Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt, tegnap azt írtad, hogy már a második évad közepén jársz. Most akkor mi a helyzet? :P

 

Most fejeztem be az 1x12-öt és lám, lám Bauer tényleg nem sz*rozik, bár kissé sután céloz, de azért már egy tárat elhasznált :D R*hadt izgalmas, csak kár, hogy más dolog is van a világon mint sorinézés. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, tegnap azt írtad, hogy már a második évad közepén jársz. Most akkor mi a helyzet? :P

 

Most fejeztem be az 1x12-öt és lám, lám Bauer tényleg nem sz*rozik, bár kissé sután céloz, de azért már egy tárat elhasznált :D R*hadt izgalmas, csak kár, hogy más dolog is van a világon mint sorinézés. :)

 

 

Ez annyira így van, hogy el nem tudom képzelni hogy lehetett ezt hetente nézni. Mindig úgy van vége, annyira izgalmas, hogy azonnal látni kell a következőt.

 

Dzséjt: Tudom hogy nem valóság. Úgy értettem, hogyha nézem abban az időben valóságnak hiszem. Én minden filmet, sorozatot így nézek. Nagyon bele tudom élni magam és mindent igaznak hiszek. A rosszat játszó színészt ilyenkor ki tudnám nyírni. :D

A másik hogy szeretném ha a valóságban is így működne az igazságszolgáltatás. A nagyon kemény bűnözőkkel, meg terroristákkal nem kell lacafacázni szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, 24 első évad befejezve. Hát, hogy is mondjam, hogy azt ne kelljen cenzúrázni. Ez kib**** ******** ******* ********* jó!!!! :D A végén csak beindult a Megsemmisítő üzemmód, nem is volt lacafacázás, hullott, akinek hullania kellett.

 

 

Nina árulása nem kicsit letaglózott. Ennyi ideig védi, segít neki, aztán közben egy mocskos spicli. És még a megérdemelt golyót sem kapta meg. Pedig Teri miatt lazán megérne egy tárat... Ha Jack előbb talál rá a halott feleségére, mint rá, azt hiszem, a komplett CTU haderő sem tudta volna megállítani. Bár sejtem, hogy így sem fogja. Ráadásul kinek dolgozik ez a szemétláda? Németeknek? Mi a csuda? Remélem ez lesz terítéken a következő nap. Szegény Teri, nagyon sajnálom, de őszintén szólva, meglepett volna, ha Nina életben hagyja. :(

Palmer szenátor nagyon jó ember, bár ilyen lenne minden politikus, akkor nem ott járnánk, ahol. Nem hagyta magát, ellenben a feleségét már kilöktem volna az ablakon. Ilyen hataloméhes ribancot rég nem láttam. Örültem, hogy Palmer kivágta a francba, én még egy pofonnal is megerősítettem volna az elhatározást. De egy olyannal, hogy a fal adja a másikat. Anyának, embernek, egyiknek sem jó, legfeljebb annak, amit a klotyón húzunk le.

Kim sem lett éppen a kedvencem, ötből három krízist ő okozott. Ritka ostoba liba, de fejlődőképes. Négy-öt hasonlóan hosszú nap, és egész értelmes csaj lesz belőle.

Ami kicsit idegesített az évadban, hogy Kimmel és Terivel középtájt nem tudtak mit kezdeni. Mind a Rick szál, mint Teri amnéziája baromi felesleges és érdektelen szál volt, érződött, hogy csak arra van, hogy kitöltsék az űrt, míg Jack A-ból B-be kocsikázik, plusz képernyőn legyenek ők is.

 

 

Dzséjt, tegnap azt írtad, hogy már a második évad közepén jársz. Most akkor mi a helyzet? :P

Oldikám, tudod mi az Alien Resurrectionban a Betty azonosítószáma? No, azt vonatkoztasd magadra. :P Amúgy nemsokára az jön, szerintem hétfőn elkezdem, úgyis lesz egy kétórás utam Pestre, aztán kedden meg egy jóóó hosszúúú utam Kölnbe, az alatt lazán behozom önmagam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, szerintem félreérted. Sky szerintem szenátort akart írni. A 24-ben Palmer csak szenátor, bár így nem értem az érvelést, hiszen attól még Bush lehet elnök...

