Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A Doctor Who készítői eldöntötték, hogy ebben az évadban bemutatják, milyen minták alapján lehet pocsék epizódot készíteni? Ez a ész olyan érdektelen, unalmas és semmitmondó volt, hogy majdnem elaludtam rajta. Csak három dolgot hagytak ki: eleje, közepe és vége. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Doctor Who készítői eldöntötték, hogy ebben az évadban bemutatják, milyen minták alapján lehet pocsék epizódot készíteni? Ez a ész olyan érdektelen, unalmas és semmitmondó volt, hogy majdnem elaludtam rajta. Csak három dolgot hagytak ki: eleje, közepe és vége. :facepalm:

 

Nekem tetszett, talán mert eltérő volt mint a többi :D Még a szokásos intro se volt benne. Lehet egy átívelő szálat akarnak ebből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várós. Stephen King könyve alapján, J. J, Abrams sorozata

Egy angol tanár a jelenből visszautazik a 50 évet a múltba, hogy felforgassa a történelmet...

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Doctor Who részt nem látta rajtam kívül senki? Mert szerintem ezt az epizódot nem lehet szó nélkül hagyni.

 

Habár értelmetlenül halt meg Clara, a búcsúja szépre sikerült. Én szerettem a karaktert, de nem bánom, hogy kiírták, három évad elég hosszú idő egy útitársnak, és kíváncsi vagyok, hogy fog működni Capaldi karaktere nélküle, majd később egy másik társsal. Szerintem nem ártana, ha újítanának, és nem egy ifjú lánykát vinne magával a Doktor, hanem mittomén egy férfit, idősebb embert, vagy egy idegen lényt. Vagy egy beszélő állatot :D (az expanded universe-ben ugye a hatodik Doktornak volt egy beszélő pingvin útitársa, Frobisher).

Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog történni a fináléban. Tuti, hogy most térnek vissza a time lordok, de gyanítom, nem lesz egyszerű boldog újratalálkozás. Szerintem az is előfordulhat, hogy Romana visszatér egy új inkarnációban és ő lesz az új útitárs. Vagy Susan. De ezek csak egy classic Who rajongó vágyálmai :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos teaser poszter a Trónok harca hatodik évadához

Köszi! Nem rossz :)

 

Az új Doctor Who részt nem látta rajtam kívül senki? Mert szerintem ezt az epizódot nem lehet szó nélkül hagyni.

Kivételesen több nappal csúsztattam, szóval még nem, de igyekszem sort keríteni rá.

 

Jut eszembe, TWD :) Mit szóltok?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe, TWD :) Mit szóltok?

 

Hát ha a lufival kezdték volna és ennyi akkor lehetett volna 40 percig találgatni ki engedte el és miért, illetve

nem Glennt mutatni az első snittben ahogy végül is túléli

akkor jobb rész lehetett volna mert így semmi izgalom nem volt, de hát ez van.

Templom torony meg ledőlt hát erre is azt tudom mondani hogy ez van, lehetett rá számítani hogy így vagy úgy de bejutnak, nem véletlen tereltek össze az írók annyi zombit. Viszont lehet izgulni hogy meghal e valaki fontos vagy csak névtelen eddig 2x a háttérben ácsorgó emberek esnek áldozatul.

Az a baj képregényesként tudom az irányt hogy merre mennek, bár azért megtudnak lepni lásd Glenn. Inkább az évad végét várom ami furán hangzik, de Negan felbukkanásával fog igazán izgalmassá válni a TWD, ez még csak bemelegítés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nem ismerem a képregényen alapuló irányt, ezért nekem minden új a TWD-ben :) A lufis dologgal egyetértek.

 

Megnéztem a legutóbbi DW-epizódot is.

 

Sajnos az újraindítás előtti évadokból semmit sem láttam, vagyis csak a 2005 utáni évadokra tudok alapozni, ezért engem meglepett, hogy most megölték az útitársat. Végül is valóban értelmetlen volt a halála ilyen formában, de mintha az egész évadra jellemző lenne egy kissé az értelmetlenség...

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD:

A 3. résszel kezdek most neki nagy lemaradásból és nagyon meglepett

 

Glenn halála.

De valami gyanús volt. Hisz mintha

rajta tépték volna a szét a társát, Ő meg csak fürdött volna a vérben.

 

Aztán feljöttem ide. Ösztönösen megnyomtam Norbi felső spoilergombját.

Hogy Gollam harapná le az én mutatóujjamat is, a fene pofámat, de nem gáz, mert mint írtam sejtettem valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nem ismerem a képregényen alapuló irányt, ezért nekem minden új a TWD-ben :) A lufis dologgal egyetértek.

