Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

PoI - 3. évad - Azt kell mondanom, hogy ez az évad is nagyon erősre sikerült. Az évad eleje mondjuk rettentő gyenge volt, ilyen semmilyen évadkezdést még egy sorozatnál se láttam, de azért beerősített, és a közepére már akkorát durrant, hogy csak néztem, muszáj volt annó írnom is róla, mivel azokkal a részekkel egy új éra, egy új sztori szál vette kezdetét, ami legalább annyira izgalmas lett, és vezetett fel egy újabb gondot, amivel meg kell majd küzdeniük hőseinknek. Shaw a sorozat elején iszonyú módon idegesített, és még most sem szeretem, de a végére megszoktam. Totál elnyomja John karakterét, így kevesebb idő jut rá, és Shawt persze megpróbálják Badass-ebnek bemutatni. Nem kéne. Mind1. Az összes többi karakter maradt ugyanolyan jó, Fuszkót bírom a legjobban. XD A vége meg nagyon darkosra sikerült, és kíváncsi vagyok merre megy tovább innen a sori. :) De ha marad ez a szint, akkor csak jó lehet. :) -Imádtam amikor az egyik részben szerepelt Richard Alpert a Lostból, kár hogy Finch-el nem találkoztak- :D

Person-of-Interest-banner1.jpg

 

tumblr_ncoa1eVWvP1r9zeo4o1_1280.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doktor Who 8x4

Hát ez óriási volt!!!

 

Rendesen paráztam én is... hála az égnek, hogy az én ágyam alá nem lehet bebújni :D

 

 

Doktor Who 8x5

Hatalmas volt!!!

 

Szóval Clara és Pink gyerekének unokája az az afro űrutazó? Annak tűnik. :)

 

 

Doktor Who 8x6

Elképesztő volt!!!

 

Milyen szaltót vágott le Mr. Pink, a matek tanár :D Később talán ő is útitárs lesz, mint Pond fiúja :) Ki tudja.. Ez a túlvilág azzal a titokzatos fekete ruhás nővel...De hát vele csak akkor találkozik az ember, ha meghal.. Ki fog itt meghalni, hogy kiderüljön a titok. A Doctor? Hogy aztán feltámadjon :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg befejeztem a 24 negyedik évadát napját. Jó hosszúak nálam ezek a napok. Gondolom nem meglepő, de ez még jobban tetszett, mint az előző.

 

Logan elnök: golyót neki. Ilyen sunyi balfütyi ne legyen egy ország élén. Jesszus, hogyan lett ebből egyáltalán alelnök? Hogy jutott ilyen magasra ez a bárányka a cápákkal teli tengerben? Nyilván talált egy bánlán és annak a hátán úszott fel, de akkor is.

Tetszett, hogy ez az évad sem szűkölködött a klisék feláldozásával. Egyedül az atombombát lelőjük az uccsó másodpercben felállást nem hagyták annyiban, de például az Air Force One lelövéséért maxi respect jár. A Bauer lány kihagyásáért meg aztán végképp pacsi. Egyedül ez a kínai szál volt nekem kicsit erőltetett, mert ahogy Bern ügynököt elfogták, az lazán nevetséges volt. Pattog Kína, hogy az ő területükön rabolnak el kínai állampolgárokat, aztán ők megölnek két CTU ügynököt és elrabolnak egy harmadikat, amerikai földön, amerikai állampolgárt. És ez senkinek nem tűnik föl a Fehér Frászban? Arról nem beszélve, honnan tudtak meg minden részletet az áttelepítésről a kínaiak, és hogy a fenébe tudta a kis konzul-bizti-goré úgy megelőzni a helikoptert, hogy jóval azután hagyta el a CTU-t, hogy az felszállt? Mi a franc, a kocsija képes a térváltásra? Ezt nagyon izzadva tolták bele az évadba - gondolom a forgatás közben jött meg a hír a kövi évad berendeléséről, gyorsan le kellett tudniuk a folytatás szálait...

Ezt leszámítva remek sztori volt, nagyon baba évad. Kíváncsi vagyok, mi lesz holnap. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg befejeztem a 24 negyedik évadát napját. Jó hosszúak nálam ezek a napok. Gondolom nem meglepő, de ez még jobban tetszett, mint az előző.

 

Logan elnök: golyót neki. Ilyen sunyi balfütyi ne legyen egy ország élén. Jesszus, hogyan lett ebből egyáltalán alelnök? Hogy jutott ilyen magasra ez a bárányka a cápákkal teli tengerben? Nyilván talált egy bánlán és annak a hátán úszott fel, de akkor is.

