Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Fringe - 4x05

 

Jó volt az eheti rész is, mondjuk az tényleg kiakasztó, hogy a 4x07 után jön az évadfelező nagyszünet. :roll:

14 rész lesz össz-vissz? Nekem ez inkább harmadoló szünetnek tűnik :hmm:

 

Castle 4/7 micsoda rész volt :D

 

Martha is pont a legrosszabb pillanatban tudott megszólalni a rácsok mögött.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, ha már most csíped a 10. Doktort akkor a 4. évad végére imádni fogod! :D

 

Akkor ha jól látom, kijelenthetjük, hogy újabb Doctor Who rajongó van a fórumon személyedben?! :D Good, good! :)

 

(Csak félve és halkan jegyzem meg, de szerintem 'is' veri a SG-t a DW :P)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 rész lesz össz-vissz? Nekem ez inkább harmadoló szünetnek tűnik :hmm:

Nem pont a felénél lesz a szünet, de szerintem több ilyen hosszú kihagyás már nem várható az évadban. Idén még 4x07-ig leadják, aztán gondolom januártól leadják a 4x08-as résztől végig. Legalábbis ajánlom nekik, hogy ne baseballozzanak ennyit a FOX-on. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, az is jó volt de a kedvencem amikor:

 

Ti csak hárman vagytok de mi több millióan.

Igen, és az a 3 Dalek simán kiírtja az összes Cybermant. :)

 

Örülök, hogy tetszik a Doktor és hogy már most látod a különbségeket a SG1hez képest. Sokkal több lehetőség van benne, amit meg is valósítanak, ezért szeretem a leginkább.

http://www.youtube.com/watch?v=qu1_AguulJ8

 

Ody: jaja, tök jó arc volt. :D Na kezdesz már rajongóvá válni? :)

 

Fringe és Supnat: tök jó részek volt. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Természetesen nekem is kedvencek maradnak az SG-k (SG1 és SGA) de ez (DW) valahogy mégis ... jobb! :P

 

 

Dzséjtnek (és még akit érdekel):

 

Itt egy videó a Kilencedikről és Rose-ról:

 

 

A Tizedik és Rose:

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rajongónak nem mondanám magam, de nagyon kedvelem a sorozatot. :)

Szintén. És nem, nem jobb a Stargate SG-1-nál (az Universe-t kenterbe veri, és az Atlantisnál is jobban tetszik azért, de az SG-1 verhetetlen, azt csak a Firefly alázza le). Alapvető dolgok hiányoznak belőle: csillagkapu (mármint az eredeti, nem a digi vagy a forgó-pörgő), P90, M4A2, F302, BC304, lidérc, goa'uld (na jó, a dalekek és a cybermanok vannak olyan királyok :D), Jack O'Neill, John Shepard, Rodney McCay. Csak ezek. Amint ezeket pótolták, a Doctor Who lesz olyan jó, mint a Stargate SG-1. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szintén. És nem, nem jobb a Stargate SG-1-nál (az Universe-t kenterbe veri, és az Atlantisnál is jobban tetszik azért, de az SG-1 verhetetlen, azt csak a Firefly alázza le). Alapvető dolgok hiányoznak belőle: csillagkapu (mármint az eredeti, nem a digi vagy a forgó-pörgő), P90, M4A2, F302, BC304, lidérc, goa'uld (na jó, a dalekek és a cybermanok vannak olyan királyok :D), Jack O'Neill, John Shepard, Rodney McCay. Csak ezek. Amint ezeket pótolták, a Doctor Who lesz olyan jó, mint a Stargate SG-1. :D

 

Hát így is nézhetjük a dolgokat... és egy részem egyet is ért veled. Egy másik részem viszont az mondja (mit mondja, üvölti), hogy a Doktor karaktere úgy ahogy van, kenterbe veri O'Neill, Shephard és Rodney (ők voltak a nagy kedveneim) karakterét együttvéve... és lazán. :)

