Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Matt Smith tegnap befejezte az utolsó napi forgatását. :( :(

 

Ez a spanyol BB elég rossznak néz ki...

Viszont itt egy SPOILERES videó, hogy kik haltak meg a sorozatban és hogyan. Jó kicsit nosztalgázni. :D

 

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivégeztem "P.A.J.ZS."-ék első két részét. Eddig okésnak tartom így jöhet a folytatás.

Nagyon muris hogy Coulsy Lolának hívja a kocsiját. Egyből beugrottak róla a ME3-ban levő Lolás párbeszédek. Még a Jimmy által használt jelzők is illenek rá. "Hot, tough." :D

A második vége nem lepett meg különösebben mert korábban már olvstam arról hogy esetleg megtörténik ami történt.

 

Nicky felbukkant.

.Mindensetre a jeleneten nagyokat vigyorásztam. :D

Talán nem ártott volna a sori előtt megnéznem a Thorpapa-Amcsi Kapcsi-Bosszúállók triót de nem zavar túlságosan hogy kimaradtak. Majd csak pótolom őket valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen miről is szól ez a Breaking Bad?

Röviden tömören, ami már a pilotban is kiderül.

Kb spoilermentesen: Új-Mexikó legnagyobb városában Albuquerque-ben él egy tök átlagos középiskolai kémia tanár, Walter White, aki az élete során csinált egy két baklövést, és kb totálisan középszerűvé degradálta az életét... Mellékállásként egy orosz emigráns autómosójában súrolja tisztára nagyképű diákjai menő autóit , esténként már arra se marad energiája, hogy az asszonyt kielégítse. Fia mankókkal közlekedik, mert mozgáskoordinációs problémái vannak. Egyből megsajnáljuk őket...

Egy nap kiderül, hogy halálos tüdőrákban szenved, és már nincs sok hátra számára. Kell ennél rosszabb Walter életében? Alig van pénze, robotolt egy életen át, a családjától lassan búcsúznia kell. De még titokban tartja a betegségét..

Van egy sógora, aki egy DEA ügynök, abból is az egyik legjobb a szakmájában, aki kábítószerbandák után nyomoz

Egy nap úgy adódik, hogy elkíséri egy bevetésre őt.. és ekkor egy életre megváltozik az addigi élete Walter White-nak. A szürke kémia tanár a rossz útra téved... És elindítja a lavinát, ami egy olyan láncreakcióhoz vezet, ami később mindent megváltoztat.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Homeland :(

 

 

 

Ez az idény nem lesz a kedvencem a Showtime-nál! A Dexter teljes csalódása után bíztam a Homeland-ben, viszont egyelőre nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Azt már a BE-nél is felismerték, hogy nem kell családi szappanopera egy alapvetően dráma/thriller kategóriába tartozó sorozatba! Itt sajnos erre még nem jöttek rá és nagyon sok játékidőt vesz el Brody családjának - a fő szál szempontjából teljesen jelentéktelen - problémái. Apropó, mi is ez a főszál? Komolyan, még ez sem körvonalazódott igazán tisztán. Megint kaptunk egy távoli, egyelőre megfoghatatlan arab terrorista mastermind-ot (ja, hogy a csúnya Iránt már meg se említsem :P ), aki semmivel sem karakteresebb, mint az előző ilyen figura volt. Ennél azért többet vártam. Ami viszont számomra a legzavaróbb az Carrie szála. Megint ugyanazt a kálváriát kezdhetjük el, mint kb. másfél évaddal ezelőtt... jól kib*asznak vele, de azért teljesen nem állítják félre, mert hát mégis ő a főszereplő, aztán majd visszaveszik a CIA-be, vagy valahogy ismét hasonló munkakört kap. Egyedüli reményem Brody-ba vetem, talán ő fel tudná rázni ezt a formulát.

