Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Leszedném a Doctor Who-t. De csak dual audioval van fent(így meg nem nézem, mert nagyon idegesítő, akár a filmeknél). Nincs meg valahol szintíszta angolul(és persze van magyar felirat hozzá) vagy magyarul? Természetesen a 2005-ös.

A VLC ketté tudja választani a két hangsávot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszedném a Doctor Who-t. De csak dual audioval van fent(így meg nem nézem, mert nagyon idegesítő, akár a filmeknél). Nincs meg valahol szintíszta angolul(és persze van magyar felirat hozzá) vagy magyarul? Természetesen a 2005-ös.

Nem nagyon értem, mi a probléma a dual-audioval? Két kattintás a váltás.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Media Player Classic is.

 

Egyszerre a két hangsávot csak a Windows Media Player (WMP) nem tudja elkülöníteni egymástól. Úgy valóban horror nézni. De mint tudjuk rengeteg jobbnál jobb PC-s player közül mazsolázhatunk, melyeknél nem áll fenn ez a probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondjátok? Nekem állandóan összemosta. Szidtam mint a bokrot akik kitalálták ezt a baromságot. A sors fintora hogy mindent szinte vlc-n nézek viszont sok filmet mediaplayeren. Ha tudtam volna. Állandóan beszívtam hogy véletlenül leszedtem a dual audióst aztán töröltem és szedtem az angolt.

Különben minek is találták ki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem a dual-audioval van baj, a baj a WMP-el van. Képtelenek normálisan megírni azt a média lejátszó programot sajnos. A világon nincs még egy olyan player, ami a dualos filmet/sorozatot úgy játsza le, hogy egyszerre megy mind a két hangsáv... csak a WMP!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus

 

Mindig meg tudnak lepni valamivel.

 

 

Pl Gannicus döntésével. Örülök neki hogy azért belátta hogy ártatlanok keresztre feszítése nem éppen humánus módszer. Gondolom Glaber feleségét elvitte Spartacushoz. Ezek szerint mellé áll, bár a jövő heti előzetesből ítélve ez is kérdéses. A németek behozatala okos döntés volt mert így be lehetett mutatni hogy sok különböző karakter keveredése konflktusokat szül. GLaber nekem már batiatusi magasságokba emelkedett. Milyen nyíltan hazudott már Seppius haláláról. :D Lucretia megint megérdemli a halált mint az első évadban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who

 

Megnéztem az első 5 részt. Valami elképesztően fantasztikus ez a sorozat. Annyira bájos, kedves mégis izgalmas, és egyben humoros ,ami nem nélkülözi a sci-fi elemeket hogy le a kalappal. Engem már most nagyon megfogott, egyszerűen élvezet nézni. Megmondom őszintén azt hittem az lesz hogy megnézek 3 részt baromira unni fogom, és kínszenvedés lesz megnézni 3 évadot. De nem. Tényleg nem tudok rá jobb kifejezést mondani mint azt hogy bájosan fantasztikus. Levett a lábamról na. Alig várom a holnapot hogy folytassam. Pár dolgot azért spoiler mögött.

 

 