 

Egész pontosan az én esetmben a Doki jött, látott és győzött. Ez persze nem jelenti, hogy a többi sci-fi sorozat, amit kedveltem mostmár vajmi keveset érnek, nem nem... a StarGate, Babylon 5, FireFly továbbra is előkelő helyet fogolalnak el a szívemben mint eddig, csupán jött egy új tag, ami miatt picit lentebb kerültek a listán :D

 

Abban feltétlenül egyetértünk, hogy kiváló és kiemelkedő sci-fi ez is az is :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a Dexter, de a következő rész promoja volt csak az igazán érdekes

 

Jaj, szóval tesó átveszi apu szerepét? Most, hogy Dexter úgy döntött, benne aztán nincs fény, jöhet a sötét rokon olyan útitársnak, mint az apja volt. Valóban jelzésértékű volt az is, hogy az apja már nem úgy jelent meg a mostani évadban, ahogy korábban. Vajon Dex kimászik ebből a sz**ból? Mert ez így csak rosszabb lesz. Szegény Sam testvér :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát így is nézhetjük a dolgokat... és egy részem egyet is ért veled. Egy másik részem viszont az mondja (mit mondja, üvölti), hogy a Doktor karaktere úgy ahogy van, kenterbe veri O'Neill, Shephard és Rodney (ők voltak a nagy kedveneim) karakterét együttvéve... és lazán. :)

Teljesen egyet értek. Én imádom az SG1et, az összes részt láttam rohadt sokszor, és nem hittem volna, de a Doktor tényleg simán veri, legalábbis számomra. Annyi lehetőség van a sorozatban, ami mutatja is, hogy mióta fut, annyi humor, félelem és szomorúság, hogy azzal nem veheti fel a versenyt. És a lényeg, hogy nem csak annyi lehetőség van, hanem hogy élnek az összessel, és olyan magaslatokba viszik az összes évadot, hogy csak néztem. Kíváncsi vagyok mit szól Dzséjt majd a 3. évad utolsó 4 része után, vagy Ody. Mert ott aztán...wow!!! :D Legalábbis mindenkinek az a kedvence, de nálam a 4. évadé még jobb. A speciálok vége pedig egy szinten van a 3.al. :) Kíváncsi leszek nagyon :) (az ötödik évadról majd egy másfél hét múlva nyilatkozunk Riddickkel) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen egyet értek. Én imádom az SG1et, az összes részt láttam rohadt sokszor, és nem hittem volna, de a Doktor tényleg simán veri, legalábbis számomra. Annyi lehetőség van a sorozatban, ami mutatja is, hogy mióta fut, annyi humor, félelem és szomorúság, hogy azzal nem veheti fel a versenyt. És a lényeg, hogy nem csak annyi lehetőség van, hanem hogy élnek az összessel, és olyan magaslatokba viszik az összes évadot, hogy csak néztem. Kíváncsi vagyok mit szól Dzséjt majd a 3. évad utolsó 4 része után, vagy Ody. Mert ott aztán...wow!!! :D Legalábbis mindenkinek az a kedvence, de nálam a 4. évadé még jobb. A speciálok vége pedig egy szinten van a 3.al. :) Kíváncsi leszek nagyon :) (az ötödik évadról majd egy másfél hét múlva nyilatkozunk Riddickkel) :D

kudar: És ha tudnátok, hogy hogy hazaver mindent a Doktor hatodik évada. :D Alig birom kivárni hogy végre ti is lássátok. Az a jó, hogy már rögtön a hatodik évad első része megadja majd a kezdő lökést és olyat mutat hogy attól áll nem marad a helyén (egyébként mikortól adja az AXN Sci-Fi?). A végével meg az a baj hogy a legapróbb részlet vagy megjegyzés is spoilerrel érne fel... ugyhogy röviden tényleg csak annyit, hogy a legjobb zárás ever... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna az AXN még semmit nem is beszélt le a szinkronstúdióval, így megbeszéltük Riddickkel, hogy LEHET hogy utána folytatjuk angolul, mert hát csak superlativuszokat hallottam róla. A 6. évad bemutatója miatt kezdtem el nézni a sorozatot. :D A spoilereket pedig nagyon nehéz kikerülni mert lépten nyomon ott van a szemem sarkába, hogy kicsoda

River és hogy kit ölt meg.

