Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Én az összhatástól nem dobtam hátast úgyhogy csak tippelek, de szerintem főleg a kép ígérete tetszik az embereknek

mert ez a kettő ugyan volt eddig is de semmi közük nem volt egymáshoz, most viszont találkoznak, plusz a kép arra is utal, hogy Tyrion összefut Dany-vel. Kár hogy az egyes elemek nincsenek szinkronban egymással. A sárkány még csak nem is Tyrionra néz, hanem csak úgy előre...

 

 

 

Vélhetően igazad van. Rám nincs ugyan nincs hatással, de sebaj. Majd rácsodálkozok, mikor megtörténik... :)

 

Nekem tetszik és kész.

 

Jól van na, nem azért mondtam... :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Hát nem csodálom, hogy nem tudtad abbahagyni. 3x4 - hát mikor már azt hittem, hogy ez egy lassabb rész lesz...megint adtak a képünkbe. És a cliffhanger...jujj mi lesz itt Banshee-ben. :D Bár csak már nézhetném tovább. :D XD

Én is egy visszafogottabb részt vártam eleinte aztán kis túlzással csak néztem mint Rozi a moziban. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van na, nem azért mondtam... :peace:

Ja nem azért, csak maga a kép tetszik nekem, nincs mögötte komplex magyarázat (mivel olvastam a könyveket, enélkül is tudom, mit várhatok az évadtól nagyvonalakban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BAnshee 3x5 - FAkk fakk hogy rohadnának el a készítők, meg az írók meg az indiánok...persze csak a sorozatbeliek, :D

:angry:

 

Óh, én továbbmentem felirattal! s03e09 jön! :rock: "Follow me!"

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BAnshee 3x5 - FAkk fakk hogy rohadnának el a készítők, meg az írók meg az indiánok...persze csak a sorozatbeliek, :D

:angry:

Látom neked is betett ez a rész

 

Shioby halálával. Suegény csaj. Mást nem is lehetett várni attól a vadember indigánytól.

 

 

Amúgy a kilences rész is kemény. Van benne durvulás rendesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom neked is betett ez a rész

Áhh ne is mondd.

 

Imádtam a kiscsajt. És persze biztosra lehetett venni már 1-2 résszel korábban hogy meg fog halni, vagyis meg kell halnia, de akkor is...áhhh.

 

Már nagyon várom a jövő hetit bár az tuti egy lassabb rész lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem most idén a BAnshee mellett, de talán még jobban is, a Flash a kedvencem. Imádom. Ezt az előzetest megnéztem már vagy 10x, és várom nagyon HAmill Tricksterjét mert a régi Flash sorozatban is egy állat volt, ami látszott is a külsején. KÍváncsi vagyok most mit hoznak ki belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem most idén a BAnshee mellett, de talán még jobban is, a Flash a kedvencem. Imádom. Ezt az előzetest megnéztem már vagy 10x, és várom nagyon HAmill Tricksterjét mert a régi Flash sorozatban is egy állat volt, ami látszott is a külsején. KÍváncsi vagyok most mit hoznak ki belőle. :)

 

Kudar! A Kártyavárral és a Sons of Anarchyval hogy állsz? Írtál róla valamikor?

 

Persze ezt a többiektől is kérdezem, csak ő olyan sorozatmániás... :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kudar! A Kártyavárral és a Sons of Anarchyval hogy állsz? Írtál róla valamikor?

 

Persze ezt a többiektől is kérdezem, csak ő olyan sorozatmániás... :peace:

ELőször is köszönöm. :D

 

Igen írtam mind2ről hátrébb.

Sonsról az utsó évadról és sorozatról egyben (egyik örök kedvenc lesz dráma kategóriában), és a HoCról is nemrégiben az első évadról. Azt sajna nem folytatom,de leírtam miért. Viszont nem is lenne értelme mert az összes 3. évados kép elspoilerezi hogy mi is fog történni benne...lol

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ELőször is köszönöm. :D

 

Igen írtam mind2ről hátrébb.

