Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

RIP! A kedvencem volt, jobban kedveltem, mint az összes többi detektívet (na jó talán a Bendedict Cumberbatch féle Sherlock felveheti vele a versenyt)...

Ez a színész remekül hozta a figurát, nagyon szerettem nézni :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

RIP! A kedvencem volt, jobban kedveltem, mint az összes többi detektívet (na jó talán a Bendedict Cumberbatch féle Sherlock felveheti vele a versenyt)...

 

 

 

 

Én azt a részt megnézni se fogom sokáig meg elolvasni, ő nem halhat meg :)

 

Kíváncsi lennék milyen lehet úgy nézni a részt amiben

Ponddék távoznak, hogy nem tudod mi lesz a vége. Hisz annó mindenki tudta, hogy most, ebben az angyalos részben búcsúzunk Amyéktől, és sírni fogunk stb. Viszont aki nem követte nyomon annó az eseményeket, annak ez egy komoly sokk lehet, hogy egyszer csak évad közepén örökre búcsúzunk tőlük...pfff :D

 

 

 

Hát engem annyira nem sokkolt pedig én se tudtam előre mert tavaly télen daráltam le. Mondjuk nálam ők a legidegesítőbb útitársak szóval én nem könnyeztem annyira, sőt örültem hogy végre eltűnnek a fenébe. Clara eddig a legjobb :D

 

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre eljutottunk a Célszemélyben az egyik dologhoz amire már jó ideje vártam és épp úgy alakult ahogy akartam:

 

 

Végre megtudják az öltönyösék hogy ki az ÉjcsÁr feje és pont a hekusnéni a hírvivő az ipse személye felől.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól alakul a Célszemély története, pl. ennek is ideje volt már, szerencsére pont addig húzták, ameddig kellett :)

Ezt jó hallani. Munka közben épp nézem újra a korábbi részeket. :)

hamarosan el kell kezdeni a oki 7. évadot is az 50. előtt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt az éjszakai műszakban dolgozó, másoknak örömet szerző, kedves, édes anyukáját! Hát erre rohadtul nem számítottam. Eszembe sem jutott, pedig adja magát. És mégsem! És... azt a nyavaja, na!

 

A hiánypótló DW epizód - kár, hogy ilyen rövid, de egye franyó. Szerepel benne az igen keveset szereplő nyolcaska, és láthatjuk regenerálódni!

Hajaj, innen már nem is tűnik olyan hiú reménynek, hogy esetleg lássuk, amint a Háborús Doktor a kilencessé regenerálódik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Farscape - Csillagközi szökevények sorozat eddig 6 rész után nagyon tetszik :clap:

Az összes karakter nagyon eltalált. Eddig ez a széria kimaradt az életemből, de egy korábbi Firefly elmélkedés után felszínre jött a neve, és gondoltam bepróbálkozom vele.

Huu nem bántam meg.:P

Dominar Rygel XVI a kedvencem :lol2:

tve7435-19990319-1173.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes Trónok Harcás casting hír.

 

Nagyon kíváncsi leszek az Erdő Gyermekeinek megvalósítására. Brann sztoriszála most lesz a legizgalmasabb, és egyben az övé lesz a hagyományos fantasy száll megtestesítője,

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi ütős új előzetest kapott J.J. Abrams új sci-fi sorozata, az Almost Human.

Látvány sorozathoz képest csillagos ötös, akció is lesz dögivel, az utolsó 20 mp-ben ezt jól érzékeltetik.

Karl Urban hozza a Star Trekes figurát, tetszik a koncepció is.

http://www.youtube.com/watch?v=ns91hBJqsDM

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jelenleg újranézem a régi PoI részeket, de már nagyon várom, hogy elkezdjék szinkronosan adni a 3.at. :)

 

Orphan Black - Első évad: Sok helyen írták, hogy az év egyik legjobb újonc sorozata, szóval muszáj volt kipróbálnom. Az alapsztori annyi, hogy Sarah épp a lányát készül meglátogatni, amikor a vonatállomáson öngyilkos lesz egy nő, aki teljesen ugyanúgy néz ki mint ő. Elveszi a táskáját, és innen kezdődik minden bonyodalom, hogy ki is a nő, stb stb. Az első öt rész számomra iszonyú uncsi volt, voltak idegesítő karakterek, és a sztori is kicsit bukdácsolt, de aztán a felénél, mivel csak 10 részes az első évad, valami megváltozott - talán tudom is mi - és onnantól elkezdtem élvezni és szorítani a karakterekért, és vártam a válaszokat, hogy mit is akarnak kihozni ebből, és egész jóra sikerült. Elég vegyes a sorozat, sok ötlet visszaköszön más filmekből, és bár lehetne sokkal jobb, de mégis felhúzza Taniana Maslany alakítása, aki sok díjat érdekel az alakításokért amiket itt hozott. Egyszerűen zseniális és nagyon szerethető a csaj. Szóval az elejére egy gyenge ötöst adnék, de a végére felhajrázta magát és így az egészre adnék egy 7/10-et.

Review-OrphanBlack-NS-00.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött egy újabb előzetes Frank Darabont új sorozatához, a Mob City-hez. Nálam a Boardwalk Empire lesz a mérce, kíváncsi vagyok, hogy túlszárnyalja-e. :hmm: Nemsokára indul (még bő két hét) és elvileg helyi idő szerint szerdánként fog futni a TNT-n. Egyébként feltűnik a videóban Robert Knepper (a.k.a. Zsebes - Szökés) is, remélem nem csak epizodistaként lehet majd látni...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ott maradt abba, hogy a Doktor sikeresen átverte az időt azáltal, hogy csak egy robot másolatát ölte meg River. Eztán a Doktor elhatározza, hogy visszavonul, csendesebben fog élni, mert már hadseregek üldözik félelmükben. Illetve a levágott fejű Doriumtól megtudja, hogy a Csend azért fél tőle, mert elbukik, ha a Doktor eléri Tranzalore mezejét, a helyet, ahol minden kérdés megválaszolásra kerül, megválaszolásra kerül a kérdés, a legősibb kérdés, amely ott van minden tekintetben: Doktor Who?

Ja, és Rivernek hála Amy és Rory is megtudja, hogy a Doktor valójában még él, csak megjátszotta a halálát.

 

 

És még egy tipp: miután/ha megnézed a 7. évadot nyitó The Doctor, the Widow and the Wardrobe különkiadást, utána érdemes még megnézni egy mini-epizódokból álló epizódot. Mivel a címe spoileres - legalábbis a fentiek alapján neked mindenképpen az lenne -, egyelőre nem árulom el, majd utána. :)

Mint kiderült, a különkiadást megnéztem, utána a

 

Webepisode:

Pond Life

-nál maradtam le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who

 

Eddig nagyon erősnek érzem a 7. évadot. Az első 8 részt tudtam eddig megnézni.

 

Most látom, hogy a hetedik évad 5. és 6. része között elfelejtettem megnézni a Christmas Specialt. Elég, ha csak az évad végén nézem meg, vagy fontos az időzítése?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.