Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Itt van 2 jelenet a Doctor Who következő részéből:

 

 

Nekem az első nagyon tetszik. :rock:

 

 

Most aztán a Doktor átment Valeyard módba rendesen. Ilyen pipának még sose láttam. Nem hittem, hogy valaha ezt fogom mondani, de David Tennant "Time Lord Victorious"-sza ehhez képest egy morcos tinédzser volt.

 

 

 

Úgy érzem, hosszú idő után most először történik újra valami igazán érdekes ebben a sorozatban, pedig régebben még nagy rajongója voltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 8/1

Rendben belecsaptak a lecsóba így kezdésként, roppant kíváncsi vagyok a folytatásra.

Finoman fogalmazva. Szerintem nem volt ilyen f*szányos Castle évadnyitó nagyjából... Soha?

 

Ezt a Hailey-t remélem megtartják, üde színfolt lenne a csapatban most, hogy Beckett valószínűleg irodához lesz kötve. Bár baromira nem tudom őt Roy és Gates helyébe képzelni, aki mindig a kapitányságon van és legfeljebb tanácsokkal látja el a csapatot. Oké, már most kapitány, de akkor is, azért csak nem fog az egész évad 24 utánzat lenni.

Amit viszont nagyon remélek, hogy Alexis ilyen aktív részese marad a sorozatnak az évad végéig. Régóta az egyik legnagyobb negatívumnak azt tartom a sorozattal kapcsolatban, hogy Alexis és Martha szerepét drasztikusan lecsökkentették az első 2-3, talán 4 évadhoz képest. Néha csak néhány rövid percre tűnnek fel, néha egyáltalán meg sem jelennek, és örülhetünk, ha egy évadban egy rész szól legalább kicsit róluk is. Oké, Martha most abszolúte nem volt jelen, de az, hogy Alexis előlépett Castle társának, szerintem marha nagy ötlet. Kicsit mondjuk hülyén oldották meg, de ez legyen a legnagyobb baj. Ha nem hagyják ezt elsikkadni, mint annyi mindent az évadok alatt, új dinamikával, de a Castle szépen felfuthat. Rick Alexisszel nyomul, Haley vezethetné Espót és Ryant, Beckett meg mindkét csapatnak a segítségére lehet.

 

Jó nyitány, és most alaposan feladták a leckét, mert nagyon magasra rúgták a prekoncepcióim az elvárásaimat. Az egyetlen, ami visszahúzza, az az elmúlt évadok tapasztalata. A jó nyitás után visszasüllyed az átlag közé. Bár ugye idén is új showrunnerünk van, szóval ki tudja? Mivel valószínűleg ez lesz az utolsó évad - már ez is alig akart megszületni -, jó lenne egy parádés zárás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle

 

Alexis ilyesfajta szerepeltetése nekem is nagyon bejött, remélem, marad!

Ami még bejött, hogy ez esetben Kate nem vonta be Castle-t ebbe az ügybe, akármi is legyen. Mert C valójában kívülálló, és ezt hajlamosak ők is, mi is elfelejteni. Egyszer-egyszer nem árt az ilyen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

GoT Spoiler egy fontos szereplőről és valószínűleg 6. könyves spolier is!!!!

 

 

Jon Snow is Back. Több hete szólt a pletyka hogy Kit Harington egy fontos csata jelenetet forgat ahol a Boltonok, Vadak, Umberek és még többen harcolnak. De most már van kép is.

Kit.jpg

Az esernyő alatt elvileg Melisandre van.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 9-2 - Nekem tetszett, főleg a vége. Az eleje picit nehezen indult, de a végére azért szépen odaért. Tetszett a megoldás, igazán jó kis Doki moment volt, bár a magyarázatba nem akarok belegondolni, mert akkor lehet ennyire már nem tetszene, de egyszerűen csak menő volt. Sok sok rész volt így vagy úgy megemlítve, és ez nagyon bejött. Jó volt hogy egy ilyen morális részt boncoltak benne.