 

 

 

Röviden, nem vagyok elégedett, pedig az idei őszi 6 sorozatom közül a BE mellett ezt vártam a legjobban. Az AHS-ért nem tudok annyira lelkesedni, mert ugyan szeretem a horrort, de nem a legkedvencebb műfajom, a TWD-be már többször is csalódtam, a SHIELD-et, meg a HIMYM-t meg nem tudom annyira komolyan venni. Szóval vártam a Homeland-et, de ez még nagyon nem az, amire vágytam...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jeffrey Katzenberg (DreamWorks nagyfőnök) 75 millió dollárt ajánlott fel további három Breaking Bad epizódért

http://variety.com/2013/tv/news/mipcom-katzenberg-offered-to-pay-75-million-for-three-extra-breaking-bad-episodes-1200708639/

 

Woah, egy lelkes rajongó :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The following - Gyilkos hajsza - 1. évad - Azt kell mondanom, szinte tökéletes 24 klónról van szó. Néha már csak azt vártam, hogy feloszott képernyő legyen, vagy a végén jöjjön a visszaszámlálás. Ez persze egyáltalán nem negatívum, sőt. Nagyon jó látni egy ilyen sorozatot, addig így nem jön a tényleges 24 folytatás. Nekem nagyon bejött az egésznek a feelingje, bár az első rész nem igazán kötött le, és a végére nagyon szájbarágósnak is tartottam, de szerencse, hogy tovább néztem, mert utána rögtön adtak a csavaroknak és az akciónak. Kevin "Bauer" Bacon remek FBI ügynök lett, de Purefoy még jobb szadista bűnözőzseni. Amit viszont megtiltok mindenkinek, az hogy szinkronosan nézze, mert Purefoy hangjánál rosszabb szinkront még nem pipáltam, pedig én szeretem a szinkronokat.

Az eleje igazán mozgalmas, akciódús és tele van fordulattal, és ez kb így is volt a sori első 2/3ánál, aztán számomra valami megváltozott és a maradok 5 részre kicsit belassult.

 

Miután Carroll kezdte elveszíteni a józan eszét és kezdett szétcsúszni, úgy csúszott vele együtt szét a sori is. Olyan hibákat vétett, amiket elképzelni nem tudtam volna. Persze voltak még dolgok aiket furcsáltam. Pl az FBI és az egész Marsall rendszer h-lyének lett nézve, mert őket úgy lehetett írtani mint a nyulakat. Persze ugyanez volt a gondom a szektásokkal is. Őket csak megölni lehetett, elkapni vagy csak megsebesítani szinte egyet sem, hogy aztán kikérdezzék őket. Aztán valahogy egyre több karakter halt értelmetlen halált, Roderick, Jacob, akik persze megérdemelték a halált, de szépen felépített karakterük úgy érzem mást kívánt volna.

charlotte-1.jpg

 

De ez a sorozat úgy lett volna tökéletes ha 1 évad után befejezik. Nem kellene folytatni, mert már csak bőrlehúzás lesz. Mellesleg a cliffhanger erőteljes volt, de cseppet sem váratlan. Sajna.

Összességében persze tetszett, lekötött, izgultam sokszor főleg hogy ne derüljön ki egyszer csak egy kedvelt szereplőmről hogy szekta tag. :D

Ja és Valorie Curry csodaszép!!! :)

7/10et adok az évadra. (Az első 2/3a 9/10es volt.) Szóval akinek hiányzik Jack Bauer papa, és a kihallgatási módszerei, törvény szeretete, annak mindenképp ajánlom. Remek alakítások, sötét hangulat végig, és jó kis fordulatok.

following-key-art1.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The following - Gyilkos hajsza - 1. évad

 

7/10et adok az évadra. (Az első 2/3a 9/10es volt.) Szóval akinek hiányzik Jack Bauer papa, és a kihallgatási módszerei, törvény szeretete, annak mindenképp ajánlom. Remek alakítások, sötét hangulat végig, és jó kis fordulatok.

 

 

 

Örülök, hogy Neked is bejött. Egyik barátom nem bírta végignézni, azt mondta, ennyi gonoszságot és elmebeteg gyilkost nem bír látni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The following - Gyilkos hajsza - 1. évad - Azt kell mondanom, szinte tökéletes 24 klónról van szó. Néha már csak azt vártam, hogy feloszott képernyő legyen, vagy a végén jöjjön a visszaszámlálás. Ez persze egyáltalán nem negatívum, sőt. Nagyon jó látni egy ilyen sorozatot, addig így nem jön a tényleges 24 folytatás. Nekem nagyon bejött az egésznek a feelingje, bár az első rész nem igazán kötött le, és a végére nagyon szájbarágósnak is tartottam, de szerencse, hogy tovább néztem, mert utána rögtön adtak a csavaroknak és az akciónak. Kevin "Bauer" Bacon remek FBI ügynök lett, de Purefoy még jobb szadista bűnözőzseni. Amit viszont megtiltok mindenkinek, az hogy szinkronosan nézze, mert Purefoy hangjánál rosszabb szinkront még nem pipáltam, pedig én szeretem a szinkronokat.

