Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, megvan az a rész, amikor azt írtam, hogy én sem láttam az évadból egy részt sem? Gondolom meg, mert utaltál rá. Akkor hogy a fityfenébe írhatsz olyat, hogy "ha másnak?" Nyilván ezúttal is szereplője vagyok a "gaztettnek," hiszen antispoileres vagyok, aki még nem látta a részt.

Meg nyilván, azért csapok le másokra olyan filmek esetén, mint a szomszéd topicban az Oblivion, amit esélyes, hogy ebben az évtizedben nem nézek meg, annyira nem érdekel, sőt, a spoilert is elolvastam, mert csak az számít, ha előttem lőnek le valamit... :facepalm::roll::pfff:

Amúgy, most te is spoilereztél spoiler kapcsoló nélkül. ;):P

 

Persze hogy megvan hiszen olvastam, meg rájöttem már az írásodból is előtte hogy nem láthattad a 3. évadot. Nyilván nem te lőtted le a végét, hisz nem te voltál. :D A "ha másnak" arról szólt hogy Te sem szereted a spoilerezést, itt meg elkezdted védeni a spoilerezőket mondván ez történelmi sorozat és a készítők haladnak is úgy ahogy az ókorban történhetett, tuti mi a vége. Tehát csak erről a Sapartacusról írtam ezt, mert tudom hogy másért szoktál szólni, képzeld még a Feledést is elolvastam hogy ne spoilerezzenek.

Magyarán félreértés van. Csak erről volt szó. Inkább úgy mondanám hogy lehet hogy neked evidens a vége de a készítők dönthettek volna máshogy. Én azért reménykedtem, lehet te nem de én igen. Nekem spoiler. lehet hogy ami meg neked az az nekem nem. Persze furcsálhatod mert tényleg olyan mintha a Bukásban reménykednék hogy Hitler túlélte a háborút, de vannak nem bizonyított történelmi események. Sajnos én is estem már akaratlanul abba hogy azt hittem mindenki látta az Alien-quadrilógiát aztán mégsem.

Cézárral kapcsolatban nem lőttem le semmi nyugi. Először is ha pár hónap múlva kezded nézni elfelejted. :D Másodszor mivel tudom hogy utálod a spoilereket csak annyit akartam kifejezni hogy nem hinném hogy annyira a valós személyeket mutatták volna be mivel a személyiségüket nem ismerhették. Irhattam volna akár Crixust is ő sem biztos hogy ilyen volt. Így értsd Cézárt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT - 3*03

 

Melyik eseményre gondolsz egyébként, ami off-screen zajlott? Most nekem csak egy jut eszembe és az Edmure kalandja a Heggyel, de végülis az ilyen csaták rendszerint a könyvben is a látómezőnkön kivül történtek és maga az esemény van annyira jelentéktelen, hogy ne érje meg az óriási belefeccölt pénzt. Vagy másik eseményre gondoltál?

 

 

Igen, arra gondoltam. Ha csak sorozatos szemmel nézed, akkor nem tudod, hogy a könyvben is csak beszélnek róla, ezért egy nagyon picit rosszul jön ki képernyőn, hiába könyvhű. Azt az érzést keltheti, hogy ezentúl beszélgetésekből ismerjük meg az eseményeket, amelyeket nem látunk. De lehet, hogy csak én gondolom rosszul.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, így viszont

 

 

elveszett volna a szertartásos jelenet értéke, hiszen Edmure már korábban bemutatásra került volna. Véleményem szerint ez így sokkal jobb megoldás volt, hiszen Brynden és Edmure jelleme egy rövid, ám annál kiválóbb jelenetben megmutatkozhatott, lényegében szavak és párbeszédek nélkül vezettek be két új szereplőt. Szerintem nagyon jó volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Igen, arra gondoltam. Ha csak sorozatos szemmel nézed, akkor nem tudod, hogy a könyvben is csak beszélnek róla, ezért egy nagyon picit rosszul jön ki képernyőn, hiába könyvhű. Azt az érzést keltheti, hogy ezentúl beszélgetésekből ismerjük meg az eseményeket, amelyeket nem látunk. De lehet, hogy csak én gondolom rosszul.