De még nem tudom, szóval örülök. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Megszületett minden idők legjobb része. :) Nagyon ott volt a szeren.

 

Ezzel valahogy egyet tudok érteni. Épp most néztem meg és kegyetlen volt.

Tényleg az egyik legjobb Dexter epizód volt.

 

És a legkeményeb a dologban az, hogy az évad felénél vagyunk ... és itt még olyan durvulás vár ránk a promót elnézve, hogy az valami elképesztő lesz.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem jót láttál, én is azt néztem :D

Nem volt rossz rész, érdekes irányt vett Dexter karaktere, de azért nem a jobbik részek közé tartozik szerintem.

 

 

Nekem az jobban tetszett volna ha Dexter lövi le Brother Samet, vagy jobban mondja a dark passanger.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz rész, érdekes irányt vett Dexter karaktere, de azért nem a jobbik részek közé tartozik szerintem.

 

 

Nekem az jobban tetszett volna ha Dexter lövi le Brother Samet, vagy jobban mondja a dark passanger.

 

 

Nem illett volna túlzottan Dexter karakteréhez, hogy megölje Samet. Amit Sam elkövetett, azért már kapott büntetést, most pedig nem ölt meg senkit, így nem fért volna bele Dex kódexébe, akármennyire is nem volt ártatlan. Bár ez is lehet nézőpont kérdése. Karakterfejlődés szempontjából még talántán.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 3x05

 

 

Szegény Dalek-Sec :cry: :cry:

 

Tegnap este elértem én is ide (sőt, még a 3x06-ot is megnéztem, pedig már le kellett volna feküdnöm... így mentem fél egykor aludni, aztán keltem fél ötkor... :)). Szegény. :(

 

Sajna az AXN még semmit nem is beszélt le a szinkronstúdióval, így megbeszéltük Riddickkel, hogy LEHET hogy utána folytatjuk angolul, mert hát csak superlativuszokat hallottam róla.

Ti képesek vagytok szinkronosan NÉZNI??? :o Tudom, fárasztó szöveg, de ha valamit nagyon elront a szinkron, akkor az ez a sorozat. Az első két évad két hangsávosan van meg, így mindig belehallgattam a magyarba is néhány jelenetnél, amikor az angol eredetik poénosra vették a beszédet. Hát kérem, nagyon szexire sikerült a szinkron: b*szta a fülemet! A dalekok, K9, a cybermanok hangja röhejes (jó, eredetiben is poénosak, de úgy van hangulatuk, stílusuk -> pl. a dalekok még ezzel a sípoló hanggal is fenyegetőek angolul, magyarul azon túl, hogy alig értem, csak nevetni tudok), az eddig általam ismert Doctorok hangjai meg csak erőlködnek, hogy visszaadják az eredetiket, sikertelenül.

Ráadásul azok a gyönyörű akcentusok is elvesznek, amitől élvezet hallgatni ezeket a színészeket. "Fantastic!" (Christopher Eccleston orgánumán) Nem úgy mint az USA-angolt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

Én úgy gondoltam, hogy Dexter mindezt öntudatlanul tenné meg, amin ő is meglepődne, mondjuk a biztonsági felvételen magát látva. Így akarna kitörni belőle a dark passanger, akit Sam elakart nyomni. Szerintem érdekes fejlemény lett volna, főleg az öccse megjelenésével. És lenne egy jó párhuzam Travissel is, ha a végén ő is csak behalluzza az öreget.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este elértem én is ide (sőt, még a 3x06-ot is megnéztem, pedig már le kellett volna feküdnöm... így mentem fél egykor aludni, aztán keltem fél ötkor... :)). Szegény. :(

Solomon nem volt ismerős valahonnan? :D

Mert elárulom, pár éve Amidala királynő oldalán harcolt a Naboo-n és remek tanácsait mindenki nagyra értékelte. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ti képesek vagytok szinkronosan NÉZNI???

