Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ehhez képest a harmadik doktor már-már köldöknézős a sok jelenidejű kalanddal... igaz ott meg a sci-fi vonalat néhol nagyon jól elkapták (amire még mindig az Inferno a legjobb példa nálam), plusz Pertwee nagyon jó Harmadik Doktor.

Igen Pertwee nagyon jó, de néha egy kis mosoly nem ártana, szal azért várom a 4. dokit. :D Viszont ma kezdem az Infernot szóval így még jobban várom akkor. Kicsit tényleg zavaró, hogy ennyire földhöz ragadt még eddig az évad, meg a doki, de biztos lesz majd jobb is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, lassan nekiállok a Trónok harca 1. végignézni, újra, hiszen már megy a 2. évad, amit nagyon vártam. Az elején azt hittem, majd részről részre nézem, de szerintem marad az egyben leszedjük és 2nap alatt lenyomjuk. Én a jó sorozatokat valahogy jobban szeretem így nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg pont a jó sorozatokat nézem hétről hétre. Most már csak a Supnat és a Fringe van, de most belép a GoT szinkronosan. Holnap már meg is nézem! :)

 

Spartacus 2. évad vége! :|

 

Te atya úr isten! Hát ez valami eszméletlenül durva volt. bár nem az évadzáró volt a legdurvább rész, vagy az előtte lévő keményebb volt, de amit itt toltak a végén az sem volt semmi. szépen lezárták a szálakat. Remélem Ilithya is megdöglött. Glabernek nem volt elég kegyetlen halála, de legalább Lucretia is bosszút állt valamilyen szinten. Ashur is hiányozni fog, nagy sz-rkavaró volt, de azért nem hullajtottam könnyet amikor lecsapták a fejét. :D Viszont Onem-nek nem kellett volna meghalnia. Nagyon nagy arc volt és túl sokat szenvedett ebben az évadban, hogy csak így meghaljon. De legalább kibékültek Gannicussal aki meg egy állat. Gannic, Crix és Sparta mint egy megállíthatatlan természeti erő végigsöpörnek majd a rómaiakon. Nagyon durva, és egyre keményebb lesz úgy nézni, hogy tudjuk mi felé haladunk. Itt már lehetett érezni a szelét. Az új színész nagyon jó, de én azért még Andyt jobban bírom. Bakker és el is felejtettem, hát katinát is kiírták a soriból...és milyen csúnya módon. az a baj már nem emlékszem ki lesz sparta nője akitől gyereke lesz. Hmm.

 

mindenesetre ez az évad 8,5/10 mert iszonyú jó volt, de volt évad már ami jobban bejött, és a következő tuti még jobb lesz! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedd után már én is nézhetném szinkronnal a Spartacus 2. évadját (22:00-től adja a HBO), de szerintem várok vele a végéig (ami kb. 2 és fél hónap). A 24-hez, vagy a Prison Break-hez hasonlóan tipikusan olyasféle sorozat, amit szeretnek idegtépően befejezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6. évad, főleg Edward James Olmos miatt tetszett, jó volt látni, hogy van élet a BSG után is. Tom Hanks fia is remekül színészkedett és az évadzárás pedig nagyon nagyot szól, tényleg 7. évadvárosra sikeredett.

Ellentétben az 5. évad szerintem annyira eseménytelen, béna és szenvedős, hogy az valami hihetetlen. Én a 3. mellett ezt tartom még olyannak, hogy akármennyi időm is lenne, biztos nem kezdenék ismét bele, mert se az ending, se a fokozódó izgalmak nem olyan szintűek, hogy időt lenne rá érdemes szánni.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ötödikről pedig sok jót hallottam :). A 3. valóban nem volt egy nagy eresztés, de nekem az is tetszett. Eddig nálam a sorrend: 4, 1, 2, 3. De tényleg mindegyik nagyon szuper. Jó sorozat, jó szereplőkkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT, megint jó rész volt, bár az előző kettő jobban bejött.

 

Tyrion kavarását baromi jól bemutatták! :D Az ő jelenetei mindig baromi eltaláltak. Azon kívül jó volt már a Renly-féle szálat is elkezdeni, bár ott egy apró jelenet annyira azért nem tetszett, igaz attól még hozzátartozik a karakterhez :D

Szerkesztve: - reaper
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdték adni magyar szinkronnal a Sons of Anarchyt. Szerintem jó lett eltalálva. :)

Mivel úgy hiszem hogy csak én nézem innen, ezért én reagálok. :D Szerintem is egész jó lett, persze szokatlan 4 évad angol után, de biztos gyorsan megszoknám ezt is.

