Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt mag kifejti ezt a Star Trekes dolgot, csak a tárhely bírja majd azt a mennyiséget. :P

Majd Dzséjt elmagyarázza neked az ST lényegét.

Nem lesz magyarázat, sem hosszú, sem rövid, bár az első gondolatomat ha leírnám, Ody teljesen jogosan fénysebességgel bannolhatna. Szóval ezt most megtartom magamnak. Aki ezt a mondatot le meri írni, azzal én nem állok le vitázni:

Hát a Star Trekből egy kockát sem láttam, nagyon ellenszenves egy sorozat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdtem lemondani róla, de úgy tűnik, mégis lesz valami a 24 mozifilmből! :yeah:

 

"Még Hollywood sem tud kifogni Jack Baueren. A várva várt 24 mozit előreláthatólag áprilisban kezdik forgatni.

 

„Imádom a forgatókönyvet” – mondja Sutherland. „Ha nekem kéne csinálni a moziplakátot, így szólna a felirat '8 napon keresztül Jack Bauer azért harcolt, hogy megmentse a hazáját. Most Jack Bauernek magát kell megmentenie.'”

 

 

Jack Bauer Kelet-Európából készül nyugatra utazni hosszú idő után először. Ezzel a jelenettel indul majd a film. „Az elmúlt évek során Jack nem kevés ellenséget halmozott fel, úgyhogy kicsit elvonult az Egyesült Államokból, hogy elrejtőzzön. A korábbiakkal ellentétben most üldözőből üldözött lett.” - mondja Sutherland.

 

Hogy Chloe és más ismerős arcok feltűnnek-e? „Jack többnyire egyedül birkózik meg a kihívásokkal, de nem kizárt, hogy kapcsolatba lép valakivel a korábbi csapatából.” – árulja el a színész. „Viszont ha ennél többet mondok, Jack Bauernél ezerszer erősebb ember fog s**gbe rúgni.”

 

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki a Kockafejeket szereti? És a beteg, rajzolt sorozatokat? Pl. Firka villa? :)

Jah és persze, a nagy kedvenc Beavis and Butt-Head...legalább 4* láttam minden részt...Höhöhö-höhö!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Nagyszerű rész volt ismét, Gannicust nem tudom hova tenni, Doctore szerintem igazságtalanul bántja. Kiváncsi vagyok beáll-e majd a csapatba.

Glaber meg az új Batiatus. Az a csávó sem semmi akit Ashur kihozott a kútból. Milyen volt már..

 

 

A kislányt az egyik embere ledöfte.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki a Kockafejeket szereti? És a beteg, rajzolt sorozatokat? Pl. Firka villa? :)

Jah és persze, a nagy kedvenc Beavis and Butt-Head...legalább 4* láttam minden részt...Höhöhö-höhö!

 

Comedyn mikor szokott menni a Kockafejek akkor szoktam nézni, érződik rajta hogy brit gyártmány de adja azért :D Firka Villába néha kukkantok bele mikor elcsípem, de ha rajzolt beteg akkor csakis Family Guy :)

 

Amúgy eheti Walking Dead nem volt rossz, látom a fényt az alagút végén, hogy végre elmozdulnak már valamerre. Szegény Carl-t eltudom képzelni neonáciként, főleg ahogy a zombival bánt és az epizódbeli viselkedéséért. De azért a végén rájött hogy változtatni kellene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IT Crowd a 21. század egyik legzseniálisabb komédiája, nagyon elborult.

 

De bűn szinkronnal nézni, egyszerűen elveszik minden poén. A legviccesebb az egészben a szereplők beszédmódja.

Egyetértek maximálisan, warezre feltettem az első 3évadot egyben, brit nyelven, magyar felirattal, mert úgy ér valamit. Nekem a színházas rész az egyik kedvencem és azért az sem semmi, amikor a cigarettázás utáni vágyát próbálja meg kiélni Jen. Azonban az általam legtöbbször megnézett rész, egyértelműen az Internetes, ott amennyi baromságot összehordanak...no meg a másik szál is tetszik, amikor a nő...férfi :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek maximálisan, warezre feltettem az első 3évadot egyben, brit nyelven, magyar felirattal, mert úgy ér valamit. Nekem a színházas rész az egyik kedvencem és azért az sem semmi, amikor a cigarettázás utáni vágyát próbálja meg kiélni Jen. Azonban az általam legtöbbször megnézett rész, egyértelműen az Internetes, ott amennyi baromságot összehordanak...no meg a másik szál is tetszik, amikor a nő...férfi :)

"I'm disabled" :D

 

Kár hogy nem folytatódik már, pedig minden része alapvetés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örültem a 4. évadnak is, kicsit féltem, de kár volt, az első két rész nem is jött be annyira, de amikor kivesznek egy szabadnapot és elmennek a városba, onnantól minden rendbe jön és újra érzem azt, hogy igen, ezek a britek humorban még mindig a legjobbak! Amúgy a Repülő Cirkuszt kedveled?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én örültem a 4. évadnak is, kicsit féltem, de kár volt, az első két rész nem is jött be annyira, de amikor kivesznek egy szabadnapot és elmennek a városba, onnantól minden rendbe jön és újra érzem azt, hogy igen, ezek a britek humorban még mindig a legjobbak! Amúgy a Repülő Cirkuszt kedveled?