 

 

Szerintem két évad után elég jól látszik, hogy ez nem egy csatázós sorozat. Az összecsapások 90 százaléka off-screen zajlik le: Jaime seregének legyőzése, a 2000 északi megütközése Tywin seregével, Zúgó ostroma (szintén párbeszédből derül ki), az Oxcross-i csata (amiből annyit látunk hogy beadják Robb fejét, "King of the North " üvöltés és viszlát), Torrhen mezejének elfoglalása, Deepwood Motte-i csata, Deres lerohanása... ezek után szerintem könyvolvasás nélkül is egyértelmű, hogy a sorozat hangsúlya nem az összecsapásokon van. Szerintem nézői szemmel is épp az lenne a meglepő, ha egy ilyen teljesen jelentéktelen összecsapásról mint az ismeretlen Edmure és a Hegy ütközete kapnánk pár impressziv képsort... akkor joggal merülne fel, hogy miért nem mutatták inkább jobban egy évaddal korábban mondjuk Deres elfoglalását?

Nekem épp az tetszik, hogy nem csak ott zajlik az élet, ahol épp a kamera van: a háború folyamatosan zajlik. A kulcsmomentumokról pedig nem maradunk le. És ha azok éppenséggel egy csatamezőn zajlanak akkor azt minden bizonnyal mutatni fogják, ahogy azt a második évados Feketevizi-csata szerintem elég jól szemléltette.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 3x3

 

Nekem ezzel a húzással az volt a bajom, hogy szinte a semmiből jött. Eddig nem utaltak a Tullykra, arra sem hogy milyen viszonyban állnak észak királyával (vagy csak az én figyelmemet kerülte el), és én beáldoztam volna ezt a bemutatást, ha kaptunk volna valami jeleket hogy milyen is a viszony a 2 fél között. Nekem ez nagyon kalapból előhúzott nyúl érzést nyújtott

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT 3x3

 

Nekem ezzel a húzással az volt a bajom, hogy szinte a semmiből jött. Eddig nem utaltak a Tullykra, arra sem hogy milyen viszonyban állnak észak királyával (vagy csak az én figyelmemet kerülte el), és én beáldoztam volna ezt a bemutatást, ha kaptunk volna valami jeleket hogy milyen is a viszony a 2 fél között. Nekem ez nagyon kalapból előhúzott nyúl érzést nyújtott

 

 

A Tullykat gyakorlatilag az első évad közepe óta folyamatosan nyomatják szöveg szinten (Catelyn és Tywin is emlegette őket: utóbbi abban a kontextusban, hogy Robb mellett harcolnak, meg ugye az egész úgy indult, hogy a Tullyk földjét ment Jaime feldúlni, meg ott mészárolt a Hegy is). Direkt szoktam regényt-nem-ismerő fórumokat nézni és ezeken már kifejezetten várták hogy végre mikor látjuk már Catelyn családját, a Tully-kat. A felvezetés egyébként megvolt már az elöző részben is, hisz megmondták, hogy ide jönnek Catelyn apjának, Hoster Tully-nak a temetésére és hogy Edmure-nak van itt serege ami Karstark szerint egyébként baromi kicsi

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Jó, én olvastam a könyveket szóval tudom, mi van a háttérben, csak nem ártott volna utalni már előtte is arra, hogy Robb és Edmure között voltak megbeszélések, parancsok, ilyesmik

 

 

Talán egy mondat tényleg belefért volna Edmure-ról, de ugyanakkor Robbot általába véve se nagyon látjuk stratégia épités közben, igy a kihagyása is érthető szerintem. Ugyanakkor ebben az évadban már láthatóan igyekeztek a korábbiaknál kicsit nyomatékosabban jelezni a Tullyk részvételét: a kérdéses Karstark párbeszéd mellett ott van az a jelenet az első részben, amikor Harrenhal-ban megállnak egy halott elött és elmondja Catelyn hogy ez az apja hűbérese volt. Gondolom ennek a jelenetnek egyedül azaz értelme, hogy jelezzék (illetve hogy nyomatékositsák), hogy Robb mellett nem csak a saját hűbéresei harcolnak

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Walking Dead - 3. évad

Hát szóhoz sem jutok, mert ez az évad valami eszméletlenül jó volt. Persze nem kéne meglepődnöm, mert eddig minden évadban magasan hozta az elvártakat, de azt hiszem most egy kicsit meg is ugrották az előző évadok szintjét, mind drámában, mind mindenben.