Az eleje igazán mozgalmas, akciódús és tele van fordulattal, és ez kb így is volt a sori első 2/3ánál, aztán számomra valami megváltozott és a maradok 5 részre kicsit belassult.

 

Miután Carroll kezdte elveszíteni a józan eszét és kezdett szétcsúszni, úgy csúszott vele együtt szét a sori is. Olyan hibákat vétett, amiket elképzelni nem tudtam volna. Persze voltak még dolgok aiket furcsáltam. Pl az FBI és az egész Marsall rendszer h-lyének lett nézve, mert őket úgy lehetett írtani mint a nyulakat. Persze ugyanez volt a gondom a szektásokkal is. Őket csak megölni lehetett, elkapni vagy csak megsebesítani szinte egyet sem, hogy aztán kikérdezzék őket. Aztán valahogy egyre több karakter halt értelmetlen halált, Roderick, Jacob, akik persze megérdemelték a halált, de szépen felépített karakterük úgy érzem mást kívánt volna.

charlotte-1.jpg

 

De ez a sorozat úgy lett volna tökéletes ha 1 évad után befejezik. Nem kellene folytatni, mert már csak bőrlehúzás lesz. Mellesleg a cliffhanger erőteljes volt, de cseppet sem váratlan. Sajna.

Összességében persze tetszett, lekötött, izgultam sokszor főleg hogy ne derüljön ki egyszer csak egy kedvelt szereplőmről hogy szekta tag. :D

Ja és Valorie Curry csodaszép!!! :)

7/10et adok az évadra. (Az első 2/3a 9/10es volt.) Szóval akinek hiányzik Jack Bauer papa, és a kihallgatási módszerei, törvény szeretete, annak mindenképp ajánlom. Remek alakítások, sötét hangulat végig, és jó kis fordulatok.

following-key-art1.jpg

 

Nekem Kerekes József az egyik kedvenc szinkron színészem (megjegyzem, sok van) de Carroll hangjaként eleinte nekem is fura volt, aztán megszoktam.

Kerekes hangja egyébként Dr. Rodney McKay karakteréhez a StarGate Atlantis-ban tökéletes, ahogy Jim Carrey által megformált karakterekhez is.

Köszegi Ákos viszont Kevin Bacon hangjaként szuper volt! szvsz

 

Ami a lényeg, örülök, hogy tetszett a sorozat.

 

Egyik barátom nem bírta végignézni, azt mondta, ennyi gonoszságot és elmebeteg gyilkost nem bír látni. :)

 

Egyébként mond valamit. Bődületesen sok fanatikus elmeroggyant gyilkos volt benne. Már már túl sok!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez azért elég gáz nem gondolod? Helyes eljárás az lenne hogy ara vágynál hogy a tetves gyilkosokat halomra öld. Ezt kéne érezd.

Nem erre gondoltam Frenkie. Hanem hogy azért nem fogok nem nézni egy sorozatot mert brutális gyilkosságok vannak benne, mert akkor ki kéne hagynom ilyen remek műveket mint ez, vagy a Hannibal stb. Amikor pedig azt írtam, hogy azért tetszik annyira a sorozat mert Bauer-re hajaz, azt értettem, hogy imádom mikor a terroristákkal, szektásokkal úgy bánik ahogy megérdemlik, mert én is ezt tenném velük ha tehetném. Az hogy képükbe röhögnek a kihallgatóban, és ügyvédet kérnek és talán még el is engedik őket az undorító, főleg azok után amiket tettek emberekkel. (most a sorozatról beszélek) Viszont itt Kevin Bacon megteszi azt amit minden néző szeretne, hogy tegyen velük. :) Szóval nem kell egybő pszihopatának nézni és gondolni hogy a gyilkosoknak drukkolok, de köszi hogy kinézted belőlem. :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

American Horror Story 3. évad: Első rész után azt kell mondanom, engem sikerült kilóra megvenniük. Sikerült újra egy érdekes témát találniuk, amiből nagyon remélem, hogy kifogják hozni a maximumot, mert ebben nagyon sok potenciál van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 6x02 - hát ez csalódás volt. Nem azért, mert rossz volt a rész, hanem mert a nagy nemzetbiztonsági hercehurca után baromira pitiáner és idétlen lett a végkifejlet.