Nekem az első kettő volt a kedvencem talán az évadból. :D

 

Az angol sorozatokból épp hogy a koronázatlan királyt, a Monthy Pythont nem néztem. :D De tervezem.

 

Ami még klasszikus és jó az a Waczak szálló meg a Fekete Vipera, az utóbbinak még a szinkronja is nagyon jó szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdtem lemondani róla, de úgy tűnik, mégis lesz valami a 24 mozifilmből! :yeah:

 

Jack Bauer Kelet-Európából készül nyugatra utazni hosszú idő után először. Ezzel a jelenettel indul majd a film. „Az elmúlt évek során Jack nem kevés ellenséget halmozott fel, úgyhogy kicsit elvonult az Egyesült Államokból, hogy elrejtőzzön. A korábbiakkal ellentétben most üldözőből üldözött lett.” - mondja Sutherland.

 

Remek hír, kíváncsian várom.

 

Miért pont Kelet-Európa? Amikor legutóbb ott hagytuk, arról volt szó, hogy az amcsik mellett az oroszok is keresni fogják, szóval ezzel kicsit ellentétes az, hogy a tűz közelében kóborol. Én legalább is tuti másfelé mászkálnék a világban.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is nagyon örülök neki, főleg ha méltó lezárása lesz, ami tényleg lezárja a szálakat. Mert a 8. évad vége e téren bőven hagyott kívánnivalót maga után.

Elővehetnék a 2. évados német szálat (ha már Európa), de Suvarov szenvedését is jó lenne látni. Aztán ott vannak a sorsok: mi lett Chloe-val, Taylorral, Logannel, Tony-val, Wayne-el, stb...

 

Egy ideig már azt hittem, csak engem érdekel. Akkora lett itt a Doctor Who és a Spartacus hype, hogy ki se látni közülük...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az első kettő volt a kedvencem talán az évadból. :D

 

Az angol sorozatokból épp hogy a koronázatlan királyt, a Monthy Pythont nem néztem. :D De tervezem.

 

Ami még klasszikus és jó az a Waczak szálló meg a Fekete Vipera, az utóbbinak még a szinkronja is nagyon jó szerintem.

Remélem a Csengetett MyLord megvolt!? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Doctor Who "hype"-nak minden alapja megvan, ráadásul hatványozottan és lassan 5 évtized sikere erősíti ezt a "hype"-ot! Erről ennyit! :P :P

Nem akarom szidni a DW-t, mert tudom, hogy sokan csípitek, de párszor már elkaptam egy-egy részt az Animax-en és hát nem vágott a földhöz. Talán túlzott elvárással ültem le elé, de az is lehet, hogy az adott pár részből nem jött át az egész sztori lényege, hangulata, nem tudom... tény, hogy nem szokásom külső alapján ítélni, de a főszereplő fickónak (avatarodon a bal oldali) kimondottan irritáló képe van számomra. De mint írtam, nem akarom orrba-szájba szidni (főleg ha csak pár részt láttam belőle), de egyelőre úgy fest, ez nem az én műfajom. De mit is szoktunk mondani? Ízlések és pofonok. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy nem akartad szidni, nem is vettem annak, csak gondoltam leírom, hogy a "hype" körülötte (amit én inkább mélységes tiszteletnek és elismerésnek neveznék inkább) abszolút megalapozott és jogos ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarom szidni a DW-t, mert tudom, hogy sokan csípitek, de párszor már elkaptam egy-egy részt az Animax-en és hát nem vágott a földhöz. Talán túlzott elvárással ültem le elé, de az is lehet, hogy az adott pár részből nem jött át az egész sztori lényege, hangulata, nem tudom... tény, hogy nem szokásom külső alapján ítélni, de a főszereplő fickónak (avatarodon a bal oldali) kimondottan irritáló képe van számomra. De mint írtam, nem akarom orrba-szájba szidni (főleg ha csak pár részt láttam belőle), de egyelőre úgy fest, ez nem az én műfajom. De mit is szoktunk mondani? Ízlések és pofonok. :P

Igen ezt már "hallottam" én is. :) De nem baj. Arról beszélgetnek többet, ami népszerűbb. Mondjuk a DW egy valóban jó sorozat, de nekem sajnos a sztori mellé bitang jó látvány is kellene, mert ez egy ilyen műfaj. Sajnos e téren a DW sok helyen hagy kívánni valót maga után. Ezért is kedvencem pl. a ST: Voyager. :) Ott mind a kettő megvan. Szerintem. Más meg azt rühelli. :D Ez egy ilyen iparág.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DW mindig is kisköltségvetésű sorozat volt (főleg régebben)... ennek ellenére amit látványilag az új 4. 5. és 6. évadban lerakatak (főleg az 5 és 6) az parádés, ahhoz képest, hogy kevés pénzből készült!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ezt már "hallottam" én is. :) De nem baj. Arról beszélgetnek többet, ami népszerűbb. Mondjuk a DW egy valóban jó sorozat, de nekem sajnos a sztori mellé bitang jó látvány is kellene, mert ez egy ilyen műfaj. Sajnos e téren a DW sok helyen hagy kívánni valót maga után. Ezért is kedvencem pl. a ST: Voyager. :) Ott mind a kettő megvan. Szerintem. Más meg azt rühelli. :D Ez egy ilyen iparág.