Amik nagyon tetszenek azok az abszurd dolgok. Pl Charles Dickens és a zombik. Elképesztő marhaságnak tűnhet de itt nagyon működik. Minden nagyon abszurd, de nem nevetséges. Egyszerűen zseniális. Érzek egyfajta nevetségessé tételt is a nagy amerikai blockbusterek iránt is, kifigurázva a tipikus hollywood-i nagyfilmekben játszó karaktereket. Kérdés: Jól kezdtem el nézni? Az első rész nekem a próbababák támadása volt a második meg a Föld pusztulása. Ez a doktor nekem nagyon szimpatikus a humora meg elsőosztályú.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól kezdted el nézni. Onnan indult a újra a sorozat, a kilencedik Doktor sztorijával. És ha már az első öt tetszett (bár kétségtelen, az "You are my mammy?" epizód már nagyon erős, a hatodiktól, ami szerintem az évad legjobbja, hátast fogsz dobni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen a Mommy rész a vízválasztó. :D Akinek addig nem tetszett, onnan nincs megállás. És persze nagyon örülök, hogy már most így megfogott a Doki Frenkie. És azt hiszem bátran állíthatom hogy ez a sori részről részre, évadról évadra jobb lesz! :) (szerintem pedig doktorról doktorra is!) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nahát Frenkie :clap: ennek nagyon örülök. Dzséjt és kudar minden szava igaz... ha már az első így megfogott elképzelni sem tudom mit fogsz mondani a 6. évad után. Ugyanis én az első évad első 5 része után még korántsem voltam meggyőzve arról, hogy ez milyen zseniális és fantasztikus alkotás. De jöttek a Dzséjt által említett epizódok az első évadban és totálisan egyértelművé vált számomra is, hogy ezek a brittek valamit nagyon tudnak. Aztán jött a többi évad, az új Doktorok és az egész egy olyan nagyszabású műalkotássá vált, hogy az én személyes Number One sorozatom, a LOST igen komoly veszélybe került emiatt az 50 éves angol csoda miatt. Ugyanis jelen pillanatban a LOST mellett csücsül az első helyen, de ha a 7. évad legalább a 6. évad szintjét hozza vagy esetleg megugorja azt, akkor végérvényesen az első helyre kerül és a LOST csak a 2. lesz :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán jött a többi évad, az új Doktorok és az egész egy olyan nagyszabású műalkotássá vált, hogy az én személyes Number One sorozatom, a LOST igen komoly veszélybe került emiatt az 50 éves angol csoda miatt. Ugyanis jelen pillanatban a LOST mellett csücsül az első helyen, de ha a 7. évad legalább a 6. évad szintjét hozza vagy esetleg megugorja azt, akkor végérvényesen az első helyre kerül és a LOST csak a 2. lesz :):P

Pont ezen gondolkoztam én is pár napja. Hogy még a Lost az első, de már ott van mellette a Doki is. És elég erős a gyanúm, hogy a 7. évad mindent visz majd. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és még mindig nr. 1., és ez sose fog változni. :)

 

Én is azt hittem, hogy sosem fog változni. De változni látszik. Ha a Doctor Who át is veszi az első helyet a listámon, a LOST annak ellenére, hogy a 2. helyre csúszik, még akkor is a tiszteletbeli Nr. 1. lesz a Doktor mellett, mert egyszerűen zseniális az egész, egy fantasztikus alkotás a LOST, úgy ahogy van. Kevés ilyen született eddig. Számomra is megdöbbentő, hogy ezt mondom, de a Doctor Who olyan élményt nyújt, amire álmoban sem számítottam volna.

 

3x láttam a teljes sorozatot oda-vissza (LOST) csak az első évadot 6x! És a közeljövőben tervezem az egészet újranézni, szóval egyáltalán nem estem ki a "LOST-körből" :P

 

Ja... köszi a videót! :D én is berakok egyet :)

 

Dude! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zseniális videó, akárcsak a sorozat. Annyi jellegzetes jelenet, karakter, beállítás és minden egyéb van mint egy másik sorozatban se.

 

És visszanézve a részeket, tényleg nem is nagyon maradt olyan dolog, ami nem lett megmagyarázva. Persze a degeneráltak még mindig szajkózzák hogy áh, semmi se derült ki. :D

 

 

És mit szóltok ahhoz, hogy a forrás a sziget közepén maga az idő forrása? Megmagyaráz kb. minden időutazással, és örökélettel kapcsolatos történést a sorozatban, plusz "Minden embernek van belőle valamennyi, de mindenki csak többet akar".

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1 a LOST egy jelenség, egy unikum, aki nem érti az nem akarja érteni. Több száz oldalas könyvet lehetne kiadni, mely azokkal a témákkal foglalkozik, melyeket a sorozat is boncolgatott. Igen, a vége nem tetszett mindenkinek, mellesleg én sejtettem, hogy ez lesz. Ez egy annyira egyedi sorozat, hogy csak úgy egyszerűen happy endes és szájbarágós lezárást nem lehetett volna adni neki, mert az valóban nevetséges lett volna. Az egésznek súlya volt.

 

Azt hallom, hogy a Mass Effect 3 befejezése is eléggé megosztja az embereket. Többen hozzák példának a LOST befejezését, hogy az is haonló volt, dráma, happy end még csak a színen sem volt, nyitva hagyott kérdések, stb. Nos ha az ME3 befejezése valóban ilyen, már most mondom, hogy imádni fogom :D

 

 

Igen, én is ilyesmire gondoltam a forrást illetően. Tulajdonképpen a forrás misztikussága okozott minden rejtélyes eseményt a szigeten. A sziget maga a forrás miatt volt különleges.