Bocs, szenátort akartam írni. :oops:

Egyébként nem kifogás, de Palmert elnökként kezelik a 24-ben. Tudom, hogy csak elnökjelölt, de én mégis mindig elnökként gondoltam rá, ezért az elírás.

Úgyhogy vedd úgy, hogy nem írtam semmit. ;)

 

Ez szépen és jól hangzik, csak egy aprócska bibi van vele. Hogy Sky nem félreírt, Palmer az Egyesült Államok Elnöke a második évadtól. Úgyhogy ez laza, Baueres eleganciával mért spoilergyilkosság volt. :)

Amúgy ez a 2x01... hát ez... huha! Jack lazán agyonlő egy tanút - aki amúgy ezt érdemelte -, atombombával fenyegetik Los Angelest, és még itt van Kim megbízója is. Remélem az ürgét Jack barátunk kezelésbe veszi feszítővassal, hegesztőpisztollyal. :chainsaw::fuck2:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzsájt: Látom neked is tetszik a Bauer-módszer. :D

Nané, hogy bejön. Bírom ezt a stílust. :D Előbb lő, aztán meg már nem kérdez. :)

 

Innen nincs megállás Dzséjt. A 2. talán még jobb is mint az első, és jobb és jobb! :D

Újra kell néznem. Nem hiába van benn ez a sori a TOP5ben nálam. :)

Nálam még nincs top5-ben. Majd meglátjuk, hol végez, leszorítja-e az NCIS-t az akciódobogóról.

 

Dzséjt: persze. De most már visszaolvashatod azt a spoilert, amit az előző hozzászólásomban még nem olvashattál el. ;)

Már olvastam, bár fölöslegesen. Miután Sky elszólta magát, utána már nem jöttem fel az évad végéig, szóval mindezt a "nemisezhanemaz" részt csak az első évad befejezése után olvastam, így már nem hittem el. :D

 

 

Viszont hála a sorozatjunkie-nak, tegnap mégis megtudtam Palmer sorsát... :angry: Hogy az isten bubozza meg azokat, akik képtelenek figyelmeztetni az embereket a spoilerre. :fuckoff:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez annyira így van, hogy el nem tudom képzelni hogy lehetett ezt hetente nézni. Mindig úgy van vége, annyira izgalmas, hogy azonnal látni kell a következőt.

Lehetett, mert én kibírtam, hogy hetente nézzem az utolsót, bár tudom, hogy akkor is megvártad a végét, és csak utána nézted végig az évadot :)

 

No, 24 első évad befejezve. Hát, hogy is mondjam, hogy azt ne kelljen cenzúrázni. Ez kib**** ******** ******* ********* jó!!!! :D A végén csak beindult a Megsemmisítő üzemmód, nem is volt lacafacázás, hullott, akinek hullania kellett.

Örülök, hogy tetszett :) 1. évadhoz:

 

Részben valóban nem tudtak mit kezdeni Terivel és Kimmel, ez az a szál, amiért azt mondom, hogy az 1. évad nem a legjobbak közé tartozik, néha kifejezetten idegesítő volt őket nézni.

Palmer nálam nagy kedvenc, kár, hogy olvastál arról, mi fog vele történni :( Nekem nagy meglepetés volt, amikor néztem. Egyébként kicsit őrült voltam, mert megnéztem az imdb-n a cast listát, és onnan láttam, hogy melyik karakter kb. mennyit szerepelt, ami egy-két dolgot előrevetített, de persze az nem annyira súlyos, mintha konkrétan tudnánk, kivel mi fog történni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszett :) 1. évadhoz:

 

Részben valóban nem tudtak mit kezdeni Terivel és Kimmel, ez az a szál, amiért azt mondom, hogy az 1. évad nem a legjobbak közé tartozik, néha kifejezetten idegesítő volt őket nézni.

