Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem, nem, hidd el nem árul el semmit róla. Majd meglátod :D

Azért azt elárulja, hogy ilyenek is vannak benne. Bár ez nagyjából a semmi ahhoz képest, hogy mi van még benne. Mert ebben a részben aztán bőven van mindenféle, és mire minden sorra kerül, addigra már el is felejti az ember, hogy ilyenek is vannak benne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azt elárulja, hogy ilyenek is vannak benne. Bár ez nagyjából a semmi ahhoz képest, hogy mi van még benne. Mert ebben a részben aztán bőven van mindenféle, és mire minden sorra kerül, addigra már el is felejti az ember, hogy ilyenek is vannak benne. :)

Valahogy így :D

 

Apropó: Moffat bejelentette, hogy ha készülni fog Doktor Who mozifilm, amit most még nem erősít meg, akkor az szigoruan a BBC vezénylete alatt készül és szigoruan az aktuális Doktor főszereplésével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, nem, hidd el nem árul el semmit róla. Majd meglátod :D

Hát nekem ez a rész még messze van. Előbb még egy duplarészes történet, ami nálam ugye kiteszi a jövő hetet. :D

Jó lesz amúgy a köv 2 rész? Micsoda h-lye kérdés... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk már ez a kép is elég sokat elárul a 7es epizódról de nem baj. :P:D XD

 

Doktor 6x4 The mad man with a box! :D

 

jujj még nagyon a hatása alatt vagyok. eszméletlenül jó ötlet volt ez a Tardisos rész. Mennyire egyszerű, és kézenfekvő hogy már kellett egy ilyen rész, és mégis nagyszerű. Olyan dumák voltak benne, hogy csak néztem. Az egész zseniális volt, ahogy odacsalták őket, a felemésztett Időlordok és a Tardis temető. A doktor és szexi közti dumák hatalmasak voltak. Amit pedig a bolygó művel Amyékkal az azért elég kegyetlen volt. Főleg amikor Rory full öreg volt és már írások voltak a falon. A végén meg eléggé elérzékenyültem. Nagyon szomorú volt ahogy a doktor búcsúzott tőle. Elég keveset lehet a doktort sírni látni, szal ezért még meghatóbb volt. Hát nehéz lenne negatívdolgot felhozni a résszel kapcsolatban, viszont csak sorolni tudom a pozitívakat: Ood, tardis folyosók, Tardis üldözés, áhhh hagyjuk is. :D 10/10es rész volt. :)

 

 

 

Nekem is nagyon tetszett a 6x04, de még további két momentumot kiemelnék, ami rendkívül tetszett.

 

Az egyik párbeszéd a Doktor és House között:

 

House: Fear me. I've killed hundreds of Time Lords.

Doctor: Fear ME. I've killed all of them.

 

Zseniális :) :) :)

 

A másik ami lenyűgözött, az az előző Tardis belső felbukkanása. Nagyon jó volt újra látni! :)

 

 

Bomarr, én is ebben reménykedtem! Álljon csak a sarkára Moffat és a BBC és ne engedjenek az amerikaiak kénye-kedvének a DW mozifilm ügyében! Nagyon helyes!

 

Jó lesz amúgy a köv 2 rész? Micsoda h-lye kérdés... :D

 

kudar, ami még hátra van az egészen elképesztő lesz. ...és igen, h*lye kérdés volt :P :P

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó: Moffat bejelentette, hogy ha készülni fog Doktor Who mozifilm, amit most még nem erősít meg, akkor az szigoruan a BBC vezénylete alatt készül és szigoruan az aktuális Doktor főszereplésével.

Na hála istennek! Ezt azért örömmel hallom. Oké, az se vert volna földhöz, ha az amcsik csinálnak egy teljesen különálló, világidegen blockbustert belőle, mert max arra a sorsra jutott volna, mint a Dr. Who and the Daleks és a Daleks' Invasion Earth: 2150 A.D. Nem tartoznak a kánonba.

