Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fringe 3x14ig

 

Juhúúúú végre oliv és peter összejöttek. legalábbis eddig úgy néz ki. az utóbbi pár rész kicsit szenvedős volt emiatt de megérte. a másik oliv meg terhes...jajj mi lesz itt még. remélem nem mennek rá nagyon az érzelmi szálra,miszerint peternek kell majd választania a két világ között, vagyis a két oliv között...mert az nem tenne jót a sorozatnak. :) a túlvikági részben pedig már rohadtul kiderülhetne h mit keresnek charlie vérében azok a pókok illetve mire lehetne őket haszálni. hűű mi is volt még. ja igen a megfigyelők...hát ők is kavarják a sz-rt rendesen. remélem nem akarják majd waltert rávenni semmi rosszaságra a tudtán kívül.

 

1-2 nap és utolérlek titeket. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kapkodják el, az egyszer biztos. Tudtommal a finálé napján (május 16.) derül ki 100%-ra, hogy lesz vagy nem lesz 5. évad, úgyhogy még várnunk kell. :(

Nagy rá az esély, hogy így lesz, mivel a nézettsége nem olyan erős, hogy előre berendeljék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy rá az esély, hogy így lesz, mivel a nézettsége nem olyan erős, hogy előre berendeljék.

A Fringe következő évadát is úgy rendelték be, hogy a jelenleg futó évad nézettsége folyamatosan csökkent (a legutóbbi két rész már 4 millió alatt volt)... a FOX ráadásul egy elég nagy csatorna. A Chuck alacsonynak mondott nézettsége pedig még mindig 4 millió fölött van, úgyhogy érdekes a dolog...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringe következő évadát is úgy rendelték be, hogy a jelenleg futó évad nézettsége folyamatosan csökkent (a legutóbbi két rész már 4 millió alatt volt)... a FOX ráadásul egy elég nagy csatorna. A Chuck alacsonynak mondott nézettsége pedig még mindig 4 millió fölött van, úgyhogy érdekes a dolog...

Az biztos, hogy érdekes. Sajnos, még nem sikerült megértenem a csatornák gondolkodási módját. Pedig próbálom :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A HBO-n nem húzzák az időt. Március 29-én 22:20-tól elkezdik adni magyar szinkronnal az Aréna Isteneit. Lehet, hogy meg is várom őket. A Vér és homokot is szinkronnal néztem... majd még megálmodom. :cool:

Olyan gyorsak, hogy már az első részt le is adták a héten :P;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG 2. évad

Fúha, ez már döfi kis évad volt :D

Sajnos csak hétfőn tudja hozni haver a 3. évadot (Úristen, szerdán szereztem be a 2. évadot és ma már meg is be is fejeztem :lol:) így nem tudom folytatni, pedig marha nagy cliffhanger van a végén és már most tűkön ülök.

Na sebaj, megnézem a webepzidóokat meg a Razort, meg itt van még a gépen a TCW, Fringe és a House eheti része is, szóval van mit néznem :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jók az emlékeid. :)

Akkor megnyugodtam :)

 

Ne is mondd. Azóta is az utolsó mondat jár a fejemben...

Kiállt egy folytatásért, bár House-ban ez nem szokás. Valószínűleg most sem lesz.

 

Szerintem Masters körül tuti megfordul a világ. Biztos okozni fog neki nem kevés átagyalt órát.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt az új Fringe,

ideje volt már egy ALT-os résznek. Kemény volt Bolivia rekord gyorsaságú szülése. (mondjuk azt az 1. évados részt nem übereli, amikor a néhány órás csecsemő 90 évesként festett) :D Egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy belehalt - de hát akkor ugye túl hamar megtudtuk volna a 2 világ közti háború végkimenetelét. :P Kíváncsi vagyok, mi lesz még ebből, hogy Charlie és Lee szimatolni kezdtek. Walternatív terve pedig nem semmi, ugyanakkor érthetetlen. Arról magyaráz, hogy gyerekeken nem fog kísérletezni, erre a saját unokájával kezd hozzá. Nem tudom, mit kavarnak a Megfigyelők, kezdenek idegesítően misztikusak lenni... remélem nem az lesz, mint a Lost-os MIB-nél, hogy a végén derül ki konkrétan, kifélék-mifélék, mit miért tesznek.

 

 

Amúgy marha jó, hogy Fringe és Supernatural se lesz még 3 hétig, TCW még vagy 5 hónapig. Nem baj, legalább végre felzárkózom a Chuck-hoz (ahol mellesleg szintén 2 hetes szünet van)... :evil:

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG Razor és a webepizódok

Éhségcsillapításnak elment, de nem volt benne semmi új. Kedvenc kis dokim is csak feltűnt a Razorban :(

Amúgy érdekesek voltak, már nagyon várom a holnapot a 3. évad miatt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

House

Greg doki nagyon állat! :D Amit az eheti részben művelt, a régi időket idézi, amiért megkedveltem House-t :)

Már csak a klinikai betegeket kéne visszahozni a hülyeségeikkel és idilli lenne minden.

Bár remélem majd megváltoztatja álléáspontját és férjes asszonyokkal is ;) mivel aranyos a csaj :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hány rész van még hátra a House aktuális évadból?

Még 4. Most volt a 17. rész és a House mindig 21 részes (kiv. a 4. de az a sztrájk miatt ennyi).

A köv. részben pedig visszatér egy rég nem látott szereplő ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki nézi közületek a The Walking Dead-et? Én megnéztem a mindössze 6 részes első évadot a betegszabim alatt, és azt kell, hogy mondjam, hogy kifejezetten jó. :)

Én néztem, nézni fogom és nagyon egyet kell értenem veled. Nagyon jó kis sorozat, kár, hogy csak 6 részes, de ősszel jön a rendes hosszúságú 2. évad :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.