Palmer nálam nagy kedvenc, kár, hogy olvastál arról, mi fog vele történni :( Nekem nagy meglepetés volt, amikor néztem. Egyébként kicsit őrült voltam, mert megnéztem az imdb-n a cast listát, és onnan láttam, hogy melyik karakter kb. mennyit szerepelt, ami egy-két dolgot előrevetített, de persze az nem annyira súlyos, mintha konkrétan tudnánk, kivel mi fog történni.

 

Sajnos a 2. évadban is van egy hasonlóan erőltetett szál (szerintem még erőltetettebb is), úgyhogy nálam az 1. évad veri a 2.-at, de azért az se rossz.

 

Konkrétan a Kim-es szálra gondolok. Annak a 2. évadban valóban csak annyi értelme volt, hogy képernyőn legyen. Bár én nem tartom hülye libának, örültem, hogy a későbbi évadokból visszafogták a szerepeltetését.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam még nincs top5-ben. Majd meglátjuk, hol végez, leszorítja-e az NCIS-t az akciódobogóról.

Az NCIS-t nem igazán ismerem, de szerintem bőven le fogja. Főleg, ha megnézed a későbbi évadokat. :) Addig igyekszem nem elszólni magam. :oops:

 

Nálam jelenleg így néz ki a TOP5:

1. Supernatural

2. Chuck

3. Prison Break

4. 24

5. Fringe

 

A TCW más kategória, így nem igazán tudom hova tenni ezen a listán.

 

24 s2 Sky

 

Valóban, a 2. évadban is kissé kilóg Kim szála, de nem annyira idegesít, mint az 1-ben. A 3. évadra viszont jól megoldották :D

 

 

Kimnek tényleg jól állt a CTU-s szerepe, ha maradt volna, talán még jobbá válik. Chloe-val jó páros lettek volna, főleg mivel ők az egyetlenek, akikben Jack 100%-ig megbízhat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Kimnek tényleg jól állt a CTU-s szerepe, ha maradt volna, talán még jobbá válik. Chloe-val jó páros lettek volna, főleg mivel ők az egyetlenek, akikben Jack 100%-ig megbízhat.

 

 

24 s2 és 3

 

Sajnáltam, hogy később már nem szerepelt, mint CTU -elemző (nekem is bejött abban a szerepben), Chloéval tényleg jók lettek volna együtt :)

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesnek ígérkezik a "Leszakadó Egek" második szezonja. Úgy tűnik nem kicsit fog különbözni az elsőtől.

 

 

A feliratos is hírt adott ma magáról így talán az elsővel is haladhatunk. Mondjuk ha akarnám angol felirattal is nézhetném de nem sietek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, nem figyeltem, nem néztem meg még a videót :D

Ahhoz a részhez nem lett volna feltétlenül szükség a videó megnézésére. Elég lett volna az egész HSz-keretre rendesen ránézni. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies

 

nyolcadik résszel már végzett, szóval gyorsan megnéztem :) No innentől érdekes lesz az utolsó két rész és remélhetőleg jó kis battle alakul ki az egészből egy durvulós visszavágással :) Azok az új lények érdekesek viszont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Tuti hogy meg fogja verni a NCISt. Bár fogalmam sincs az micsoda. :D Azt hogy mit lehet előre tudni roppant érdekes. A 7. évadot néztem éppen, és csak felmentem az imdb-re ,megnézni kik lesznek a 8. évadban(akkoriban forgatták a 8. szezont). Vártam az illetőt de nagy meglepetésben volt részem. Ha végzel a 8.-al elárulom mi az.

 

A 24-ben még az tetszik, hogy sokkoló jelenetek vannak benne. Néha amikor jött a brutális igazság(valakiről kiderült valami), volt hogy leállítottam a részt és kimentem a konyhába köztem ezt mondtam: "Micsodaaaa". :D Képtelen voltam elhinni hogy igaz.