 

Hát nekem ez a rész még messze van. Előbb még egy duplarészes történet, ami nálam ugye kiteszi a jövő hetet. :D

Jó lesz amúgy a köv 2 rész? Micsoda h-lye kérdés... :D

Hogy bírod ezt így? Engem a guta üt meg, ha egy jó sorozatot egy jó rész után nem tudok folytatni. Ennyiből jobb Frenkie módszere, hogy megvárja, míg vége lesz, aztán bedarálja. Bár azt sem bírnám, hiszen úgy meg sok sorozatot évekig nem lehet megnézni.

 

 

House: Fear me. I've killed hundreds of Time Lords.

Doctor: Fear ME. I've killed all of them.

 

Azon túl, hogy ez mekkora poén volt, kicsit megmosolyogtató a névválasztás. Pláne, ha felcseréljük a sorrendet. Doctor House :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy bírod ezt így? Engem a guta üt meg, ha egy jó sorozatot egy jó rész után nem tudok folytatni. Ennyiből jobb Frenkie módszere, hogy megvárja, míg vége lesz, aztán bedarálja. Bár azt sem bírnám, hiszen úgy meg sok sorozatot évekig nem lehet megnézni.

Bármilyen középszerű sorozatot le tudok darálni pillanatok alatt.

De ha belebotlok egy remek, toppos sorozatba, akkor a végére azt akarom, hogy ne érjen véget, ezért belassítok. Ráadásul ha lepörgetem egy pár nap alatt, akkor elvész az agyalás élménye, ami ennél a sorozatnál, de ennél az évadnál leginkább mindenképpen megvan. Mintha végigdarálnám a Lostot és pár nap alatt megkapnék minden választ. Én jobban szeretek rajta gondolkozni, és remélni, hogy kitalálom a végeredményt. Ja és az sem baj ha a részek között újra tudom nézni az előzőt. :) Szóval ezért. Nagyon nehéz megállni, de tartom magam. :)

 

Ma/holnap kezdem a Sons of Anarchy 4. évadát. Jeee!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bármilyen középszerű sorozatot le tudok darálni pillanatok alatt.

De ha belebotlok egy remek, toppos sorozatba, akkor a végére azt akarom, hogy ne érjen véget, ezért belassítok. Ráadásul ha lepörgetem egy pár nap alatt, akkor elvész az agyalás élménye, ami ennél a sorozatnál, de ennél az évadnál leginkább mindenképpen megvan. Mintha végigdarálnám a Lostot és pár nap alatt megkapnék minden választ. Én jobban szeretek rajta gondolkozni, és remélni, hogy kitalálom a végeredményt. Ja és az sem baj ha a részek között újra tudom nézni az előzőt. :) Szóval ezért. Nagyon nehéz megállni, de tartom magam. :)

Igaz, én is szeretem a részek közti agyalást, de amikor ilyen hosszú és/vagy befejezett szériáról van szó, akkor én tartok attól, hogy idő előtt spoilerbe futok. Sajnos a kutató hajlamom két rész között igencsak mozog, és amikor az ember a neten szörföl a dolgok után kajtatva, akaratlanul is spoilerbe futhat (szerencsére a Doctor Whonál nem esett meg, de a Chucknál például lelőttem magam előtt egy harmadik évados fordulatot, de ugyanígy jártam a 24-gyel is - ez utóbbi nem is kutatgatással, hanem a sorozatjunkie olvasásával lett agyonlőve).

Minden esetre gratula a kitartásodért! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap rohamtempóban kivégeztem a Doktor 6. évadát, és csatlakoznék a többiekhez: ez volt az eddigi legjobb szezonja a sorozatnak!

