Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Umberek

 

Az öreg Umber már nem is fog visszatérni a soha? :(

 

 

Én úgy tudom hogy a második évadba vissza akarták hozni, de sajnos a szinész nem ért rá. Hogy most vissza fog-e térni az egyelőre rejtély, de ha tippelnem kéne azt mondanám, hogy nem.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

ha a fia lesz a vár ura, akkor valószínűleg Umber off-screen halált halt vagy elfogták a Vörös Nász idején (nem muszáj h mutassák, a katonák közt is mulathatott).

 

 

No mindegy, még több casting hírt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

ha a fia lesz a vár ura, akkor valószínűleg Umber off-screen halált halt vagy elfogták a Vörös Nász idején (nem muszáj h mutassák, a katonák közt is mulathatott).

 

 

Akkor inkább mondják, hogy meghalt mert túl sokat ivott, mert még ez is hihetőbb, minthogy egy lord a közkatonákkal bulizott.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Man in the High Castle - 'Az ember a Fellegvárban'... nem tudom ezt a nemrég kijött Amazonos sorozatot nézte e valaki. Engem a hangulata, a felépített alternatív történelmi világa egyből beszippantott és 2 nap alatt le is daráltam az egészet (ezért sem haladtam annyira a Jessica Jones-al). Vannak hibái, több is, de összességében érdemes bepróbálni annak, aki szereti Philip K. Dick műveit (filmes téren ugye a Blade Runner, a Total Recall, vagy a Minority Report is az ő műveinek adaptációi). Nagyon jó kis agyalós sorozat, bizonyos értelemben a Lost-hoz, de akár JJ és a Bad Robot egy másik sorozatához a Fringe-hez is tudnám hasonlítani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizonyos részletekre választ kapunk az évad végén, de ezeket sem direktbe, közvetlenül tárják elénk, hanem ha nagyon figyelsz, akkor az információmorzsákból össze lehet rakni a képet... de önmagában a "dolog" mechanizmusára nem derül fény, bár mivel ez az egész széria nagy misztériuma, így érthető, hogy rögtön az első évadban nem lövik le. :)

 

Egyébként itt van egy jó összefoglaló az első évadról: http://geekz.444.hu/2015/11/28/the-man-in-the-high-castle-1-evad-van-jobb-vilag-a-naci-japan-amerikanal

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 9x11: Már az előző rész is remek volt de ettől nekem is leesett az állam. Instant klasszikus! Bizonyos szempontból a legjobb DW epizód. Nem a legérzelmesebb, mert az a cím inkább a Vincent epizódnak dukál, nem is a legjobb epikus rész mert azt pedig az Impossible Astronaut duplánál érdemes keresni. De a leghátborzongatóbb és talán a legjobban megrendezett rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rész kapcsán egy kérdés:

 

Szerinted amikor a végén azt mondja, hogy a hibrid nem más mint én, akkor magára gondol vagy Maisie karakterére aki történetesen Én-nek hivja magát? Utóbbi tény gyanúsan sokszor ki lett hangsúlyozva. Ráadásul a hibrid kilétét direkt titkolta. Ugyan miért titkolta volna ha a végén simán bemondja nekik. Valószinüleg azért mert amit a végén mond az már egy megtévesztés és nem fogadták volna el vallomásnak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem igen.

 

Először nekem az jutott eszembe, hogy korábban volt - azt hiszem, a 8. Doktoros filmben - szó arról, hogy a Doktor félig ember. Viszont ez sosem jött elő többet, meg kétlem, hogy bármit is alapoznának arra a filmre. :) Viszont Énnel kapcsolatban már szóba hozta egyszer a Doktor, hogy ő is hibrid. Plusz, nekem valahogy az utolsó mondata sem úgy hangzik, mint magáról beszélne. Bár nem vagyok angol nyelvtanból valami perfekt, de nekem furcsa, hogy azt mondja, hogy "is me."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eldöntöttem, hogy darálni fogom az új DW évadot, mert ismerve magam a részenkénti 7 nap is iszonyú várakozási periódusok lettek volna számomra. Látva a véleményeket a friss epizódról nagyon fel lettem csigázva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát én is tátott szájjal néztem végig az egészet. Félek hogy az évadzáró nem tudja ezt megugrani, de remélem tévedek, mert a lehetőség megvan! Csak Moff ezt most ne csessze el mint az előzőt. Mert ott is az utolsó előtti rész olyan volt hogy atyaúristen és a vége meg...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TWD

 

Nekem még a 4. évad elment de azóta én csak azért nézem már mert ha már ennyi időt bele vertem már akkor már nem adom fel. A másik erre az új gonosz karakterre kíváncsi vagyok és azokat a részeket szerettem amikor az emberek ellen harcolnak. Ezek a ilyen gyenge kreált jaj megint Zombi csapdába estem már untat a sok felesleges drámázással együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SHIELD

 

Wow, micsoda rész volt! Már éppen jót mosolyogtam azon, ahogy Coulson és Roz vacsoráznak, aztán egyszer csak átment az egész drámába. Nem kicsit pörögtek az események. Mack jó választás volt főnöknek, és Coulson jól is tette, hogy meglépte a kinevezést, még ha csak átmenetileg is. Ha komolyra fordítják a tétet a készítők, márpedig úgy tűnik, akkor áthozzák a pasast a túloldalról :para: Nagyon várom a következő epizódot!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismét volt stáblista utáni jelenet. A képregényt ismerőknek akartak kedvezni "ő" beharangozásával, de szerintem elég bárgyú lett a megvalósítása. :para:

http://www.youtube.com/watch?v=UVNmZAbg4ts&feature=share

 

Nem volt ez másképp a képregényben sem, majdhogynem ugyanaz a jelenet volt. Első felbukkanása viszont egyáltalán nem lesz bárgyú ha megcsinálják ugyanazt mint a képregényben :D:rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.