Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jól van, veled egyet értek, mert ahogy levágtam, te vagy a legnagyobb fan...

De, annyit tegyünk hozzá, ha már Broáf, hogy akkor miért nem ZOMBA? Nem akarok veszekedni veletek, csak szeretném, ha elismernétek, hogy amit én kedvelek sorozatot, vagy annyira színvonalas és nyomot hagyó, mint DOCTOR WHO. Annak ellenére, hogy az egyiket még most is játszák, a másik pedig humorilag mély nyomot hagyott minden ország színjátszásában és ha valaki nem ismeri őket, akkor a koppintás szele sem üti meg...én ismerem, szeretem és bevallom, amikor a Simpson, vagy a South park lop tőlük, kevésbé tarom viccesnek...baj? Egyszerűen a britek mellett nem lehet csak úgy elmenni, mindig egyedit és szórakoztatót tesznek le az asztalra. Azért kívácsni lennék, hogy aki a kedvenc sorozatotokat rendezi mit gondol pl. a Beatles-ről, vagy az MP-ről...ilyen cikket lehet találni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, veled egyet értek, mert ahogy levágtam, te vagy a legnagyobb fan...

De, annyit tegyünk hozzá, ha már Broáf, hogy akkor miért nem ZOMBA? Nem akarok veszekedni veletek, csak szeretném, ha elismernétek, hogy amit én kedvelek sorozatot, vagy annyira színvonalas és nyomot hagyó, mint DOCTOR WHO.

El vagy tévedve. Senki sem állította ennek az ellenkezőjét. Sokan csak hallomásból ismerjük, sokan látták is, de sosem rágalmaztuk a Monthy P.-ont. Lévén sokunk számára nem olyan ismert, nyilván nem tudjuk rámondani, hogy ugyanolyan jó, de szerintem mindnyájan készséggel elismerjük, hogy a Monthy a maga kategóriájában kiemelkedő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri. Adva van egy alapból is kultikus, mindenki által elismert sorozat, amit egyszerűen nem szükséges hypeolni, mert az elmúlt 50 évben megtették ezt előtted milliárdok.

Nem hogy valaki leminősítette volna a sorozatot, de még össze se hasonlították másikkal - mint ahogy azt te tetted.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jöttél ide baromi érdekes stílusban (de mundjuk már megszokhattuk volna) megnyilvánulni, hogy 'mé Doctor Who és Miért nem Monthy P. vagy ez vagy amaz angol sitcom... pedig te a DW-ről még csak nem is hallottál...' nem igaz, hogy ezt nem látod. Senki egy rossz szót nem mondott az MP-re vagy a Csengetett milord?-ra sem a többi említett brit sorozatra, egy nyavajás szót sem... egyszerűen csak a DW-ről beszéltünk és neked EZ nem tetszett.... :pfff:

 

Tényleg megyek... elég volt ennyi belőled!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El vagy tévedve. Senki sem állította ennek az ellenkezőjét. Sokan csak hallomásból ismerjük, sokan látták is, de sosem rágalmaztuk a Monthy P.-ont. Lévén sokunk számára nem olyan ismert, nyilván nem tudjuk rámondani, hogy ugyanolyan jó, de szerintem mindnyájan készséggel elismerjük, hogy a Monthy a maga kategóriájában kiemelkedő.

Szerintem kár folytatni, ennek az egész vitának csak egy célja volt, a provokáció. Flóri is tudja, ha visszaolvas, hogy senki nem fikázta a MP-t. Most a Doctor Who szolgáltatott Flórinak lehetőséget egy jó adag konfrontációra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért vagytok ilyenek? AZ MP kihozta a Szent Grált és a Brian Életét is...két olyan film, amiről mindenki teljesen máshogy vélekedik....Nekem mindig is az első volt a kedvencem, pedig az emberek 80%-a a 2. at sokkal jobbnak tartja. Én nem megvédeni akarom a brit humort, de aki azt mondja a Fekete Viperára, hogy sz*r vagy a Egy kis Fry & Laurie, hogy értéktelen, annak kötelezővé tenném, hogy 72 órán keresztül nézzen Sas kabarét, megállás nélkül!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért vagytok ilyenek? AZ MP kihozta a Szent Grált és a Brian Életét is...két olyan film, amiről mindenki teljesen máshogy vélekedik....Nekem mindig is az első volt a kedvencem, pedig az emberek 80%-a a 2. at sokkal jobbnak tartja. Én nem megvédeni akarom a brit humort, de aki azt mondja a Fekete Viperára, hogy sz*r vagy a Egy kis Fry & Laurie, hogy értéktelen, annak kötelezővé tenném, hogy 72 órán keresztül nézzen Sas kabarét, megállás nélkül!

