönnek a sorozatok új évadjai, nem fogunk unatkozni. Na jó, Chuck sokára jön még, de addig ismét a végére érek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Unalmamba megcsináltam egy nézési sorrendet. Benne van a Doctor Who sorozat + mozifilm, Torchwood 3. évadig, K9 and Company és a The Adventure Games 1. évada.

Ennek örömére el is kezdtem újra nézni az 1. Doktortól a sorozatot :lol:

 

Szépen hozom be. Most tartok a legjobb részeknél a 3. évad végén. Csak tátogok, hogy aztaaaa. :D

 

Az egyik legjobb évadzárás a Doctor Who történelmébe és ott volt a kapcsolódási pont a Torchwood 1x13hoz. :D

 

Nem tom', én azért megpróbálkozom vele, hátha. Nagyon rákattantam most erre a Doctor Who témára :D .

Szerintem nem olyan rossz a Sarah Jane Adventures. Egyrészt a Whoniverse bővül vele, másrészt Sarah Jane. :)

Az 5. és egyben utolsó :( évad Októberbe fog indulni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 negyedik évad kivégezve :D

 

 

 

Először is, Kőszegi Ákosnak kellett volna már az elejétől szinkronizálnia Jack John Rambo McClane Bauert. :D Hihetetlen mennyivel több életet vitt bele a karakterbe. Node akkor a többiről. Sztori jó volt, végig feszültség meg kliséhegyek. A lövöldének plusz pontok, főleg az a vadászgépes szitu nem volt semmi a Los Angelesi csatornahálózatban, Tiszta Vizes Árok Manőver feelingje volt :D Jó volt viszontlátni a régi karaktereket, főleg annak fényében, hogy végre összejöttek megint Tonyék. :) Tudtam én, hogy összeillenek. :D Michelle jó nő :P Erinnél tartom továbbra is, hogy terápia jelleggel egy 24 órás d*gásban részesítsék, viselkedésére nem volt mentség a dilis rinyagép lánya. Na ő tökre felesleges volt és hál isten Kimről is letettek. Chloé viszont egyre jobb, pedig korábban idegesített. :) Igazi tapintatlan csaj, de a szíve a helyén van és ahogy kezelte azt a gépfegyvert...nos, rossz szó nem érheti :D A tötök csaj is jól nézett ki, ilyen anyukát anno én is elfogadtam volna :D Csak mérget ne keverjen :D Jó volt a többi kis csaj is, főleg a végén a kis Lara Croft klón :P Akit viszont fejbe lőttem volna simán az Logan elnök. Még annak fényében is, hogy egy adott pillanatban önkritikát is gyakorolt. A Kínaiak nem cicóztak, de szerencsére Bauer nem került hozzájuk.....eddig. :evil:;) Ez a John Rambos féle naplementés elvándorlás remek hangulati elemmé lett. :D Jöhet az ötödik évad a várható bonyodalmakkal együtt. :P:D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az már biztos!

 

Doctor Who - a 3. évad után:

 

Jesszus atyaúristen mekkora volt már ez az utolsó pár rész. Ez a 3. évad tényleg az egyik legjobb. A blink, vagyis kacsintós rész, talán a legjobban megírt rész, de aztán jött a végén a trilógia, amiben a mester, Saxon átvette az uralmat. Nagyon durva volt látni a doktort így. De a végén a gondolat ereje...hát azon bekönnyeztem. Remek szálak értek össze, a Torchwood, Jack kapitány és a képessége, az eltűnt kéz, és persze Bó arca. Na azon néztem tátott szájjal. És így visszagondolva, még hasonlít is egy kicst. :D Azt hiszem ezt nehéz lesz felülmúlni. 10/10es ez az évad! Már alig várom a 4. évadot hogy újra láthassan Roset, Jackéket, a TWod, és talán Marthat is...

...de most előbb megnézem a Torchwood 4. évadát, mert kíváncsi vagyok, mit kezd Jack kapitány ezzel a helyzettel, és hogy fordítják vissza. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már azt hittem ezek a képek sose kerülnek be. :D Még aznap rájuk bukkantam amikor a múltkoriakat beraktam csak mivel sokalltam a két csoportot betenni annak a berakása mellett döntöttem amelyik jobban érdekelt így emerről le is tettem. Úgy voltam vele hogy emezeket majd berakja valaki más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.