Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ma folyatják a TWD-t magyarul is!

Én meg elkezdtem elölről a The Walking Deadet, az első évadot tegnap le is tudtam, ami mondjuk nem nehéz. Ezt már ugyan láttam, de rám fért az ismétlés,s ok apróságra - ami valószínűleg később fontos lesz - nem emlékeztem. De most nem állok meg itt, folytatom és beérek mindenkit, aki előbbre jár, mint én. Azaz mindenkit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg elkezdtem elölről a The Walking Deadet, az első évadot tegnap le is tudtam, ami mondjuk nem nehéz. Ezt már ugyan láttam, de rám fért az ismétlés,s ok apróságra - ami valószínűleg később fontos lesz - nem emlékeztem. De most nem állok meg itt, folytatom és beérek mindenkit, aki előbbre jár, mint én. Azaz mindenkit. :D

 

Jól teszed! Valószínüleg én is ujrázok majd egyszer! Símán meg lehet nézni többször is! Nagyon szeretem!

Ma jött meg egy új pólóm is:

Képkivágás.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Better Call Saul: látta már valaki a pilotot? Milyen?

A pilot bennem vegyes érzéseket keltett. A rendezés és úgy általában a rész stilusa egyértelműen hozta a Breaking Bad színvonalát. A probléma viszont az hogy az anyasorozat már rögtön a pilotban elég ütősen kezdődött: a kémiatanárból lett drogkészitő egy olyan high-concept volt, ami az én érdeklődésemet rögtön felkeltette. Itt semmi ilyen nincs.

Természetesen vannak remek pillanatai és összességében szórakoztató, de egyelőre -nekem legalábbis- valami hiányzik. Saul-on kivül egyébként más ismerősök is felbukkannak, amit én speciel kifejezetten erőltetettnek éreztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD s05e09:

Nem voltam megelégedve, mert ha a 8-asban mélyre kerültünk, hát azt fejelték meg még jobban.

Erősödik a dráma vonal..

 

és a sok képzelgés nem más, mint higítás, erőltetett időhúzás, olyan karakterekkel akik vajmi keveset jelentettek Tyrese-nek.

Nem hiteles, ahogy Ő a kormányzóval diskurál. Max Michonne-nál működött volna.

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD

 

Nekem is idegen volt a Kormányzó felbukkanása. Talán azzal tudnám magyarázni, hogy kellett egy olyan karakter, aki Tyreese-zel teljesen ellentétes, és még ismerte is. Erre pedig a Kormányzónál nincs jobb.

 

 

Dzséjt, heti Castle-t láttad már? Ha nem, sürgősen pótold.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Banshee - első évad

Tegnap én is elkezdtem. A pilótarész alapján úgy döntöttem hogy adok neki a harmadikig egy esélyt. Aztán majd meglátom mi lesz. Mindenestre ígéretes sorinak tűnik.

 

 

Dzséjt, heti Castle-t láttad már?

No és Te a PoI utóbbi két részét? Az eheti szerintem nem egy nagy cucc de az előző nagyon ott van.

 

 

Plusz a héten megvolt a feketelistás sori S02E11-ese és a Gotham S01E15-öse. Előbbi még mindig ott van a szeren utóbbi meg szerintem egész tűrhető. Néhol kicsit debil ugyan de nálam az még belefér.

 

A 11-esből mi se maradhattunk ki. Maroni (akit a Dexis angyali Batista játszik :D) a következőképp nyomatékosít az egyik hekusnak hogy nyissa ki a cellát ahol a maffiózó emberei hűsölnek: "Mi van, talán magyarul beszélek?! Nyisd ki a cellát baromarcú."

:D

 

Amúgy azt a fazont csak a hangjáról sikerált felismernem. :D

 

2JRbXvw.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem fogsz csalódni!

 

Banshee - 2. évad - Azt hiszem nem sok mindent tudok hozzátenni ahhoz amit az elsőnél írtam mert minden ugyanúgy megvan. Nem mondom hogy jobb ez az évad, sem azt hogy rosszabb. Kb ugyanazt a sznitet hozza, viszont ebben az évadban volt egy gyenge rész, ami tök értelmetlen volt és el is lett húzva, és valamiért az évadzáró sem ütött akkorát, inkább csak felvezette a kövi évadot, amiről viszont eddig mindenki ódákat zeng.

Berendelték a 4. évadot is ma, úgyhogy Lucas Hood sheriff még osztja a pofonokat legalább egy évadon keresztül. :D 8,5/10.

banshee-cinemax-banner.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Walking Dead s2

 

Régen volt már olyan sorozatos karakter az életemben, akinek annyira kívántam a brutális, fájdalmas, elhúzódó halált, mint ennek a Shane gyereknek. Remélem, megdöglik az évad végén, bár már annak is örülnék, ha egy zombi a seggébe harapna a kövi. részben. Amúgy a 2x08-nál járok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ugyan egyáltalán nem szenvedtem, de ha csak ez lenne, nem érteném, mi ez a felhajtás a sorozat körül.

