Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ezüst Nyíl

Elértem a kedvenc részeimhez, mikor a kutyák kerülnek középpontba. Daisuke/Dániel néha az agyamra ment, de ez régen is így volt. :D

Sokkal jobb így, vágatlanul, nemde? :D

 

Engem amúgy az idegesít a legjobban Loriban, hogy...

 

Kvázi ráveszi a férjét, hogy szabaduljon meg Shane-től, Rick önvédelemből megöli és emiatt haragszik a férjére, ez mi már? Annyi lenne a dolga, hogy vigyázzon arra a k*rva gyerekre és le se sz*rja, 5 percenként elhagyja.

 

 

Ja és még egy kép, hogy miért ő a The Walking Whore. :D

http://jpegy.com/images/uploads/2012/03/walking-dead-we-should-get-to-work.jpeg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leszedtem a képregényt, de a sorozat elejét eltekintve, semmi egyezést nem találtam. :D Hol kanyarodott el ennyire? ÉS miért?

 

Már az 1. kötetbe elkanyarodik a helyes útról a sorozat. Az első igazán nagy eltérés az Atlantai táborba van, miután a zombik beköszöntek hozzájuk. Ott ugye Carl kioszt egy nyaklövést Idegbeteg Shane-nek.

 

 

A miértre a válasz egyszerű, mert nem akarták, hogy a képregény olvasói elunják a sorozatot, ezért "feldobták" sok "fantasztikus" változtatással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Regényhez tudsz linket dobni ha szépen nézek? :D

Tess:

 

 

Dei: miért amgy a képregény annyival jobb mint a sori? Ha azt mondod igen, lehet elolvasom.

KisKósa, teljesen egyetértek! Ezért nem is értem a reakcióját...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkal jobb így, vágatlanul, nemde? :D

Már nem nagyon emlékszem a cenzúrázott verzióra, de van elképzelésem, hogy miket vágtak ki. :D

 

Tess:

 

 

Dei: miért amgy a képregény annyival jobb mint a sori? Ha azt mondod igen, lehet elolvasom.

KisKósa, teljesen egyetértek! Ezért nem is értem a reakcióját...

Nekem sokkal jobban tetszik a képregény, igaz már egy ideje azt se olvastam. Olyan 20 fejezettel le vagyok maradva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe. Jó kis rész volt ez is.

 

Jó volt átruccanni a másik világba, tetszett a rész. Remélem, Broyles mielőbb lebukik (van is ötletem, megpróbálja a fogdában kinyírni Ninát, hogy ne tudjon beszélni, aztán lebukik, vagy pedig egész egyszerűen megfejtik az alakváltók kódjait a talált laborban, már ha egyáltalán alakváltó). Sajnálom a 2. számú Lee-t, nagyon jópofa volt ez a lazább verziója. Viszont a mi Lee-nk így majd megkaphatja Livit (mármint ha ezért tették el az írók láb alól a másikat), ja és ez esetben végre volna "otthon" is, még ha nem is az eredeti világában. Az alakváltó sem volt rossz, végre van egy átállt alanyuk.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe:

Tényleg jó kis rész volt. Lee is megérdemli hogy összejöjjön egy Olivvel, de azért sajnáltam az eredeti ottani Lee-t. nem hittem volna, hogy csak így meg tudják ölni, főleg azok után, hogy tudjuk mire képes az ottani orvostudomány. Bár úgy tudom, hogy ez lesz az utolsó évad, én nagyon sajnálnám, mert tök jó nézni. Jó a sztori, a karakterek, és bár így a 4. végére az ügyek kezdenek néha kicsit leülni, azért még így is marha jó. Kár lenne érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még nem biztos, hogy véget ér a sorozat a 4. évaddal, de nem tennék rá komolyabb összeget, hogy lesz 5. évad. Persze ne legyen igazam! :)

A legutóbbi rész remek volt, a vége pedig kellően szomorú, bírtam a fickót.

 

Remélem, AltBroyles lebukik, mert a kétszínű, álszent embereknél kevés jellemvonástól undorodok jobban. Remélem, Lee összejön Vörivel, ha már a másik Olivia elvesztése ellen nem sokat tehetett. Bőven megérdemelné, szerintem. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fringe

 

 

Walter alig kapott két mondatott, de még így is majd leborultam a székről. :D

Jó rész volt, csak valahogy a többi sorihoz képest amit nézek, túl ellaposodó. :S Ténylag attól tartok, hogy olyan vége lesz mint a Lostnak. :S Annyi jó szál van pedig amivel lehetne mit kezdeni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ténylag attól tartok, hogy olyan vége lesz mint a Lostnak. :S Annyi jó szál van pedig amivel lehetne mit kezdeni. :)

Ez alatt mit értesz? :D Hogy a végén

Kiderül hogy mind halottak :D és egy olyan részt kapunk, hogy mindenki sírni fog? Mert sztem marhára nem. Amire én számítok, hogy összefog a két világ Jones ellen, akivel a végén lesz az összecsapás. Aztán kész. Mindenki összejön mindenkivel és happy end. :D

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondolok, hogy bedobnak egy csomó mindent, aztán majd a néző kitalálja, hogy ki kivel merre hányszor és miért. :D Én nem a saját képzelőerőmre vagyok kíváncsi. :P Azt a sorozatok nélkül is tudom, hogy hatalmas. :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amire én számítok, hogy összefog a két világ Jones ellen, akivel a végén lesz az összecsapás. Aztán kész. Mindenki összejön mindenkivel és happy end. :D

 

Én is valami hasonlóra számítok, jól megfogalmaztad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who

 

Megvolt az első évad, továbbra is baromi jó a sorozat. Most kicsit sajnálom hogy új Doktor lesz, mert Eccleston nagyon szimpatikus volt számomra. Most megnézem majd a karácsonyit és a Specialt. Viszont a Specialt honnan tudnám leszedni? Ez kéne: Doctor Who Children in Need 2005. Torrenoldalakon nulla seeder van és nem indul el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nincs.

