Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Agents of S.H.I.E.L.D. - nem volt akkor WTF pillanat, mint az előző epizódban, de jó kis lezárása volt ez az elmúlt fél évad eseményeinek, és nyitott meg szépen egy újat.

 

Az biztos volt, hogy az ősi Hydra isten visszajön, csak attól féltem, hogy az Fitzet vagy Soulsont fogja használni. Abban is biztos voltam, hogy az válik hordozóvá, aki meghal. Aztán, ahogy Coulson és Ward összekerült, biztos lettem abba, hogy Ward lesz az. Végre meg tudják ölni, erre ősi Hydra istenként visszapofátlankodik. Ő a sorozat Lokija. :)

Willért kár, féltem, hogy ezzel fogják feloldani a Fitz-Simmons-WIll háromszöget. Jó ember volt, bár valljuk be, ha ennyi idő után visszatért volna a Földre, nem valószínű, hogy túl jó élete lett volna. Még ha nem is maradt volna le olyan dolgokról, mint a szuperhősök és az embertelen megjelenése, a New York-i csata, London, a Triscelionnál vívott csata, Ultron randalírozása, akkor is, tizenegynéhány év magány, ennyi év kihagyása Földön - képtelenség, hogy visszarázódjon. Hozzá képest még Rogersnek is könnyű dolga volt, neki legalább csak a kihagyott fejlődést kellett feldolgoznia (na meg, ő szuperember, Will meg nem volt az). Szerintem a Földön megőrült volna. Még Simmonst is megviselte, pedig csak három hónapig volt távol.

Most már csak az a kérdés, mi lesz Warddal, vagyis azzal, ami megmaradt belőle. Hogyan alakul Fitz és Coulson kapcsolata így, hogy Fitz látta, amint Coulson tulajdonképpen meggyilkolta Wardot - a sors iróniája, hogyha ezt nem teszi, a lény sem jut vissza... Oké, Fitz is holtan akarta látni, de ez inkább vágyálom volt. Ahogy a végén egymásra néztek, nekem az jött le, hogy Fitzet megdöbbentette, hogy Coulson ilyenre képes. Ja, és még Lash is szabadlábon, aki mellesleg kinyírt 12 embertelent, Simonsnak hála. Ez is felvethet még néhány kérdést, főleg Simons lelkével és a "Power Rangers" hozzá fűződő viszonyával kapcsolatban. És mi lesz, ha Ward összeáll Lashsel?

 

Szóval, jöhetne már a folytatás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Enyhe, Star Warsszal kapcsolatos spoiler

 

A december 17-ei rész az ep7 premierjéről fog szólni. :D Leonard, Raj, Howard és persze Sheldon készülnek az új Star Wars filmre. Sheldon nem várt módon. :D

 

Akkor ezt látni kell! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Agents of S.H.I.E.L.D. - nem volt akkor WTF pillanat, mint az előző epizódban, de jó kis lezárása volt ez az elmúlt fél évad eseményeinek, és nyitott meg szépen egy újat.

 

Szóval, jöhetne már a folytatás. :D

Minél előbb, annál jobb! De sajnos sokat kell rá várni. Valahogy ez az évad jobbnak tűnik eddig az előző kettőnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ja, most egy időre lepihen. De legalább jön Peggy Carter. :rock:

Nekem is jobban tetszik eddig, igen feszesre vették a tempót. Meg talán ez személyesebb, karakterközpontúbb, mint a másik két évad volt, ez is jót tesz neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ez még csak egy lehet.

Amúgy a karácsonyi Doki rész nagyon jó volt. Szomorú, de jó. Imádtam.

Moff lenyilatkozta hogy akkor írta, amikor még azt hitte, hogy ez lesz az utolsó rész amit írni fog. Hát látszik rajta, majd megértitek miért. :)

10078573-high-.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tessék Miss!

Riddick láttad már az új évadot egyáltalán? :)

 

Persze! Nagyon tetszett a 9. évad!!

Capaldi egyszerűen fantasztikus, bár én kezdettől fogva csíptem a csávót. A sztorik is jók voltak. Talán egyetlen egy volt, amit nem nagyon tudtam hova tenni. Az egyetlen single epizódos rész, az az életre kelt por vagy mi a szösz. De a többi sztori ... főleg az évadzáró dupla (vagy tripla inkább) nagyon tetszett.

 

Coleman kisasszony nagyon fog hiányozni, nagyon a szívemhez nőtt ez a szemrevaló leányzó.