 

Remek húzás volt, hogy már az első részben "feldobták a magaslabdát", a Doktor halálával, ami eddig a legizgalmasabb egész évadon át húzódó szál volt, és ráadásul nagyszerűen volt felépítve, hogy mindig csak egy kicsivel tudtunk/tudtak meg a szereplők a gyilkosról és magáról a "gyilkosságról". Az előző évad réses szála hol volt ehhez képest? :D A csendek voltak az eddigi legdurvább ellenfelek. Már a kinézetüktől is összecsinálja magát az ember, de a képességük még ennél is durvább. Az első duplarész remek indítás volt, utána a harmadikat kissé visszaesésnek éreztem a kalózos sztorival. Az igazat megvallva kicsit csalódtam ebben a részben, valószínűleg azért, mert a kalózos témát kis korom óta szeretem, és úgy éreztem, sokkal többet ki lehetett volna hozni ebből a helyzetből. Szerencsére a negyedik rész kárpótolt a csalódottságomért, amit mondjuk el is vártam tőle, ha már az egyik legjobb képregényíró, Neil Gaiman írta. A Doktor és a Tardis párbeszédei nagyon humorosak voltak, a Ház pedig ijesztő ellenfél volt. Örültem, hogy újra láthattuk a 9-10. Dokik Tardisát, mintegy tisztelgésképpen az előző inkarnációknak. A következő "húsos" duplaepizóddal kapcsolatban vegyes érzéseim vannak. Az ötlet jó volt, a megvalósítás is, de számomra ez az emberek ellen forduló androidok téma (oké, hogy azért itt többről volt szó) valahogy már unalmas. A megoldás végül is tetszett, hát még a cliffhanger a rész végén! Ezután sejtettem, hogy a következő rész az évad legizgalmasabbika lesz, és nem is tévedtem . Rory, a római Cyberman-eket fenyeget egy b***ott nagy puskával, milyen badass már ez? :rock: A Doktor kis csapata nagyon cool volt, főleg mikor a rész végén megütköztek a fejnélküli szerzetesekkel (akik ,mondanom se kell szintén nagyszerű ötlet voltak). A duplaepizód második része kevésbé jött be, de a végén a Doktor végre megtudta, amit Amyék az évad eleje óta tudtak.

A babaházas epizód nagyon jó kis horror volt, tetszett a "földönkívüli kakukk" ötlete, bár a kis srác marhára idegesített benne.

A Girl who waited alapsztorija se volt rossz, de én kicsit untam, pláne, hogy sejtettem, mi lesz a vége. A God complex is egy izgalmas horror volt, de annyira nem éreztem kiemelkedőnek, a Closing Time viszont annál jobban tetszett. Egy könnyedebb kis kaland, Craig-gel, egy kisbabával és Cyberman-ekkel megfűszerezve. Kell ennél több? :D

Az utolsó rész nagyszerű zárása volt az évadnak, örültem, hogy végül minden a helyére került. A záró jelenet, a Doki és Dorium (a whouniverse Jabbája :D ) közti párbeszéd zseniális volt, habár én végig gyanítottam, hogy a kérdés az lesz, ami végül lett:Doctor Who?

Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a következő évad sztorija, de ahhoz még sokat kell várnunk, úgyhogy addig is belevágok a régi sorozatba, és mire jön az új szezon talán a végére is érek. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Január 27-én Spartáék "Fugitivus" alcím alatt szabadulnak rá a rómaiakra.

Reméljük frissek lesznek a feltöltők. :D

Azzal nem lesz gond. :) Kicsit azért hiányolom a "hypot" a magyar fordító rajongói oldaláról mely hónapok óta inaktív. :S

Másrészről a hivatalos csatorna is megszellőztethetné már az új szereplőket, illetve a szokásos Camp-os videók is jöhetnének. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Rory, a római Cyberman-eket fenyeget egy b***ott nagy puskával, milyen badass már ez? :rock:

 

 

Őőőő... Semmilyen fegyver nem volt Rory-nál. Pont ez a poén, hogy csak a szónikus van nála (akkor az sem kézben) és így fenyegeti a cybermanokat. ;) A b***ott nagy puskák a cyvermanoknál voltak. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Őőőő... Semmilyen fegyver nem volt Rory-nál. Pont ez a poén, hogy csak a szónikus van nála (akkor az sem kézben) és így fenyegeti a cybermanokat. ;) A b***ott nagy puskák a cyvermanoknál voltak. :D

 