 

Az évad első fele valami fenomenális volt. Annyi izgalom, akció, darálás és dráma, hogy csak kapkodtam a fejem. Az elején az írtások odab-sztak rendesen. ahogy megtisztították a börtönt, hát csak néztem. Nagyon jó ötlet volt ezt a helyet behozni ahogy Woodburyt is. de már az elején...omg az ott lévő rabok. muszáj volt őket megölni, meg kint tartani. aztán T dog halála. Szegény, hát legalább a 3. évadig bírta. nem sok fekete volt így. viszont amint kaptunk helyette egy másikat, azt is azonnal megölték, de úgy néz ki jött helyette megint új. Aztán Lori. Annyira utáltam, és nem hittem hogy meg merik lépni, de azért örültem, hogy nem vinnyog többet. Remek húzás volt és csúnya halál. Hershel láblecsapása. pfff. de hagyjuk börtönt. WB és a kormányzó. nem kicsit volt beteg az ürge. ahogy a zombie lányát fésülgette, és fejeket tartott a szobájában. wow. de aztán jön Michone. nagyon jó karakter és örülök hogy nem halt meg, mert azért itt tényleg bárki meghalhat és nincs biztonságban, mint ebből az évadból is kierült. Viszont Carlt amennyire utáltam az előző évadban, most az írók annyira bad-assé tették. nem hittem volna. jó arc lett a gyerek. az évad 2. fele kicsit leült, de még ezt sem mondanám, csak más lett. kicsit filler részek jöttek amik szintén nagyon jók voltak, de ha csak 10-12 részes lett volna az évad, ezek tuti kimaradnak. az évadzáró pedig egészen más lett mint amire vártam. gondoltam egész részes ostrom lesz, hát nem. Kormányzó elmenekül, többiek csatlakoznak és ANDREA MEGHAL? újabb érdekes fordulat.egyre jobban valóságszaga lesz a sorozatnak. :D bár azt a fogó egy 10 mp lenne felvenni kb. :D

 

áhh annyi mindent lehetne még írni, kb oldalakat erről az évadról és csak dícsérni szinte, de mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok ez után hogy fogják folytatni, mert most eléggé be lettek határolva. :) 9/10

the-walking-dead-season-21.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde, így viszont

 

 

elveszett volna a szertartásos jelenet értéke, hiszen Edmure már korábban bemutatásra került volna. Véleményem szerint ez így sokkal jobb megoldás volt, hiszen Brynden és Edmure jelleme egy rövid, ám annál kiválóbb jelenetben megmutatkozhatott, lényegében szavak és párbeszédek nélkül vezettek be két új szereplőt. Szerintem nagyon jó volt.

 

 

Nem változtatnám meg a jelenetet, mert jó volt.

Azt is tudom, hogy nem a csatákra megy rá a sorozat, és helyesen teszi. Mindössze halvány aggodalmamat fejeztem ki a jövőt illetően :) De valószínűleg csak fölöslegesen agyalok ezen előre.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Walking Dead - 3. évad

Hát szóhoz sem jutok, mert ez az évad valami eszméletlenül jó volt. Persze nem kéne meglepődnöm, mert eddig minden évadban magasan hozta az elvártakat, de azt hiszem most egy kicsit meg is ugrották az előző évadok szintjét, mind drámában, mind mindenben.

