Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nyugi nem fog, ugyanis a Doktor Who továbbra is sci-fi, bár mint annyi mást ezt is hiába irtuk le többször. Egyébként ha annyira tiszteled a Mounty Python tagjait akkor csak úgy szólok: ők maguk is Doctor Who rajongók voltak, sőt John Cleese 1979-ben fel is tűnt az egyik Doktor Who epizódban egy humoros cameo erejéig (City of Death volt a címe).

Erről nem tudtam, köszönöm. Amúgy JC volt a társulat egyik leghíresebb tagja, én máig MP-t, fényévekkel jobban kedveltem.

Amúgy nem vagyok féltékeny, csak sokan itt arra verik magukat, hogy ez milyen régi sorot és mióta fent tartja magát... Akkor vessük össze...amikor a Doctor Who első évadjait vetítették, akkor hogy állt pl. a Repülő cirkusszal szemben. Mert, ahogy kivettem az eddigi kommentekből volt olyan évad amit szinte együtt, vagy kis késéssel, de vetített a BBC. Én csak arra szeretnék rámutatni, hogy anno biztos híres volt az a sorozat, de mégis...ne említsük már egy szinten az MP-vel, és ismerjük el, 1969 és 1974 között bármit kiadhattak volna, őket lemosni, megközelíteni, felülmúni, nem lehetett!!!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy vélemény... elfogadom, mint véleményt... de mint kimondott egyetemes igazságot NEM!

 

"ne említsük már egy szinten az MP-vel"

 

Ki említette egy szinten az MP-vel??... ismét mondom, az MP-t eleve te hoztad fel, mi nem említettük egyáltalán.

 

"Akkor vessük össze"

 

Mi a (bocsánat) sz*rnak vessük össze? Te vetsz össze itt mindent mindennel! Szóval az összevetésdit is TE kezdted!

 

"csak sokan itt arra verik magukat"

 

Jó lenne, ha te is észrevennéd magad néha, hogy mire "vered magad". Egyrészről nem "vertük magunkat"... de ha szerinted mégis, akkor te "verheted magad" pl a technora vagy a DnB-re (ebben a vonatkozásban TÖK MINDEGY a különbség a kettő között!!) de mi nem "verhetjük magunkat" a Doctor Who-ra? Ki dönti ezt el úgy mégis? De még egyszer mondom, nem "vertük magunkat" !!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem vagyok féltékeny, csak sokan itt arra verik magukat, hogy ez milyen régi sorot és mióta fent tartja magát...

Nem értem, ez miért gond? Én szinte semmit nem láttam még belőle, de tudom, hogy itt sokaknak bejön, hát jó szórakozást nekik. Az én kedvenc sorozatomat (Supernatural) tudtommal csak kudar nézi ezen a fórumon, mégsem zavar, hogy oldalakon keresztül DW-znek Riddick-ékkel, míg a kedvencemről egy szó nem esik. Ők azt nézik és kibeszélik itt, én amazt és kibeszélem máshol. Ennyi.

Téged viszont szemmel láthatóan zavar valamiért, hogy egy számodra ismeretlen sorozat népszerű itt. Te szórakozol az általad kedvelt sorozatokon? Nyilván. Ők szórakoznak a DW-n. És? Tényleg az jön le az egészből, hogy féltékeny vagy a DW népszerűségére. Vagy szimplán csak szereted, ha központi téma vagy a fórumon...

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem arról van szó, hogy féltékeny vagyok, csak 1. a britek sokkal jobb sorozatokat is tettek le az asztalra.

2. tényleg illene már egy külön topic neki, mert én élvezettel olvastam pl. a Lost , vagy Heroes, Dr. House hozzászólásokat, aztán bejött 2 oldal I love Dr. Who régi részek szarok, de az új bejön HSZ és igazából azt sem tudtam mi van. Ez pedig két hetente ismétlődik. Persze, ez egy Sci-Fi fórum, attól még ez nem az egyetlen, most futó Sci-Fi sorozat!!! Kápis?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még azt se sikerült felfognod, hogy egy sci-fi sorozatról beszélünk de már tudni véled, hogy mi jobb nála, mi nem. Ügyes vagy. Mindenesetre ha szeretnéd, hogy másról legyen szó, akkor irj a kedvenc sorozatodról. Senki nem akadályoz meg benne. De hogy a többiek miről beszéljenek azt továbbra se te mondod meg, ugyhogy ha nem tetszik a téma akkor vagy áttekersz vagy nem kapcsolsz a topikra de kéretlen tanácsaidat magadban tartod. További trollkodás törölve lesz és innentől a sorozatokról legyen szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