Ja tényleg, akkor úgy tűnik összekeveredett a fejemben, de akkor is badass volt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másrészről a hivatalos csatorna is megszellőztethetné már az új szereplőket, illetve a szokásos Camp-os videók is jöhetnének. :)

Bizony megmutogathatnák már hogy nem ülnek a babérjaikon. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 7x10

 

Baromi jó rész volt ez is, bár ez már lassan kezd hagyománnyá válni a készítőknél. :D

 

Bobby fejlövést kapott! :o Csak néztem, amikor először megláttam. Persze nyilván valami durva sérülés kellett, hogy érzékeltessék a helyzet súlyát. Tetszett a párhuzam a 2x01-ben látott esettel, ugyanakkor mégis más volt. Az is bejött, ahogy lepergett Bobby előtt az élete, és újabb dolgok derültek ki a múltjából. Az viszont nem volt túl biztató, amikor az ébredése után "búcsúzó" arckifejezést öltött magára és köszönésképp annyit mondott csak: "You Idiots." Remélem nem nyírják ki mégis, bár most minden jel pontosan erre utal...

 

Ráadásul januárig nincs új rész...

http://www.youtube.com/watch?v=K9X9uv1XfA8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis érdekesség a 6. évadhoz.

 

Az évadba volt egy olyan ellenség, akik utoljára a classic sorozatban tűntek fel. Nagyon hiányoltam őket az eddigi évadokból. Cyberman az ellenség, akire gondoltam :D

 

Nem inkább a

cybermat-re

gondoltál?

Mert a cyberman-ek szerepeltek már az új sorozat 2. évadában is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem inkább a

cybermat-re

gondoltál?

Mert a cyberman-ek szerepeltek már az új sorozat 2. évadában is.

 

 

 

Nem írtam rosszul, tényleg rájuk gondoltam :) Az eddigi évadokba alternatív univerzumos Cyberman-ek voltak. A 6. évadba viszont a Mondasi Cyberman-ek voltak benne, vagyis az eredeti verzió.

 

 

Elkezdtem nézni a Doki ötödik évadát. A kis vörös csaj valami isteni, nekem nagyon bejön. :D:love:

 

Élménybeszámoló a 4. évadról nem lesz? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nem írtam rosszul, tényleg rájuk gondoltam :) Az eddigi évadokba alternatív univerzumos Cyberman-ek voltak. A 6. évadba viszont a Mondasi Cyberman-ek voltak benne, vagyis az eredeti verzió.

 

 

Ja, nekem nem tűnt fel, mert ezek a mostaniak pont ugyanúgy néztek ki, mint az alternatív univerzumosak. Meg szerintem végül is mindegy melyik univerzumból vannak, egy kutya :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Meglepett az új doktor, szinte a semmiből bukkant fel.

 

 

Pedig várható volt a feltűnése az End of Time végén :) Ugye nem hagytak ki a 4. évad után a special részeket? Mert ha igen akkor tényleg a semmiből bukkan elő az új Doktor :D

 

 

 

Ja, nekem nem tűnt fel, mert ezek a mostaniak pont ugyanúgy néztek ki, mint az alternatív univerzumosak. Meg szerintem végül is mindegy melyik univerzumból vannak, egy kutya :D

 

 

Nincs rajtuk Cybus logó :D Annyiba másabb, hogy az alternatívok technológiailag fejletlenebbek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor amint tudod pótold, mert nagyon jó mindegyik. :)

 

Első nézéskor nálam is kimaradtak ezek a speciálok. :D

Már töltöm. Csak az a baj, hogy már elkezdtem nézni az ötödiket. :) Remélem nem zavart be a dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Az ötödiket szinkronosan vagy feliratosan nézed? Volt egy kis megoszlás ebben itt a fórumon: van aki szerint így van aki szerint amugy jó... szerintem érdemes felirattal és szinkronnal is ránézni, hogy kiderüljön hogy működik igazán :)

 

A speciálokat pedig mindenképp érdemes bepótolni mert azok kötik össze a négyes és az ötös évadot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.