 

Az évad első fele valami fenomenális volt. Annyi izgalom, akció, darálás és dráma, hogy csak kapkodtam a fejem. Az elején az írtások odab-sztak rendesen. ahogy megtisztították a börtönt, hát csak néztem. Nagyon jó ötlet volt ezt a helyet behozni ahogy Woodburyt is. de már az elején...omg az ott lévő rabok. muszáj volt őket megölni, meg kint tartani. aztán T dog halála. Szegény, hát legalább a 3. évadig bírta. nem sok fekete volt így. viszont amint kaptunk helyette egy másikat, azt is azonnal megölték, de úgy néz ki jött helyette megint új. Aztán Lori. Annyira utáltam, és nem hittem hogy meg merik lépni, de azért örültem, hogy nem vinnyog többet. Remek húzás volt és csúnya halál. Hershel láblecsapása. pfff. de hagyjuk börtönt. WB és a kormányzó. nem kicsit volt beteg az ürge. ahogy a zombie lányát fésülgette, és fejeket tartott a szobájában. wow. de aztán jön Michone. nagyon jó karakter és örülök hogy nem halt meg, mert azért itt tényleg bárki meghalhat és nincs biztonságban, mint ebből az évadból is kierült. Viszont Carlt amennyire utáltam az előző évadban, most az írók annyira bad-assé tették. nem hittem volna. jó arc lett a gyerek. az évad 2. fele kicsit leült, de még ezt sem mondanám, csak más lett. kicsit filler részek jöttek amik szintén nagyon jók voltak, de ha csak 10-12 részes lett volna az évad, ezek tuti kimaradnak. az évadzáró pedig egészen más lett mint amire vártam. gondoltam egész részes ostrom lesz, hát nem. Kormányzó elmenekül, többiek csatlakoznak és ANDREA MEGHAL? újabb érdekes fordulat.egyre jobban valóságszaga lesz a sorozatnak. :D bár azt a fogó egy 10 mp lenne felvenni kb. :D

 

áhh annyi mindent lehetne még írni, kb oldalakat erről az évadról és csak dícsérni szinte, de mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok ez után hogy fogják folytatni, mert most eléggé be lettek határolva. :) 9/10

the-walking-dead-season-21.jpg

 

 

Örülök hogy tetszett neked is.

 

 

Igazából a kérdés az hogy a Kormányzót hogy hozzák vissza? Rick szerintem marhaságot csinált hogy az embereket a börtönbe vitte, a városban kellett volna maradni, ott több az élelem, fegyver, lőszer és jobban védhető. Szóval a Kormányzó elmeneküld ,de miért téren vissza? Erre leszek kiváncsi, főleg úgy hogy maradt 2 embere.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök hogy tetszett neked is.

 

hát kétlem hogy az a két embere is sokáig megmaradna. se város, se senki aki már támogatná, de talán így még veszélyesebb lehet. ki tudja, de tényleg nehéz elképzelni. Az embereket meg tényleg fura hogy bevitte a börtönbe, de egy hordányi zombie simán letarolná a várost. viszont az élelmet meg a többit átvihetik a börtönbe. Itt valami nagyon csúnya dolognak kell majd a elején történnie hogy kizökkentse a dolgokat a nyugodt mederből.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Walking Dead - 3. évad

Én is örülök, ha bejött. Nálam a TOP2-es listára kúszott SupNat mögé, ami elég nagy szó. :) Bár ezen a Loris közutálaton továbbra is csak értetlenül pislogok.

 

 

Igazából a kérdés az hogy a Kormányzót hogy hozzák vissza? Rick szerintem marhaságot csinált hogy az embereket a börtönbe vitte, a városban kellett volna maradni, ott több az élelem, fegyver, lőszer és jobban védhető. Szóval a Kormányzó elmeneküld ,de miért téren vissza? Erre leszek kiváncsi, főleg úgy hogy maradt 2 embere.

 

 

Szerintem egyértelmű a válasz: bosszú. Akár egy személyként, akár hozzá hasonló pszichopatákat toborozva maga mellé. Mert az szerintem evidens, hogy elgurult a gyógyszere és addig nem nyugszik, amíg Rick és csapata életben van.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is örülök, ha bejött. Nálam a TOP2-es listára kúszott SupNat mögé, ami elég nagy szó. :) Bár ezen a Loris közutálaton továbbra is csak értetlenül pislogok.

