Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

TSCC egész jó volt, bár bizonyos szinten Baltar-Caprica 6 utánérzésem volt ;)

 

A Hősöket nézi még valami rajtam kívül? :D

A Hősöket X-men utánzatnak tartom, ezért nem nézem. :P

Ellenben most nagyon rákattantam a Smallville-re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lelkesítitek itt az embert, hogy nézze ;)

:P Nem rossz még mindig szerintem, csak az első évad volt az, ami lázba hozott :P Mindenesetre most érdekesen alakul, kíváncsian várom, hova lyukadunk majd ki :D Mindenesetre az előző fejezetnél jobbnak ígérkezik. Legalább is szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

;) Nem rossz még mindig szerintem, csak az első évad volt az, ami lázba hozott :P Mindenesetre most érdekesen alakul, kíváncsian várom, hova lyukadunk majd ki :D Mindenesetre az előző fejezetnél jobbnak ígérkezik. Legalább is szerintem.

Én se mondom rossznak, de olyan gagyiságokat szoktak beletenni hogy az már művészet. De azért vannak jó pillanatai.

Én azzal kezdeném a Heroes reformját hogy kirúgok 2-3 szereplőt, és csak a jókat tartanám meg. Claire, Nikki, Daphne.. Ilyen idegesítő női karaktereket is csak ez a sorozat tud hozni.

Talán visszaáll egy kicsit rend ha visszatér Fuller, aki az első évadnál volt író (addig Pushing Daisies ment nála).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost

 

első reakció

 

 

húú

 

 

második reakció

 

 

hu hu hu húúú

 

 

harmadik reakció

 

 

Ezt a villanás dolgot nem értem. Most akkor ezzel a villanással a relatív jelenben maradtak, nem? Vagyis nem utaztak Jackék az időben, őket csak leteleportálta a gépről a flash?! Mert gondolom mikor Locke eltekerte a donkey wheelt, akkor Sawyerék akkor ugorhattak utoljára a 70es évekbe, ahol a Dharmások közé beépülhettek. Ezen az idősíkon ragadhattak 2 és fél éve, és most jött még egy villanás, ami a szigetet a jelenbe repítette, nem? Csak remélem a Dharma furgonból több is volt, mert ha Jin hozta magával, akkor igencsak befolyásolná a kocsi hiányával a múltat, vagy a cselekménysort.

Az arab csávónak tuti lesz még szerepe, sztem egyike lesz azoknak, aki korábban Julietékra lövöldözött a csónakból. Most hirtelen ennyi... De most már hosszabb kibeszéléseket is lehetne folytatni. :(

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis BSG hír, nekem újdonság volt:

http://www.sg.hu/cikkek/65744

 

Azt hiszem, én most csak az angol feliratig várok, és megnézem azzal a mostani részt :( Gyakorlásnak nem árt, meg egyébként is kíváncsi vagyok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Beugró

 

Újfent kitűnő helyzetgyakorlatokat lehetett látni; jópofa volt az új feladat is. :) A "szomorú curlingen" meg egész egyszerűen kifeküdtem ;)

Jó lenne élőben is meglesni őket, de sajna piszok hamar elkél az összes jegy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én majd akkor nézem meg, ha lesz magyar felirat.

Viszont a BSG-t tényleg, megnéztem angollal, és a 80%-át totál értettem :lol: Most vagy ilyen könnyű a BSG angolul, vagy mégis csak ragadt rám valami angolon :D Mindenesetre a House-nál és Dexternél jóval érthetőbb angolul.

Egyébként jó rész volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, belenéztem az Enterprise-ban a Viasat 6-on, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy más a szinkronja, mint az AXN-en... ennek mi értelme van? ;)

Szerintem ugyanaz. Már amennyire emlékszem. Nekem nem tűnt fel semmi. Amúgy jónak tartom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ugyanaz. Már amennyire emlékszem. Nekem nem tűnt fel semmi. Amúgy jónak tartom.

Nem ugyanaz, most ellenőriztem le direkte, mert a mai epizódnak a szőrős xindinek, aki a kemocitot gyártja, egy öreges bölcs hangja van az AXN-es szinkronban, míg ebben az újabban egy fiatalos, kissé érces hang jutott neki. Plusz, az AXN-esben kemocit van, itt meg kemocita, és T'Pol kicsit más hanglejtésben beszél. Főleg azért fogtam gyanút, mert ezt az epizódot alig egy hónapja néztem meg, és még emlékeztem, hogy az öreg szőrös xindi nem ezen a hangon beszélt. De, akiket hallottam még, Archer, Reed és T'Pol, a hangjuk ugyanaz (Haise őrnagyéra meg nem emlékeztem, de vagy ugyanaz, vagy hasonló).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mellékes karakterekről nem sokat tudok. Ugye nekem ez az évad még friss. De a főszereplőkét ismerem és arra értettem, hogy érzésem szerint nem változott.

Azok nekem is annak tűntek, igaz, Hoshit, Travist és Tripet nem hallottam még. Meg érdekes így már, hogy vajon a Viasat csinálta-e a szinkront, a már megszokott Trekkes magyar-szavakkal (pl.: warp/görbület helyett szubtér), vagy az AXN-hez hasonlóan már nem tartották magukat az eddigi összes többi Trek sorozat szavajárásához, és tükörbe fordították-e a dolgokat. Azaz a warp görbület lett-e, a Federation Szövetség és nem Föderáció, stb (volt néhány dolog az AXN-es szinkronban, amitől falat fejeltem). Mert ha a Via. visszatért a TNG-DS9-VOY vonalra, akkor azt igencsak tudnám értékelni.

 

Bár nekem is lenne Viasat 6-om... ;):P

Nekünk is csak hétfő óta van :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem amit mondasz... de pl a LOST-ban ez rendkívül jól működik (igaz a LOST meglehetősen egyedi sorozat...) de anno a 90-es években a Babylon 5 is előtte ezt egy párszor és remekül működött...

He? Láttam pár Babylon 5 epizódot (mindet ;) ), de nem rémlik, hogy felcserélgették volna benne az epizódokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.