Tetszett, hogy ez az évad sem szűkölködött a klisék feláldozásával. Egyedül az atombombát lelőjük az uccsó másodpercben felállást nem hagyták annyiban, de például az Air Force One lelövéséért maxi respect jár. A Bauer lány kihagyásáért meg aztán végképp pacsi. Egyedül ez a kínai szál volt nekem kicsit erőltetett, mert ahogy Bern ügynököt elfogták, az lazán nevetséges volt. Pattog Kína, hogy az ő területükön rabolnak el kínai állampolgárokat, aztán ők megölnek két CTU ügynököt és elrabolnak egy harmadikat, amerikai földön, amerikai állampolgárt. És ez senkinek nem tűnik föl a Fehér Frászban? Arról nem beszélve, honnan tudtak meg minden részletet az áttelepítésről a kínaiak, és hogy a fenébe tudta a kis konzul-bizti-goré úgy megelőzni a helikoptert, hogy jóval azután hagyta el a CTU-t, hogy az felszállt? Mi a franc, a kocsija képes a térváltásra? Ezt nagyon izzadva tolták bele az évadba - gondolom a forgatás közben jött meg a hír a kövi évad berendeléséről, gyorsan le kellett tudniuk a folytatás szálait...

Ezt leszámítva remek sztori volt, nagyon baba évad. Kíváncsi vagyok, mi lesz holnap. :)

 

 

 

Örülk, hogy tetszet!!! :yeah:

 

A golyót azonban még tartogasd későbbre... ;)

Szerkesztve: - R2-D2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 5x01. Három dolog ezzel kapcsolatban.

1. Ba' meg! Tudtam, hogy mindkettő be fog következni, de nem tudtam, hol, mikor és hogyan. Szóval még így is, ba' meg!

2. Milyen öngyilkos hajlamokkal megáldott marha az, aki az elmúlt négy nap után még képes felbosszantani Jack Bauert? Még azt is nagyobb eséllyel élné túl, h vuvuzelával bemenne egy falkányi, kiéheztetett, alvó oroszlán barlangjába. De legalábbis nem lenne annyira fájdalmas a halála.

3. Ba' meg!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 5x01. Három dolog ezzel kapcsolatban.

1. Ba' meg! Tudtam, hogy mindkettő be fog következni, de nem tudtam, hol, mikor és hogyan. Szóval még így is, ba' meg!

2. Milyen öngyilkos hajlamokkal megáldott marha az, aki az elmúlt négy nap után még képes felbosszantani Jack Bauert? Még azt is nagyobb eséllyel élné túl, h vuvuzelával bemenne egy falkányi, kiéheztetett, alvó oroszlán barlangjába. De legalábbis nem lenne annyira fájdalmas a halála.

3. Ba' meg!

Iiiiigen hát a 24 5x1 ezt váltja ki mindenkiből. :D Tisztán emlékszem az érzésre. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

POI

 

Valakinek ötlete, hogy mi a fenét talált Harold? Esetleg egy jó búvóhelyet? Mekkora már, hogy a tévéantennákat használják kommunikációra :D

 

 

Amúgy az egyiptomi csávó nem volt ismerős valahonnan? (Segítek: Homeland.)

 

 

A gép nem elütéseket vétett Harold disszertációjában, hanem direkt jeleket hagyott, ami alapján a könyvtárban találált egy régi könyvet NY metróhálózatáról. Amit megtalált az egy nagyon régi alagútrendszer volt az első NY-i metróhálózatról Manhattan alatt. Ott is volt (43:14-nél) a csempén az IRT felirat, itt olvashatsz róla többet. Az epizód elején említették, hogy a könyvtárat már nem használhatják bázisként, de ezzel a hellyel még kezdhetnek valamit, főleg, hogy most már kommunikációs hálózatuk is van...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arrow

 

2x15

 

Ép most néztem meg. :)

Szvsz nagyon jó rész, eddig talán a sorozat legjobbja. Nagyon akciódús volt, egy pillanatra sem álltak meg az események. Én speciel egy másodpercig sem unatkoztam rajta. Ja, és Manu Bennett szerintem ezidáig most alakított legjobban. Slade Wilson nagyon jó karakter, jó választás volt Bennett a szerepre.

Szóval fajára sikerült ez az epizód. Legfőképpen annak örültek, hogy Katie Cassidy egy pillantra sem jelent meg! Már a falra tudok mászni a hisztijeitől... :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy az egyiptomi csávó nem volt ismerős valahonnan? (Segítek: Homeland.)

Sajnos nem láttam ezt a sorozatot, ezért nekem nem volt ismerős. A többit illetően pedig köszi, valahogy nem esett le, hogy Harold merrefelé mászkál :oops:

 

Castle

Mit ne mondjak, kissé fura fordulat volt. És még akkor enyhén szóltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

Mit ne mondjak, kissé fura fordulat volt. És még akkor enyhén szóltam.

A Castle írói mindig meg tudnak lepni azzal, mennyire bénán képesek megírni egy epizódot. Ennek az egész új sztoriszálnak konkrétan se füle, se farka, pont azért, mert semmit sem adtak. Szerintem, amikor az epizódot megírták, a készítők sem tudták, hogyan tovább. :) Mázli, hogy még mindig Nathan Fillion és Stana Katic játszik benne. Ez azért még mindig ott tart arra a 45 percre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett a negyedik rész.