És ez minden évadban igaz. Az elsőben ez volt:

 

 

Nina árulása. Annyira hihetően játszotta az ártatlan bárányt, hogy sokkolt a tudat hogy ő az áruló és hogy ő lőtte le Territ. Mondjuk az mindig durva ha a jóról kiderül hogy rossz, főleg ha meg is bízol benne.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2. évadhoz is van szinkron. Vagy direkt szeretnéd angolul nézni? :)

Én már hozzászoktam az eredeti nyelvhez, de szerintem a szinkron is zseniális, főleg ami a 3 főszereplőt illeti.

Ezt nem tudtam. Nekem is tetszik a szinkron, így szívesebben nézném úgy, csak olyan verziót nem találtam. Tudnál segíteni? :)

Aztán jöhetne angolul a többi évad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, 24 s1

 

Nina árulása engem is meglepett, pedig én az évad elején még gyanakodtam is rá, pont azért, mert olyan rendes volt. Csak aztán a másik csaj árulásával eloszlatták a gyanúmat, mikor meg másodszorra is elrabolták Kimet, Masonra kezdtem gyanakodni. Pedig őt korábban pont azért vetettem el, mert annyira nyilvánvalóan árulónak tűnt. Pont, mint az elején Tony. Szóval jól sakkoztak a karakterekkel.

 

 

2x02-03

 

Az s2 se semmi eddig. Három részt néztem még csak meg, de már romokban a CTU, Mason a halálán, Palmer körül újra kavarog a szósz, Jack meg nagyobb faszagyerek, mint az első évadban. Mi lesz még a következő tizenkilenc részben? Egyedül Kim sztoriszála az, ami kezd megint idegesítően érdektelen lenni. Eleve a halálom, mikor gyerekszereplő van, és a legostobább dolgokat játsszák el velük, de szerencsére ezt öt perc alatt lezárták. Viszont ha most a CTU-ról elcsámborognak, megbolondulok. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:Általában nálam is Kim volt a visszahúzó szál, de aztán ő is "belejön" majd. Viszont ennek az évadnak volt az egyik legmeglepőbb jelenete. Legalábbis számomra.

 

Többieknek akik látták a 24 S2:

 

Ugye ennek az évadnak közepén robbantják fel az atomot és hal meg Mason mert feláldozza magát. Uhh, nagyon kemény jelenet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falling Skies

 

nyolcadik résszel már végzett, szóval gyorsan megnéztem :) No innentől érdekes lesz az utolsó két rész és remélhetőleg jó kis battle alakul ki az egészből egy durvulós visszavágással :)

Nekem kicsit döcögős az eleje de Pápa jelenetei segítenek rajta. Tomiék túrája aztán adott egy kis lökést az eseményeknek.

 

Azok az új lények érdekesek viszont.
Jaja. Rohadt nagy langaléták. :D

A pókokkal kapcsolatos fejlemények is érdekesek.

 

 

A végén még az égimeszelők lesznek a janik. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:Általában nálam is Kim volt a visszahúzó szál, de aztán ő is "belejön" majd. Viszont ennek az évadnak volt az egyik legmeglepőbb jelenete. Legalábbis számomra.

 

Többieknek akik látták a 24 S2:

 

Ugye ennek az évadnak közepén robbantják fel az atomot és hal meg Mason mert feláldozza magát. Uhh, nagyon kemény jelenet.

 

 

 

Szerintem nem ez a legmeglepőbb jelenet az s2-ben. Hanem ez:

 

 

Amikor a kishúgiról az ártatlan szösziről kiderül hogy egy mocsadék. Az annyira döbbenetes volt hogy azt hittem vicc, de a csúcs az volt mikor a nővére végén az üvegen keresztül nézi, és a kishúgiban nagyon durva gyűlölet van. Azon gondolkodtam hogy hogyan lehet valakinek ennyire átmosni az agyát, hogy a saját nővérét és apját képes lenne megölni egy borzalmas eszme miatt(iszlám), pedig ezen személyek nagyon szerették és mindent megadtak neki.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.