 

Két helyszínes évad, egyetlen, sík egyszerű probléma köré felhúzva - legalábbis az első hét rész. A nyolcadik már kibillent, de hogy abból lesz is-e valami, azt nem tudom még.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a 2. évad közepe tájékán anno kaszáltam a sorozatot, de aztán adtam neki még egy esélyt. Tapasztalatból mondom, hogy ledarálva tűrhető a 2. évad, de hétről-hétre várni az epizódokat meglehetősen borzalmas volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Walking Dead s2

 

Régen volt már olyan sorozatos karakter az életemben, akinek annyira kívántam a brutális, fájdalmas, elhúzódó halált, mint ennek a Shane gyereknek. Remélem, megdöglik az évad végén, bár már annak is örülnék, ha egy zombi a seggébe harapna a kövi. részben. Amúgy a 2x08-nál járok.

 

 

Amellet, hogy a zombik ellen használható, egy rém kellemetlen és tenyérbe mászó figura egyetértek. Nemúgy mint Andrea.. :love: 2. Évad végi

 

Amúgy reménykedj csak! ;)

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem árt leszögezni, hogy a TWD nem hentelős akciósorozat, szerencsére soha nem is próbált kizárólag az lenni. A legemberibb problémákra adott személyes reakciók és nehéz élethelyzetek, döntések, dilemmák teszik érdessé (számomra legalábbis), a körülmények hatása a karakterekre. A kiontott vér hektoliterének mérőszáma valahogy sosem volt szempont, bár olykor érdemes megmutatni a rideg "valóságot". Az alkalmankénti időhúzások és lassú tempó lehet, hogy fárasztóak bizonyos nézőknek, én személy szerint nem untam 2. évadot (igaz, azt darálva néztem). Szerintem úgy is lehet érdekesen tálalni a történéseket, ha akár részekig/évadokig egy helyre koncentrálunk (eszembe jutott egy Star Wars: Rebels c. sorozat). Képregényes spoiler (az 5. évadnál járók számára is), nem tudom mennyire érdekel titeket...

 

...a csapatnak hamarosan rá kellene akadnia a következő főbb menedékére, ami egy fallal körülvett kisváros, Washington közelében. Bár felbukkannak más helyszínek is majd, az előbb említett olyan huzamos ideje szerepel a képregénysorozatban, hogy tv sorozatban hosszú évadokon keresztüli jövőt jósolok neki. Aki a farmnál, a börtönnél, vagy a sok georgiai erdőségnél kiakadt, kíváncsi vagyok, ehhez mit fog szólni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem még nem sikerült kiakadnom és fitymálnom a TWD-t. Ööö.. bocs, ez így nem egészen igaz. Amíg nem néztem addig fitymáltam és nem értettem mit esznek rajta annyira a népek. Most, hogy nézem már marhára nem fitymálom, rohadtul bejött az egész és eddig mindegyik évad tetszett. Látom benne, hogy nem akar akció sorozat lenni, sokkal erősebb benne a drámai vonal. Hogy a népek mit esznek ennyire rajta a sok fitymákolás ellenére, azt máig nem tudom, engem csak szimplán szórakoztat és leköt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem árt leszögezni, hogy a TWD nem hentelős akciósorozat, szerencsére soha nem is próbált kizárólag az lenni. A legemberibb problémákra adott személyes reakciók és nehéz élethelyzetek, döntések, dilemmák teszik érdessé (számomra legalábbis), a körülmények hatása a karakterekre. A kiontott vér hektoliterének mérőszáma valahogy sosem volt szempont, bár olykor érdemes megmutatni a rideg "valóságot".

Ez teljesen jó koncepció... lenne ha érdekesek lennének a második évadban a karakterek. Helyette viszont számomra totál irritálóak vagy csak unalmasak, ami miatt viszont nagyon fárasztó volt nézni a szenvedésüket.

De aztán szerencsére erőre kap a sorozat, szóval én a magam részéről nem kivánom lehúzni az egész szériát. De van egy szelete ami nem tetszik. Egyelőre én egyébként a harmadik évad végefelé járok, tehát mondjuk a legutóbbi részekről még nincs is véleményem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért annak megjegyzése, hogy van, ami nem jön be, még nem lefitymálás... :roll: Sőt, még csak akciósorozatot sem várok (ami érddekes is lenne tőlem, két évadnyi TWD játék kipörgetése és az első évad másodszori megtekintése után...), de ami nem működik, az nem működik. De eddig számomra, ha véletlen valakinek túl magas lett volna, amit eddig írtam, a TWD működik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam a héten Castle-t, de azt hiszem, az még a múltheti volt. :)

Biztosan a múlt heti volt, mert a hetivel kapcsolatban biztosan tettél volna valamilyen megjegyzést :)

 

No és Te a PoI utóbbi két részét? Az eheti szerintem nem egy nagy cucc de az előző nagyon ott van.

Láttam őket :) Mindig megnézem szerdán, amikor kijön az új rész, csak nem írtam róla. Valóban, az előző heti remek epizód volt, a mostani viszont, még ha nem is volt túl nagy szám a fő sztorivonalat illetően, a jobbféle pihentető részek közé tartozott. Megnéztem a jövő heti rész előzetesét, az se semmi epizódnak ígérkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.