Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lassan az első évad végére érek. Nagyon ott van a sori, a múltkorihoz sok újat nem tudok hozzárakni. Bejön, na. :D

Jaa jól van bocsi úgy emlékszem múltkor azt mondtad már megnézted az elsőt, de akkor mindegy. Mert arra leszek kíváncsi hogy tetszik a második, mert az aztán... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

A bealvós első negyvenegynéhány perc után, mekkora befejezést csináltak már! Erre vártam. :D

 

Amúgy

nem tudom mi oka volt, hogy a két színész szakított anno egymással, de most vagy a forgatókönyvírók akarják őket újra összehozni, vagy már "kibékültek" és újra együtt vannak. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt a mostani Chuck is, most kezd igazán izgalmassá válni a sztori :)

Apropó, Chuck - 3. évad

 

Fura egy kicsit Chuck megváltozott viselkedése, az első két évadban ugye mindent megtett, hogy megszabaduljon az Intersect-től, viszont összejöjjön Sarah-val, most meg épp az ellekezője történik: Chuck élvezkedik az ügynökösdiben (néha nagyon gáz, ahogy vigyorog :D), Sarah-val meg éppen próbálnak különválni, nemcsak az álcában, hanem ténylegesen is... Mellesleg ez a Shaw ügynök nagyon nem tetszik nekem, valami nem stimmel vele, nagyon össze akarják hozni Sarah-val a készítők, és túl jóképű amúgy is. :)

Azt meg végképp nem értem, hogy miért lenne jobban szabad Sarah-nak vele járnia (ahogy anno Bryce Larkinnal is járt), mint Chuck-kal.

 

Egyébként a 7. epizódot láttam most. Nem rossz ez a 3. évad, de eddig a 2. jobban tetszik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

A bealvós első negyvenegynéhány perc után, mekkora befejezést csináltak már! Erre vártam. :D

 

Amúgy

nem tudom mi oka volt, hogy a két színész szakított anno egymással, de most vagy a forgatókönyvírók akarják őket újra összehozni, vagy már "kibékültek" és újra együtt vannak. :D

 

Engem még egy rész elválaszt az évadzárótól, de holnapra beterveztem mindkettőt. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, Chuck - 3. évad

 

Azt meg végképp nem értem, hogy miért lenne jobban szabad Sarah-nak vele járnia (ahogy anno Bryce Larkinnal is járt), mint Chuck-kal.

 

 

Mert Chuck a védence - még most is, hisz Chuck még csak kiképzés alatt álló ügynök -, Shaw meg a kollégája. De nemsokára jönnek azok a részek, amiben ez egy másik szemszögből téma lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a 7. epizódot láttam most. Nem rossz ez a 3. évad, de eddig a 2. jobban tetszik. :)

A 8-tól jön legalább 6-7 olyan rész, hogy azoktól a legjobb a 3. évad, legalább is szerintem :) Ha jól rémlik, pont a 8-as az első nagyon jó rész, de a 9-től biztosan és tart a 14-ig, utána megint picit töltelék epizód következik. Úgy emlékszem, hogy talán a 3/13-as rész a kinevezett Best of Chuck epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Debbel kapcsolatban egyelőre nem tudok találgatni se nagyon. Nagy valószínűséggel nem fogja mindjárt börtönbe juttatni a "bátyust", bár elég érdekes fejlemény volna. Az előző évad vége is arra enged következtetni, hogy Deb nem teljesen elutasító azzal kapcsolatban, hogy aki megérdemli, az kapja meg azt, amit érdemel. Na ezt most jól leírtam :hehe: Amit kicsit megjósolhatatlannak érzek most, az a Dexterhez fűződő viszonya.