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead

 

Végre.

 

 

Meghalt Shane. Nagyszerű. Iszonyú veszélyes pszcihopata lett belőle. Csak azt sajnálom hogy szegény srácot megölte. Semmi nem igazolta hogyha visszamegy a haverjaihoz akkor vissza is jön velük . Ricknek abszolút nem kell sajnálnia hogy megölte. A régi barátja már megszünt létezni. Milyen aljas volt Shane hogy megölte volna a legjobb barátját.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Walking Dead

 

Végre.

 

 

Meghalt Shane. Nagyszerű. Iszonyú veszélyes pszcihopata lett belőle. Csak azt sajnálom hogy szegény srácot megölte. Semmi nem igazolta hogyha visszamegy a haverjaihoz akkor vissza is jön velük . Ricknek abszolút nem kell sajnálnia hogy megölte. A régi barátja már megszünt létezni. Milyen aljas volt Shane hogy megölte volna a legjobb barátját.

 

 

Egyetértek :D Bár én már sejtettem hogy ki lesz írva nemsokára, mivel a színész aki játsza, kapott egy szerepet más sorozatban :) Végre kezd izgalmas lenni, vége a kanapén üldögélésnek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na befejeztem a Dexter 6. évadát is. Véleményem szerint a legjobb, amit eddig láttam, nagyon várom a folytatást már, most először lehet, hogy nem várok addig amíg egyben kijön az összes rész, hanem úgy nézem, ahogy adják őket! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: Ezen a linken találod az epizódlistát.

 

De beszúrom spoiler mögé:

 

 

 

1. évad

 

01 1 Rose 26 March 2005

02 2 The End of the World 2 April 2005

03 3 The Unquiet Dead 9 April 2005

04 4 Aliens of London (Part 1) 16 April 2005

05 5 World War Three (Part 2) 23 April 2005

06 6 Dalek 30 April 2005

07 7 The Long Game 7 May 2005

08 8 Father's Day 14 May 2005

09 9 The Empty Child (Part 1) 21 May 2005

10 10 The Doctor Dances (Part 2) 28 May 2005

11 11 Boom Town 4 June 2005

12 12 Bad Wolf (Part 1) 11 June 2005

13 13 The Parting of the Ways (Part 2) 18 June 2005

 

2. évad (a karácsonyi epizóddal kezdődik)

 

14 — The Christmas Invasion (Christmas special) 25 December 2005

15 1 New Earth 15 April 2006

16 2 Tooth and Claw 22 April 2006

17 3 School Reunion 29 April 2006

18 4 The Girl in the Fireplace 6 May 2006

19 5 Rise of the Cybermen (Part 1) 13 May 2006

20 6 The Age of Steel (Part 2) 20 May 2006

21 7 The Idiot's Lantern 27 May 2006

22 8 The Impossible Planet (Part 1) 3 June 2006

23 9 The Satan Pit (Part 2) 10 June 2006

24 10 Love & Monsters 17 June 2006

25 11 Fear Her 24 June 2006

26 12 Army of Ghosts (Part 1) 1 July 2006

27 13 Doomsday (Part 2) 8 July 2006

 

3. évad (karácsonyi különkiadással indul)

 

28 — The Runaway Bride (Christmas special) 25 December 2006

29 1 Smith and Jones 31 March 2007

30 2 The Shakespeare Code 7 April 2007

31 3 Gridlock 14 April 2007

32 4 Daleks in Manhattan (Part 1) 21 April 2007

33 5 Evolution of the Daleks (Part 2) 28 April 2007

34 6 The Lazarus Experiment 5 May 2007

35 7 42 19 May 2007

36 8 Human Nature (Part 1) 26 May 2007

37 9 The Family of Blood (Part 2) 2 June 2007

38 10 Blink 9 June 2007

39 11 Utopia (Part 1) 16 June 2007

40 12 The Sound of Drums (Part 2) 23 June 2007

41 13 Last of the Time Lords (Part 3) 30 June 2007

 

4. évad

 

