Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Supernatural

Jó kis rész volt, bár én azért jobbat vártam volna ennyi várakozás után, na de sebaj.

 

Mivel egy sima kis monster of the week rész volt, sárkányokkal. Viszont a humor az ütött. Főleg, mikor Dean ki akarta szedni az Excaliburt a sziklából :lol:

Szerncsére Sammy sem emlékezett semmire a lelke elvesztése után, és visszatért a rendes Sammy a Samminátor helyett :)

A végén pedig megismerkedtünk az új főgonosszal. Remélem jól kibontják, már csak 10 rész van hátra :D

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=HG8-gPhsasU

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elkezdtem a Chuck című sorozatot. Baromi jó! Mint a Castle és a Bones, akció és humor ötvözve a jó karakterekkel. Jó újra sorozatban látni Adam Baldwint (hehe, így már két sorozatot nézek, amiben egykori Firefly szereplő főszerepet játszik), és még jobb élőben látni Yvonne Strahovskit (hűde furcsa volt Miranda után szőkén látni) :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap elkezdtem a Chuck című sorozatot. Baromi jó! Mint a Castle és a Bones, akció és humor ötvözve a jó karakterekkel. Jó újra sorozatban látni Adam Baldwint (hehe, így már két sorozatot nézek, amiben egykori Firefly szereplő főszerepet játszik), és még jobb élőben látni Yvonne Strahovskit (hűde furcsa volt Miranda után szőkén látni) :love:

 

Jó döntés, hogy belekezdtél. Egész jó kis sorozat, nekem kedvencek között van. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24, Lost... :D

Khm... a Lost nálam az első évad alatt olyan mély hullámvölgybe zuhant, hogy abba is hagytam a szériát, szóval valami jobb példát kérnék :P (A 24-et még nem láttam, arról nem nyilatkozom.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus. Ott elindult a csúcson, majd saját maga épített még rá. :P:D

Hát azért nem a csúcson kezdődött el :D

Kicsivel lejjebb, de ott tényleg mindig emelkedő volt.

 

Ha valami, akkor a Supernatural az amiben nem volt hullámvölgy. És ez az a sorozat, ami valóban a csúcsról indult és már a mennyekig ér :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az említetteken kívül nem igazán jut eszembe mostani sorozat, amiben nem volt hullámvölgy (TCW más, arról inkább no comment) :hmm: Plusz Dexter, abban sem volt :D

A Spartacus nem jó példa, majd ha megélt 3-4 évadot, lehet nyilatkozni. A Szökés első évada is number1, később abban is voltak hullámvölgyek, szerintem pár évad után lehet igazán nyilatkozni egy sorozatról.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khm... a Lost nálam az első évad alatt olyan mély hullámvölgybe zuhant, hogy abba is hagytam a szériát, szóval valami jobb példát kérnék :P (A 24-et még nem láttam, arról nem nyilatkozom.)

 

A Lost hullámvölgybe zuhant? Be vagy rúgva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural

 

Újra megnézve a részt, immár feliratosan... Sok minden még jobban helyre került.

Mint már mondtam, 10 rész alatt elég húzós lesz ezt az új főszálat keresztülvinni, de bizakodjunk.

 

Aki meg nem röhögi el magát Dean-en amikor a karddal vacakol, annak Oldie fizet egy sört :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem minden sorozatban vannak hullámvölgyek, jó és kevésbé jó részek, de ez így normális. Máskülönben könnyen egysíkúvá válna az egész.

 

Az eheti Fringe tényleg jó volt,

főleg az előző rész után, ami nem sikerült valami erősre. Végre foglalkoztak kicsit a régebbi főszállal (korexifan), bekerült a gondolatolvasás és a spéci, medúza-projekt is, de Walter is hozta a jól megszokott formáját, visszatért Sam is, de a vége... az nagyon baljós volt: Peter még mindig a másik Oliviát szereti? Furcsa a rész eleji beszélgetés után, ami Peter és Liv között zajlott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, szerintem ez örömlányosan érdekelne téged: :lol:

http://sorozatplanet.web4.hu/cikk/az-hbo-es-a-sorozatplanet-spartacus-nyeremenyjateka

Áááá, f*szom fog kiadni nekik minden adatot a játékhoz. Pedig nagyon durva lenne nagy vásznon, tízezer wattal... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem az első évad szerint kell értékelni. Nézzen többet. Jóhogynem 1 évad után itél.

