Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az eheti "Leszakadó Egek" valamivel jobban bejött mint a bevezető. Carte..Törpa...Tommy-ról példát vehetnek a harcosok.

A poénunkon röhögtem egy keveset. Sejtenek a készítők valamit arról hogy hogyan kell oldani a feszkót. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony jó. ;) Hol jársz most?

 

Most fog jönni a 3. évad 2. része. Eddig Awesome! :)

 

Dzséjt!

 

Az általad említettek nagyon ütöttek!! :D Meg az egész sorozat úgy ahogy van. Szuper Kapitány apja nem más, mint Sheridan (Bruce Boxleitner) az egyik kedvenc Sci-Fi sorozatomból, a Babylon 5-ből (mellesleg az első és a második TRON filmben is ő alakította Tron-t), aztán ott volt Sarah faterja, Gary Cole a Crusade-ből, és egy rakás ismert arc felbukkan... és ez csak az első két évad volt... hallottam, hogy ez a későbbiekben fokozódni fog. Chuck karaktere megasirályállat!! :D

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fog jönni a 3. évad 2. része. Eddig Awesome! :)

 

Dzséjt!

 

Az általad említettek nagyon ütöttek!! :D Meg az egész sorozat úgy ahogy van. Szuper Kapitány apja nem más, mint Sheridan (Bruce Boxleitner) az egyik kedvenc Sci-Fi sorozatomból, a Babylon 5-ből (mellesleg az első és a második TRON filmben is ő alakította Tron-t), aztán ott volt Sarah faterja, Gary Cole a Crusade-ből, és egy rakás ismert arc felbukkan... és ez csak az első két évad volt... hallottam, hogy ez a későbbiekben fokozódni fog. Chuck karaktere megasirályállat!! :D

 

 

Egen, Bruce Boxleitnert pont a Tron miatt vették be. :) De ott van Chuck apja (Scott Bakula), vagy éppen majd Shaw is ismert arc lesz (ha jól rémlik, pont a második részben említik meg először, és látni is, csak az arcát nem), de a Gyűrű igazgató sem semmi. És hol van még a negyedik évad, amelyben már-már rekordot döntögetnek az ismert színészekkel. :D Ráadásul a legtöbbre írnak is egy-egy poént a legismertebb karaktereikre, amiket alakítottak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most komoly, hogy van richardcastle.net? :D A sorozatban volt róla szó, gondoltam poénból rákattintok és tényleg. :D Ráadásul nem tűnik Fake -nek, mert meg is lehet rendelni a könyveket az amazonról. Ki írja őket? Gondolom nem Filion. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Chuck első két részét. Az eleje elég fura, de egyelőre folytatom.

Az még csak a belemelegítés. :)

 

Ez most komoly, hogy van richardcastle.net? :D A sorozatban volt róla szó, gondoltam poénból rákattintok és tényleg. :D Ráadásul nem tűnik Fake -nek, mert meg is lehet rendelni a könyveket az amazonról. Ki írja őket? Gondolom nem Filion. :D

Nem fake, Castle köré egy egész kis ilyen "mintha valódi lenne" marketinget építettek fel. A könyveket mondjuk nem Filion írja, de még senki sem árulta el, hogy ki(k) a valódi szerző(k). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fura? Ezt hogy érted? Mi fura benne? :)

Inkább mi nem fura benne? A világ összes titka egyetlen gyökér számítógép gyík, bolti eladó (vagyis pontosabban Kockahordás alkalmazott) kobakjába kerül, akit a szuperdögös CIA-s és a G. I. Joe-k mintapéldányául szolgáló NSA ügynök védelmez a világot veszélyeztető terroristáktól, és mellesleg ezek kiiktatásával napról napra megmentik a világot. :D Mi ezen a nem fura? :lol: És akkor Buy Moriát és lakosait még meg sem említettük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább mi nem fura benne? A világ összes titka egyetlen gyökér számítógép gyík, bolti eladó (vagyis pontosabban Kockahordás alkalmazott) kobakjába kerül, akit a szuperdögös CIA-s és a G. I. Joe-k mintapéldányául szolgáló NSA ügynök védelmez a világot veszélyeztető terroristáktól, és mellesleg ezek kiiktatásával napról napra megmentik a világot. :D Mi ezen a nem fura? :lol: És akkor Buy Moriát és lakosait még meg sem említettük. :)

 

Igaz... de egy vérbeli geek sorozattól (amit láthatóan geekek készítettek geekeknek) mi más várható? :D:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek szerint akkor ma nem is lesz új rész? Tizedikét írnak.

Lesz ma este. Az a 10/9c a kezdési időpont. A sori egyéb reklámjaiban is irkálják. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 6-7:

Jesszusom már... :D

 

Hát ez a sori most már megcseszheti, főleg hogy ledarálhatnám...hát megint milyen vége volt már. Szegény Starkot így átb-szni, mikor felülhetett volna a vastrónra. Neeeem lesz ennek jó vége, főleg hogy jönnek a lovasok is. Most már remélem jönnek és végigmennek a 7 királyságon, de leginkább a lenistereken. Habár fura hogy ennyire félnek tőlük, amikor ők 40ezren vannak és lenister papnák csak a fél serege 30ezer. Na hát az 6. rész végén meg...omg mien szép kis aranykoronát kapott "szegény" Targarian. Hát most már komolyan nem tudom elképzelni mi lesz itt a maradék 3 részben, pedig úgy hallom a 9-10. ver mindent. :D Én csak abban reménykedem, hogy lesz sárkány a végén. :)

 

Nem jött a HD a TVtimeból, maradt a sima verzió :P:D

Csakis szuperlatívuszokban tudnék besz...írni arról amit történt ebben a két részben :) Totálisan előjönnek a részek végén azok az érzések melyek a Spartacusban is megfogtak. Hihetetlen jó sori, illetve folyamatos fejlődés tapasztalható. Mellékesként lekaptam ncoreról a könyvet is, majd elolvasom azt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól láttam az nem az első könyv, de nem tuti, azért nézd meg.

Amúgy ma megint új rész és belenéztem az első 5 percbe, azt hittem letojom a bokám. :D

Devárom már az estét. XD

Én meg úgy tudom, hogy az első könyv. :) Tűz és Jég dala I-IV.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 utolsó évadja is kivégezve. Ha azt mondom, hogy nem volt semmi, akkor finoman fogalmaztam, bár továbbra is a 7. évad a kedvencem.

 

Az alapsztori jó volt, az akciók és a fordulatok pedig hozták az előző évadok alapján elvártakat. Hassan halála megrázó volt, engem Renee-é mégis jobban megrázott - talán mert együtt éreztem Jack-el.

Amiatt csalódott vagyok, hogy nem vitték tovább a 7. évadban felvett szálat (a háttérfigurák, akik közül az egyik nagykutya Allan Wilson volt) és a vége sem igazán nyerte el a tetszésem lezártság tekintetében. Lényegében ugyanaz a képlet, mint a 6. évad végén: Jack-et körözik USA-ban, ezért kénytelen elhagyni az országot, és menekülni. Nem a legmegérdemeltebb sors. Logan és Suvarov halála a minimum, amit még elvártam a sorozattól, főleg a tetteik után. A lényeg, hogy semmi lezártságérzetem nincs a 8x24 után. Ezzel együtt remek sorozat volt. :clap:

 

Folytatásról van valami infó? Korábban mintha szó lett volna egy Redemption-höz hasonló filmről a 8. évad után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.