Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én csak a második kötetet olvastam, ahol még csak udvarolt Ritának, szóval nagyon az eleje volt a történetnek. :) Érdekes egyébként, hogy az a gyilkos, aki abban a könyvben szerepelt, nem volt benne egyik évadban sem, viszont a kerettörténet bekerült a sorozatba. Ezek alapján könnyen lehet, hogy bármi is a vége a könyvsorozatnak, a filmsorozatnak más lesz.

Nem úgy volt, hogy a könyv majdnem fedte a sorozatot, csak a filmben megöli azt akit ott életben hagy...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előbb jól félrehallottam a Castle egyik mondatát. Castle-nek szólt a spanja hogy "Gyere Castle, megyünk.". Ezt úgy értettem hogy "Gyereket szül, megyünk.". Utána azért rögtön leesett hogy mit is mondott a csaj. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az End of Time Part 2-ból van (4. évad vége), forgatási kép. Mindkettejükön ugyanaz a zakó van, plusz Matt Smith haja is olyan, mint abban a részben. Valószínűleg a regenerálódás jelenet készítésekor készült a kép. Amúgy jófajta kép. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végignéztem a Trónok harca első évadát. Bár az eleje nehezen indult be (a 4. rész volt nálam a mélypont), a második fele egyre erősebb lett, különösen a 7. résztől. Sok szálon számítottam arra, ami történik, de még több volt, amire nem. Kíváncsi leszek a második évadra, bár szerintem egy rövid szünetet tartok előtte.

 

Más: július 15-én érkezik a Doctor Who 7. évadjának előzetese. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DR. House-os kérdésre senki sem adott értékelhető választ...annyit segítek, hogy a kezüket kell figyelni írás közben! :hmm:

Én todom, én tudom :rock: (ezt most nézd egy jelentkező kéznek), de azért spoiler mögé rakom, hogy a többiek is találgathassanak

 

Mindhárman egy Doktor House (House, M.D.) című korházsorozat fiktív főszereplői

 

Várom a turmixgépet, a postacímemért meg majd küldj egy PM-et

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

David Tennant lesz a Life on Mars készítőinek új sorozatának, a Broadchurch-nek (ITV) az egyik főszereplője. Mellette még Olivia Colman és Vicky McClure is benne lesz. 8 rész és egy tengerparti angol városban megölnek egy fiatal fiút. Tennant a nyomozó lesz. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, letudtam a The Walking Dead első évadát. Tetszetős sorozat, bár nem mutat túl sok újat az eddigi zombirecepthez képest. Megvoltak a kötelezők: faszagyerek, áruló, zakkant csávó, megharapott csávó, bajkeverő csávó, őrült tudós. A biztonságosnak hitt pillanatban befutó zombihorda. Ennek ellenére bejön, van benne nem egy kellemes pillanat. Folyt. köv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, letudtam a The Walking Dead első évadát. Tetszetős sorozat, bár nem mutat túl sok újat az eddigi zombirecepthez képest. Megvoltak a kötelezők: faszagyerek, áruló, zakkant csávó, megharapott csávó, bajkeverő csávó, őrült tudós. A biztonságosnak hitt pillanatban befutó zombihorda. Ennek ellenére bejön, van benne nem egy kellemes pillanat. Folyt. köv.

Mennyire fogod pár karakter miatt utálni a 2. évadot, ahogy szinte mindenki. De ez nem igaz, mert maga az évad jobb szerintem mint az első, de hát lesznek olyanok akik Te is a zombik elé vetnél azonnal. :D

 

Raising Hope 1. évad: Kellemes, átlagos szitkom. Aki látta a My name is Earlt annak ez is tetszeni fog, mert ugyanaz a gárda csinálja és az ottani főszereplők is mind visszajönnek cameozni. 5/10 számomra, de nézem azért tovább, mert vannak nagyon jó pillanatai.

 

Friday Night Lights - Tiszta szívvel foci 1. évad: sokan mondták, hogy húúú mekkora dráma, és mennyire jó sorozat. Hát azért ezeket az elvárásokat nem érte el. Egy Amcsi kisvárosban játszódik, ahol a gimisek fociznak, és róluk, az edzőről meg végülis az egész város családi drámájáról, és kapcsolatairól szól az egész. Lassú víz partot mos az egész sorozat, de az első végére megszereti az ember a karaktereket, és a focit is. Emiatt utána néztem mik is a szabályok, és így már élvezhető is, sőt még a superbowlt is megnéztem. :D Kíváncsi vagyok milyen drámai magaslatokba tudják elvinni a sorozatot. 7/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire fogod pár karakter miatt utálni a 2. évadot, ahogy szinte mindenki. De ez nem igaz, mert maga az évad jobb szerintem mint az első, de hát lesznek olyanok akik Te is a zombik elé vetnél azonnal. :D

 

Shane-t már most nagyon szívesen odavetném.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom. Apropó, a második évad DVDripjeihez nem tud valaki hungarise feliratot? Sajnos a Hosszúpuska és társai az elmúlt időszakban már egy kalap trágya szintjén állnak, így természetesen értékelhető felirat csak az értékelhetetlen kiadásokhoz jár... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom. Apropó, a második évad DVDripjeihez nem tud valaki hungarise feliratot? Sajnos a Hosszúpuska és társai az elmúlt időszakban már egy kalap trágya szintjén állnak, így természetesen értékelhető felirat csak az értékelhetetlen kiadásokhoz jár... :roll:

 

 

Szerintem a dvd-riphez még nincs felirat. Viszont a br-riphez igen ami hosszúpuskán is fent van. Én anno részenként néztem és úgy szedtem hozzá feliratot. Ha leszeded a hdtv változatokat ahhoz lesz felirat.

 

 

A jó öreg Shane. Hát én őt is shotira fogtam volna, meg Darylt is meg a drágalátos bátyját is.

 

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.