A videójátékos pali szála sem került lezárásra, kicsit csodálkoztam is rajta, hogy ennyi volt, szóval biztosan lesz még belőle valami. Azért a Dexter eddigi történetében nem igazán voltak elvarratlan, vagy szezonokon átnyúló szálak. Ha jól emlékszem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dexter

 

Debbel kapcsolatban egyelőre nem tudok találgatni se nagyon. Nagy valószínűséggel nem fogja mindjárt börtönbe juttatni a "bátyust", bár elég érdekes fejlemény volna. Az előző évad vége is arra enged következtetni, hogy Deb nem teljesen elutasító azzal kapcsolatban, hogy aki megérdemli, az kapja meg azt, amit érdemel. Na ezt most jól leírtam :hehe: Amit kicsit megjósolhatatlannak érzek most, az a Dexterhez fűződő viszonya.

A videójátékos pali szála sem került lezárásra, kicsit csodálkoztam is rajta, hogy ennyi volt, szóval biztosan lesz még belőle valami. Azért a Dexter eddigi történetében nem igazán voltak elvarratlan, vagy szezonokon átnyúló szálak. Ha jól emlékszem.

 

Most lesz....igen, most majd lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Filmeknél már említettem, hogy mennyire is fontos az atmoszféra. Hát most a sorozatoknál a Sons of Anarchyval vagyok így. Oks, Spartacus tuti nyerő, de az másfajta igényekre van befolyással. :) De a SOA meg egyszerre "altat" el, élvezed a feelinget, aztán belédpumpál egy nagy löket brutalitást. :) Kudar említetted, hogy a második évad már fordulópont lesz. Merem remélni, hogy ez az "altatós" hangulat nem veszik ki belőle teljesen. :) Amúgy marha érdekes, hogy a nőknek mekkora szerepük is van az egészben. :) Ők az igazi összetartó erő, nincs mese. Nélkülük nem műxik a bandázás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mert Chuck a védence - még most is, hisz Chuck még csak kiképzés alatt álló ügynök -, Shaw meg a kollégája. De nemsokára jönnek azok a részek, amiben ez egy másik szemszögből téma lesz.

 

Chuck

 

Sejtettem, hogy nem maradnak ennyiben, és ennek lesz még jelentősége. De csak annyit árulj el, hogy ugye Shaw nem bajtárs, hanem inkább ellenség? :D

 

 

 

A 8-tól jön legalább 6-7 olyan rész, hogy azoktól a legjobb a 3. évad, legalább is szerintem :) Ha jól rémlik, pont a 8-as az első nagyon jó rész, de a 9-től biztosan és tart a 14-ig, utána megint picit töltelék epizód következik. Úgy emlékszem, hogy talán a 3/13-as rész a kinevezett Best of Chuck epizód.

Ezt örömmel hallom, mert én is úgy emlékeztem, hogy a 3. évadról mindenkinek nagyon jó volt a véleménye. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck

 

Sejtettem, hogy nem maradnak ennyiben, és ennek lesz még jelentősége. De csak annyit árulj el, hogy ugye Shaw nem bajtárs, hanem inkább ellenség? :D

 

 

Hát nem fognak leülni együtt sörözni, az hétszentség. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x9

 

Egészjó rész volt. Azért már kellett egy ilyen rész amikor nem River, Csend vagy Amy baba a téma. Ötletes volt hogy a gyerek idegen és mint egy kakukkfióka befészkeli magát egy családhoz. Azért voltak benne parás pillanatok. Nagyon hangulatosak voltak a részek amikor Amy és Rory a sötétben császkált és közben gyereknevetés és a háttérben a nagyfejű babák rohangáltak. Amikor elkapták a főbérlőt és átvátoztatták és nagyon jó volt. [:D] A vége kiabálást és konklúziót kicsit elhúzták, vagyis annyira nem volt élvezhető számomra hogy ott toporognak a lépcsőn miközben "ostromolják" őket. De összességében egy aranyos rész volt, mondjuk talán az évad leggyengébbje eddig, de ebből is látszik milyen jó az évad hogy még ez is nagyon jó volt. [:D] a következő rész érdekesnek tűnik,annyira nem keltette fel az érdeklődésem, viszont TV.com-on az egyik legmagasabb pontszámot kapott rész, szóval lehet mégis jó lesz^^