Én is furcsálltam hogy Dzséjtnek nem tetszett, azt hittem pont neki való az ilyen elmélkedős fajta sorozat, de nem tetszhet mindenkinek.

Az meg hogy az első évad után értékel, teljesen korrekt. Én se nézek végig egy 6 évados sorozatot csak azért, hogy véleményt alkothassak róla, ha egyszerűen nem tetszik.

 

Meglestem az új Spartacust, nem volt rossz. Ami még mindig zavar hogy nem a történet köré építik a szexjeleneteket, hanem a szexjelenetek köré a történetet. Volt pár erőltetett része, mint ahogy a Xena elkezdi hogy ő nem feküdne le gladiátorral, és akkor a nézőnek kéne egy hűűűűűűt elejtenie, meg ugyan ez jópárszor. De a végén lévő harc odacsapott. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre a Supernatural is hozta a régi formáját! :yeah:

A 6. évad eddig nem igazán nyerte el a tetszésem, de úgy tűnik ettől a résztől minden változni fog.

Sam végre megint a régi, aminek már nagyon itt volt az ideje. Kaptunk egy új főgonoszt - mert ez a Mindenek Anyja - nyilván az lesz, új lényeket, jobbnál jobb poénokat és végre valami zenét. Ez a Purgatórium szál érdekesnek ígérkezik, remélem, nem lesz okom panaszra. Nem is tudom, mikor éreztem utoljára ekkora Supnat-feelinget egy rész után. Szóval hajrá... :rock:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó volt a múlt heti Castle. Bár a humor most nem játszott olyan erős szerepet, mint szokott, de a téma meg is kívánta, hogy hanyagolják. Várható volt, hogy egyszer előjönnek vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

Jó volt a rész, már hiányoltam az előző évadból egy gondolatolvasó egyedet, de most megkaptam. Szegény, elég rossz élete lehetett/van.

A főszál sem pozitív irányba mutat. Ha Peter Boliviát szereti, akkor az eredeti világa marad meg... Ez aggasztó.

 

 

Előzetes, kis részlet:

http://www.youtube.com/watch?v=F0ytZ-ZQOS8&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=isYYWAXTOcE

 

Úgy látszik, a következő résznek piros lesz a főcíme :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb is. Ellentmondás nincs, minden meg van magyarázva. Persze aki egy névből, vagy előzetesből ítélkezik, annak biztos sz*r. :)

Pedig azért abban is akadnak mély völgyek :)

 

Frenkie: Dzséjtnek nem tetszett az első évad. :P Apropó, Dzséjt, majd a DVD-im akkor hozod valamelyik talira? :)

Hogyne, ha megtalálom őket itt a kupiban, és egyszer egy talilégtérbe kerülünk :D

 

Nem az első évad szerint kell értékelni. Nézzen többet. Jóhogynem 1 évad után itél.

Már megbocsáss, de miért nézzek valamit, ami nem tetszik? Nem vagyok olyan, mint sok idióta, aki néz valamit, amit rühell, és aztán minden rész után leírja, hogy mennyire rühelli azt a sorozatot, és mennyire rossz volt az adott rész. Ami nem tetszik, azt nem nézem. A Lost így is kivételes helyzetben volt, hogy eljutottam a második évad ötödik-hatodik részéig, mert más sorozatokat általában öt rész után lelövök, ha annyi érdektelenséget tapasztalok benne, mint ebben. Szóval azt hiszem, bőven elég esélyt kapott. De ha egy történet nem tudja az érdeklődésemet felkelteni huszonegynéhány rész alatt, ha a karaktereket kicsit sem tudom megszeretni ugyanannyi rész alatt, akkor az a sorozat nem nekem való. És aztán nem fogom nézni, mert nem vagyok mazochista. Sorry.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Február 10-én végre leadja az RTL Klub a Supernatural 3. évadát szinkronosan :D

http://sorozatplanet.web4.hu/cikk/csutortokon-kezdodik-az-odaat-3-evada

 

Egy probléma van vele, hogy a késő időpont miatt a kutya sem fogja nézni :(

Így méginkább nem lesz érdeklődés a hazai DVD-s megjelenésre, ha rosszak lesznek a nézési adatai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.