Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Örülök, hogy ilyen sokaknak tetszett az elemzés :) Közben jött egy minuszos hír az új GoT évadhoz.

 

Paul Kaye-el nemrég készitett a BBC egy rövid interjút, amiben rákérdeztek hogy visszatér-e még Thorosként. Kaye annyit mondott, hogy ez titok és nem nyilatkozhat róla. A riporter okos volt és levágta, hogy ilyen válasz általában akkor érkezik amikor a szinész benne van a projektben úgyhogy rávágta, hogy "na akkor tuti benne vagy". Kaye csak mosolygott. Imádnám ha ő is visszajönne. Az egyik kedvenc mellékszereplőm volt. És tudni lehet, hogy újra látni fogjuk a Folyóvidéket. Itt a remek alkalom.

 

paul-kaye-got-1364317207.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a True Detective első két évadát.

 

Első évad: Zseniális, remek hangulat, még most is beleborzongok, ha az ördögcsapdákra gondolok. Remek színészi játék, jól felépített történet, minden stimmelt, lehetett aggódni a főszereplőkért, és a mellékszereplőkért is.

 

Második évad: Gyenge. A hangulatot sem sikerült jól eltalálni, a színészi játékok jók voltak, de a karakterek igencsak érdektelenre sikerültek. Mondjuk az sem segített, hogy Colin Farellt amúgy sem szeretem, de a sztorit is túlcsavarták, miközben a karakterekért egyáltalán nem aggódtam, ráadásul annyi név volt a pakliban, hogy néha kimondottan nehezemre esett követni, hogy ki kivel van, mi a célja, és miért. Ha az első a 10-es skálán egy 9-es (kb.) akkor a második egy 5-ös vagy 6-os. Kár érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, nekem eddig nem túl bizalomgerjesztő a trailer. Az előző évad nagyon bejött, de tartok tőle, hogy olyan irányba fognak elmenni, ami nem fog tetszeni.

Eddig 4 rész alapján alaptalan volt a félelmem. Ott folytatták a Daredevilt, ahol abbahagyták, és továbbra is magas a színvonal! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezért szép az élet... homlokegyenest máshogy látom a két évadot. Amiket te pozitívank írsz, az nálam negatív és fordítva. :peace:

Akkor te vagy a kisebbség mert Donát véleménye tükrözi az általános vélekedést a két évadról. Az első évad nézők és kritikusok körében is siker volt talán a finálét kritizálták csak. A második évad csalódást kellett mind a nézők és kritikusok között is. Annyira hogy egyenlőre nem is biztos hogy lesz folytatása.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a második évadot a mai napig nem láttam. Egy darabig terveztem, hogy beprobálom az első pár részt de aztán olvastam, hogy az HBO programigazgatója kvázi elnézést kért ezért az évadért (ITT a link hozzá) és közölte, hogy ő a hibás a gyenge minőségért. Hát ilyet se nagyon hallottam még csatornafejestől. Szimpatikus, hogy bemert vállalni egy ilyen nyilatkozatot, de a második évadtól végleg elvette a kedvem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a második évadot a mai napig nem láttam. Egy darabig terveztem, hogy beprobálom az első pár részt de aztán olvastam, hogy az HBO programigazgatója kvázi elnézést kért ezért az évadért (ITT a link hozzá) és közölte, hogy ő a hibás a gyenge minőségért. Hát ilyet se nagyon hallottam még csatornafejestől. Szimpatikus, hogy bemert vállalni egy ilyen nyilatkozatot, de a második évadtól végleg elvette a kedvem.

Érdekes, mert a nézés közben pont Te jutottál eszembe. Az Avengers és társainál hangsúlyoztad emlékeim szerint, hogy súlytalanok a harc jelenetek, mert nem fog a végén úgysem megsérülni senki. Hasonlót éreztem itt is, csak picit máshogy: csavargatják a karakterek szálait erre-arra, de mivel nem érdekesek a karakterek, így elég sokszor unatkoztam a nézés során, és mindegy volt, hogy mi fog az egészből kisülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végig megnéztem a Daredevil egész évadát, nagyon tetszett ez az évad is. Remélem, lesz folytatás!

Ha máshogy nem is, a Defenders-ben biztos viszont látjuk Jessica Jones, Luke Cage - akinek a sorozatához nemrég jött egy kis

- és a Viráglovag Ironfist oldalán. Bár szerintem biztos, hogy rendelnek még egy évadot.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is lesz következő évad. A mostani vége sokkal inkább kiállt a folytatásért, mint az elsőé. Valószínűleg az első évad esetében még nem volt biztos a folytatás, most viszont valószínűleg eleve úgy készítették, hogy számoltak a következővel.

Jut eszembe JJ-ról:

 

Jót mosolyogtam azon, hogy Foggy végül kinél kap munkát :)

Ha Matt és Stick olyan okos fickók, vajon miért nem merült fel bennük, hogy a Hand emberei majd kilopják Elektra holttestét a sírból? Matt hiába nem értette, Nobu hogyan lehet életben, a lényeg az, hogy megtörtént, tehát megtörténhet még egyszer. Nekem azonnal eszembe jutott a lehetőség.

 

 

Az ízelítőt köszi szépen, megnéztem :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frankón nyomják. :D

Nekem eddig csak öt rész volt meg.az új Fenegyerkőcös eresztésből. Azok alapján nagyon bejövősnek érzem ezt a szezont. :cool:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap befejeztem a Daredevil második évadját. Összességében jó volt, és örültem, hogy egy Marvel sorozatnak nem sz*r az évadzárója (Carter és Jessica néni befejezései hagynak kivánni valót maguk után- főleg az Agent Carter utolsó része volt szánalmasan rossz). Örülök, hogy továbbvitték az első évadban elkezdett szálakat. A Megtorló karaktere jó volt. Elektra erősen kezdett, de nekem a végére kicsit kisiklott. Meg úgy alapból a végére már kicsit sok volt a jóból (aki látta, szerintem tudja mire gondolok). Annak is örülök, végig elég nyomasztó volt a hangulat, és hogy mertek radikálisakat lépni az évad folyamán. Ha lesz harmadik évad, az már biztosan más tónusú lesz, mint az eddigi kettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.