Mindenki így gondolkodik először Frenkie. Mindenki imádja Ecclestont, aztán David mégis jobb...vagy csak tovább van, ki tudja... de nekem akkor is Matt a legjobb! :D Ja és Childrenből azt hiszem nincs szinkroson, szóval

http://www.youtube.com/watch?v=IZK8tPwA0Ro

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi kudar. Felirat nincs hozzá valahol?

 

ITT van minden DW-hez felirat. Ha rányomsz a "10 David Tennant"-re akkor az első töltési lehetőség a Children in Need felirat.

 

Picit más: a Trónok harca II. évad alias Királyok csatája eddig kifejezetten tetszik. Az nem baj, hogy lassú, de legalább most nincsenek akkora következetlenségek mint az első évadban, meg a dialógusok fele végre nem abból áll, hogy arról beszélnek hogy mi volt régen. Bizakodva várom a folytatást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra gondolok, hogy bedobnak egy csomó mindent, aztán majd a néző kitalálja, hogy ki kivel merre hányszor és miért. :D Én nem a saját képzelőerőmre vagyok kíváncsi. :P Azt a sorozatok nélkül is tudom, hogy hatalmas. :D :D :D

Minden meg van adva, csak össze kell rakni. :) Nem egy szájbarágós sorozat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ami lényeges, azt eddig mindig megválaszolták (főleg a Megfigyelőkre gondolok).

Lostról volt szó lentebb. ;) Fringe könnyebb tészta, de "jó" felé halad ha nem adnak pár dologra magyarázatot. Akkor lesz olyan mint a Lost. Bedobnak valami titokzatosat aztán hagyják lógni, majd értelmét veszni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Homeland

 

 

Uh. Aztán újra Uh.

Párszor letettem a hajam menet közben, csettintettem is jópárszor......Zseniális évad volt. A végéről nem is beszélve. De....

De ami a többieket is megosztja ahogy kicsit utánaolvastam, az a fránya utolsó fél óra. Nem részletezem különösen az okokat, a sorozatjunkien Bazsy nagyon jól összefoglalta az egészet, 99 %-ban egyet is értek vele.

Nem tudok így a végén elmenni amellett, hogy újra leírjam, Claire Danes mennyire is jól passzol Carrie karakteréhez. De ott van Lewis is, mint Winters száza.......Brody őrmester. :D Hihetetlen jónak tartom még Saul karakterét. Azt a visszafogottságot amivel az őt alakító színész játszik tanítani kéne. Carrie mellé simán oda tudnám képzelni Bauert. :D

Sajnálom viszont azt, hogy a mellékes, de fontos ügyekkel megbízott karakterek valahogy eltűntek a háttérben. Pl Galvez. Noh, mindegy. Nem tudom mit akarnak most a második évadból kihozni, de bízom a készítőkben.

Én azért ott a bunkeros jelenetnél bemozdítottam volna a csapót. :P:D De leizzadtam én is ott. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ITT van minden DW-hez felirat. Ha rányomsz a "10 David Tennant"-re akkor az első töltési lehetőség a Children in Need felirat.

 

Picit más: a Trónok harca II. évad alias Királyok csatája eddig kifejezetten tetszik. Az nem baj, hogy lassú, de legalább most nincsenek akkora következetlenségek mint az első évadban, meg a dialógusok fele végre nem abból áll, hogy arról beszélnek hogy mi volt régen. Bizakodva várom a folytatást.

 

Köszi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lostról volt szó lentebb. ;) Fringe könnyebb tészta, de "jó" felé halad ha nem adnak pár dologra magyarázatot. Akkor lesz olyan mint a Lost. Bedobnak valami titokzatosat aztán hagyják lógni, majd értelmét veszni.

Nem értem, mi volt a gond a Lost befejezésével. Szerintem abszolút a sorozathoz méltó, nem túl egyszerű, mégis kellően misztikusra sikerült.

A Fringe inkább a tudományra épít, mint a misztikára, még ha bővelkedik is sci-fi elemekben. :) Szerintem valami olyasmi várható, amit kudar is írt. Mondjuk én jobban örülnék egy olyan 5. évadnak, ahol minden 100%-ig a helyére kerül. De ha nem, akkor sem hajtok végre harakirit, legfeljebb használom kicsit a fantáziámat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem, mi volt a gond a Lost befejezésével. Szerintem abszolút a sorozathoz méltó, nem túl egyszerű, mégis kellően misztikusra sikerült.

A Fringe inkább a tudományra épít, mint a misztikára, még ha bővelkedik is sci-fi elemekben. :) Szerintem valami olyasmi várható, amit kudar is írt. Mondjuk én jobban örülnék egy olyan 5. évadnak, ahol minden 100%-ig a helyére kerül. De ha nem, akkor sem hajtok végre harakirit, legfeljebb használom kicsit a fantáziámat. ;)

Erről beszélek. Ne az én fantáziámon múljon egy tudományos alapokon nyugvó történet végkicsengése. Következetlennek tartanám ha nem adnak magyarázatot, vagy nem zárják le a szálakat. És ez nem függ össze azzal, hogy szájbarágósnak kéne lennie. De támpontokat azért elvárok.

A Lost problémát nem ismétlem el, rég is volt már az egész és totál nem jött be a befejezése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.