Mert mi nem FlóriBá klónok vagyunk, hanem egyedi emberek, egyedi gondolatokkal, saját akarattal felruházva, és azt nézünk, amit akarunk. Valami nagyon nem stimmelhet az agyadban, ha nem tudod megérteni, hogy más emberek másokért vannak oda, nem azért, amiért Te. Én se kezdem el faggatni a velem szemben jövő fickót, hogy te figyelj már, miért nem a Batmanre buksz, miért arra a másik filmre ültél be a moziba? De ha már itt vagyunk, hadd mutassam be neked, sőt, ülj ide, ülj le elé, és nézd, NÉZD ADDIG, amíg meg nem kedveled! Nem érzed, hogy mekkora marhaságokat írogatsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg van az összes Mounty Python évad DVD-n, plusz az első két filmjük is (Az élet értelme már nem mert azt nem szeretem)...amik megvannak mindegyiket imádom, de nem tudom hogy jött ez ide a Doctor Who-hoz. Oké brit mindkettő, de ez kb. olyan mintha beszélnénk a Keresztapáról majd valaki bemondaná, hogy én ugyan nem tudom miről beszéltek, de hahó az amerikaiak készitették a Tizenkét dühős embert is, arról miért nem megy a diskurzus... egyszerű: arról beszélünk, ami épp teritéken van. Ha Donát vagy MissKarrde DW-t néz akkor arról beszélünk. Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr egyet értek veled, de kérlek vedd figyelembe, hogy az amcsik szeretnek letudni sok mindent egy kalap alatt, addig a birteknél van történelem, öntudat, önkifejezés, önbecsület és egyedi humor, önkifejezés. Büszke nép, történelmi múlttal és értékekkel, ez az amcsikra nem elmondható. Aki pedig az élet értelmét nem szereti....hüm.... főleg amikor a Halál megérkezik...most őszintén, mi a bajod a The meaning of life-al? Az, hogy 1983-as, tehát születésem előtti és akkor még tényleg nem volt az életnek érteme??? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri: Ez mind oké, de akkor ezek miatt nem lehet a Doctor Who-ról úgy beszélni, hogy közben ne essen szó a Mounty Pythonról?

 

Monty Python - Élet értelme: csalódás volt, hogy az egész estés film helyett a könyebb utat választották és megint egymástól független szkeccseket csináltak. Vannak benne jó ötletek, jó poénok de van pár erőltetett is, mint az a nagy hányós jelenet, ami szerintem már kifejezetten gusztustalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, te mint idősebb ember, nem értem, hogy tudsz ennyire leragadott lenni. Lehet lenézni, mert én a Monty Pythont jobban szeretem, mint a Doctor Who-t, de egyszerűen én ezen nőttem fel... életem egyik meghatározó élménye volt, a mai napig a szekrényemben örzöm az "always look at the bright side of life" polót, amit bolond ballagáson hordtam. Akkor TI és a Doctor Who hol volt??? 2004-ben!!! Tessék bizonyítani és higyjétek el, le fogok borulni, csak adjatok rá okot!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak azt nem értem, hogy ha az angol humorhoz annyi ész kell, akkor miért nem tudod felfogni hogy nem azzal van itt a baja senkinek se hogy melyik sorozatot szereted és melyiket nem, hanem azzal a stílussal és lenézéssel ami a te irányodból jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán azért, mert én orrvérzésig tiszelem pl. Graham Chapmant aki ma már nincsen köztünk és sokan ezt nem tudjátok, nem tisztelitek ezért. Imádom a humorát, hiába volt meleg (buz*, + alkoholista) mégis imádni való amit a kamerák elé tett. Szeretném ha az egyszerű, hétköznapi emberek megismernék és rájönnének, hogy nem attól szabad valaki, ha ezt Facebookon megerősíti, hanem, ha elismerik, mint színész, előadót és EMBERT! Erre kérlek titeket... Graham Chapman, John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin és egy amerikai animátor Terry Gilliam kapjon egy lehetőséget és helyet az elmétekben, ismerjétek meg őket és hadd okozzanak számotokra számos vidám percet. Akár hisztek, akár nem, képesek lesznek rá!!!!!!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak annyit szeretnék kérni, hogy ha BRIT humorról van szó, akkor ne csak a Doctor jusson már eszetekbe... lehet nektek ez 3-4 éves élmény, de én MP nőttem fel, számomra az intelligens humor és az elvont szóviccek a mérföldkő, akkor azt miért nem lehet elfogadni. Abban biztos vagyok, hogy rajtam kívül senki más nem ilyen függő, no de mégis... amit ti nyújtatok az egy magyar megközelítés. Én pedig ismerek számos korom beli birt állampolgárt, akiknek a SPAMről nem a hívatlan levek, hanem a zsíros löncshús jut az eszébe.....

http://www.youtube.com/watch?v=anwy2MPT5RE

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri megint magadnak kreáltad a problémát. Egyébként engem is zavart ez a DW ajnározás. Miért nem a TCW -t imádják, azt amit én??? A k*rva istenit vazzeg. :D De hát ez van....nem lehet megszabni mit szeressenek.