 

Fringe: Na ebben voltak történések és látszik, hogy szépen haladunk a vége felé. Kezdik felgöngyölíteni és elvarrni a szálakat. :)

 

GoT 2x1: Elkezdődött a szinkronos évad. A szinkron továbbra is marha jó, és bár ez eléggé felvezető rész volt, nekem nagyon tetszett. Viszont nagyon durva hogy már annyi karakter van, hogy egy egy órás részben mindenkire kb 5 perc jut. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tyrion kavarását baromi jól bemutatták! :D Az ő jelenetei mindig baromi eltaláltak. Azon kívül jó volt már a Renly-féle szálat is elkezdeni, bár ott egy apró jelenet annyira azért nem tetszett, igaz attól még hozzátartozik a karakterhez :D

Na igen, az remekül sikerült, jót vigyorogtam rajta. Biztosan az a bajom ezzel a résszel, hogy a kedvenceimet nem, vagy alig lehetett látni benne. Renlyvel kapcsolatban meg sejtem, mire gondolsz, való igaz, hozzátartozik a karakterhez :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó rész volt az új Trónok harca rész, de két dolog nem tetszett:

 

 

- Renlyék teljesen felesleges homár jelenete, szinte már ott voltam, hogy túlpörgetem. A történethez semmit nem tett hozzá.

- A rész végén a harc. A könyvben sokkal jobban volt megoldva, gondolok a torony megostromlására. Itt viszont olyan össze-vissza volt az egész, jószerivel nem került sor igazi harcra, csak az öreg varjú halt meg.

 

 

Viszont Tyrion jelentei ezúttal is ütöttek. És amikor a Kistanács tagjaival tárgyalt, az sokkal jobban átjött, mint a könyvben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó rész volt az új Trónok harca rész, de két dolog nem tetszett:

 

 

- Renlyék teljesen felesleges homár jelenete, szinte már ott voltam, hogy túlpörgetem. A történethez semmit nem tett hozzá.

- A rész végén a harc. A könyvben sokkal jobban volt megoldva, gondolok a torony megostromlására. Itt viszont olyan össze-vissza volt az egész, jószerivel nem került sor igazi harcra, csak az öreg varjú halt meg.

 

Az elsőhöz annyit, hogy igazából szexjelenetből van egy rakat. Lehetett rá számítani, ha mások kapnak ilyen jelenetet, ő is fog. És a pasikat szereti, ez van. Utóbbihoz viszont nem tudok hozzászólni, hiszen még nem olvastam a könyvet. Az öreg varjút nagyon sajnáltam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Az elsőhöz annyit, hogy igazából szexjelenetből van egy rakat. Lehetett rá számítani, ha mások kapnak ilyen jelenetet, ő is fog. És a pasikat szereti, ez van.

 

 

Engem azok a jelentek is zavarnak, párat kivéve, sok értelmük nincs. Főleg Ros karaktere botrányos. Szerintem ruhában meg sem ismerném a színésznőt :D...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó rész volt az új Trónok harca rész, de két dolog nem tetszett:

 

 

- Renlyék teljesen felesleges homár jelenete, szinte már ott voltam, hogy túlpörgetem. A történethez semmit nem tett hozzá.

- A rész végén a harc. A könyvben sokkal jobban volt megoldva, gondolok a torony megostromlására. Itt viszont olyan össze-vissza volt az egész, jószerivel nem került sor igazi harcra, csak az öreg varjú halt meg.

 

 

Viszont Tyrion jelentei ezúttal is ütöttek. És amikor a Kistanács tagjaival tárgyalt, az sokkal jobban átjött, mint a könyvben.

 

Hát azt én se értem, hogy miért csináltak belőle meleget. A második könyvben volt egy apró utalás arra, hogy talán a fiúkat szereti, de ez amolyan pletyka féleség volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Hát azt én se értem, hogy miért csináltak belőle meleget. A második könyvben volt egy apró utalás arra, hogy talán a fiúkat szereti, de ez amolyan pletyka féleség volt.

 

 

 

Igazából az apró utalást sokan inkább burkolt kijelentésnek tartják, a negyedik könyv fordítói utószavában is egyértelműen homoszexuálisként említik Renly-t. És mivel Martin is kellő szinten benne van a sorozatban, így valószínű, hogy ő is így képzelte el a figurát. A következő könyvekben is egyértelmű, hogy Tyrell-ék későbbi húzásaikhoz is pont jól jön majd, hogy Margaery "hivatalosan" érintetlen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.