 

Most komolyan, az a legegyszerűbb módja egy bosszúnak, hogy valaki ellopat egy szupertitkos épületből egy szupertitkos kütyüt, ezzel elterelve a figyelmet arról, hogy ugyanonnan elloptak egy szupertitkos szupermérget (ami mellesleg lazán több, mint egy nap alatt hat, nesze neked cián...), hogy aztán azzal megmérgezzük a menyasszonyunk haláláért felelős, amúgy még a Nemzetbiztonság által is megközelíthetetlen főfafej feleségét. Bezzeg én, ha már kommandós voltam, fogtam volna egy pisztolyt, és amikor oly könnyen átsétálok azon a testőrön, aki azelőtt még a "nemzetbiztonsági ügy" felkiáltással érkező, FBI jelvénnyel integető ügynököt sem engedte be, szimplán lelövöm a nőt. Bár én ilyen egyszerű lélek vagyok...

 

 

6x03 - a véletlenek epizódja. Espo és Ryan pont egy nemzetbiztonsági ügybe csöppen bele, amibe pont Castle is belemászik, amiben pont Beckett is nyomoz. Pont, pont, vesszőcske, de ezt én most nem vettem be. Ráadásul Kate szerepe is minimális volt, pedig ezt a sorozatot a fiúk miatta nézik (persze a lányok örülhetnek, mer' Castle meg sokat volt).

 

Annak viszont örültem, hogy a végén Beckset kirúgták, és annak is, ahogy kirúgták. Féltem, hogy Castle miatt bocsájtják el, aztán megint megkavarják kettejük kapcsolatát. Ja, az elején a telefonos móka tetszett. :D

 

 

6x04 - végre egy faintos rész, amiben nem volt kifogásom.

 

Végre újra együtt volt a csapat, ráadásul egy Castle-nek való ügyben. Kate visszakerülése nem volt kétséges, ezen hál' istennek nem is sopánkodtak sokat. Mondjuk azt azért megnézném, hogy egy "nem hivatalos kihallgatáson" valójában hogyan lehetne ott egy civil, aki akkor még csak tanácsadó sem volt (Castle-nek legalább ennyi mentsége van), de hagyjuk, nem ez az egyetlen irreális dolog a sorozatban. A vége is nagyon tetszett, ahogy megtapsolták Becks visszatérését, és a családi újraegyesülés is bejött. Viszont ez Pi gyereket írják ki de k*rva sürgősen.

 

 

Agents of the S.H.I.E.L.D. 1x03

Semmi extra, továbbra is az a könnyed, matinésorozat, ami eddig volt, bár kezdenek gyűlni a rejtélyek. Haladunk valamerre, és egész jó fele. A karakterek továbbra is szeretni valóak (na jó, a "Lovassággal" nem igazán tudnak mit kezdeni), különösen a tudóspárost bírom. Meg persze Coulsont.

 

Bones 9x01-04: nincs kedvem egyenként írni a részekről, egy szó mint száz, mindegyik remek rész volt, különösen a negyedik.

Furcsa, de kellemes frissítés volt, hogy az előző évad cliffhangerével jószerivel nem is foglalkoztak az első három részben. Így kellemesen felfokozott várakozással indultak be a negyedik epizód eseményei, ami mindjárt egy WTF momenttel nyitott.

 

 

NCIS: Los Angeles 5x01: szintén egy remek évadkezdés, amiben igen ügyesen csapták le az előző évad magas lasztiját. Különösen tetszett, hogy a nagyfőnök is sokat szerepelt (ellenben Hetty, Nell és Eric alig, ami nem jó pont).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.