Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem is a PB tetszik a legjobban, és pont azért amit írtál. :)

Teljessé tenném a sort. Mahone, Scofield, Bellick, T-Bag egy börtönben. :clap::);)

 

Hát öregem, szerintem is a legtutibb sorozat. :D A feszültségkeltésben k*rva nagyok.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon sajnálom. Nyugodjék Békében! :clap:

Majdnem úgy járt mint 2004-ben Bubik Pista, Isten nyugosztolja őt is. Ő is egy szolnoki színházból tartott hazafelé amikor egy másik kocsival karambolozott és ő is ott helyben meghalt.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

Ez a flashfor még az előző előtt játszódhatott, mennyire meg tudják kavarni :clap: . A fekete csávó ki lehetett...

 

Harmadszorra megnézve kva jó rész volt!Főleg a Flash... volt a jó.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

Az a néger pali gondolom Dharma-s volt - vagy legalább is hajós, és azért akarta Hurley-t átszállíttatni egy másik intézetbe hogy ne beszéljen senkinek se a szigeten történtekről.Tisztára Jurassic Park effekus, amikor a túlélőknek nem szabadott beszélniük arról hogy dínók garázdálkodnak egy szigeten.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam kábé egy szinten van az előző szízön utolsó részeivel.

Egyelőre az érdekel hogy kopri haver tud-e járni a szigeten kívül meg az hogy

ki lehet az a fazon aki a helikopterből szállt ki mert a doki meg a csaj nagyon ledöbbent.

Csak azt bírtam amikor az öreg mandróhoz odement a felesége és lerambózta. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a LOST első része. Nem rossz.

 

Vajon miért kattant be Hurley? Lehet, hogy az ő temetésére ment Jack a múltkori részben? Az is furcsa, hogy hat túlélőről beszélt. A többiek ott maradtak volna? Sok kérdés van...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

LOST

Valószínűleg a többiek szigeten maradásának árán juthattak vissza Jackék. Talán azért, mert 6 túlélőről még elhihető, hogy nem találták meg... de 40-ről?

 

Valószínűleg az egyszeri emberek nem tudnak a szigetről.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon bejövős az a sok kicsi poén amit elvetettek a filmben. :lol: Nem erőltetik, nem is hahotázós, de mégis olykor a könnycseppet törlöm ki a szemem sarkából. :)

Sarah kezd egyre dögösebb és erőszakosabb lenni. :)

Amúgy én nem keveslem az akciózást a filmben, ahogy más fórumok topicjaiban olvasom-, szerintem azt is megfelelően adagolják és immár igyekszenek építeni a feszültségre is. :) Szóval megvan az egyensúly ami elkél (?) egy ilyen filmben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is egyre jobban tetszik. Jó volt ez a mai rész.

Tetszik az ötlet, hogy ennyi terminator nyüzsög itt, illetve, hogy a T3-hoz hasonlóan Skynet már a saját fennamradását is próbálja biztosítani. Lehet a T2 után rájött, hogy egy hajszálon függöt az élete, meg talán leesett neki a tantusz, hogy az időgéppel nem csak John kinyírására tehet kísérletet, hanem a saját megerősödésére is.

Cromarte is milyen szépen átszellemül Lazlora.

A poénok nekem is begyüvősek, főleg ez a "Mehetsz. Ha átjutsz rajta." aztán a következő snittben meg késséges nyusziként lapított. De hogy kivágták az aknamezőre. Vajon túlélte?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is hasonló gondolatok jutottak az eszem...izé...a fejembe mint amit írtál Dzséjt. Lényegét tekintve végtelen eshetőség és lehetőség rejlik mindenben.

Nálam most az a kérdés motoszkál, hogy vajon lett/van e esély elkerülni a háborút? :lol: De asszem nem is igyekszek belegondolni mert minden tök paradoxon úgyis. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a beszólást bírom nagyon: "Maguk igazi fasiszták, tudják?" :lol:
Az a pocok meg ha látta a "Kelly hősei"t akkor talán a földet turkálva kijutott a mezőről. :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.