 

PErsze így is rengeteg kérdés maradt a dupla résszel kapcsolatban amikre próbálok még nem választ keresni. :D

 

Összességében remek volt a nyitány, és várom a folytatást! :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor jó sokáig húzták. :D

Bocs, nem a 8. évad nyitányával, az már a 7. évadban megtörtént - így is rendesen elhúzták, az fix. Csak eredetileg máshogy fogalmaztam meg a spoileres részt, 8. évados infó is volt benne. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A tegnapi DW már jobban tetszett.

 

Rögtön eszembe jutott, hogy mikor hallottuk már egy dalektól a mercyt. Csak éppen akkor és ott egyedül River hallotta, a Doctor már nem volt a színen. Vagyis most kaptunk egy jó magyarázatot a szóra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 8x02 - no, ez felemelő rész volt...

 

Sajnos Beckettnek mindig is volt egy ilyen ostoba, megszállott oldala, de azt hittem, már benőtt a feje lágya. Hát nem. Még mindig ostoba megszállott.

 

 

Agents of S.H.I.E.L.D. 3x01 akkor nézzük sorban.

 

- Ellis elnök visszatért, hogy újabb hülyeségeket hozzon össze. A Tíz Gyűrűre úgy reagált, hogy a Harcigépet átfestette Vas Hazafivá, az Embertelenek kérdését meg úgy tudja le, hogy hadjáratot indít ellenük. Nem akarja valaki ezt az idiótát leváltani?

- Simons másik bolygón van. Vajon hol? Tartok tőle, hogy a Halára jutott, hiszen a monolitnak is a kree-hez van köze, azoknak meg a Hala az anyabolygójuk. Bár nem minden kree olyan, mint Ronan a Guardians of the Galaxy-ban, de azért nem is olyan rendesek, mint mondjuk a Hydra.

- May szabadságolta magát, az elmondottak alapján végleges céllal, bár gyanítom, hogy a Lovasság azért még visszatér.

- Coulson fél kézzel lazább, mint a rigalánc.

- Bobbie és Hunter pofátlanul elhitették, hogy jól összevesztek, aztán a frászt, készülnek a közös életre, csak előtte még szeretnék eljegyzési ajándékként megszerezni Ward fejét.

- Warddal hála a jó égnek nem találkoztunk, eltűnt, elnémult a Hydrával együtt, ami így belegondolva, elég ijesztő.

- Skye Daisy gyúrt a nyáron, izmosabb és szexibb mint valaha, rá is gyúrtak a készítők, szinte végig trikóban flangált. Szerzett is hamar egy új barátot, meg egy új ellenséget. A barát szép nagy és jó ronda, tuti, hogy embertelen, de nem biztos, hogy Embertelen. Az ellenség meg legnagyobb meglepetésemre meleg. Mi a fene, fejlődik a Marvel? Ja, és Daisy levágta a haját. Ti észrevettétek, hogy levágta a haját? Én nem vettem észre, hogy levágta a haját. Csak megnéztem az előbb egy promóképet, és akkor vettem észre, hogy levágta a haját. Lényeges infó!

- Fitz Simons eltűnése után meg bevette a faszagyerekvagyok tablettát, és most ő lett Ward Jr.

- Van új kormányügynökségünk, jeeee!

 

No, összességében a szokásos laza nyitás volt, ahogy azt már így a harmadik idényre megszokhattuk. Ha tartják a szokott formát, akkor kár belelovalnunk magunkat abba, hogy most mi a helyzet, mert már az évad felénél sem fogunk ráismerni. És persze nem szabad elfelejteni, hogy jön a Civil War, amire érezhetően készül a sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki nézni itt a Black Sails-t de 3.évaddal úgy nézz ki bekeményítenek. Az 1. évad után volt hova fejlődni és ahogy haladunk előre egyre darkosabbnak és komolyabbnak tűnik.És már a 4.évad is be van rendelve.

http://www.youtube.com/watch?v=N6P1cQMdFXA

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.