Szinkronosan kezdtem, és eddig elég jól be is vált. Azt hiszem Riddick is megvédi majd a szinkront, mert szerintem nagyon jó, és ezt úgy mondjuk, hogy mind2en megnéztük a részeket, legalábbis a nagy részét angolul, (van amelyiket többször is). Én imádom angolul is, de néha amikor a Doktorra rájön a McKay szindróma, gyakorlatilag alig lehet követni, és ezzel nem akarom az élményt rontani. De úgy néz ki, lehet hogy a 6. évadot már angolul kell majd néznünk, ha ezek a marhák nem kapják össze magukat... :( Pedig igyekezni kéne, mivel pénteken már nyílik

a pandorica. :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konyak addig tud várni, amíg a végére nem érsz. :D

A büdös... TÉNYLEG! Ismerős volt, de már nem akartam az IMDb-re felmenni (még abban a naiv hitben éltem, hogy lefekszem... komolyan, már éppen kapcsoltam volna le a gépet, amikor véletlen - de komolyan, higgyetek nekem, tényleg véééleeetleeeen volt - elindítottam a következő részt :D). Mennyivel szimpatikusabb volt itt...

 

Mégis itt kapta meg azt, amit az ep1-ben érdemelt volna. "Exterminate!"

 

 

Hát nem tudom, én abban a szinkronban semmi jót nem hallottam. A Dokiban meg én pont azt bírom a legjobban, mikor rájön a McKay-izmus (McKay-ben és Danielben is ezt csíptem, pláne, mikor együtt voltak :lol: ). Pont az a poén, hogy hadar, mint az állat. Több poén is volt már erre (ami gondolom a magyarból kimaradt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hát nem tudom, én abban a szinkronban semmi jót nem hallottam. A Dokiban meg én pont azt bírom a legjobban, mikor rájön a McKay-izmus (McKay-ben és Danielben is ezt csíptem, pláne, mikor együtt voltak :lol: ). Pont az a poén, hogy hadar, mint az állat. Több poén is volt már erre (ami gondolom a magyarból kimaradt).

 

Dzséjt, egyszerű: izlések és....

 

Már több ízben is kifejtettem, hogy annak ellenére, hogy szeretem az angolt és hogy sokszor tényleg az eredeti a jobb, akkor is magyar vagyok és jobban szeretem az anyanyelvemet az angolnál vagy bármi más nyelvnél. (Ez én vagyok, ez még nem jeletni azt, hogy mindenkinek így kell tennie... aki félreértené!!)

 

Egyébként értem mit mondasz Dzséjt, én is megnézek néha 1-1 részt vagy jelenetet angolul, mert egyszerűen élvezet a brit angolt hallani végre és nem az USA-angolt, de akkor is a magyar az anyanylevem és szerintem semmi baj nincs a szinkronnal.

 

Mivel tudom, hogy te túlnyomórészt eredeti nyelven nézed a filmeket/sorozatokat... ezért pláne megértem, amit mondasz, de azt hiszem abban sincs semmi kivetnivaló, hogy mi kudarral magyarul nézzük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead

 

 

Khm....lehet hangulatos egy zombis film? Mert ez már az. Nem mondom azt, hogy lapos (pedig sajnos már azon van), a karakterek szuperek, de illene talán már a sztorival is haladni, mert ennél már a Falling Skies is egy kapkodós, apokaliptikus film beütését adta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.