De igen, Ody. Azonnal intézkedem! ;)

 

szerk: már kész is :)

ON

 

Akkor harmadszorra és egyben utoljára:

 

Flóri! NEM Dr. Who! hanem Doctor Who! Nem rövidítjük a Doctort Dr-nak!!!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flőri: Leszel szíves alkalmazkodni egy kicsit a többséghez, aki szó nélkül elviseli az őket nem érdeklő hozzászólásokat is. Kápis?

Persze, most jön az, hogy hallgassak rockot, meg hordjak bőr kabátot, nem? Ugyan már, hogy lehet elvárni, hogy valaki alkalmazkodjon egy többséghez, annak ellenére, hogy vannak saját gondolatai??? Én őszinte ember vagyok, lehet érte utálni, de az én szememben, a Star Wars újrakezdésének első része akkor is silány, Grivi akkor is egy remek stratéga és Obi-Wan pedig a legjobb és legtiszteletre méltóbb Jedi. Qui-Gon Jinn-t lehet imádni, de az én szememben, ő egy jelentéktelen senki, aki meghal, mert... miért is?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basszus hazajövök egy jó kis esküvőről és látom hogy ilyen jó kis szócsatáról maradtam le... :D

 

Én láttam a MPt, a szállót angolul, a csengetett mylordot, és jelenleg is nézem az összes angol sorozatot. AZok a legjobbak, sztem jobbak mint az amerikaiak. Egyedibbek.

Azt hiszem itt az egyik legnagyobb sorozatjunkie vagyok. De ez még nem változtatja meg a tényeket, hogy a Doktor az egyik legjobb sorozat, legalábbis számomra. Flóri ha nem érted miért, és nem lehet meggyőzni, akkor tudok egy nagyon egyszerű módszert. Nézz bele! Ennyi. Akármelyik részbe az 50 év alatt. Én jelenleg is nézem a régi részeket és imádom őket, napi 2őt megnézek, pedig igen, 63ban készültek és utána. Mint már jellebb is írtam, 4 oldallal ezelőtt, nem lett volna ekkora siker és nem élt volna meg ennyi évadot, ha gázos lenne, mint ahogy te mondod, hogy mi mondtuk. Senki nem mondott ilyet. Csak annyit, hogy egy 1963as FF low budgetes sorozat első pár része nem biztos hogy úgy megfog egy új nézőt mint ami 2005ben készült. Ennyi.

Szóval légyszi zárjuk le a vitát. Nézz bele, nem teccik , fikázd. De legalább lesz rá alapod.

 

Amúgy egy DW topic tényleg nem lenne rossz. Khm. :D :D

De annak idején a Lost sem kapott szal gondolom ez sem fog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Na látom, Flóri az éjszaka megint bevette "a hülye troll vagyok és ezt reklámozni akarom, mert rohadtul unatkozom semmit sem érő életemben" tablettáját, és megmondta a tutit valami olyanról, amit nemhogy életében nem látott, de még halvány lila pótminiszteril segédfogalma sincs. :pfff: Annyira szeretem az ilyen embereket... A fórumon kívül látni... :clap2:

ON

 

A Tron: Uprising című animációs sorozatba belenézett már valaki? Érdekelne, de annyira gagyinak tűnik.

 

Flóri megint magadnak kreáltad a problémát. Egyébként engem is zavart ez a DW ajnározás. Miért nem a TCW -t imádják, azt amit én??? A k*rva istenit vazzeg. :D

Azért szerencsére a TCW-nek is van itt valahol egy aprócska rajongói bázisa. Igaz, elég elhanyagolható lélekszámú, de kitartó kis társaság. :D:rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tron Uprising első 3 részét megnéztem. Nekem alapvetően tetszett... a látvány is jó. A karakterek rajzolását szokni kell (láttam már máshol ilyen karakter megjelenítést, de most nem jut eszembe, hogy hol). Alapvetően szerintem van benne potenciál. Most kicsit elmaradtam, aszem már a 6. résznél tart a sorozat. Be kell, hogy induljon igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW 2. évad közepe

 