 

 

 

Szerintem egyértelmű a válasz: bosszú. Akár egy személyként, akár hozzá hasonló pszichopatákat toborozva maga mellé. Mert az szerintem evidens, hogy elgurult a gyógyszere és addig nem nyugszik, amíg Rick és csapata életben van.

 

 

 

De ahhoz embereket kell toboroznia ,lehetőleg fegyvereseket. Ki fog egy ilyen idiótát támogatni? Egyedül meg csak nem támadja meg a börtönt. Különben milyen szép volt már a kontraszt Merle és a Kormányzó között? Merle igazi tajparaszt kőbunkó rasszista volt az esemény előtt és most másokért feláldozta az életét. A Kormányzó meg normális életet élt és milyen barom lett belőle.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok

 

 

Nagyon tetszett rész, tele volt sok hangsúlyos jelenettel. Kezdve a temetéssel, ami nagyon jól megvolt rendezve és felépítve vele a két új(nem tudom, hogy ők szerepeltek e már) szereplő közti feszültséget. A Tanácsbeli jelenet nagyon szórakoztatóra sikeredett, de szemet szúrt nekem itt két dolog. Egyrészt Lannister papa azt emlegeti, hogy már hetek óta eljöttek Jaimék a táborból... tényleg annyi idő telt el azóta? A másik meg, nem igazán értettem, hogy most akkor ha összehozzák Lord "Pinaszakáll" Baelisht azzal a nővel, akiről ott beszéltek, akkor az miért is lesz számukra akkora előny?

Az északi szálból elég keveset láttunk, pedig nagyon kíváncsi vagyok rá. A levágott lófejek + a sejtelmes látomások nagyon jól szemléltették azt a misztikus hangulatot, ami miatt ez a szál annyira magával ragadott. Itt kitérnék arra a férfira is, akihez visszafelé betérnek. Nagyon érdekel most már, hogy mik zajlanak igazából ott háttérben, mert nagyon jól elhintettek dolgokat, de Tarly miatt most biztosan jobban belemennek.

Stannis olyan szánalmasan nézett ki, hogy mintha egy másik ember lenne akit az előző évadban láttunk, mindenesetre kíváncsian várom, hogy miként alakul majd a sorsa.

A kedvenc karakterem Daenerys Targaryen jó volt, hogy megint ilyen hosszan szerepelt. Biztos vagyok benne, hogy a sárkányt, amit odaígért nem hagyják ott és valahogy majd visszakerül hozzájuk.

A Greyjoy szál még mindig elég homályos, így arról nem is írnék annyit. Az üldözés, illetve az azt követő leszámolás viszont nagyon jól nézett ki!

A zárójelenet volt, ami még nagyon ütősre sikeredett. Itt arra is kitérnék, hogy jó volt azt látni, hogy realistán vannak ábrázolva a harcosok - (Mikor például meg akarták erőszakolni azt a nőt.). Jaimetől itt láthattunk egy igazán pozitív megnyilvánulást, ahogy megmentette korábbi ellenfelét. Ezt több dolognak tudnám be. Egyrészt lehet ez akár a tisztelet miatt, ami kialakult benne a nő irányában, az együtt töltött idő miatt. Lehet a neveltetésének az eredménye, hogy ő, mint lovag más értékrend szerint viszonyult a nőkhöz, mint az egyszerű barbár katonák. Az is lehet, hogy egyszerűen csak belegondolt, hogy mi lenne ha a nővére lenne hasonló helyzetben. Az utána következő kézlevágásra számítottam, de így is igazán hatásos volt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velős vélemény :D Én sem fogom agyon nézni ezt a részt, az biztos.

Jut eszembe, Castle: nem volt semmi extra, de legalább kellemesen kikapcsolt. Viszont

 

jó volna, ha picit visszavennének már abból, hogy Castle mindenféle őrültségben hisz, mintha mostanában több lett volna ebből a vonalból. Vagy csak én látom rémeket, szellemeket... izé... :hehe:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW 50. évforduló, újabb képek:

 

 

tennant-page-run-50th-filming.jpg

john-hurt-doctor-who-50th-filming.jpg

tennant50th-anniversary-filming-17april.jpg

doctor-who-50th-anniversary-special-filming-london-david-tennant-matt-smith.jpg

 

 

Journey to the Centre of the TARDIS

 

 

Christopher Eccleston(9. Doktor) visszatér a Journey to the Centre of the TARDIS-ban, de csak a hangját lehet majd hallani egy mondat erejéig, ami még 1. évad pilot részében hangzott el, mikor Rose először belépett a TARDIS-ba.

