Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Lost 2. évad

Azt hittem nem tudják fokozni az izgalmakat, de sikerült nekik. Ez az évad sokkal jobb volt és a zárást másmilyennek képzeltem, de így is ütős volt. Annak örültem, hogy az Avataros rendőr bula meghalt, nekem nagyon unszimpatikus az a színésznő. James "Sawyer" Ford még mindig a best, a fegyver megszerzős húzása briliáns volt. Aki látta már végig, az mit mondd, a dolgok előre haladtával még jobb lesz a történet, vagy visszaesnek majd a dolgok?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick, parancsolj:

1. Doktor:

The Aztecs

The Dalek Invasion of Earth

The Rescue

The Romans

The Space Museum

The Ark

The Time Meddler

The War Machines

 

2. Doktor

The Tomb of the Cybermen

The Mind Robber

The War Games

 

A 2. Doktortól csak azért ilyen keveset írtam, mert az ő történeteinek a nagy része csak csonkán maradt fenn, de ez a 3 rész szerintem nagyon jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lost 2. évad

Azt hittem nem tudják fokozni az izgalmakat, de sikerült nekik. Ez az évad sokkal jobb volt és a zárást másmilyennek képzeltem, de így is ütős volt. Annak örültem, hogy az Avataros rendőr bula meghalt, nekem nagyon unszimpatikus az a színésznő. James "Sawyer" Ford még mindig a best, a fegyver megszerzős húzása briliáns volt. Aki látta már végig, az mit mondd, a dolgok előre haladtával még jobb lesz a történet, vagy visszaesnek majd a dolgok?

Ez a sorozat évadról évadról jobb! Szerintem. Valaki szerint pedig az 5. évadig van így, és a 6. nem tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Lok! :peace:

 

Egyet értek kudarral. A 6. évad (LOST) és a sorozat lezárása megosztó, nekem azonban tetszett... és valóban... évadról évadra jobb!

 

Egy kis második évados összefoglaló:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarr: igen-igen, de bevallom megijedtem egy picit, mert te a negyedik évadról írtál, a 3. évadról viszont semmit, és ha már egy része annak se tetszett nekem ugyebár... arra gondoltam, hogy kezdhetek félni. :D

 

Na de megyek tovább, ma belekezdek a 4. évadba. A 3. évad zárójelenete elég érdekesre sikerült. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondanám, hogy a Lost évadról évadra jobb, hanem inkább azt, hogy végig jó, és vannak kiemelkedő részek minden évadból. Nekem is tetszett a legvége. Minden évadzáró rész nagyon jó volt, de igazán a 3. évad vége nagyon ütős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én extrásan töltöttem le, a 6 évad eredeti nyelven és mellette egy bónusz DVD, minden évadból a legjobb részek, történet szerűen összevágva, hogyan készült és beszélgetés a szereplőkkel, illetve a 6. évadhoz van egy másfajta ending. Gondolom ezekhez majd nem találok feliratot, de ettől függetlenül megnézem őket.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért voltak hullámvölgyek a Lost esetében is, gondolok itt pl. a 3. évad első részeire, vagy akár a 6. évadra, ami nekem nagyon nem jött be, de ennyi év után már megbékéltem vele. :) Évadzárók tekintetében valóban a 3. évad utolsó része a legjobb, bár nekem a 2. és az 5. is nagyon tetszett.

Azért a 6. évadért kár, nálam anno elég mély sebet ejtett a sorozat vége.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért? Én nem értem. :)

 

Hát ha nem érted akkor elmagyarázni sem lehet szerintem. Kétség kívül én sem erre a lezárása számítottam, ahogy senki sem. Én akciódúsabbra gondoltam, de arról lövésem sem volt mi lesz a válasz az alter világra. És a végén kaptunk egy olyan érzelmi bombát, annyi szeretet, barátságot, kapcsolatot, amiről szólt a sorozat is, hogy én itt már többször bevallottam de párszor eltört a mécses. Nagyon szép befejezése volt ennek a remekül megírt sorozatnak, ahogy mindenki rátalál a másikra, aki mellett ott van a helye, azok után amin keresztül mentek. Ennyi igazából. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonlóan érzek. Véleményem szerint a befejezés maga volt a LOST... mindaz, amit ez a remek sorozat képviselt. Ha másféle befejezést kapott volna (olyat, amilyet sokan reméltek) meglátásom szerint kevésbé lett volna hű önmagához! De ez az én véleményem. Rajongásom szemet huny a kisebb hullámvölgyek felett, szememben a sorozat úgy volt tökéletes, ahogy volt! ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagy rajongója voltam végig a Lostnak, 2005 és 2010 között meghatározó sorozat az életemben. De a 6. évad egésze és vége akkor is nagy csalódás volt nekem. Nem erre számítottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban elég megosztó lett a finálé... de ugye ízlések és pofonok. Szerintem elképesztően zseniális volt! Mondom ezt úgy, hogy én sem erre számítottam! :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam a 6. évad (főleg a sorozatzáró) tette fel a koronát, és azóta is ott trónol a Doktor mellett. :)