 

Ez az átka ha az feldolgozást néz az ember :D

 

TWD:

A 3. résszel kezdek most neki nagy lemaradásból és nagyon meglepett

 

Glenn halála.

De valami gyanús volt. Hisz mintha

rajta tépték volna a szét a társát, Ő meg csak fürdött volna a vérben.

 

Aztán feljöttem ide. Ösztönösen megnyomtam Norbi felső spoilergombját.

Hogy Gollam harapná le az én mutatóujjamat is, a fene pofámat, de nem gáz, mert mint írtam sejtettem valamit.

 

Hát nem véletlen van ott az a gomb :) Igaz odaírhattam volna csak az nyissa meg aki látta :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyetlen bajom ezzel az epizóddal az volt, hogy Derb kolléga a Facebookon jó előre lelőtte a poént. Innét is örök hála.

 

Akkor ugyan nem hittem el, mert hát miért nyírnák ki Calrát az évad közepén - oké, Amy és Rory is évadközben távoztak, de ők effektíve nem haltak meg. De amint átkerült a számláló a nyakára, már tudtam, hogy itt a vég.

 

Már, ha itt van, mert Clarát nem először láttuk meghalni, és hát feltámadást sem először látnánk (khm... Rory). Őszintén szólva, annyira nyomatták, hogy meg fog halni, hogy most már furcsa lenne, ha halott maradna. :)

 

Ettől függetlenül, ha nem támad fel, akkor szép befejezést kapott. Én nem mondom, hogy értelmetlen volt a halála, hiszen azért áldozta fel magát, amiben hitt: egy másik emberért. Az persze más kérdés, hogy erre végső soron nem volt szükség, de hát tévedni emberi dolog. Clara megfizetett a vakmerőségéért és önhittségéért - kicsit úgy, mint anno a tizedik Doktor.

A búcsúzása pedig szép volt, bár kétlem, hogy ez a Doktort vissza fogja fogni. Elvégre, valahogy ki kell másznia ebből a córeszből, amiben nincs vele se a TARDIS, se útitárs, se szónikus csavarnyúzó - bár ha Clara feltámad, akkor minden probléma megoldódik. :D

 

Kíváncsi vagyok, kik azok az "ők", tippre a Mestert és a Dalekokat mondanám. Nem csak azért, mert a Mestert érdekelte az évad elején az a korong, hanem azért is, mert úgy búcsúztunk el tőle, hogy volt egy ötlete.

 

Akárhogy is, nagyon tetszett a rész, remélem, most már tartják ezt a szintet és nem csúszik be még egy olyan iszonyat, mint a múltkori álmos(ító) epizód.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, hogy érted, hogy "évad közepén"? Már csak két rész van hátra, szóval eléggé a végén járunk...

Egyébként az utolsó epizód leírásából kiderül,

hogy bizony Gallifrey fog visszatérni, a Time Lordokkal együtt. Az Idő lordok elnökét pedig egy ismerős arc, a Trónok Harca Luwin mestere játsza, de visszatér az 50. évfordulós részben látott tábornok is.

 

 

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyetlen bajom ezzel az epizóddal az volt, hogy Derb kolléga a Facebookon jó előre lelőtte a poént. Innét is örök hála.

Sajnos a facebookot nehéz ignorálni, és ott rögtön megjelennek olyan képek, amelyek lelövik a poénokat :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, hogy érted, hogy "évad közepén"? Már csak két rész van hátra, szóval eléggé a végén járunk...

Úgy értem, hogy évad közben, nem a legvégén. Értsd úgy, ahogy gondolom, ne úgy, ahogy írom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiban érdekes, hogy a könyvben

Smalljont megölték a Vörös nászon (mint Robb egyik testőrét), amíg Greatjont elfogták és túszként tartják. A sorozatban Greatjon nem volt jelen a a lagzin (a színésznek ütközött a forgatás egy másik projekttel), így akár bármerre elvihetik a karakterét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiban érdekes, hogy a könyvben

Smalljont megölték a Vörös nászon (mint Robb egyik testőrét), amíg Greatjont elfogták és túszként tartják. A sorozatban Greatjon nem volt jelen a a lagzin (a színésznek ütközött a forgatás egy másik projekttel), így akár bármerre elvihetik a karakterét.

 

 

A sorozatban Osha az Umberekhez vitte Rickont. Gondolom ezen a szálon fognak bekapcsolódni, kérdés hogy ki által. Az erődükbe az Utolsó Szívbe vajon Sansa vagy Davos fog elmenni? Mert szerintem ez a két legjobb jelölt erre.

 

Azt mindenesetre tudjuk, hogy a hatodik évad végén lesz egy nagy csatajelenet Deresnél és ott harcolnak majd az Umberek is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.