 

 

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trónok

 

A másik meg, nem igazán értettem, hogy most akkor ha összehozzák Lord "Pinaszakáll" Baelisht azzal a nővel, akiről ott beszéltek, akkor az miért is lesz számukra akkora előny?

 

 

 

Akiről beszélnek, az Catelyn húga, Jon Arryn özvegye, Lysa Arryn, aki most kvázi a Völgy úrnője. A Völgy a Vastrónhoz tartozó westerosi hét királyság egyike (központja az első évadban látott Sasfészek).

Eddig a Völgy passziv volt a háborúban (az első évadban van az a jelenet, amikor Robb szétküldi a háborúba hívó hollókat és Catelyn számon kéri a tesóját, hogy miért nem parancsolja ő is az embereit Robb mellé, mire Lysa közli, hogy "A Völgy lovagjai a Völgyben maradnak").

Viszont ha Kisujj elveszi Lysát, akkor akár meg is győzheti arról, hogy az Arrynok hűbéreseit küldjék Robb ellen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Akiről beszélnek, az Catelyn húga, Jon Arryn özvegye, Lysa Arryn, aki most kvázi a Völgy úrnője. A Völgy a Vastrónhoz tartozó westerosi hét királyság egyike (központja az első évadban látott Sasfészek).

Eddig a Völgy passziv volt a háborúban (az első évadban van az a jelenet, amikor Robb szétküldi a háborúba hívó hollókat és Catelyn számon kéri a tesóját, hogy miért nem parancsolja ő is az embereit Robb mellé, mire Lysa közli, hogy "A Völgy lovagjai a Völgyben maradnak").

Viszont ha Kisujj elveszi Lysát, akkor akár meg is győzheti arról, hogy az Arrynok hűbéreseit küldjék Robb ellen.

 

 

Köszi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor WhoThe End of Time: Part Two

 

Szavakkal nem lehet megfogalmazni, mekkora dráma volt az utolsó 15 perc, és milyen csodálatosan szép a lezárása ennek az érának.

Köszönöm ezt a sok felejthetetlen epizódot kedves Doctor... :cry:

10/10

tumblr_ltp262tYmH1qbcb48o1_500.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor WhoThe End of Time: Part Two

10/10

Igen, azt a végén bármikor megnézem elérzékenyülök, mert annyira megható lett, és amilyen szomorú volt, annyira ügyesen vette át egy pillanat alatt Matt a stafétát. :) De örülök hogy így tetszett, a java még csak most jön. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött az első sneak peek a Dexter 8. évadához. Zseniális a színészi játék, ebben a rövidke jelenetben is. Érdekes amiket Debra mond, meg az egész helyzetkép is az... messzemenő következtetéseket nem vonnék le ebből a két percből, de azért van egy sejtésem, hogy milyen vonalon fog haladni ez az évad.

Egyébként most eszméltem csak rá, hogy már nem sokára már május van és akkor már csak két hónapot kell várni a premierig. Határozottan tetszik ez a nyári kezdés. :cool:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor WhoThe End of Time: Part Two

 

Szavakkal nem lehet megfogalmazni, mekkora dráma volt az utolsó 15 perc, és milyen csodálatosan szép a lezárása ennek az érának.

Köszönöm ezt a sok felejthetetlen epizódot kedves Doctor... :cry:

10/10

 

Hát igen. :) Bennem a mai napig mély nyomott hagyott ez a rész. Nagyon szomorú voltam, amikor a Tízes elment, Mattet pedig még nem nagyon tudtam hova tenni. Szerencsére a 6. évadra már bebizonyította nálam, hogy Ő a Doktor. Geronimo! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.