Sonsról az utsó évadról és sorozatról egyben (egyik örök kedvenc lesz dráma kategóriában), és a HoCról is nemrégiben az első évadról. Azt sajna nem folytatom,de leírtam miért. Viszont nem is lenne értelme mert az összes 3. évados kép elspoilerezi hogy mi is fog történni benne...lol

 

Akkor kutatok. A Kártyavár S2-vel nemrég végeztem, az már kimondottan tetszett, a SoA-t most kezdtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem most idén a BAnshee mellett, de talán még jobban is, a Flash a kedvencem. Imádom. Ezt az előzetest megnéztem már vagy 10x, és várom nagyon HAmill Tricksterjét mert a régi Flash sorozatban is egy állat volt, ami látszott is a külsején. KÍváncsi vagyok most mit hoznak ki belőle. :)

Én az indulása előtt beterveztem nézésre ezt a sorit de mégse kezdtem neki. Mindenesetre érik a dolog. A promó által bemutatott részeket biztos megnézem. Még az is lehet hogy kedvet kapok tőlük a szezon elkezdéséhez.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The walking dead:

 

Mi a véleményetek az elmúlt részekről? szerintem nagyon ül. Ez a vészjósló nyugalom, hát nem tudom. Túlábrázolták már.

Valami nagy cirkusz lehet készülőben, ha így rákészülünk..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy végre rátaláltak a helyre, bár sajnos a képregényesek már nagyjából tudják, mire számítsanak. Aki az 5. évadig eljutott, az nyilván nem egy hentelős akciósorozatba lett szerelmes, de (főleg az utóbbi részeknél) egyre sűrűbben érzem azt, hogy ezzel vagy azzal csak az időt húzzák, és valójában kevésbé sikerül a karaktereket úgy építeni, ahogy azt lehetne. Viszont továbbra is szívesen nézem a sorozatot, enyhén szólva is túlzónak érzem az itt-ott olvasott negatív fröcsögéseket. A fináléra kíváncsi vagyok, miután reklámok nélkül 70 perces lesz.

 

Nem tudom, tudjátok-e, de nyáron (elvileg augusztus) érkezik a TWD spin-off. Címe egyelőre nincs, de az AMC már berendelte az 1-2. évadot. Az anyasorozathoz hasonlóan, az 1. évad 6 részből fog állni, a 2. évad pedig 2016 nyarán érkezik. Georgia helyett Los Angeles lesz a helyszín, ahogy a karakterek is újak lesznek. Ami érdekes (legalábbis számomra), hogy többek közt azt is bemutatja majd, miként lett a világunkból az a poszt-apokaliptikus hely, amit már jól ismerünk a TWD-ből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky, köszi a TWD-s infókat. Én is szeretem nézni továbbra is a sorozatot, még ha lassan is csordogál, és főhőseink most éppen csak a körülményeket kóstolgatják. Nem követem a képregényeket, és nem is fogom, számomra elég a sorozat, így aztán nem tudom, mit várjak. Leginkább azt, hogy lepjenek meg :)

 

POI

Jó volt a heti epizód is (mostanában melyik nem), legújabb esetünket nagyon szimpatikusnak találtam. Glasses megint hozta azt a fantasztikus humanista énjét, amit annyira kedvelek benne.

 

Jól láttam, hogy a Hannibal 06.04-én indul?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

POI

Jó volt a heti epizód is (mostanában melyik nem), legújabb esetünket nagyon szimpatikusnak találtam.

Nekem is bejövős ez a rész. Csak azt sajnálom hogy ebben se vették fel újra a Shaw-szálat.

 

Glasses megint hozta azt a fantasztikus humanista énjét, amit annyira kedvelek benne.
Az se volt semmi amit 2010-ben művelt.

 

 

Jól láttam, hogy a Hannibal 06.04-én indul?
Jól-jól.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.