Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Na, nemsokára végzek a Dr. House 8. évadával. Ez volt az első olyan sorozat, ami hiába volt baromi hosszú 90%ban élveztem a részeket. Egy idő után az lett unalmas, hogy ha a betegségek nem is, de a doktorok és a betegek, illetve a betegek és hozzátartozóik közti témák elkezdtek ismétlődni. Magyarul, a megcsalás, hit, drogok, hazugság egy másik hazugság elterelésére túl sokszor visszaköszönt, csak más-más színészek játszották el a szituációt.

Az orvosi csapat cserélődése üdítően hatott és a gyógyszerfüggőség elhatalmasodása, az elvonó és a börtön igazán színesség tették a sorozatot. Hugh remekül játszotta a szerepét, igazából senkire sem tudnék rosszat mondani, igen színvonalas és nívós sorozatot hoztak össze. 9/10

 

Most a Lost-ot töltöm, úgy olvastam eredeti nyelven sokkal jobb, mint magyarul, mivel a fordítók követtek el jó pár hibát, plusz, a 40 gigás pack, amit szedek tartalmaz egy 3gigás Extrák mappát is, kíváncsi vagyok mi lesz benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who Classic 10. évad:

 

Összességében nagyon jó kis évad volt, de az előző még mindig egy kicsivel jobban tetszik, akkor is ha ebben az évadban volt az egyik legjobb rész. A három doktor. nagyon remélem h lesz valami hasonló az új évadban. Pertwee nagyon jó doktor, nagyon megszerettem az öreget, már most előre sajnálom, hogy már csak egy évad van vissza. Azért is érzem így, mert hát Jo is elment. Most már értem a SJAben, hogy mi is történt,és miket mesélt a férjéről stb stb. Jó utitárs volt, de ha jól sejtem most jön SJ, aki elég sokáig marad.

 

Az évad gyenge pontja a Carnival of monsters volt. Az egyik legjobb rész lehetett volna, mert sok lehetőség és kreativitás volt benne, de nem tudtak élni vele, és így egy katyvasz lett. Azért ezt újraírva megnézném.

Majd jött egy jól összekapcsolt dupla rész a Frontier in Space és a Planet of the Daleks, ami mind2 nagyon jó volt. A mester mindenhol ott van, de hogy még a Dalekokkal is összeszűrje a levet. Aztán a láthatatlan dalek sereg. Csúnya lett volna. :D

És a végén a hernyók, és a viláruralmra törő számítógép. Hát ezt a kombót sem gondoltam volna, de jól működött és Jo-nak is szép lezárást adott. Külön poén volt ahogy a Doki elment a bolygóra a kristályért, és ilyen bevágásokban mutatták, hogy mennyire szenved. :D :D Hajrá a 11. évad felé! :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Senki nem nézi innen a vámpír naplókat? Amúgy lehet hogy lányos sorozatnak tűnik, és azért van benne romantikus szál, de eszméletlenül jól van megírva, nagyon izgalmas, és részről részre, évadról évadra tudják fokozni az izgalmakat. Nagyon jó karakterek vannak benne.

Így elég hamar végeztem a 3. évaddal.

 

csak röviden. részről részre izgalmasabb. először a hibridek. aztán az eredetiek. aztán a mikael, majd esther, aztán alaric,...hát bazze ezek aztán tudják hogy kell fokozni az izgalmakat. jajj és a végén azért megkönnyeztem alaric elvesztését. nagyon jó arc volt. és elena mint vámpír??? bázzé. de ne felejtsük el hogy no more tyler and hello klaus. nem hittem volna hogy bonnie eljátsza ezt. mindenesetre elijah még él, én ennek örülök mert ő a kedvencem. Jeee hajrá 4. évad felé.

 

the-vampire-diaries-cast.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar, Breaking Bad marad dara?

Az első rész megint állat volt, már hiányzott. :)

Igen, de őszintén szólva várom, hogy vége legyen, mert nagyon nézném. :D

Tudom, erre tudnál egy egyszerű megoldást. :D

Walt ebben az évadban tuti egy állat lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de őszintén szólva várom, hogy vége legyen, mert nagyon nézném. :D

Tudom, erre tudnál egy egyszerű megoldást. :D

Walt ebben az évadban tuti egy állat lesz!

Viszont most kevesebbet kell várni, még kb egy hónap és vége is lesz már. Aztán megint egy év.. :D

 

Walt állatsága már az első két részben is nagyon új szinteket ütött meg. Vicces ezután újranézni a pilotot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nicholas Courtney (Lethbridge-Stewart tábornok) és Elisabeth Sladen(Sarah Jane Smith) tavalyi halála után, a mai napon újabb "Doctor Who companion"-t vesztettünk el:

Mary Tamm-et, aki a Doctor Who 16. évadában a Doktor gallifreyi útitársát, Romanát alakította. :(

romana.jpg

Nyugodjék békében!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megyek egy hétre nyaralni, de amint hazaérek pénteken, ez lesz az első amit megnézek...10x. :D

Amúgy a doki is beugrott az olimpia megnyitóra. :D És ha dokit nem is láttuk, egy csomó Silence lehetett a helyszínen. :D XD

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=993puhW1Vs8

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who következő évad első felének (vagyis első öt epizódjának az előzetese). EPIC! Eddig évadról évadra egyre látványosabb és nagyszabásúbb lett. Hát ez a trend most se áll le. Döbbenet hogy ez össz-vissz öt részből van és a nagy fináléból még csak képkocka sincs benne. Teljes élvezethez érdemes teljes képernyőn, HD-ban nézni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még csak telefonról néztem meg most, de a látvány még így is döbbenetes!

Dalolok, dinoszauruszok, gyerek angyal. És ez csak őt rész? :o Mi lesz még itt?

 

A CGI is döbbenetes. Hol van már az első évad gagyisága.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.