42 — Voyage of the Damned (Christmas special) 25 December 2007

43 1 Partners in Crime 5 April 2008

44 2 The Fires of Pompeii 12 April 2008

45 3 Planet of the Ood 19 April 2008

46 4 The Sontaran Stratagem (Part 1) 26 April 2008

47 5 The Poison Sky (Part 2) 3 May 2008

48 6 The Doctor's Daughter 10 May 2008

49 7 The Unicorn and the Wasp 17 May 2008

50 8 Silence in the Library (Part 1) 31 May 2008

51 9 Forest of the Dead (Part 2) 7 June 2008

52 10 Midnight 14 June 2008

53 11 Turn Left 21 June 2008

54 12 The Stolen Earth (Part 1) 28 June 2008

55 13 Journey's End (Part 2) 5 July 2008

 

4. évad speciáljai

 

56 — The Next Doctor (Christmas special) 25 December 2008

57 — Planet of the Dead (Easter special) 11 April 2009

58 — The Waters of Mars (Autumn special) 15 November 2009

59 — The End of Time: Part 1 (Christmas special) 25 December 2009

60 — The End of Time: Part 2 (New Year's special) 1 January 2010

 

5. évad

 

61 1 The Eleventh Hour 3 April 2010

62 2 The Beast Below 10 April 2010

63 3 Victory of the Daleks 17 April 2010

64 4 The Time of Angels (Part 1) 24 April 2010

65 5 Flesh and Stone (Part 2) 1 May 2010

66 6 The Vampires of Venice 8 May 2010

67 7 Amy's Choice 15 May 2010

68 8 The Hungry Earth (Part 1) 22 May 2010

69 9 Cold Blood (Part 2) 29 May 2010

70 10 Vincent and the Doctor 5 June 2010

71 11 The Lodger 12 June 2010

72 12 The Pandorica Opens (Part 1) 19 June 2010

73 13 The Big Bang (Part 2) 26 June 2010

 

6. évad

 

74 — A Christmas Carol (Christmas special) 25 December 2010

75 1 The Impossible Astronaut (Part 1) 23 April 2011

76 2 Day of the Moon (Part 2) 30 April 2011

77 3 The Curse of the Black Spot 7 May 2011

78 4 The Doctor's Wife 14 May 2011

79 5 The Rebel Flesh (Part 1) 21 May 2011

80 6 The Almost People (Part 2) 28 May 2011

81 7 A Good Man Goes to War (Part 1) 4 June 2011

82 8 Let's Kill Hitler (Part 2) 27 August 2011

83 9 Night Terrors 3 September 2011

84 10 The Girl Who Waited 10 September 2011

85 11 The God Complex 17 September 2011

86 12 Closing Time 24 September 2011

87 13 The Wedding of River Song 1 October 2011

 

És végül a legutóbbi rész, a 2011-es karácsonyi epizód:

 

88 — The Doctor, the Widow and the Wardrobe (Christmas special) 25 December 2011

 

 

 

 

88 epizód. Jó szórakozást hozzá! :)

 

Örülök, hogy tetszettek az eddigi részek. Az 1. évad java pedig még csak most jön... (Dalek, Father's Day, Empty Child, Doctor Dances, és a zárórész) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie:

-1. évad

-Doctor Who children in need 2005 (miniepizód, de poén, úgyhogy ajánlom megtekintésre)

- The Christmas Invasion (ez az első karácsonyi rész)

- 2. évad

- The Runaway Bride (2. karácsonyi)

- 3. évad

- Time Crash (2. miniepizód)

- Voyage of the Damned

- 4. évad

-The Next Doctor (3. karácsonyi)

-Planet of the Dead

-The Waters of Mars

-The End Of Time 1

- The End Of Time 2 (4. karácsonyi)

-5. évad

-A Christmas Carol (5. karácsonyi)

-6. évad

- The Doctor, The Widow, and the Wardrobe (6. karácsonyi)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit kiegészítem a lentebb látható listákat.

 

1. évad

Children in Need special 2005

The Christmas Invasion

2. évad

The Runaway Bride

3. évad első 5 rész

The Infinite Quest

3. évad többi része

Time Crash

Voyage of the Damned

4. évad

Music of the Spheres

The Next Doctor

Planet of the Dead

The Waters of Mars

Dreamland

The End of Time part 1&2

5. évad 1. rész

Meanwhile in the TARDIS 1

5. évad 2. résztől 9. részig

Meanwhile in the TARDIS 2

5. évad többi része

Death is the Only Answer

A Christmas Carol

Space

Time

Bad Night

Good Night

6. évad első 8 rész

First Night

Last Night

6. évad 11. részig

Upp All Night

6. évad többi része

The Doctor, the Widow and the Wardrobe

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.