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor 6x9

 

Egészjó rész volt. Azért már kellett egy ilyen rész amikor nem River, Csend vagy Amy baba a téma. Ötletes volt hogy a gyerek idegen és mint egy kakukkfióka befészkeli magát egy családhoz. Azért voltak benne parás pillanatok. Nagyon hangulatosak voltak a részek amikor Amy és Rory a sötétben császkált és közben gyereknevetés és a háttérben a nagyfejű babák rohangáltak. Amikor elkapták a főbérlőt és átvátoztatták és nagyon jó volt. [:D] A vége kiabálást és konklúziót kicsit elhúzták, vagyis annyira nem volt élvezhető számomra hogy ott toporognak a lépcsőn miközben "ostromolják" őket. De összességében egy aranyos rész volt, mondjuk talán az évad leggyengébbje eddig, de ebből is látszik milyen jó az évad hogy még ez is nagyon jó volt. [:D] a következő rész érdekesnek tűnik,annyira nem keltette fel az érdeklődésem, viszont TV.com-on az egyik legmagasabb pontszámot kapott rész, szóval lehet mégis jó lesz^^

 

A következő rész az egyik legmegrázóbb a sorozatban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő rész az egyik legmegrázóbb a sorozatban. :)

SZóval már túljutottál rajtam... :D BAkker...őőő vagyis Tom Baker. :D

Na de azért írtam, hogy ha ez nem fizetős lesz tuti játszani fogok vele:

http://www.youtube.com/watch?v=5z5IIynacKQ&context=C3aed91dADOEgsToPDskKUBCqv0sS5WMgkw83jDfon

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem felesleges más sorozatot a Spartacushoz hasonlítanom. Ez egy teljesen más dimenzió. Háromszor néztem végig ezt az előzetest és végigfut a hátamon a hideg. Nem tudom milyen mozifilmet akarnak csinálni Spartacusból, de a látott képsorok alapján halálra van ítélve. Szét kell tépnem valamit vagy valakit úgy érzem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem felesleges más sorozatot a Spartacushoz hasonlítanom. Ez egy teljesen más dimenzió. Háromszor néztem végig ezt az előzetest és végigfut a hátamon a hideg. Nem tudom milyen mozifilmet akarnak csinálni Spartacusból, de a látott képsorok alapján halálra van ítélve. Szét kell tépnem valamit vagy valakit úgy érzem. :D

Én nem értem ezt. De komolyan... Valami hatalmas agressziónak kell lennie az emberben hogy ezt ennyire lehessen szeretni? Bennem ez nincs meg, biztos az a baj.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem ezt. De komolyan... Valami hatalmas agressziónak kell lennie az emberben hogy ezt ennyire lehessen szeretni? Bennem ez nincs meg, biztos az a baj.

 

Ody... bennem sem, és nem úgy tűnik, hogy valaha meglesz :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem értem ezt. De komolyan... Valami hatalmas agressziónak kell lennie az emberben hogy ezt ennyire lehessen szeretni? Bennem ez nincs meg, biztos az a baj.

Bennem sincs agresszió. :D De nem is ez a lényege. Mindegy. Ízlések és.... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagy hiánybetöltő sorozat. Kissé(nagyon) öncélú és hatásvadász, de ez adja az ízét, mint a 300-nál. Ameddig nézem addig leköt, és ez a lényeg. Persze ennél nem több nem kevesebb, legalább is szerintem.

 

Nekem csak ez az új Spartacus unszimpatikus. Az előzőből valahogy áradt az hogy együtt érzel vele, nála (a trailer alapján) egyáltalán nem lép ez fel. De majd meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Andy Withfield jelentős előnnyel indult, főleg, hogy szerepe javában a karakterépítésre fókuszált. És kb ugyanilyen furcsa lenne az aki Crixust vagy Gannicust váltaná. Ez a három karakter jelentős változáson eset át mikor A pontból kiindulva elindultak a B pont felé. És ezekhez már megszoktuk az arcot. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.