 

 

Margaret hosszú idő után először nem volt idegesítő számomra, Capone hozta a formáját és egy valóságos vadállat lett (Gyp Rosettit idézte a viselkedése), Van Alden meg csúcs volt. :D Egyik legjobb karakter, pedig az első évadban még legszívesebben a folyóba fojtottam volna, ahogy ő tette a társával. :) Nucky nőjét sajnálom, sejthető volt, hogy amikor már kiszállították a kocsiból, neki annyi. Kubában érződik már a változás szele, habár Castro még messze van, látszik, hogy az amerikai rablógazdaságot már nem tűrik a kubaiak.

 

Nekem eddig sem volt bajom a flashback jelenetekkel, így ezúttal sem. Számomra a Boardwalk Empire tipikusan az a sorozat, hogy örökké el tudnám nézni, még akkor is, ha nem sok minden történik benne. :D A kor hangulata nekem nagyon bejön.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legutóbbi Doki részhez egy kis érdekesség, ha esetleg valaki nem emlékezne. :)

 

Hát ez marhajó!

 

Apropó, a mai részt is strem-ről tervezem nézni, már alig várom.

 

Szerk: Hát én nem tudom mi van, de ez az évad egyszerűen "nem tud hibázni". A mai rész is... huhh! Oké, még azért megvárom a feliratot, hogy teljesen megértsek mindent, de iszonyú jó az egész, ahogy van!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát hm hmm Doki 8x7 Ez így elsőre valahogy annyira nem jött át nekem.

 

Szerintem elég rossz volt a rész megírása ennél a mostaninál. Aztán még el tudtam volna viselni, hogy a Hold egy tojás, - ami azért alapban egy elég nagy b-romságnak tűnik - de sajna a drámai rész annyira nem tudott megérinteni, meg a morális értéke az egésznek, hogy eléggé húztam a számat. Nem tudom hogy a karakterek lettek e rosszul megírva, mert se ez az afro kislány nem szimpatikus - egyáltalán - de az űrhajós néni is totál semmilyen lett. Olyan volt az arcjátéka, mint egy műanyagbábúnak. Capaldi jó volt, mint mindig, de a Clara-s összeveszést megint erőltetettnek éreztem, még ha tetszett is valamilyen szinten. A CGInál meg szintén fogtam néha a fejem. Lehetett volna egy szép jelenet amikor megszületik az órásbébi, de az is gyenge lett. Nem ettől indulnék az űr felé...Ami viszont tetszett, hogy totál hozta a korai DWk feelingjét. Űrhajóba be, én vagyok a Doktor, oké, segíthet és már mindenki rá hallgat. :D Az a baj, hogy ez egy túl fontos rész volt ahhoz, -az emberiség az miatt a pillanat miatt indul el a csillagok felé- hogy egy ilyen gyenge drámával körítsék.

 

Meg kell néznem ma megint, hátha jobban megfog. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mondjuk hulla fáradtan néztem tegnap a stream-et, azt hittem be is fogok aludni, de nem... végig fenntartotta az érdeklődésemet. Pedig van abban is igazság, amit írsz. A CGI itt valóban hagyott kívánnivalót maga után, bár ez engem nem annyira zavar, de az nekem is beugrott, hogy ez a rész kicsit "a korai DWk feelingjét" adta.

A kis afró csajt még én sem tudom hova tenni, de különösebben nem is érdekel.

Sajnos a szokásosnál kevesebbet értettem a részletekből (a nagy egész persze gond nélkül összeállt) de majd a felirat után letisztulnak a dolgok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hehe, Jack Bauert feldühíteni olyan, mint kiélesített kézigránáttal zsonglőrködni. :D

 

24 5x05: Ennek a Walter Cummingsnak azt hiszem, most cumi lesz. :) Már az előző évadban sem bírtam a buráját. Ha útközben esetleg Jack az elnököt is képen törölné, még jobban tetszene. Tetszik ez az új Jack "én nem dolgozom a CTU-nak" Bauer, sokkal lazább emberölés, kikérdezés, agyonverés, meg hasonlók kérdésében. :rock:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 5x08, kis érdekesség. Az ebben az epizódban szereplő Sunrise Hills Shopping Mall valójában a kaliforniai Northridge Fashion Center. Ugyanez a bevásrálókomplexum adta a külső helyszínét a Chuckban a Buy More-nak, a Large Martnak, az Orange Orange-nak, illetve annak elődjének, a Wienerlicious-nek. Azt az épületet ugyan nem mutatja a kamera, amelyik a Buy More-t alakította, de az az épület látható (ebbe mennek be Jackék), amely sarkán az Orange Orange állt. Hogy ezek a terroristák és titkos-ügynökök végül mindig itt kötnek ki. :D

 

Az már csak slusszpoén, hogy a 24-ben és a Chuckban is játszik Yvonne Strahovski, és mindkettőben CIA ügynök. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.