Igazából nem volt időm agyalni azon, hogy milyen befejezést várnék, mivel az utolsó rész után kezdtem megnézni az összes évadot egymás után. Sok mindent elmond az, hogy 4 hét alatt végeztem a 6 évaddal (a finálé az egyik vasárnap késő estére maradt, de már nem akartam áttolni hétfőre úgy sem, hogy reggel várt a munkahely). Nálam is ott van szorosan a Doctor mellett a dobogón :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dragon Ball szakértőket kérdem... lehet erről valami konkrétat tudni, hogy mi is lesz ez pontosan?

 

Egy új Dragon Ball Z mozi.

Kid Buu legyőzése és a 28. Harcművészeti Torna között játszódik. Trunks és Goten jelentős szerepet kapnak majd benne.

Jelenleg ennyit tudni róla. :)

 

Nagyon jó kis trailert kapott a DW 7. évada. Asszem meg is nézem még egyszer. :D

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eddig ez az évad jött be a legjobban, amikor megtalálják az autót, az baromi jó rész, sokat nevettem, meg mikor Sawyer-t kinevezik vezetőnek... :)

Amúgy egy dolgot nem értek...a gonoszok tábora egy másik szigeten van, ahova csak hajóval lehet átjutni, de mégis a felmentő csapat, John, Sayid, Kate simán oda jutnak a szárazföldön, ezt nem igazán értettem, most akkor, hogy van?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri:

 

 

Csak a Hydra állomás van a másik, kisebbik szigeten. A Többiek tábora a fősziget belsejében, a dzsungel kellős közepén található.

 

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez akkor sem értem, ha a Hydra van ezen a szigeten, akkor Jack, hogy került oda? Mert őt végig a cápás részlegben tartották és volt amikor csukjával a fején átvitték a műtétére, akkor Sawyerék mellett ment el, magyarul már ő is a vízzel körbevett szigeten volt. Aztán oda is vitték vissza. Itt álltak a házak és itt volt a lakóközösség is, amit a mentő csapat megtalált. Szóval én ezt még most sem értem.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez akkor sem értem, ha a Hydra van ezen a szigeten, akkor Jack, hogy került oda? Mert őt végig a cápás részlegben tartották és volt amikor csukjával a fején átvitték a műtétére, akkor Sawyerék mellett ment el, magyarul már ő is a vízzel körbevett szigeten volt. Aztán oda is vitték vissza. Itt álltak a házak és itt volt a lakóközösség is, amit a mentő csapat megtalált. Szóval én ezt még most sem értem.

 

Van egyszer a fősziget, ahol az Others tábor van. Illetve van egy kisebb sziget amin a Hydra állomás található.

Az évad elején mind a hármójukat a Hydra állomáson tartották, majd később Jack és az ott lévők visszamentek a fő szigetre.

 

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nute: régebben írtam egy hosszú összefoglalót, hogy mi mit jelent a LOST végében, ha gondolod, majd olvasd el. :) Én is imádtam a végét!!! :D

Ebben a topicban találom? Egyébként megjegyezném, hogy nálam még így is a Lost a TOP1 sorozat, csak a vége kissé rondított az összképen. De ettől még nem fogom elfeledni, hogy minden pénteken rohantam haza a suliból hogy végre megnézhessem az aktuális epizódot. :) 5 év azért hosszú idő, talán az egyetlen sorozat, amit nem ledarálva néztem meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jah, így már értem, csak, mert a házak jellege és környezet is egyezett, kivétel a ketrecek, azokat nem láttam sehol sem...

Amúgy most indult egy új sorozat, szintén a Lost alkotóitól, az Egyszer volt, hol nem volt, ismerősöm kérte, hogy szedjem le neki, érdekesen hangzik a mesehősös megközelítés, szerintem azt is majd nézni fogom, a mostani után.

 

Szerkesztve: - Donát
Használd már a spoiler gombot az ég áldjon meg!
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.