 

A 8. évad valóban kicsit döcögős volt (de az sem Capaldi miatt), de a 9. sokat javított (szerintem) a helyzeten.

 

 

 

A karácsonyit nemrég fejeztem be. Egy feliratos újranézés nagyon kell még, de amit megértettem belőle, az kifejezetten tetszett!! :)

 

Hallani olyanokat, hogy Moff papa már csak egy évadra marad és utána showrunner csere (ez nem biztos, hogy rosszat tenne a sorozatnak, még úgy is tartom ezt az állítást, hogy nekem nem igazán volt bajom vele) de Capaldi maradjon csak még a Doktor tovább! + olyan infók is keringenek, hogy a 10. évad valójában csak 2017-ben lesz és 2016-ban csak mini epizódok és specialok lesznek. Nem tudom hogy ezt mi indokolná, de remélem, hogy nem igaz!!

 

Ja... egyébéknt daráltam a 9. évadot. Nem bírtam kínlódni a részek közötti hetes szünetekkel. És szerintem innentől kezdve maradok ennél a felállásnál. :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moff lenyilatkozta hogy akkor írta, amikor még azt hitte, hogy ez lesz az utolsó rész amit írni fog. Hát látszik rajta, majd megértitek miért. :)

Valahol nagyon lemaradtam, miért hitte ezt?

Megnéztem az epizódot este:

 

Nekem ez a fejcserélgetős, gyémántrablós katyvasz nem tetszett, de aztán az utolsó harmad remekre sikerült. Szép epizód lehetett volna, de így eléggé vegyes a kép.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a big bang s09e11 es része!

Duplán jó volt, hogy tetszett Dzséjt?

Nekem nagyon. :D

 

Penny reakciója, amikor Sheldon bejelentette a harmadik ajádékopciót zseniális, de az epizód végén is, hogy a srácok "nem bírnak lábra állni." Azok a kielégült pofák. :lol:

Az egyetlen, amit sajnálok, hogy nem láthattuk Sheldon reakcióját Will szerelésére. Az még ütött volna.

Bár mondjuk az is poén, hogy pont Sheldon cserélte fel az új Star Warsot szexre. Azért erre szerintem még az évad elején sem gondolt senki, nemhogy kilenc évvel ezelőtt. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon. :D

 

Penny reakciója, amikor Sheldon bejelentette a harmadik ajádékopciót zseniális, de az epizód végén is, hogy a srácok "nem bírnak lábra állni." Azok a kielégült pofák. :lol:

Az egyetlen, amit sajnálok, hogy nem láthattuk Sheldon reakcióját Will szerelésére. Az még ütött volna.

Bár mondjuk az is poén, hogy pont Sheldon cserélte fel az új Star Warsot szexre. Azért erre szerintem még az évad elején sem gondolt senki, nemhogy kilenc évvel ezelőtt. :)

 

Jól időzítették. Sheldonnak dupla premier volt a rész!

 

És mikor benyögte az egyik, hogy menjenek később Sheldon miatt, aztán egyszerre elröhögték magukat! :clap:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a karácsonyi Doctor Whot. Hát, ez talán az eddigi legjobb karácsonyi epizód. Minden tetszett benne. A kezdeti komolytalankodás, a bohóckodás, végig gurultam a nevetéstől. És a vége? Nagyszerű! Utána megnéztem...

 

a könyvtáros rész végét. Minden benne van. Nagyon nagy ez a Moffat. Ennyi idő, évek teltek el, mire leírta River és Doctor történetének körét. Megjegyzem, meglepő, hogy hányszor lehet elbúcsúzni egy szereplőtől. Az eső halálakor, Trenzalore-on a szellemváltozattól, most. És mind nagyon jó. De ez most már valószínűleg az utolsó találkozó volt hiszen River mondta a könyvtárosban, hogy utoljára a daloló hegyek bolygóján látta, korábban meg ugye nem találkozhat már vele, hiszen akkor felismerné és ott lenne a kép a többi között. Szóval ez tényleg River végső búcsúja volt. Szép volt.

 

Egy szó mint száz, gyönyörű epizód volt. A 9. évad nagyon nagyon jól sikerült. Végre, újra! :clap: A többi pedig... Spoilers! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak akik már látták a karácsonyi részt:

Köszi, jó videó :)

 

Amúgy ezzel a könyvtáros találkozással nem lett a Doktor és River kalandja fix pont az időben? :)

Ahogy a fenti videónál írták, ha nem történik meg, fellép egy jó kis paradoxon, szóval muszáj fixnek lennie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.