Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

BSG

 

 

 

Adama és Kara hogy fejbe csűrte már azt a két kommandóst. :D Remélem Gaetát két centiről lövik fejbe egy olyan stukkerrel, amit itt alább belinkeltetek. :D

 

 

 

Hát én picit csalódtam, hogy életben hagyták az egyiket. Tigh pedig megint szimpatikus lett nekem. :) Ez a Baltar meg unszimpatikus...karakter újfent. Idegesít egyszerűen a jelenléte.

Egy szó, mint száz, várós a kövi rész :D

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Spoiler:

Remek rész volt, az öreg iszonyú jó volt, ahogy mondta, hogy nem lesz megbocsátás, stb. Baltar engem nem idegesít, bírom a hülye módján, kicsit el is volt mostanában hanyagolva. Na de mondom én, hogy megyünk a totális emberi kihalás felé :) Azért remélem, hogy nem, mert ilyen ostoba befejezéstől agybajt kapnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House 13-ashoz nem tudtok magyar feliratot?

Kedd estére ígérték, úgyhogy hamarosan jönnie kell... Szerintem nézd meg az angol felirattal. (Én felirat nélkül néztem... Kb. úgy 50-70%-át értettem...)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Sarah Connor Krónikái első részét. Hát annyira azért nem volt jó, mint amennyire vártam.

Spoiler:

A széria nemcsak a T3- hoz de még a T2- höz is csak langymelegen kapcsolódik. Az első epizód 1999-ben indul. És állítólag 2 év telt volna el a T2-höz képest. Akkor pedig 1997-ben kéne játszódnia. Cameron (a termi csaj, aki védi Johnt ) állítólag 2027-ből jött, mégis fejlettebbnek tűnik, mint a Schwarci T-800-asok. Cameron állítása szerint az Ítélet Napja 2011-ben történt meg, ami sem a T2, sem a T3 idővonalához nam passzol. A másik probléma: az időgép és az a fejlett fegyver hogy a fenébe került abba a páncélszekrénybe?

A készítők elég rossz munkát végeztek. Ezek után már nem csodálkozom, hogy annyira csökken a nézettsége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

. Cameron állítása szerint az Ítélet Napja 2011-ben történt meg, ami sem a T2, sem a T3 idővonalához nam passzol. A másik probléma: az időgép és az a fejlett fegyver hogy a fenébe került abba a páncélszekrénybe?

 

 

 

Attól még hogy ebben a változatban 2011-ben következik be az Ítélet Napja, még nem mond ellen a második résznek, ahol ugye megakadályozták. Az időgépet és a fegyvert egy szakember állította össze a hatvanas években akit visszaküldtek. Szó volt róla az epizódban :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plusz

Spoiler:

Mivel az Ítélet napját a T2-ben eltolták, és ha majd nézed a sorozatot, fényderül egy-két turpisságra, nem csoda, hogy Cameron modellje fejlettebb - vele még nagyon sok meglepetés lesz -, sőt, mind kiderül, Cromartie és társai is fejletebbek a T-800-nál.

Az 1997-et viszont tényleg eltolták, bár nem ez az első eset. Már a T2 is hadilábon állt azzal, mikor játszódik a T1, a T3 meg aztán végképp összekevert mindent :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap belenéztem Dr. House-ba. Már megint más a szinkronja. Először ott volt Szakácsy Sándor, de ő meghalt, majd Kulka János vette át a helyét. Most ki House 3. magyar hangja?

Tekintettel, hogy még mindig ismétléseket adnak a TV2-ön, szerintem félrehallottad. Kulkának kell lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintettel, hogy még mindig ismétléseket adnak a TV2-ön, szerintem félrehallottad. Kulkának kell lennie.

Kizárt dolog. Talán csak akkor, ha jelentősen mélyítettek a hangján, vagy ha torzítottak rajta. Eleinte azt hittem, hogy egy régebbi Szakácsy-s rész ,de ahogy néztem sokáig rá kellet döbbennem, hogy nem az. Anyám szerint sem lehet Kulka, sem Szakácsy, ő jobban ismeri a magyar színészek hangjait, mint én.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kizárt dolog. Talán csak akkor, ha jelentősen mélyítettek a hangján, vagy ha torzítottak rajta. Eleinte azt hittem, hogy egy régebbi Szakácsy-s rész ,de ahogy néztem sokáig rá kellet döbbennem, hogy nem az. Anyám szerint sem lehet Kulka, sem Szakácsy, ő jobban ismeri a magyar színészek hangjait, mint én.

Pedig ismétlésekben nem szoktak változtatni.

Lehet, hogy el lett állítva a tv-tek. :whistle:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.