Elkényeztettek minket a TCW-vel... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja... és még azt hozzátenném, hogy a DW éppen hogy NEM a látványra épít (tudom ez furán hangozhat, mivel egy sci-firől van szó) de ez pont az a kategória mint a játékok esetében a grafika vagy játékélmény kérdése. Itt a "játékélmény" és a karakterek nagyon magas szinten vannak, és ahogy említettem, az újabb évadokban a "grafika" is egyre szebb és jobb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az újraindulás utáni első évadok tényleg néha olcsók és néha kilóg a lóláb, de az újak ezen a fronton szerintem elég erősek.. Mondjuk én nem vagyok túl járatos a sorozatokban igy annyira nem mérvadó, de én ennél jobb látványt sorozatban még nem láttam, mint az új részekben. Például:

 

dw_doctors-wife_duo1.jpg

 

A maszkok is elég jók:

 

Silent.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az újraindulás utáni első évadok tényleg néha olcsók és kilóg a lóláb, de az újak ezen a fronton szerintem elég erősek.. Mondjuk én nem vagyok túl járatos a sorozatokban igy annyira nem mérvadó, de én ennél jobb látványt sorozatban még nem láttam, mint az új részekben. Például:

Pedig van példa rá, rengeteg. :) Firefly, BSG vagy akár az ST új részei. Sajnos mind köröket vernek a DW -re látványilag. Most ezzel nem bántani akarom a sorozatot, mert itt számotokra inkább a sztori a lényeg. A látvány meg pont elég ehhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig van példa rá, rengeteg. :) Firefly, BSG vagy akár az ST új részei. Sajnos mind köröket vernek a DW -re látványilag. Most ezzel nem bántani akarom a sorozatot, mert itt számotokra inkább a sztori a lényeg. A látvány meg pont elég ehhez.

A Firefly-t most nézem (újra) nagyfelbontásban és a kanyarban sincs. Nem rossz, de nagyon látszik a CGI. Össze se lehet hasonlitani azzal amit mondjuk az angyalos duplában látunk mondjuk űrhajó közeliknél.

A lezuhant Byzantium űrhajó nagyfelbontásban nagy TV-n is fotorealisztikus

A BSG-ből csak az első két évadot láttam, de ott ugyanez volt a helyzet (persze ez lehet hogy a későbbiekre változott)

 

Én a Docor Who új részeit a látványért is illetve azok változatosságáért is szeretem. Sci-fi környezet, történelmi környezet, űrlények ilyen olyan kivitelben, alternativ világok stb. Nagyon szárnyal itt a képzelet és néha effektek sem kellenek egy-egy erős képhez csak egy tó és egy sivatag, mint a hatos évad elején a Silencio tónál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Osztom Bomarr!

 

Mellesleg itt ahogy valóban Bomarr is írta, akkora ötletorgia van jelen, hogy az egészen elképesztő. + Szuper karakterek, lehengerlő zene, eredeti történet és fantasztikus élmény. Ehhez a látvány csak hozzáad, de amit az 5. és 6. évad letett az asztalra látványban az csillagos ötös. Nem tudom mi a baj neked vele Ody, elvileg te is láttad ezeket az évadokat is. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam az évadokat, épp azért írom amit. :) Nekem így jött le. Sok helyen az se tetszett, hogy olyan stílusú helyeken forgattak, mint felénk a panelházak pincéje. Az ilyen megoldásokon látszik, hogy nagyon low-cost a sorozat. Hiába írja Bomarr, hogy de mégis űbereli a Firefly-t és a BSG -t látványban, ez szerintem akkor sincs így. Persze kiragadhatunk képeket, és azokat hasonlítgathatjuk egymáshoz, de egészét tekintve nem fogja állni a versenyt.

És megint leszögezem, nem azt mondom, hogy rossz, csak van jobb látványilag, viszont történetben nagyon erős a DW (bár abszolút nem dara sorozat, legalábbis így nem tudtam igazán megemészteni a részeket, kibeszélni őket, ami egy ilyen szériánál nagyon fontos lenne). De csak azt látom, hogy jönnek a replikák, hogy de mégis...., és csak azért is ki kell izzadni, hogy az az egy snitt bizony mégis mekkora király és lealázza a többit. :) Én azért óva inteném a most startoló új nézőket, hogy ne tegyék az egekbe a várakozásaikat, mert könnyen koppanás lesz a vége. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.