Tyű! Az Ördögös duológia nagyon ott volt a szeren. A második évad elejét kicsit gyengébbnek éreztem, mint az elsőt, többször is megesett, hogy rész közben az órámra néztem, de ez a szál egyenesen pazar volt, Odd Oodostól, Ördögöstől, mindenestől. Mondjuk azon csodálkoztam, hogy a végén a TARDIS hogy került a verembe, de hát ennyi belefér.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időnként. :) Donát, az első évad végén ugye kiderült, hogy a TARDIS élőlény. Nos, ebből már gondolhatod, hogy mire lehet képes. Később lesz erre egy nagyon jó válasz még, de addig türelemmel kell lenned. Hidd el, egy bitang jó rész lesz az. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Időnként. :) Donát, az első évad végén ugye kiderült, hogy a TARDIS élőlény. Nos, ebből már gondolhatod, hogy mire lehet képes. Később lesz erre egy nagyon jó válasz még, de addig türelemmel kell lenned. Hidd el, egy bitang jó rész lesz az. :D

 

 

Ha Donát ilyen tempóval halad, akkor nem kell sok türelem hozzá :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW

 

 

Na kérem, ez már a 3. évad. Nagyon tetszett a második évad lezárása, örülök, hogy sikerült valamelyest boldog véget kitalálni Rose-éknak, jól jön a vérfrissítés. Az új Doktorhoz is hozzászoktam immáron, bár még mindig nem értem, hogy mi a jó abban, hogy cserélgetik őket. Persze-persze ilyen faj, értem én, de akkor is zavaró, hogy mire megszokja az ember, jön az új. A 2. évad lezárása nagyon-nagyon emberire sikeredett, nagyon tetszett. Ahogy az új, afro csaj is bejön. Annak nagyon örülök, hogy nem a menyasszony lett az új útitárs, mert végtelenül idegesített...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW (a cserélgetés kapcsán):

 

 

Az hogy Eccleston ilyen hamar elmenjen az nem volt a tervben. Sajnos közte és a stáb között nem volt jó a hangulat végül ő jelezte hogy dobbantani szeretne. Hála a koncepciónak ezt megtehette (ő ugye a kilencedik Doktor a sorban). A csúcsot egyébként egyelőre a Negyedik Doktor (Tom Baker) tartja a maga hét évadával.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW (a cserélgetés kapcsán):

 

 

Az hogy Eccleston ilyen hamar elmenjen az nem volt a tervben. Sajnos közte és a stáb között nem volt jó a hangulat végül ő jelezte hogy dobbantani szeretne. Hála a koncepciónak ezt megtehette (ő ugye a kilencedik Doktor a sorban). A csúcsot egyébként egyelőre a Negyedik Doktor (Tom Baker) tartja a maga hét évadával.

 

 

DW

 

 

Szerintem, ha más az arc, nehéz átérezni bizonyos jelenetek jelentőségét. Anno a Batman kapcsán is beszéltük, hogy Rachel lecserélése milyen sokat elvesz a tragédiájából. Én ezt itt is érzem. Persze, jó az új doki, abszolút megkedveltem, de nem tudok úgy gondolkodni, hogy a korábbi tetteket is ő "követte el". Illetve érdekes, hogy mikor elkezdődött ez az egész, és beszélt az a fickó az első évad első részében a Doktorról, nem is említette pl., hogy ugyanazt a nevet más arcok is takarhatják. Mindig ugyanúgy Ecclestone-t mutatta meg a múlt többi részében, pedig hát mennyi az esély arra, hogy csak Ecclestone-ba ütközzön a Doktor nevének említése alatt? Gyakorlatilag semmi. Tehát itt nyugodtan be lehetett volna szúrni régebbi doktorokból is fotót (meg hát akár újabbakból is, csak annak nyilván van némi akadálya... :D).

 

Mindegy, megbarátkozom én ezzel a problémával és az újabb és újabb színészekkel, csak... hát jobban örülnék, ha ugyanaz játszaná végig. Bár tény, hogy egy 40 éves sorozatnál, ha hosszú távra akarnak tervezni, akkor ezt lehetetlen egy színész garnitúrával megcsinálni.

 

Ja, és még egy furcsaság: ahhoz képest, hogy a Dalekok elpusztultak, rendre előkerülnek, ez kissé bosszantó, mert az újranézésnél nálam elvesz az éléből.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.