Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

MissKarrde: ez költői kérdés volt, vagy te már láttad végig a 2. évadot is?

Kizárólag csakis a második évad végét láttam a sorozatból és semmi mást (azért képben voltan nagyjából, hogy mi az, amit látok). Eddig. Egyszer majdcsak megnézem az első résztől kezdve :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd MSN-en elmondom, emberbaráti tiszteletből nem szadizom annyira Ody-t :)

 

MissKarrde: ez költői kérdés volt, vagy te már láttad végig a 2. évadot is?

De rendes vagy, hogy gondolsz rám. :) Remélem nem felejtetted el amit beszéltünk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Már csak két rész, és megtudhatjátok mi lesz a Lostban :)

 

A következő rész egy Michael-ös epizód lesz, aztán pedig évadzáró, szóval nincs már sok hátra! :)

 

 

Donát.

Kezd megint felpörögni a dolog, szóval várom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: nem felejetettem el, nyugi, amint meglesz a teljes 2. évad, te is kapsz egy példányt.

 

MissKarrde: pont a legvégével kezdted? :clap:

 

OFF

Krande: én próbálok menni, csak mikor fenn vagyok, te nem vagy, aztán meg fordítva. Meg ez a lakásfelújítás kicsit rabolja az időm. De már nem sokáig :)

ON

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde: pont a legvégével kezdted? :)

Valahol muszáj volt (ha egyszer ezt mutatták meg, én meg nem tudtam, hogy az a vége) :D De nem úgy néz ki, hogy a közeljövőben fogom látni a többit :clap: Letölteni egyelőre nincs helyem, és egy másik lehetőségről sem tudom, hogy mikor jön össze :)

Ody, most ne olvass :P

Egyébként ma olvastam, hogy jön a Serenity dvd-n valamikor júliusban.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ma olvastam, hogy jön a Serenity dvd-n valamikor júliusban.

Még mindig ne olvass Ody :)

 

Július 13. Már várom. Csak jó lenne mellé a Firefly is, mert így önmagában nem sokat ér az egyszeri DVD vásárlóknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első 10 rész már megvan. A második tizest viszont nem tudom mikorra lesz meg, mert ahonnét az első 10-et letöltöttem, ott csak ezek vannak, illetve a 20. rész. De kaptam már ígéretet a második 10-re is (bár azokra sajnos egyelőre nem DVDRip minőségben... de sebaj).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála égnek, a végére felpörgött a Lost. A mai epizód is elég jó volt, melyből megtudhattuk Michael mekkora barom. Csak mert megígérték neki, hogy elengedik a fiát, lelőtte két barátját, majd elcsalja a kért embereket az ellenséges táborba. De mindezt olyan sután tette, hogy "rossz" volt nézni. Iraki barátunk rá is jött, hogy valami nem stimmel (egyébként ő a kedvenc szereplőm). Egy szó mint száz, Michael pusztuljon.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elértem a BSG 2. évadjának feléig. Ody, jó hír, hogy már jön le a második fele, de nem tudom még mit tudnak kitalálni. Részről részre egyre nagyobb meglepetéseket állítanak az ember elé. Amit eddig az első évadban láttunk, az gyönge felfezetés volt. Az eddigi kedvencem, a Stargate néha elém tudott állítani olyan meglepetéseket, amitől fészkelődni kezdtem a székemben, de ez a BSG olyan dolgokat állít fel, hogy egyenesen felugrok. A 10. rész már úgy pörgött, mint egy helikopter forgószárnya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, bár kicsit lehet, hogy optimista becslés, de jövő héten már számíthatsz rá, hogy kapsz egy PM-et ez ügyben :)

ELőre is köszi. Egyébként hogy áll az USA-ban a sorozat? Hol tartanak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: a sorozat most készül a harmadik évadra, októberben kezdik majd. Ez azért lehangoló kicsit, mert eddig közel egyidőben indult a Stargate SG-1-el és a Stargate Atlantissal, de most a készítők sokkal több időt kaptak, ami jó. Ja és készül a spin-off, azaz a Caprica, mely az első cylon háború előtti időkre vezeti a nézőt, ahol William Adama még ifjú, a Battlestar Galactica meg modern hajónak számít. Sőt, terveznek egy internetes sorozatot is, amolyan kiegészítő lenne, bár ennek nem tudom mi értelme. Mondjuk tök mindegy, nagyon úgy tűnik, hogy így is, úgy is internetről nézzük :)

 

Bomarr: kössz. A 2. évadban csonált néhány olyan dolgot, amitől a kedvenc "kapitányom" lett.

 

Krande: az előző piciben volt csak jó, amúgy borzalmas volt kard pengétől, a rólam készült kép minőségén át a háttér odamontírozásáig.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egen, már tudok róla. Az abydosgate fórumon az ottani szuperkém (Platchu) és a szinkronszöveg lektora (Smiler) már hetekkel ezelőtt pletykálkodott erről és egy-két hete meg is lett erősítve. Én várom, nézni fogom szinkronosan is, sőt be is gyűjtöm, bár már mind a két évadot láttam, most a haramadikra várok... na meg az SG-1 10. évadra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh... mikor a BSG egy bizonyos rész után kezdett kicsit visszavenni a meglepetésekből, mikor már két-három részen keresztül nem történt semmi érdekes (mármint az előző fél évadnyi folyamatos meglepetéshullámhoz képest), és még azok is elég kiszámíthatóak voltak néhol, akkor előjöttek a mai résszel. Ez (is) lehengerlő volt. Még két rész, és lezárul a második évad, aztán októberig nem lesz BSG, de azt hiszem, nehéz lesz kivárni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.