 

Monty Python. Sokkal-sokkal ismertebb mint a DW. Én néztem anno, de nagyon hullámzó volt. Irdatlan zseniális poénok mellet, néhol eszméletlen gagyi megnyilvánulások. Számomra egyébként az angol humor alfája és omegája a Gyalog Galopp.

 

Amúgy a brit humornak mi köze van a DW -hez? :?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egész elmélet ott hibádzik, hogy végig egy téveszmében vagy. Végig azon lovagolsz, hogy mi nem fogadjuk el az általad kedvelt brit dolgokat, CSAK a Doctor Who-t, holott erről rohadtul szó sem volt, csak te belevizionáltad ebbe az egész hülyeségbe!

 

És nem, nyilván nem fog úgy zajlani egy DW központú beszélgetés, hogy "hú, de jó volt a Doctor legújabb epizódja, de ne feledjük, hogy ott van a Csengetett milord? is, az is mekkora übermájer volt, mikor pár részt újranéztem belőle" nem, ez sohasem fog így vagy hasonlóan lezajlani, és nem azért, mert nem szeretnénk a Csengetett milord?-ot (pl) vagy bármely általad említett másik brit sorozatot (MP, stb...) És továbbra sem értem, hogy ezen mi a probléma. Ha te akarsz róla beszélni, akkor felhozod emberi hangnemben a témát és írsz róla! Szerintem nem nehéz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri megint magadnak kreáltad a problémát. Egyébként engem is zavart ez a DW ajnározás. Miért nem a TCW -t imádják, azt amit én??? A k*rva istenit vazzeg. :D De hát ez van....nem lehet megszabni mit szeressenek.

 

Monty Python. Sokkal-sokkal ismertebb mint a DW. Én néztem anno, de nagyon hullámzó volt. Irdatlan zseniális poénok mellet, néhol eszméletlen gagyi megnyilvánulások. Számomra egyébként az angol humor alfája és omegája a Gyalog Galopp.

A Gyalog Galopp szerintem a humor egyik legkifejezőbb formátuma, fecskés jelenet, vagy a végén a rendőrség mindenkit elkírés skit. A Monty Python nem azért mérföldkő, mert azt tették amit, hanem, mert akkor tették, amikor... Vége volt a második VH-nak, az emberek a hidegháborútól rettegtek, ők pedig ezeket figyemen kívül hagyva, lérehoztak egy egyedi és a mai napig leutánozhatatlan stílust. Nem azért szeretem őket, ,mert baromira viccsesek, hanem azért, mert a poénjaik 80%-a gondolkodást és intelligenciát, történelmet igyénel.... nem a szájba rágós, hétköznapi stílust hozzák, ennél ők többek, egyediek és még 2012ben is aktuálisak... erre nálunk ki volt képes??? Hofi Géza!!!! Egyedül, árral szemben! :clap:

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak annyit szeretnék kérni, hogy ha BRIT humorról van szó, akkor ne csak a Doctor jusson már eszetekbe...

Nyugi nem fog, ugyanis a Doktor Who továbbra is sci-fi, bár mint annyi mást ezt is hiába irtuk le többször. Egyébként ha annyira tiszteled a Mounty Python tagjait akkor csak úgy szólok: ők maguk is Doctor Who rajongók voltak, sőt John Cleese 1979-ben fel is tűnt az egyik Doktor Who epizódban egy humoros cameo erejéig (City of Death volt a címe).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gyalog Galopp szerintem a humor egyik legkifejezőbb formátuma, fecskétsjelenet, vagy a végén a rendőrgés mindenkit elkírés jelenet. A Monty Python nem azért mérföldkő, mert azt tették amit, hanem, mert akkor tették, amikor... Vége volt a második VH-nak, az emberek a hidegháborútól rettegtek, ők pedig ezeket figyemen kívül hagyva, lérehoztak egy egyedi és a mai napig leutánozhatatlan stílust. Nem azért szeretem őket, ,mert baromira viccsesek, hanem azért, mert a poénjaik 80%-a gondolkodást és intelligenciát, történelmet igyénel.... nem a szájba rágós, hétköznapi stílust hozzák, ennél ők többek, egyediek és még 2012ben is aktuálisak... erre nálunk ki volt képes??? Hofi Géza!!!! Egyedül, árral szemben! :clap:

Az MP zseniálisan intellektuális. Már csak azt kellene tudni, hogy ez miért is lett ide berángatva? :D Féltékeny vagy a DW -ra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.